Nevyslovená pravda Joan Grande – matka Ariany Grande

ObsahKto je Joan Grande?

Joan Marguerite Grande sa narodila 11. júna 1957 v znamení Blížencov v Brooklyne, New York City, USA, talianskeho pôvodu. Je to 62-ročná podnikateľka, ale pravdepodobne najlepšie známa ako matka slávnej speváčky Ariany Grande a osobnosti YouTube Frankie Grande. Joan je známa aj tým, že slúži ako prezidentka a generálna riaditeľka Hose-McCann Communications. Je tiež senzáciou sociálnych médií, ktorá vedie svoje účty na Instagrame s viac ako 600 000 sledovateľmi a na Twitteri s takmer 400 000 sledovateľmi.

Aká bohatá je teraz? Joan Grande Čistá hodnota

Čistý majetok Joan Grande sa odhaduje na takmer 1 milión dolárov, získaný prevažne z jej úspešného zapojenia sa do obchodného priemyslu. Môže tiež profitovať z popularity svojej dcéry, pretože Ariana Grande má celkovú čistú hodnotu viac ako 100 miliónov dolárov.

Raný život, národnosť, etnicita

Joan Grande strávila svoje rané roky vo svojom rodnom meste New York City, kde ju vychovávali jej otec Frank Grande a jej matka Marjorie Grande. Jej otec zomrel na rakovinu v roku 2014. Má sestru menom Judy Grande. Joan je Američanka podľa národnosti a má biele etnikum. Má krátke tmavohnedé vlasy a tmavohnedé oči.

Profesionálna kariera

Joan Grande má za sebou úspešnú kariéru v obchodnom priemysle, keďže pôsobí na pozíciách prezidentky a generálnej riaditeľky spoločnosti Hose-McCann Communications. Založili ju Charles G. Hose a Thomas J. McCann v Brooklyne v roku 1923, ale kúpila rodina Grande v roku 1964 . Spoločnosť poskytuje komunikačné a poplašné systémy pre US Marines a US Navy.

Popularita ako matka celebrít

Joan Grande je väčšinou verejne uznávaná za to, že je matkou Frankieho a Ariany Grande. Frankie je známy zabávač, tanečník, reality hviezda a osobnosť YouTube, zatiaľ čo Ariana je považovaná za jednu z najpopulárnejších speváčok na celom svete, a keď si získavala popularitu, stala sa populárnou aj Jane. Ariana často zdieľa ich spoločné fotografie na svojom oficiálnom účte na Instagrame, čo z jej mamy robí senzáciu na sociálnych sieťach. Svoj oficiálny účet na Instagrame prevádzkuje pod používateľským menom „ joangrande a jej oficiálny účet na Twitteri pod rovnaké používateľské meno .

Osobný život a manželstvá

Joan Grande sa vydala dvakrát – jej prvým manželom bol lekár Victor Marchione v roku 1982. Porodila im syna menom Frank James Michael Grande-Marchione, ktorý je otvorene gay.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=653081668135476&set=a.653081688135474&type=3&theater

Po rozvode s Victorom v roku 1987 sa Joan romanticky zaplietla do vzťahu s Edwardom Buterom, grafickým dizajnérom a majiteľom spoločnosti v Boca Raton na Floride. V roku 1992 si manželia vymenili svadobné sľuby av júni 1993 privítali svoje spoločné dieťa, dcéru menom Ariana Grande-Butera. Žiaľ, išli svojou cestou a rozviedli sa v roku 2002. Joanino súčasné bydlisko je v New Yorku.

Kto je jej syn? Frankie Grande Krátke Wiki/Bio

Jej syn Frankie sa narodil 24. januára 1983 v znamení Vodnára v New Yorku v USA, ale detstvo prežil v Englewoode, New Jersey a Boca Raton na Floride, kde navštevoval školu Pine Crest School. Šiel na Muhlenberg College v Pensylvánii a promoval v roku 2005, odbor divadlo, tanec a biológia.

Začiatky kariéry

Frankie začal svoju kariéru na javisku v roku 2007, účinkoval v takých produkciách ako George M!, A Chorus Line a Pippin a neskôr sa pripojil k obsadeniu muzikálu Mamma Mia! na Broadwayi. Frankie tiež produkoval také hry ako Hamlet, Born Yesterday, ako aj kabaretnú show Brooke Shieldsovej pre jednu ženu. Potom sa pripojil k obsadeniu muzikálu Crazy For You a potom vytvoril vlastnú one-man show s názvom Livin’ La Vida Grande, ktorá vystúpila na Divadlo Laurie Beechmana v New Yorku.

Vystúpte na výslnie

V roku 2014 sa Frankie pripojil k reality seriálu MTV Big Brother 16. Keď sa šou skončila, pokračoval v dosahovaní úspechu na Broadwayi, účinkoval v muzikáli Rock Of Ages, po ktorom nasledovalo spolumoderovanie pred šou American Music. Awards a vytvoril si vlastnú kabaretnú šou pre jedného človeka. V roku 2015 pôsobil Frankie ako porotca reality seriálu MTV America's Best Dance Crew All-Stars: Road To The VMAs a hostil špeciálny Worst.Post.Ever: With Frankie Grande pre Oxygen.

V januári 2016 uviedol na trh unisexovú vôňu Frankie od Ariany Grande spolu so svojou nevlastnou sestrou a potom spolumoderoval amazonskú živú show Style Code Live (SCL).

Pokračujúci úspech

V roku 2017 vydal Frankie svoj debutový singel Queen, ktorý sa umiestnil na 35. mieste amerického rebríčka Billboard Twitter Top Tracks, a následne spustil aplikáciu YouCam Make-up. Potom sa objavil v hernej show CBS Candy Crush, po ktorej nasledoval jeho vystúpenie v sérii Vimeo Indoor Boys, ktorá mu vyniesla nomináciu na cenu Indie Series Award za najlepšieho herca. V tom istom roku hral v seriáli Netflix Haters Back Off. Jeho ďalší veľký projekt prišiel v roku 2018, keď sa pridal k obsadeniu šou Cruel Intentions: The Musical, po ktorej účinkoval v inscenácii How To Succeed In Business Without Really Trying a muzikálu Titanique: In Concert.

Hosťoval aj v komediálnom seriáli Nickelodeon Henry Danger. Naposledy debutoval ako Richard v komediálnom thrilleri Spree z roku 2020, ktorý režíroval Eugene Kotlyarenko.

Hviezda sociálnych médií

Frankie Grande je fenomén sociálnych médií, pretože vedie svojho úradníka Instagram s viac ako dvoma miliónmi sledovateľov a a Twitter účet s viac ako miliónom sledovateľov. Je tiež hviezdou YouTube a vedie svojho úradníka YouTube kanál, na ktorom získal viac ako 460 000 odberateľov, pričom jeho videá doteraz prilákali viac ako 30 miliónov zhliadnutí.

Kto je jej dcéra? Ariana Grande Krátka Wiki/Bio

Dcéra Joan Grande, Ariana Grande, sa narodila 26. júna 1993 v znamení Blížencov v Boca Raton na Floride v USA. Chodila do Pine Crest School a potom navštevovala North Broward Preparatory School.

jpeg

Začiatky kariéry

Ariana Grande začala hrať veľmi skoro, v detskom divadle Fort Lauderdale, kde hrala hlavnú úlohu v Annie. Nasledovali jej účinkovania v takých muzikáloch ako Kráska a zviera, Čarodejník z krajiny Oz a za 13 posledne menovaných získala cenu National Youth Theatre Association Award. Do povedomia sa dostala rolou Cat Valentine v sitcome Nickelodeon Victorious, ktorý sa vysielal od marca 2010 do februára 2013, a jeho spin-off s názvom Sam & Cat sa vysielal v rokoch 2013 až 2014 – Ariana tiež nahrala niekoľko soundtrackov k sitcomu. .

Rise to Fame as Singer, Yours Truly a Christmas Kisses

V roku 2011 Ariana podpísala zmluvu s Republic Records a nahrala svoj debutový singel Put Your Hearts Up, ktorý získal zlatý certifikát od RIAA.

Jej debutový štúdiový album s názvom Yours Truly bol vydaný v auguste 2013 a dostal sa na prvé miesto v rebríčku US Billboard 200 a priniesol hitový singel The Way. s Macom Millerom, ktorý sa umiestnil na 9. mieste amerického rebríčka Billboard Hot 100. Medzi ďalšie dva úspešné single z albumu patria Baby I a Right There s Big Seanom. Ariana vyhrala cenu New Artist of the Year Award na American Music Awards 2013 a bola ocenená aj cenou Breakthrough Artist of the Year 2013 od Hudobné obchodné združenie . Do konca roka Ariana vydala štvorpiesňové EP Christmas Kisses.

My Everything and Christmas & Chill

Začiatkom roka 2014 začala Ariana pracovať na svojom druhom štúdiovom albume My Everything, ktorý nakoniec vyšiel v auguste toho istého roku a dostal sa na čelo amerického rebríčka Billboard 200.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Arianou Grande (@arianagrande) 26. januára 2020 o 22:08 PST

Vznikli aj štyri singly v top desiatke – Break Free so Zeddom, Bang Bang s Jessie J a Nicki Minaj, Love Me Harder s The Weeknd a Problém s Iggy Azaleou. Videoklip k Problem jej zarobil cenu MTV Video Music Award 2014 v kategórii Najlepšie popové video . V tom istom roku bola Ariana pozvaná prezidentom Barackom Obamom a prvou dámou Michelle Obamovou, aby vystúpila v Bielom dome. Začiatkom roka 2015 išla na The Honeymoon Tour. V októbri 2015 nahrala duet E Più Ti Penso s Andreou Bocellim a zastrešila skladbu Zero To Hero, ktorá vznikla z filmu Hercules. Jej druhé vianočné EP s názvom Christmas & Chill vyšlo v decembri 2015.

Nebezpečná žena, sladidlo a ďakujem, ďalej

Ariana produkovala svoj tretí štúdiový album Dangerous Woman v máji 2016, tentoraz sa dostala len na 2. miesto v americkom rebríčku Billboard 200, ale bola top v Spojenom kráľovstve a bola nominovaná na najlepší popový vokálny album v roku 2017 na udeľovaní cien Grammy. Obsahuje také úspešné single ako Side To Side s Nicki Minaj, Into You a Everyday. Vo februári 2017 potom naspievala soundtrack ku skladbe Beauty and The Beast spolu s Johnom Legendom.

V auguste nasledujúceho roku prišla Ariana so svojím štvrtým štúdiom album , Sweetener, ktorý sa umiestnil na vrchole amerického rebríčka Billboard 200 a získal cenu Grammy za rok 2019 za najlepší popový vokálny album, vďaka čomu vznikli také úspešné single ako No Tears Left To Cry a God Is A Woman. Jej piaty štúdiový album, Thank U, Next, vyšiel vo februári 2019 – obsahoval úspešné single 7 Rings, Thank U, Next a Break Up With Your Girlfriend, I'm Bored, vďaka ktorým sa stala prvou sólovou umelkyňou, ktorá obsadila tri prvé miesta v americkom rebríčku Billboard Hot 100.