• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda herečky „Artemis Fowl“ – Lara McDonnell

Nevyslovená pravda herečky „Artemis Fowl“ – Lara McDonnell

ObsahKto je herečka Lara McDonnell, ktorá sa objavila v Artemis Fowl?

Lara McDonnell sa narodila v Dubline v Írsku 7. novembra 2003 – jej znamenie zverokruhu je Škorpión a má írsku štátnu príslušnosť. Ona je herečka , ktorý sa len nedávno stal populárnym pre stvárnenie Holly Short, jednej z hlavných postáv v rodinnom fantasy filme Artemis Fowl z roku 2020, ktorý vyšiel 12. júna a ktorý napísali Conor McPherson a Eoin Colfer a režíroval Kenneth Branagh.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Larou McDonnell (@laramcdonnellofficial)

Vo filme si zahrali aj Ferdia Shaw a Josh Gad a je o mladom zločincovi, ktorý loví víly, aby sa dozvedel o mieste pobytu svojho nezvestného otca – získal protichodné recenzie.

Detstvo a vzdelanie

Laru vychovávali spolu so svojím mladším bratom a sestrou v Dubline ich otec, ktorý je divadelným hercom, a ich matka, ktorá pracuje v miestnej poisťovni.

O herectvo sa začala zaujímať už vo veľmi ranom veku a keď mala sedem rokov, vstúpila do dramatického krúžku svojej základnej školy a objavila sa takmer vo všetkých predstaveniach školy.

Lara začala svoju hereckú kariéru začiatkom roka 2014, keď bola pozvaná, aby si zahrala ako Matilda v rovnomennej hudobnej hre hranej v Royal Shakespeare Company vo West Ende. V roku 2017 sa zapísala na strednú školu a začala byť fyzicky aktívna, keď začala hrať futbal a tenis, aby zostala fit na svoje úlohy. sa rozhodol pre domáce vzdelávanie kvôli jej častému cestovaniu do USA kvôli hereckým úlohám. V roku 2021 by mala absolvovať stredoškolské testy a nezapíše sa na vysokú školu, pretože plánuje pokračovať v kariére herečky.

Kariéra herečky

V roku 2014, keď mala 10 rokov, hrala Lara mladú Rosie v romantickom komediálnom filme Love, Rosie, ktorý napísala Juliette Towhidi a Cecelia Ahern, režíroval Christian Ditter a v ktorom hrali Lily Collins, Sam Claflin a Christian Cooke. Príbeh sleduje Rosie a Alexa, dvoch priateľov, ktorí sa poznajú od svojich piatich rokov a teraz spolu chodia – film získal väčšinou pozitívne ohlasy.

V roku 2016 Lara stvárnila mladú Anne historický dramatický film Walk Invisible: The Bronte Sisters , ktorý napísala a režírovala Sally Wainwright a v hlavných úlohách si zahrali Finn Atkins, Charlie Murphy a Chloe Pirrie. Je o sestrách Bronteových, ktorí sa snažia vydať svoje knihy, ktoré sa neskôr stali uznávanými ako jedny z najväčších kníh v anglickej literatúre – film bol nominovaný na cenu Satellite za najlepší film vyrobený pre televíziu.

Lara bola pripísaná iba jednej ďalšej úlohe: hrala Alannah v romantickej dráme z roku 2018 The Delinquent Season. napísal a režíroval Mark O'Rowe a v hlavných úlohách si zahrali Cillian Murphy, Eva Birthistle a Catherine Walker. Sleduje dva manželské páry, ktoré majú problémy zostať verné svojim polovičkám – film získal zmiešané recenzie.

Lara bola nedávno pozvaná, aby sa objavila v dvoch talk show – Entertainment Tonight Canada a Broadway.com #LiveatFive.

Milujte život a vzťahy

Lara je veľmi tajnostkárska, pokiaľ ide o jej milostný život, a nehovorila o žiadnych chlapcoch, s ktorými by mohla chodiť, no internetom kolujú klebety, že by mohla mať vzťah s írskym hercom Ferdiom Shawom, ktorý hral po jej boku. vo filme Artemis Fowl – niekoľko Lariných fanúšikov tvrdí, že ich videli spolu tráviť čas pri viacerých príležitostiach, vrátane prechádzky po uliciach Dublinu a v reštauráciách. Artemis Fowl je zatiaľ jedinou zásluhou Ferdia , ale objavil sa v mnohých hrách hraných v divadlách v okolí Dublinu. Je o rok mladší ako Lara a je vnukom slávneho herca Roberta Shawa, ktorý sa celosvetovo preslávil stvárnením Quinta v dobrodružnom thrilleri Čeľuste.

Keďže Lara nekomentovala klebety týkajúce sa jej vzťahu s Ferdiom, od októbra 2020 je slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Lara nemala záujem o cestovanie, kým sa nedostala prvýkrát do USA a dnes považuje cestovanie za jednu zo svojich hlavných záľub – bola v mnohých európskych krajinách ako Francúzsko, Taliansko či Španielsko, do Kalifornie a na Floridu v USA.

Veľmi rada číta a jej obľúbenou autorkou je J. K. Rowlingová, zatiaľ čo jej obľúbené knihy sú Harry Potter, Percy Jackson a Pán prsteňov.

Lara je fyzicky aktívna, keďže cvičí jogu a hrá futbal, a tiež drží trochu prísnu diétu, takže má fit telo.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Harrison Ford, Keanu Reeves a Emma Watson, a medzi jej obľúbené filmy patrí franšíza Harry Potter, trilógia Matrix a dráma Hachiko: A Dog’s Tale.

Vek, výška a čistý majetok

Lara má 16 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 1 palca (1,55 m) a váži okolo 105 libier (47 kg).

Od októbra 2020 sa čistý majetok Lary odhaduje na viac ako 80 000 dolárov.