Nevyslovená pravda Halseyinho otca – Chris Frangipane

ObsahKto je Chris Frangipane?

Chris Frangipane sa narodil v Newarku, New Jersey USA, ale presný dátum svojho narodenia tajil, predpokladá sa však, že sa narodil niekedy medzi rokmi 1972 a 1974. Má americkú štátnu príslušnosť a pravdepodobne je známy iba tým, že je otcom Halsey, slávnej americkej speváčky.

Raný život a vzdelanie

Chrisa vychovávali spolu so svojimi súrodencami v New Jersey ich otec, ktorý bol automechanik, a ich matka, ktorá pracovala ako učiteľka na miestnej základnej škole.

O autá sa začal zaujímať už vo veľmi ranom veku vďaka svojmu otcovi a tiež sníval o tom, že sa raz stane slávnym hercom či hudobníkom.

Chris bol fyzicky dosť aktívny, keď navštevoval strednú školu hral futbal za školský tím a tiež trénoval basketbal a futbal. Po imatrikulácii sa zapísal na Fairleigh Dickinson University, ale krátko na to jeho priateľka otehotnela, takže odišiel – Chris sa neskôr vrátil na vysokú školu a získal titul v roku 1997.

Chrisova kariéra

Odkedy Chris ukončil štúdium na vysokej škole, pracoval na mnohých zamestnaniach a rodina sa kvôli tomu často sťahovala. Chris už mnoho rokov pracuje ako manažér predaja automobilov.

Milujte život a manželstvo

So svojou manželkou Nicole sa stretol práve v čase, keď obaja začali navštevovať vysokú školu, a Nicole čoskoro otehotnela – v roku 1994 sa im narodila prvá dcéra Ashley, teraz známa ako Halsey, v roku 1998 nasledovali jej dvaja bratia, Sevian a Dante. 2005, resp. Chris má k Halsey veľmi blízko a v jednom zo svojich rozhovorov sa vyjadrila, ako naňho vždy myslí, keď sa bojí, pretože on tu vždy bol pre ňu. V roku 2017 Chris sprevádzal Halsey na Grammy po tom, čo strávili roky žartovaním o tom, ako ho Halsey privedie na rande, ak ju niekedy pozvú na Grammy.

Chris Frangipane [manažér predaja automobilov] a dcéra Haley [speváčka a skladateľka].

pridané Obamove matky na Piatok 13. decembra 2019

S Chrisovou manželkou Nicole nie je také ľahké vychádzať trpí bipolárnou poruchou rovnako ako Halsey – Nicole dnes pracuje na oddelení nemocničnej bezpečnosti.

Od novembra 2020 je Chris ženatý s Nicole a má tri deti.

Záľuby a iné záujmy

Chris bol počas svojich tínedžerských rokov veľmi aktívny, hral rôzne športy a bol svalnatý, no ako roky plynuli a on sa stal otcom, menej sa sústredil na svoj vzhľad a dnes trochu pribral a už necvičí ani nehrá. akékoľvek športy.

Rád cestuje a trávi čas so svojou dcérou, pričom radšej je v prírode ako v preľudnených mestách, a preto kúpil pre svoju rodinu dom, ktorý je obklopený veľkým lesom.

Vo svojom voľnom čase, ktorý je väčšinou neskoro v noci, Chris rád pozerá filmy a niekoľko z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Johnny Depp, Tom Hanks a Sandra Bullock, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patria série Piráti z Karibiku, The Terminal a Zachráňte vojaka Ryana.

Vek, výška a čistý majetok

Chris má okolo 37 rokov. Nosí klobúk, pretože je holohlavý a má hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži okolo 77 kg. Od novembra 2020 má čistý majetok odhadovaný na viac ako 500 000 dolárov, zatiaľ čo jeho dcéra Halseyho čistý majetok je údajne viac ako 16 miliónov dolárov.

Kto je Halsey?

Ashley Nicolette Frangipane sa narodila v Edison, New Jersey, USA, 29. septembra 1994 – jej znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Je to speváčka, skladateľka a herečka, ktorá sa do povedomia dostala po tom, ako začala nahrávať svoju hudbu na internet.

Keď mala Halsey 14 rokov, už vedela, ako hrať na violončelo, violu a husle, a potom začala cvičiť na akustickej gitare. Počas svojich tínedžerských rokov trávila väčšinu svojho voľného času počúvaním kapely Brand New a umelcov Justina Biebera a Alanis Morissette, ktorí veľmi ovplyvnili jej hudbu.

Halsey bola v škole často šikanovaná, a tak sa vo veku 17 rokov pokúsila zabiť. nasledovala 17-dňová hospitalizácia . Potom začala s drogami a chodila s mužom, ktorý bol o sedem rokov starší ako ona, ale v tom čase začala Halsey písať svoje piesne.

V roku 2012 absolvovala regionálnu strednú školu Warren Hills a potom začala navštevovať Rhode Island School of Design, ale prerušila štúdium, pretože bola príliš drahá. Zapísala sa na inú vysokú školu a znova odišla, keď sa jej rodičia rozhodli, že by mala odísť z domu – Halsey odišla bývať do pivnice s niekoľkými drogovo závislými a v jednom momente uvažovala o tom, že sa stane prostitútkou.

V roku 2012 začala nahrávať svoje hudobné videá na YouTube a po spolupráci so spevákom na piesni Ghost v roku 2014 ju kontaktovalo niekoľko nahrávacích spoločností a nakoniec podpísala zmluvu s Astralwerks. Jej prvá rozšírená hra (EP) vyšla 27. októbra 2014 s názvom Room 93, objavila sa v dvoch rebríčkoch Top Heatseekers a US Billboard 200, potom 27. augusta 2015 vydala svoj debutový album – Badlands – ktorý sa umiestnil na 2. Billboard 200 Albums Chart. Jej druhý album vyšiel 2. júna 2017 s názvom Hopeless Fountain Kingdom a naposledy 28. augusta 2020 vyšiel Halseyho live album s názvom Badlands – Live from Webster Hall.

Zložila a naspievala soundtracky k približne 24 filmom a televíznym seriálom a objavila sa v približne 40 filmoch a televíznych seriáloch (vrátane jej hudobných videí), ako aj bola pozvaná do viac ako 40 talkshow.

Je celkom otvorená, pokiaľ ide o jej milostný život – je bisexuálka. V roku 2016 chodila s nórskym hudobným producentom Lidom a v roku 2017 začala chodiť s americkým rapperom G-Eazym. Halsey pokračovala v randení s britským rockovým spevákom Yungbludom v novembri 2018, ale o niekoľko mesiacov neskôr sa rozišli. V septembri 2019 začala vidieť Evana Petersa, amerického herca, no v polovici roku 2020 sa rozišli.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný halsey (@iamhalsey)

Trpí endometriózou a verí, že to je dôvod, prečo v roku 2015 potratila svoje dieťa.

Halsey je veľkým fanúšikom tetovaní a od svojich tínedžerských rokov si dala vytetovať okolo 30 – jej najvýraznejším tetovaním môže byť podkova na pravom ramene.

Získala 21 ocenení a bola nominovaná na približne 50 ďalších – v roku 2019 bola Halsey držiteľkou troch rekordov v Guinessovej knihe rekordov v kategórii Najsledovanejšie hudobné videá na YouTube za 24 hodín a Najsledovanejšie video na YouTube za 24 hodín za pieseň Boy with Luv, ktorú získala. vystúpil so sedemčlennou juhokórejskou K-popovou skupinou BTS.