Nevyslovená pravda Franka Fritza z filmu „American Pickers“

History Channel má záľubu v premene koníčkov a podnikania na lukratívne podniky na čele s hviezdami. Nie je tomu inak, pokiaľ ide o ich show American Pickers a muža na jej čele – Franka Fritza. Táto charizmatická postava zbohatla prácou v odvetví zberu starožitností a predajcov. Jeho cestovateľské návyky a schopnosť zarobiť peniaze takmer zo všetkého, čo si zaumieni, z neho robia človeka, ktorý fascinuje a podporuje široké spektrum divákov. Fritzov príbeh hovorí ľuďom každého druhu o jeho boji s chorobou a o jeho vytrvalosti, ktorá vytvára sympatickú postavu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#Vráťte sa k stretnutiu (a kŕmeniu tacos) s hviezdou Pickers, Frankom Fritzom! Super chlap Komentujte, ak ste fanúšikom seriálu! #americanpickers

Príspevok zdieľaný používateľom Texove tacos (@texstacos) 21. júla 2020 o 6:18 PDT

ObsahRaný život a rodina

rodičia

Frank Fritz bol narodený dňa 11. októbra 1965 v Iowe USA Billovi a Susan Fritzovým. Nanešťastie, jeho otec sa dlho nezdržal a skamarátil sa s inou ženou. Napriek traume, ktorú to spôsobilo Susan, nehovoriac o Frankovi, sa Susan mohla posunúť ďalej a v roku 1974 sa vydala za Richarda Zirbesa. Richard pracoval ako predajca pneumatík a Susan tiež prispievala na domáce financie prácou v stavebnej spoločnosti.

Detstvo Franka Fritza

Korene jeho budúceho povolania boli zakorenené už v ranej mladosti, pretože Frank mal vášeň pre zbieranie rôznych predmetov, od plechoviek od piva až po poštové známky – Frank bol odhodlaný a mal podnikateľského ducha.

Keď Fritzova vášeň pre motocyklov dosiahol svoj vrchol, zamestnal sa v Quad City Automatic Sprinkler a Coast to Coast Hardware, aby zarobil dosť na kúpu vlastného bicykla. Svoj sen dosiahol ako tínedžer, keď si kúpil svoj vlastný, úplne nový Harley Davidson za značnú sumu 4 100 dolárov – cenu, na ktorú sa jeho rodičia vykašľali.

Vzdelávanie

Frank zúčastnili Strednú strednú školu Sudlow, potom sa presťahoval na strednú školu Bettendorf, odkiaľ v roku 1982 zmaturoval. Rozhodol sa vzdať vysokoškolského vzdelania a namiesto toho vstúpil priamo do pracovného procesu.

Kariéra

Požiarny inšpektor

Požiarny inšpektor má naliehavú úlohu posúdiť požiarne riziká, požiarnu prevenciu a posúdiť hasiace zariadenia.

Požiarni inšpektori zabezpečujú, že verejné miesta a súkromné ​​podniky sú na úrovni a poskytujú dostatočnú bezpečnosť pre širokú verejnosť. Frank začal pracovať ako požiarny inšpektor v roku 1987 a zostal v tejto práci 25 rokov, kým pokračoval. Napriek tomu sa jeho zberateľské zvyky nepodarilo potlačiť ani v tomto období. Fritz zostavil pôsobivú zbierku ozdôb a kúskov požiarnej zbrojnice, ktoré našiel počas svojej práce. Keď on predané jeden predmet zo svojej zbierky za 475 dolárov si uvedomil, že jeho zberateľské zvyky by mohli byť základným kameňom novej a lukratívnej kariéry.

Starožitná archeológia

Frank si uvedomil svoju vášeň a požiadal o pomoc svojho blízkeho priateľa zo strednej školy, Mikea Wolfa, a spoločne otvorili obchod so starožitnosťami Antique Archaeology.

Obchod tiež vytvoril online prítomnosť, ktorá umožnila dvojici dosiahnuť širší dosah pri predaji svojich akcií. Dvojica sleduje stopy po celej Severnej Amerike, navštevuje aukcie, garáže a domy, aby tieto cennosti našla.

American Pickers

História Chanel šou mala premiéru 18. januára 2010 a vytvorila nové rekordy v sledovanosti. Prvú epizódu relácie videlo viac ako 3,1 milióna zhliadnutí – viac ako debut ktorejkoľvek inej relácie na kanáli. Prehliadka sleduje udalosti, ktoré sa odohrávajú v Antique Archaeology, v hlavnej úlohe s Frankom Fritzom, jeho priateľom Mikeom Wolfom a hviezdou roller derby, ktorá sa stala zberateľkou Danielle Colby. Tím spolupracuje na získavaní potenciálnych zákazníkov a sľubných miest, pričom Mike a Frank sa vydávajú na cestu, aby získali späť odmenu.

Nie vždy sa držia plánu a odbočia z kurzu, aby preskúmali stodoly, domy, prístavby a iné miesta v nádeji, že nájdu dokonalý kúsok. Fritz sa tiež objavil v rôznych vedľajších produktoch zo show, vrátane American Restoration v roku 2011. Jeho sláva mu tiež dala príležitosť vyjadriť svoju vlastnú postavu v American Dad v epizóde Family Plan z roku 2017.

Osobný život

Vzťahy

Frankovi sa podarilo utajiť akýkoľvek šepot o jeho vzťahoch z médií. Istý čas sa špekulovalo, že bol vo vzťahu so svojím obchodným partnerom Mikeom, ale to sa odvtedy odhalilo – Fritz tvrdí, že nie je gay.

V posledných rokoch sa však stal menej utajeným a teraz zdieľa obrázky a aktualizácie o a žena menom Diane, s ktorou je vo vzťahu.

Právne problémy

Dňa 30. júla 2017 Fritza zastavila polícia, keď ho prichytili, ako jazdil nesprávnym smerom po diaľnici Interstate 80. Pri vyšetrení sa zistilo, že bol pod vplyvom kombinácie Xanaxu a alkoholu, a bol zatknutý. Po súdnom konaní dostal Fritz pokyn zaplatiť pokutu 625 dolárov, ktorá mu bola uložená na jeden rok podmienečne, a bola nútená podrobiť sa zásahom súvisiacim s drogami.

Módna prehliadka! Zobrazujem jeden z mojich najnovších tipov!

pridané Frank Fritz z American Pickers na Pondelok 3. júla 2017

Zdravotné problémy

Frank Fritz výrazne zdvihol obočie, keď podstúpil dramatický úbytok hmotnosti. Zatiaľ čo väčšina predpokladala, že ide o výber stravovania a životného štýlu, Frank prezradil, že to tak vôbec nebolo, ale kvôli jeho dlhodobému boju s Crohnovou chorobou. Choroba je zameraná na črevný trakt, spôsobuje mnohé bolestivé symptómy, ako je horúčka, bolesť brucha a strata hmotnosti. Mnoho ľudí trpí s touto chorobou celý život, sám Fritz ju má už viac ako 30 rokov. Fritz rieši svoje zdravie najlepšie, ako vie, čo zahŕňa extrémne regulovaný stravovací režim.

Vzhľad

Frank Fritz má mimoriadne priateľské črty. Má tmavohnedé vlasy a nosí fúzy na riadidlách a bradu. V dôsledku jeho boja s Crohnovou chorobou môže Fritzova váha oscilovať, ale váži asi 71 kg a je vysoký 5 stôp 4 palce (1,65 m).

Čistý majetok a plat

Rovnako ako mnoho hviezd na History Channel, aj Frank dostáva približne 10 000 dolárov za epizódu, v ktorej sa objaví. Spolu s úspechom Antique Archaeology mu od polovice roku 2020 pribudla čistá hodnota viac ako 4 milióny dolárov.