• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda duševných kamienkov – Zach Hadel

Nevyslovená pravda duševných kamienkov – Zach Hadel

Obsah



Kto je Zach Hadel?

Zach Hadel je americký hlasový herec, komik a hviezda YouTube, ktorý je svetu snáď najznámejší vďaka svojmu kanálu YouTube. Psychicpebbles , ktorá má viac ako milión predplatiteľov. Kanál je však viac ako dva mesiace neaktívny, no o Zachovi je známe, že si dáva prestávky v nahrávaní. Medzi jeho ďalšie počiny patrí animovaný seriál Hellbenders (2012-2015) a bol členom kreatívneho kolektívu SleepyCabin spolu s ďalšími youtubermi vrátane Nialla Murrayho, Ricepirate a StamperTV.

Nevyslovená pravda Zacha Hadela

Zach sa narodil 13. mája 1990 v Kalifornii v USA a nezdieľal nič o svojom detstve, vrátane rodičov, súrodencov a dokonca ani o svojom vzdelaní. Toto všetko zostáva jedným veľkým tajomstvom a my môžeme len dúfať, že Zach sa o takéto informácie podelí s fanúšikmi aj v budúcnosti.

Začiatky kariéry

Od malička rád kreslil a spolu s týmto talentom si vypestoval aj čierny zmysel pre humor. Spolu začal robiť umenie spôsobom flash animácií. Svoju prácu začal nahrávať na webovú stránku Newgrounds, jeho prvým príspevkom bol flashový animovaný film Tribute to Eatler v novembri 2008.

Pokračoval vo vytváraní videí a nahrávaní nového materiálu na Newgrounds a po získaní slušných sledovateľov sa rozšíril a založil svoj kanál YouTube. Jeho prvé video - Ako sa stať známym Vblogerom na YouTube – bola paródiou na množstvo populárnych YouTuberov v tom čase a prilákala viac ako 3,5 milióna videní. Pokračoval v nahrávaní nových vtipných a zaujímavých animovaných videí, vrátane Zábery zo smrti Usámu bin Ládina (skutočné) 2011 , zlepšovanie svojej kariéry ako jeho popularita rástla. Výsledkom bola spolupráca s ďalšími pripravovanými hviezdami YouTube, jedným z nich bol OneyNG, s ktorým vytvoril animovaný seriál Hellbenders, ktorý sa zameriava na dve postavy, ktorými sú v podstate Zach a jeho kolega.

Prehliadka sa stala úplným úspechom, čo pomohlo Zachovi ďalej v jeho kariére.

Vystúpte na výslnie

Zach zaznamenal veľký nárast svojej popularity, keď sa pripojil k multimediálnej skupine SleepyCabin, ktorú tvoria Ricepirate, Spazkid, Niall Murray, StamperTV, JohnnyUtah a OneyNG. Skupina spustila podcast SleepyCast, počas ktorého on a ostatní členovia diskutovali o otázkach fanúšikov na množstvo rôznych tém. Počas relácie SleepyCast Zach často hovoril o Adolfovi Hitlerovi, nacistickom režime, Židoch a holokauste, a hoci len zo žartu povedal, že Hitler bol dobrý chlap. To spôsobilo negativitu od jeho fanúšikov, ale on sa dal do poriadku a dokázal, že je dobrý chlap.

V určitom okamihu však SpeepyCabin prestal existovať a tým aj SleepyCast videl svoj zánik. To ho však neodradilo a vo svojej kariére pokračoval veľmi úspešne. Zach začal svoj vlastný podcast s názvom Schmucks a niektorí z jeho hostí boli teraz rešpektovaní YouTuberi, Ethan Klein, tvorivá sila h3h3, potom Michael Stevens z VSauce a okrem iného JonTron. Jeho kanál YouTube neustále rastie na popularite, a hoci bol chvíľu neaktívny, nedávno na svojom kanáli spustil ďalšiu reláciu s názvom Very Positive Stream, pričom najnovšie video vyšlo v apríli 2020.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Pilot Smiling Friends bol úžasný! Nemôžem sa dočkať ďalších úžasných vecí od týchto chalanov @psychicpebble @michaelrcusack @adultswim. . . . . .
#smilingfriends #cartoon #kresba #doodle #ilustrácie #digital #digitalart #art #artwork #animation #sketch #creative #comic #portrait #artist #karikatúra #psychicpebbles #michaelcusack #zachhadel #dospelí kúpanie

Príspevok zdieľaný používateľom N I L E (@machobrunch) 3. apríla 2020 o 9:34 PDT

Napriek tomu sa čísla stále zvyšujú a Zach má teraz na svojom oficiálnom kanáli YouTube viac ako 1,3 milióna odberateľov, pričom jeho videá si pozrelo viac ako 165 miliónov krát. Niektoré z najpopulárnejších videí zahŕňajú Vypadni z môjho auta , ktorá má viac ako 29 miliónov videní Šípka do kolena , s 20 miliónmi videní a po nich nasledovali dve epizódy šou Hellbenders s názvom Aplooza a A Hellbender Christmas, ktoré majú po 16 miliónov a 10 miliónov videní. Epizóda Aplooza obsahuje dve postavy so sexuálnou scénou, z ktorej sa zrodila fáma, že Zach je gay. Má množstvo ďalších videí s niekoľkými miliónmi videní, z ktorých všetky prospeli jeho čistému majetku.

Zach Hadel Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Zach dokázal svoj talent ľuďom po celom svete a jeho obrovský úspech na mediálnych platformách výrazne zvýšil jeho bohatstvo. Podľa zdrojov je čistý majetok Zacha Hadela od polovice roku 2020 okolo 5 miliónov dolárov. Jeho čisté bohatstvo tiež ťažilo z jeho stránky Patreon, prostredníctvom ktorej predáva svoju prácu fanúšikom za 1 dolár mesačne. Zatiaľ má niečo cez 220 patrónov.

Zachova výška, váha a ďalšie dôležité štatistiky nie sú známe, ale ukázalo sa, že je priemernej postavy. Má čierne vlasy a tmavohnedé oči.

Osobný život Zacha Hadela, zoznamka, priateľka, slobodný, je gay?

Zach bol dokonalý vo svojej túžbe skryť všetky svoje osobné informácie vrátane života na randení.

Všetko, čo o ňom vieme, je z jeho videí, a to je jeho svojráznosť, čierny zmysel pre humor a talent. To mu urobilo zle, pretože vzniklo množstvo fám, aby okorenili jeho nečinnosť v médiách. Jedna taká fáma hovorí, že je gay a že jeho priateľom je Chris O'Neill, známy skôr ako OneyNG.

Ďalšou fámou je, že je vo vzťahu s inou youtuberkou, hoci žena, a že sa tiež venuje krátkym animovaným filmom. Podľa povestí sú spolu už niekoľko rokov. Toto nie je koniec, pretože existuje podozrenie, že Zach je už tri roky ženatý s tajomnou ženou. Zach však nepovedal nič o žiadnom z týchto obvinení a môžeme len čakať na spoľahlivé informácie.

Zach Hadel Správy, fakty, vplyv

Zach si založil svoju slávu na vytváraní krátkych animácií, ktoré má rád, a dve z jeho obľúbených sú Rick a Morty a Family Guy. Je známy svojím výrazným hlasom a mnohí sa pýtali, či ho predstiera – no, odpoveď znie nie, keďže Zach vo svojich videách používa svoj skutočný hlas a znie tak, pretože sa narodil s vychýlenou priehradkou.

Počas práce s posádkou SleepyCabin žil Zach vo Philadelphii v Pensylvánii a tiež nejaký čas žil s členmi produkcie h3h3 Ethanom a Hilou Kleinovými v New Yorku. V súčasnosti žije v Los Angeles v Kalifornii.

Okrem popularity na YouTube má Zach aj slušnú sledovanosť Twitter , s viac ako 265 000 fanúšikmi. Jeho úspech určite inšpiroval ďalších mladých talentovaných umelcov, aby začali svoju kariéru.