• Hlavná
  • Novinári
  • Nevyslovená pravda dobrého rána, futbalový hostiteľ – Kay Adams

Nevyslovená pravda dobrého rána, futbalový hostiteľ – Kay Adams

ObsahKto je Kay Adams?

Kay Adams sa narodila 6. apríla 1986 v Chicagu, Illinois, USA a je televíznou osobnosťou, ako aj športovou novinárkou, ktorá je známa najmä vďaka práci pre NFL Network, na ktorej moderuje Good Morning Football. Pracovala aj pre iné spoločnosti, väčšinou v rámci vysielania profesionálneho amerického futbalu.

Bohatstvo Kay Adamsovej

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Kay Adams odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý bol získaný úspechom pri práci na športových televíznych programoch. Získala kontrakty s vysokou hodnotou a zároveň slúžila ako reportérka v teréne a naživo sa objavila v niekoľkých hrách.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

glammmmed

Príspevok zdieľaný používateľom Kay Adamsová (@heykayadams) 31. januára 2020 o 14:20 PST

Pracovala aj v rádiu a hostila špeciálne podujatia pre niekoľko tímov Národnej futbalovej ligy (NFL).

Raný život a vzdelávanie

s má poľský pôvod a vyrastal a učil sa jazyk, ako sa ním často hovorilo doma. V mladom veku sa u nej prejavil záujem o šport a zamilovala si americký futbal, keďže ho často sledoval s jej rodinou. Stala sa veľkou fanúšičkou tímu NFL, Chicago Bears, a túžila po kariére v tomto športe.

Aj keď nemohla byť priamo športovkyňou, existovalo mnoho spôsobov, ako získať povolanie v populárnom športe. Vyrastala po boku dvoch súrodencov, ktorí sú tiež športovými fanúšikmi, a po maturite na strednej škole sa zapísala na Dartmouth College, aby získala bakalársky titul. Aj keď nešpecifikovala svoje vzdelávacie úspechy, pravdepodobne absolvovala kurz v oblasti rozhlasovej žurnalistiky. Dartmouth je súčasťou prestížnej Ivy League, skupiny súkromných univerzít považovaných za jednu z najlepších univerzít na svete. Škola je tiež jednou z prvých, ktorá bola založená v USA, založená v roku 1769.

Začiatky kariéry

Po ukončení štúdia sa rýchlo zapojila do športového sveta, ale najprv sa venovala profesionálnemu bejzbalu, kde pracovala s vysielacím tímom, ktorý pokrýval Major League Baseball (MLB), špeciálne pre St. Louis Cardinals. Často sa objavovala na domácich zápasoch tímu a bola hostiteľkou v hre. Tím sídli v Missouri a je aktívnou súčasťou MLB od 80. rokov 19. storočia, pričom drží rekord v počte tretích vlajok v rámci Národnej ligy (NL). Cardinals patria medzi najhodnotnejšie kluby MLB v lige, pričom Forbes uvádza ich hodnotu na 1,9 miliardy dolárov.

Po jej práci tam Adams naďalej prejavoval túžbu pracovať vo vysielaní amerického futbalu. Najprv sa k tomuto športu dostala prostredníctvom fantastických futbalových šou ako súčasť niekoľkých relácií SiriusXM. Fantasy football je online hra, ktorú hrajú športoví nadšenci, ktorí navrhujú fantastický tím pozostávajúci z významných hráčov z celej NFL. Potom sa stretnú s ostatnými hráčmi v lige, pričom hráči, ktorí dosahujú najvyššie výkony v ich štatistikách, im pomáhajú vyhrať kolo, ktoré vedie do play-off na konci každej sezóny.

Vystúpte na výslnie

Vystúpenia, ktorých bola Kay súčasťou, zahŕňajú Fantasy Drive a Livin’ the Fantasy. Sirius XM je známy tým, že poskytuje online rozhlasové a satelitné rozhlasové služby, ktoré im poskytujú celoštátny dosah, dokonca aj do Kanady. Jej vášeň a odborné znalosti by sa ukázali ako veľmi prospešné pre jej kariéru a ponúkli jej viac pozícií a stala sa súčasťou ďalšej fantasy show – Fantasy Zone – ktorá sa vysielala na DirecTV, poskytovateľovi satelitných televíznych služieb v USA. Počas práce pre tieto šou si získala slávu aj vďaka svojmu atraktívnemu vzhľadu.

Jej popularita vzrástla do tej miery, že bola pozvaná, aby sa stala hosťom v epizóde Late Late Show s Craigom Fergusonom. Ako už názov napovedá, reláciu moderuje Craig Ferguson, ktorý prevádzkoval franšízu Late Late v rokoch 2005 až 2014, kým jeho povinnosti nakoniec prevzal James Corden. V roku 2016 získala Adams svoju doteraz najväčšiu rolu, keďže si ju najala sieť NFL, aby sa stala hostiteľkou jedného z ich programov. Sieť NFL je priamo vo vlastníctve NFL ako súčasť ich mediálneho konglomerátu, ktorý sa stará o všetky filmové, televízne a digitálne aspekty ligy.

Nedávne projekty

Od roku 2016 je Adams hostiteľom Good Morning Football, ktorý sa vysiela každý pracovný deň ráno, pričom spolupracuje s ďalšími hostiteľmi, ako sú Nate Burleson a Kyle Brandt. Prehliadka sleduje príbehy, ktoré sa udiali predchádzajúci deň, a zároveň poskytuje pohľad na nadchádzajúce futbalové udalosti. Jej práca s NFL Network ju tiež viedla k tomu, aby bola viac v kontakte so svojím detským tímom Chicago Bears. Odkedy sa pripojila k sieti, hostila špeciálne podujatia pre tímy, hoci majú menšie pokrytie.

Dva roky po práci na Good Morning Football jej bola ponúknutá aj zmluva s predplatiteľskou streamovacou službou DAZN, ktorá ponúka rôzne športové programy na požiadanie.

Pripojila sa k ich boxerskému vysielaciemu tímu, ktorý sa staral o rôzne živé podujatia a ďalšie programy na požiadanie v ich sieti. V tomto novom tíme sa pripojila k menám ako LZ Granderson, Brian Kenny a bývalý profesionálny boxer Sugar Ray Leonard. DAZN má sídlo v Spojenom kráľovstve, ale jeho služby sú ponúkané vo väčšine častí sveta vrátane Japonska, Nemecka, Španielska, USA, Brazílie a Talianska. Tento podnik bol veľmi úspešný, pričom čistý majetok spoločnosti sa odhaduje na viac ako 3,5 miliardy dolárov.

Osobný život

Kay o svojich romantických snahách veľa nehovorí.

pridané Kay Adamsová na Piatok 28. januára 2011

Priznáva, že je ťažké nájsť dlhodobého partnera, ktorý má podobnú vášeň pre americký futbal. Predtým bola vo vzťahu s hráčom amerického futbalu Dannym Amendolom, ktorý hral ako wide receiver za Detroit Lions, Miami Dolphins, Philadelphia Eagles a ďalšie tímy. Boli spolu v roku 2015, ale rozišli sa niekedy nasledujúci rok. Teraz je vo vzťahu s kolegom novinárom Larrym Leaseom. Vo voľnom čase sa venuje športovým aktivitám a udržiavaniu kondície. Tiež miluje trávenie času pri vodných plochách a často trávi čas v letoviskách alebo na plážach.