• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda „dedičnej“ hviezdy Milly Shapiro – životopis

Nevyslovená pravda „dedičnej“ hviezdy Milly Shapiro – životopis

ObsahKto je Milly Shapiro, hviezda filmu Hereditary? Wiki Bio

Amelia „Milly“ Lee Shapiro sa narodila v Tampe na Floride v USA 16. júla 2002 – jej znamenie zverokruhu je Rak a má americkú štátnu príslušnosť. Je to herečka a speváčka, ktorá je známa najmä tým, že v roku 2018 hrala v horore Hereditary.

Raný život a vzdelanie

Milly vychovali spolu so svojou sestrou Abigail v Tampe ich rodičia Eric Shapiro, ktorý je podnikateľom a ich matka Michelle ktorá je podnikateľka. Milly vyrastala s túžbou stať sa speváčkou a herečkou a svoje spevácke schopnosti začala trénovať, keď mala tri roky.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ako ťa lieči karanténa

Príspevok zdieľaný používateľom Milly Shapiro (@millyshapiro) 2. mája 2020 o 15:56 PDT

O dva roky neskôr začala cvičiť herectvo na hereckej škole a účinkovala vo väčšine hier, ktoré sa tam organizovali. Navštevovala komunitnú Montessori školu, kým ju neobjavil skaut, ktorý hľadal herečky, a Milly sa presťahovala s rodinou do New Yorku, keď ju obsadili do svojej prvej hry na Broadwayi. Milly bude v lete 2020 maturovať na strednej škole a zdá sa, že sa neplánuje zapísať na vysokú školu, ale sústredí sa na svoju kariéru herečky.

Kariéra herečky

Milly získala uznanie po tom, čo stvárnila Matildu Wormwood v scénickom muzikáli Matilda the Musical od 8. marca 2013 do 19. januára 2014 v Divadle Sama S. Shuberta. Hra je založená na rovnomennom románe Roalda Dahla a sleduje päťročné dievčatko, ktoré vie hýbať predmetmi mysľou, no v živote sa trápi kvôli rodinným problémom a problémom v škole. Za svoj výkon bola Milly ocenená Tony Honor of Excellence a bola nominovaná na cenu Grammy za najlepší album hudobného divadla.

V roku 2014 vydali Milly a Abigail svoj živý album nahraný počas vystupovania na 54 Below s názvom Live Out Loud – Live at 54 Below. V roku 2016 sa Milly predstavila ako Sally Brown v hudobnej komediálnej hre You’re a Good Man, Charlie Brown, ktorá sa predstavila v York Theatre, ktorá je založená na postavách, ktoré Charles M. Schulz vytvoril vo svojom komikse Peanuts.

Milly debutovala vo filme v roku 2018, kde si zahrala ako Charlie Graham v dramatickom hororovom mysterióznom filme Hereditary, v ktorom si zahrali aj Toni Collete a Gabriel Byrne a ktorý sleduje rodinu, ktorá utrpela stratu, a teraz ju prenasledujú zvláštne a nevysvetliteľné udalosti.

Milly bola ocenená za svoj výkon a potom bola pozvaná ako hosťujúca hviezda ako Emma Rebecca v epizóde We Need to Talk About Karen z komediálneho televízneho seriálu Splitting Up Together v roku 2018.

Najnovšie sa objavila v šiestej epizóde tretej sezóny televíznej reality súťažného seriálu The Boulet Brothers' Dragula, ako hosťujúca porotkyňa, ktorá ukazuje drag umelcov z celého sveta, ktorí súťažia o to, aby sa stali ďalšou Drag Supermonster alebo 'Dragula. “, pričom sa hodnotí v štyroch sekciách – 'Drag', 'Glamour', 'Horor' a 'Filth'.

Milujte život a vzťahy

Internetom sa šírili zvesti, že populárna herečka mala v roku 2018 vzťah s kolegom hercom, ktorý sa po jej boku objavil v seriáli Splitting Up Together, no ani Milly, ani herec to nepotvrdili. Niektorí fanúšikovia Milly veria, že populárna herečka je lesbička, kvôli podivnému obsahu, ktorý zdieľa s verejnosťou pomocou Instagramový účet .

Zdá sa, že Milly je momentálne slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Milly je tak trochu shopaholička, pretože chodí nakupovať oblečenie na dennej báze a má rada japonskú módu Harajuku, ktorá je kombináciou mnohých japonských módnych štýlov vrátane, ale nie výlučne, Gothic Iolita, Cosplay a Sweet Iolita. Je fyzicky aktívna, venuje sa rôznym športom, pričom medzi jej obľúbené patrí tenis a futbal, pričom rada sleduje aj futbalové a basketbalové zápasy naživo.

Milly vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Daniel Radcliffe, Johnny Depp a Emma Watson, zatiaľ čo jej obľúbené filmy sú franšízy Harry Potter a Piráti z Karibiku – pozerala film Harry Potter. a Kameň mudrcov mnohokrát, a ak si mohla vybrať, tak ona bude členom Slizolinského domu .

Je fanúšikom anime ako Princess Jellyfish a Tokyo Ghoul, pričom má rada aj filmy Studio Ghibli ako Nausicaa of the Valley of the Wind a Princess Mononoke. Milly číta vo svojom voľnom čase a dvaja z jej obľúbených spisovateľov sú Nicholas Sparks a Agatha Christie. Milly a jej sestra Abigail sú veľkými podporovateľmi Hnutia proti šikanovaniu a vytvorili a odohrali koncerty a kabarety v známej reštaurácii s názvom 54 Below.

Zdravotný stav a choroba

Milly sa narodila s kleidokraniálnou dyspláziou , vzácna genetická porucha, ktorá kedy postihla len 1000 ľudí – ďalším slávnym hercom, ktorý má rovnakú poruchu, je Dustin Henderson, známy najmä tým, že hral v seriáli Stranger Things.

Porucha sa nedá vyliečiť - osoba, ktorá ju má, sa narodila so žiadnymi alebo nedostatočne vyvinutými kľúčnymi kosťami, čo môže ovplyvniť vzhľad tváre a lebky osoby. Vo väčšine prípadov ľudia, ktorí ňou trpia, nedorastú ani zďaleka tak vysoko ako ostatní ľudia v ich rodine.

Vzhľad a čistý majetok

Milly má 17 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a modré oči, meria 1,47 metra a váži okolo 44 kilogramov. Od apríla 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 100 000 dolárov.