• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda dcéry Vanny Whiteovej, Gigi Santo Pietro

Nevyslovená pravda dcéry Vanny Whiteovej, Gigi Santo Pietro

ObsahKto je Gigi Santo Pietro?

Gigi Santo Pietro sa narodila v Kalifornii v USA 2. júla 1997 – jej znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Je herečkou a hviezdou sociálnych sietí , ale možno najznámejšia ako dcéra Vanny Whiteovej, slávnej americkej herečky a televíznej osobnosti.

Raný život a vzdelanie

Gigi vyrastala v Kalifornii spolu so svojím o tri roky starším bratom Nikkom Santom Pietrom, ktorý sa narodil 2. júla 1994, ich matkou a otcom Georgom Santom Pietrom, ktorý je majiteľom vlastnej reštaurácie.

Gigi sa začala zaujímať o herectvo vo veľmi ranom veku, pretože väčšinu času trávila so svojou matkou, ktorá ju často brávala na nakrúcanie jej filmov. Počas štúdia na strednej škole začala byť fyzicky aktívna, keď začala hrať futbal a robiť gymnastiku, potom sa Gigi v druhom ročníku začala zaujímať o fotografovanie a od matky dostala svoj prvý fotoaparát. Po imatrikulácii v roku 2015 , zapísala sa na Tisch School of the Arts na New York University, kde v roku 2019 ukončila bakalársky titul v odbore fotografia.

Kariéra

Gigi debutovala v roku 2010, keď bola obsadená do epizódy Beaches Resorts Week 4 of rodinná herná show Koleso šťastia , ktorú moderovala jej matka – jej druhé a najnovšie vystúpenie bolo v roku 2020 v epizóde CBS News Sunday Morning.

Gigi je aktívna aj na Instagrame a jej účet sleduje takmer 1000 ľudí, pričom väčšinou nahráva fotky, ktoré nafotila počas každodenného života.

Milujte život a vzťahy

Gigi nehovorila o žiadnych chlapcoch, s ktorými by mohla chodiť, keďže si svoje osobné záležitosti radšej necháva pre seba, a aj preto sa internetom šíria klebety, že Gigi je lesba – dvaja fanúšikovia jej mamy. dokonca tvrdili, že videli, ako je Gigi príliš blízko priateľky na párty.

Niektorí sa tiež domnievajú, že by mohla mať dlhodobý vzťah s mužom, ktorého stretla počas štúdia na vysokej škole, a že títo dvaja sú spolu už viac ako tri roky – špekuluje sa, že by mohli byť zasnúbení, ale žiadny z nich klebety potvrdil Gigi.

Keďže nehovorila o svojom súčasnom stave vzťahu ani o svojej sexualite, od novembra 2020 je slobodná , nie je ženatý a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Gigiho hlavným koníčkom je cestovanie a so svojou matkou bola po celých Spojených štátoch aj po Európe, pretože cestovala za prácou aj zábavou – medzi Gigiho obľúbené miesta z tých, ktoré doteraz navštívila, patrí Paríž vo Francúzsku. a Miami na Floride.

Je milovníčkou zvierat a má domáceho psa a mačku, zatiaľ čo jej obľúbené zvieratá sú korytnačky.

Gigi je fyzicky dosť aktívna, keďže denne cvičí jogu a medituje a tiež sa zaujíma o tanec.

Vo svojom voľnom čase rada sleduje filmy s niektorými z jej obľúbených herečiek – Natalie Portman, Julia Roberts a Anne Hathaway – ako Leon: Profesionál, Notting Hill a One Day.

Vek a výška

Gigi má 23 rokov. Má dlhé čierne vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a váži okolo 130 libier (58 kg). Od novembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 100 000 dolárov čistý majetok jej matky je údajne viac ako 70 miliónov dolárov.

Kto je Vanna White?

Vanna Marie White sa narodila v North Myrtle Beach v Južnej Karolíne v USA 18. februára 1957 – jej znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú národnosť. Ako jediné dieťa ju vychovávala jej matka Joan Marie Nicholas a jej nevlastný otec Herbert White Jr., keďže jej matka sa krátko po narodení Vanny rozviedla s otcom Miguelom Angelom Rosichom.

Vanna navštevovala miestnu strednú školu, na ktorej sa začala zaujímať o herectvo, ako aj o modeling, a po imatrikulácii v roku 1975 začala navštevovať školu módy a dizajnu v Atlante a zároveň pracuje ako modelka. V roku 1980 sa však vrátila domov, aby navštívila svoju matku, ktorá v tom čase bojovala s rakovinou vaječníkov.

Vanna upútala pozornosť prvýkrát v roku 1978, keď súťažila v súťaži Miss Georgia USA. 20. júna 1980 sa objavila vo svojej prvej hernej show The Price Is Right ako súťažiaca. V roku 1981 sa objavila v sci-fi horore Looker, ako aj v ďalšom horore Graduation Day.

V roku 1987 vydala svoju autobiografickú knihu Vanna Speaks! ktorý bol hitom a v tom istom roku sa objavila v časopise Playboy. Ďalej hrala jednu z hlavných postáv vo fantasy filme Goddess of Love, ktorý však získal slabé recenzie a Vanna bola potom pozvaná, aby sa objavila v jednej epizóde rôznych televíznych seriálov, ako napríklad L. A. Law, Super Mario Bros. Super Show a Full House.

Vanna je stále najlepšie známa tým, že moderuje show Wheel of Fortune – začala ju moderovať 13. decembra 1982 a podpísala zmluvu s jej hosťovaním do roku 2022.

20. apríla 2006 dostala Vanna svoju vlastnú hviezdu na hollywoodskom chodníku slávy.

Zaujíma sa o rôzne iné veci vrátane investovania do nehnuteľností, pretože má rada prevracanie domov – svoj dom v Beverly Hills zrejme ponúkla na predaj za 47,5 milióna dolárov.

Je držiteľkou Guinessovej knihy rekordov ako najčastejšia tlieskačka – potlesk – odhadom k 31. januáru 2013 približne 3,5 milióna krát.