Nevyslovená pravda dcéry Vanessy Vadimovej – Viva Vadim

Viva Vadim je dcérou Vanessy Vadim, ktorá je producentkou a herečkou. Viva je členkou rodiny celebrít, keďže jej babičkou je Jane Fonda, jej starým otcom je Roger Vadim a má aj mnoho ďalších slávnych príbuzných.

ObsahRaný život a rodina

Viva Vadim Arnett sa narodila 23. novembra 2002 v Georgii v USA, takže jej znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Viva je druhým dieťaťom herečky Vanessy Vadimovej a jej otcom je Matt Arnett, hudobný producent a umelecký kurátor. Má nevlastného brata Malcolma Vadima Arnetta, ktorý sa narodil 28. mája 1999. Viva prežila detstvo so svojimi slávnymi rodičmi a starými rodičmi. Jej stará mama je populárna herečka, Jane Fonda jej starý otec je Roger Vadim, slávny herec, výtvarník, producent a filmový režisér.

Vivina matka, Vanessa Vadim

Vivina matka, Vanessa Vadim Plemiannikov, sa narodila 28. septembra 1968 v Boulogne-Billancourt, Hauts-de-Seine vo Francúzsku. Po absolvovaní Brown University v Providence na Rhode Island sa Vanessa vyskúšala ako herečka, inšpirovaná príkladom svojej matky Jane Fondovej a jej starého otca, legendárneho herca Henryho Fondu (najznámejšieho z hlavnej úlohy vo filme The Grapes of Hnev, Jezábel a 12 rozhnevaných mužov). Jej herecké snaženie však nebolo také úspešné, ako dúfala – v roku 1978 sa objavila v televíznom dokumente o svojom starom otcovi, ale vo filmoch nezískala žiadnu významnú rolu.

V roku 1997 pracovala ako asistentka produkcie na dokumente Blue Is Beautiful a v roku 2002 bola producentkou filmu The Quilts of Gee’s Bend. V roku 2018 ju bolo možné vidieť v dokumente Jane Fonda in Five Acts.

Viac ako desať rokov bola Vanessa vydatá za Matta Arnetta, porodila mu dve deti, no napokon sa pár rozviedol. 12. júna 2010 sa Vanessa vydala za Paula Van Waggonera, s ktorým stále žije na ich rodinnej farme vo Vermonte. Vanessa je spoluzakladateľkou MayDay Media, čo je nezisková dokumentárna produkčná spoločnosť, ktorú Vanessa riadi spolu s Rorym Kennedym. Vanessa tiež pracovala pre The Mother Nature Network ako publikovaná environmentálna publicistka.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Návrat vo štvrtok! Jane a Lily s Janeinou vnučkou na filmovom festivale TCM 2013! // @janefonda @graceandfrankie #janefonda #lilytomlin #vivavadim #filmfestival #2013 #gaintrain

Príspevok zdieľaný používateľom Fanpage Grace a Frankieho (@graceandfrankiefanpage) 16. apríla 2020 o 15:28 PDT

Od roku 2020 je Vanessa väčšinou zaneprázdnená chovom kurčiat a kačiek na svojej farme, stará sa aj o svoje včelie úle, vyrába med a predáva ho. Vanessa zapôsobila na svojich sledovateľov na Instagrame fotografiou mŕtveho kohúta, ktorého sa zabila, aby ho uvarila, keď sa jej spýtali, ako kohút skutočne zomrel, Vanessa odpovedal že bol zavraždený ‚jej vlastnou rukou, rýchlo a potichu‘.

Vivin starý otec Roger Vadim

Vivin starý otec celebrít Roger Vadim Plemiannikov sa narodil 26. januára 1928. Bol synom vojenského dôstojníka Igora Plemiannikova, ktorý sa prisťahoval z Ruska a bol naturalizovaný v Paríži vo Francúzsku. Roger niekoľko rokov študoval žurnalistiku a písanie na Univerzite v Paríži, ale odišiel a začal pracovať ako scenárista a režisér.

Roger je známy vďaka viacnásobným manželstvám s takými populárnymi herečkami ako Brigitte Bardot, Annette Stroyberg, Jane Fonda a Marie-Christine Barrault Roger tiež v rokoch 1961 až 1964 chodil s Catherine Deneuve. Roger sa preslávil najmä prácou na filmoch ako And God Created Woman ( 1956), Pretty Maids All in a Row (1971) a Barbarella (1968).

Vivina babička, Jane Fonda

Vivina matka celebrít, Jane Seymour Fonda, sa narodila 21. decembra 1937 v New Yorku v USA. Aj keď sa Jane narodila svojim slávnym rodičom, legendárnemu hercovi Henrymu Fondovi a socialistke Frances Ford Seymour, nikdy sa necítila bezpečne, pretože jej rodičia nemohli žiť v mieri a neustále sa hádali pred svojimi deťmi Jane a Peterom. a keď mala Jane 13 rokov, prišla o matku, keď Frances spáchala samovraždu, podrezala si hrdlo čepeľou, pretože nemohla súhlasiť s manželovým návrhom na rozvod.

Jane bola zničená, ale našla silu ísť ďalej. V roku 1960 získala svoju prvú rolu vo filme Tall Story, kde stvárnila June Ryder. Neskôr sa preslávila hraním vo filmoch ako Sunday in New York, Klute, Coming Home a Georgia Rule.

Jane je zanietená aktivistka, členka Demokratickej strany a bojuje za rovnaké práva pre ženy a mužov. Jane sa stala ešte populárnejšou po vydaní svojho cvičebného VHS v roku 1982, keď bola prvou hollywoodskou hviezdou, ktorá zdieľala takúto rutinu, a následne vydala 25 ďalších videí vrátane Tréningu tehotenstva, pôrodu a zotavenia Jane Fondovej (1983) a Cvičenia jogy od Jane Fondovej ( 1993).

Vzdelanie

Viva sa chystá na imatrikuláciu z Putney School. Zatiaľ nezverejnila žiadne podrobnosti o svojom ďalšom vzdelávaní alebo výbere povolania.

Sociálny aktivizmus

Rovnako ako jej matka a stará mama, aj Viva je zanietená aktivistka. Inšpirovala ju matkina vášeň pre občianske práva a sledovala filmy, ktoré vydala jej produkčná spoločnosť. V roku 2019 bola dokonca zatknutá za účasť na proteste proti klimatickým zmenám, ktorý sa konal vo Washingtone D.C. Vivina babička Jane Fonda, zverejnené ich vzájomnú fotografiu na svojom instagramovom účte, v ktorej uviedla, že je hrdá na svoju vnučku, že sa zapojila do protestu. Viva bola čoskoro prepustená z policajnej kancelárie, kde bolo po skončení protestu zadržaných ďalších 38 ľudí.

Viva tiež bojuje za práva obetí uväzneného obchodovania. Usilovne sa snaží ovplyvniť situáciu nad Chrystul Kizerovou, obeťou sexuálneho zneužívania a uväzneného obchodovania s ľuďmi, ktorá je teraz odsúdená na doživotie za zabitie Randalla P. Volara III., pričom sa bránila pred ďalším činom sexuálneho zneužívania z jeho strany.

Viva Vadim, vnučka Jane FondaJe neuveriteľné, že Jane Fonda, kedysi známa tým, že bola hviezdou…

pridané Morpeus na Nedeľa 26. júla 2020

Policajné oddelenie Kenosha tiež vyšetrilo Volarove činy, pretože bol podozrivý zo sexuálneho zneužívania neplnoletých dievčat v mnohých mestách Wisconsinu. Viva šíri informácie o prípade a dúfa, že ovplyvní situáciu okolo uväznených čiernych žien v USA.

Osobný život

Viva nie je aktívna na sociálnych médiách, takže nezdieľala žiadne informácie o stave svojho vzťahu. O jej súkromnom živote mlčia aj jej rodičia a starí rodičia celebrít.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Viva rada trávi čas na farme svojej matky a pomáha jej pri bežných záhradkárskych činnostiach.

Rada tiež sleduje násadové vajcia sliepok a kačíc, o ktoré sa stará jej mama na svojej farme.

Vzhľad

Viva má dlhé tmavohnedé vlasy a orieškové oči. Jej výška, váha a vitálne štatistiky nie sú momentálne k dispozícii.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 neexistujú žiadne informácie o čistom majetku spoločnosti Viva, pretože je stále študentkou strednej školy a zatiaľ nevykonáva platené zamestnanie. Pokiaľ ide o členov jej rodiny, jej matka, Vanessa Vadim, má odhadovaný čistý majetok nad 1 milión dolárov , zatiaľ čo jej babička celebrít, Jane Fonda, nahromadila majetok 200 miliónov dolárov a vlastní ranč s rozlohou 2 500 akrov, ktorý získala po rozvode s Tedom Turnerom, magnátom káblovej televízie.