Nevyslovená pravda dcéry Ryana Reynoldsa, Inez Reynolds

ObsahKto je Inez Reynolds?

Inez Reynolds sa narodila v New Yorku, USA, 30. septembra 2016 – jej znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Inez je len známa za to, že je dcérou Ryana Reynoldsa, slávneho kanadsko-amerického herca a filmového producenta.

Detstvo, rodičia a výchova

Inez vychovávajú v Pound Ridge v New Yorku jej otec a matka Blake Lively, ktorá je tiež herečkou – Blake a Ryan. sa stretli v roku 2010, keď ich obsadili do filmu Green Lantern a vzali sa na súkromnom obrade 9. septembra 2012. Inez má dve sestry: James sa narodila v decembri 2014 a Betty v roku 2019.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom blakeandryanreynolds (@blakeandryanreynolds)

Pred Blakeom bol Ryan zasnúbený so slávnou kanadskou speváčkou Alanis Morissette, no rozišli sa vo februári 2007. Následne sa 27. septembra 2008 oženil so slávnou herečkou American Scarlett Johansson – rozviedli sa 1. júla 2011 po ročnom odlúčení.

Zatiaľ čo Blake aj Ryan dúfajú, že z ich dcér vyrastú herečky, uviedli, ako ich nechajú, aby si svoju kariéru vybrali sami.

Vek a výška

Inez má štyri roky. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 1 meter a váži okolo 16 kg.

Od októbra 2020 čistý majetok jej otca sa odhaduje na viac ako 77 miliónov dolárov, zatiaľ čo čistý majetok jej matky je údajne viac ako 30 miliónov dolárov, čo znamená, že o Inez je určite dobre postarané!

Kto je Ryan Reynolds?

Ryan Rodney Reynolds sa narodil vo Vancouveri v Britskej Kolumbii v Kanade 23. októbra 1976 – jeho znamenie zverokruhu je Škorpión a má kanadskú aj americkú národnosť. Americké občianstvo získal v roku 2018. Ryan je azda najznámejší pre jeho stvárnenie Deadpoola v r. rovnomenný superhrdinský film z roku 2016, v ktorom si zahrali aj Morena Baccarin a T. J. Miller, a je o žoldnierovi, ktorý sa po experimente stane škaredým a nesmrteľným – film bol obrovským hitom, získal 28 ocenení, pričom bol nominovaný na 75 ďalších. , vrátane dvoch Zlatých glóbusov.

Ryana vychovávali spolu so svojimi tromi bratmi ich matka Tamara Lee, ktorá bola predavačka, a ich otec James Chester Reynolds, ktorý bol veľkoobchodníkom s potravinami. Ryan navštevoval strednú školu Kitsilano a po imatrikulácii v roku 1994 sa zapísal na Kwantlen Polytechnic University, z ktorej však odišiel, aby sa mohol sústrediť na svoju hereckú kariéru.

Získal uznanie v roku 1991, keď bol obsadený do hlavnej postavy Billyho Simpsona v tínedžerskom dramatickom seriáli Fifteen, potom v roku 1993 stvárnil vedľajšiu postavu Macroa vo fantasy dobrodružnom seriáli The Odyssey. Niekoľko jeho nasledujúcich úloh boli vo filmovej adaptácii seriálu Sabrina the Teenage With, mini-seriáli Chladnokrvne a situačnej komédii Dvaja chlapi, dievča a pizza.

Po tom, čo sa objavil väčšinou len v komédiách, Ryan tvrdo trénoval po tom, čo ho obsadili do úlohy Hannibala Kinga v akčnom filme Blade: Trinity, pričom bol tiež pozvaný, aby stvárnil Georgea Lutza v horore The Amityville Horror v roku 2005. Stal sa trochu slávnym po jeho vystúpení v superhrdinskom filme X-Men Origins: Wolverine a v roku 2009 si Ryan zahral po boku Sandry Bullock v romantickej komédii Návrh. V roku 2012 si zahral jednu z hlavných postáv v akčnom thrilleri Safe House, v ktorom hral aj Denzel Washington, a nasledujúci rok ho počul nahovoriť hlavné postavy v dvoch animovaných filmoch – The Croods a Turbo.

Ryan získal svoju vlastnú hviezdu na hollywoodskom chodníku slávy 15. decembra 2016. 18. mája 2018 vyšiel jeho nový film Deadpool 2 a v máji 2019 nahovoril Pikachua v akčnom/animovanom mysterióznom filme Pokémon Detective Pikachu. Tri z najnovších úloh Ryana boli v akčnej sci-fi komédii Free Guy, v akčnom trileri 6 Underground v roku 2019 a v trileri z roku 2020 Red Notice, v ktorom si zahrali Dwayne ‚The Rock‘ Johnson a Gal Gadot.

Ryan má podiel v Aviation American Gin, ako aj v Mint Mobile a nedávno sa stal členom predstavenstva internetovej spoločnosti Match Group, Inc.

Kto je Blake Lively?

Blake Ellender Lively sa narodila v Los Angeles v Kalifornii v USA 25. augusta 1987 – jej znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Pravdepodobne je najznámejšia pre jej stvárnenie hlavnej postavy Sereny van der Woodsen v romantickom dramatickom seriáli Gossip Girl, v ktorom hrali aj Leighton Meester a Penn Badgley, a je o bohatých tínedžeroch žijúcich na Upper East Side v New Yorku. bloger, ktorý na internete píše o všetkých svojich tajomstvách. Séria sa vysielala v rokoch 2007 až 2012, získala 21 ocenení a bola nominovaná na 36 ďalších.

Blake bola vychovaná po boku jej staršieho brata Erica ich matkou Elaine McAlpin, ktorá bola hľadačom talentov, a ich otcom Erniem, ktorý je hercom.

Blake má tiež troch nevlastných súrodencov – Jasona, Lori a Robyn Lively. Jej rodičia ju zapísali na hereckú školu vo veľmi ranom veku a mala 10 rokov, keď sa objavila vo svojom prvom filme Sandman, ktorý režíroval jej otec! Počas prvého ročníka na Burbank High School snívala Blake o štúdiu na Stanfordskej univerzite a herectvo ju príliš nezaujímalo, to sa však zmenilo, keď bola obsadená, aby stvárnila Bridget vo filme. komediálny dramatický film Sesterstvo putovných nohavíc a za svoj výkon bola Blake nominovaná na cenu Teen Choice Award za film Movie Breakout – Female.

Potom vzala svoju kariéru vážnejšie a v roku 2008 si zopakovala svoju úlohu vo filme Sesterstvo putovných nohavíc 2 a v roku 2009 bola obsadená do romantickej komédie New York, I Love You a do kriminálneho trileru The Town z roku 2010. V roku 2015 hrala hlavnú postavu v romantickom fantasy filme The Age of Adaline, v ktorom si zahrali aj Harrison Ford a Michiel Huisman, a v nasledujúcom roku si Blake zahrala v horore The Shallows.

Dva z jej najnovších pozoruhodných výkonov boli v mysterióznom trileri A Simple Favor z roku 2018, v ktorom hrala po boku Anny Kendrickovej, a v akčnom trileri The Rhythm Section z roku 2020, v ktorom stvárnila aj hlavnú postavu.

Blake je tiež úžasný kuchár a absolvoval niekoľko kurzov s túžbou stať sa reštaurátorom a/alebo interiérovým dizajnérom. Pred Ryanom bola v trojročnom vzťahu s Pennom Badgleym, americkým hercom a hudobníkom – obaja sa z neznámych dôvodov rozišli.