• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda dcéry Ricka Foxa – Sasha Gabriella Fox

Nevyslovená pravda dcéry Ricka Foxa – Sasha Gabriella Fox

ObsahKto je dcéra Ricka Foxa Sasha Gabriella Fox? Wiki Bio

Sasha Gabriella Fox sa narodila v Los Angeles v Kalifornii v USA 1. mája 2000 – jej znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Sasha je herečka a filmová režisérka , ale možno najznámejšia ako dcéra Ricka Foxa, slávneho basketbalového hráča na dôchodku a herca z Kanady.

Detstvo a vzdelanie

Sasha bola vychovaná v USA spolu so svojimi štyrmi súrodencami Jillian, Devin Hervey, Melanie a Kyle Fox Rick a jeho bývalá manželka Vanessa Williams, ktorá sa rozviedla v roku 2004, Sasha má tiež nevlastného brata Kylea z aféry jej otca s Kari Hillsman. Jej otec tiež chodil s Elizou Dushku v rokoch 2009 až 2014 a Sasha si Elizu obľúbil skôr, ako sa z neznámych dôvodov rozišli.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Foto a make-up od @terrellmullin vlasy od @coree.moreno a styling od♥️ @jlynnstyle18

Príspevok zdieľaný používateľom Sasha Fox (@sashafoxyy) 19. februára 2020 o 12:59 PST

Sasha sa začala zaujímať o herectvo počas základnej školy, kde bola členkou dramatického krúžku a účinkovala takmer vo všetkých predstaveniach, ktoré sa tam hrali. Navštevovala The Harvey School v New Yorku, kde pokračovala v práci na svojich hereckých schopnostiach, pričom sa venovala aj rôznym športom, ako je tenis a volejbal. Po imatrikulácii v roku 2018 sa Sasha rozhodla nezapísať sa na vysokú školu, ale radšej sa zamerať na svoju kariéru herečky a filmovej režisérky.

Kariéra herečky

Sasha debutovala vo filme (neuvedená) v roku 2000 niekoľko mesiacov po tom, čo sa narodila, ako malé dieťa v komediálnom hudobnom fantasy filme A Diva's Christmas Carol, ktorý režíroval aj napísal Richard Schenkman a v ktorom hrala jej matka Vanessa, Rozonda. 'Chilli' Thomas a John Taylor.

Film sleduje nevychovaného popového speváka, ktorý sa po rozhovore s tromi vianočnými duchmi stáva lepším človekom. Sasha sa najbližšie objavila v roku 2007, keď bola obsadená do dokumentárneho životopisného seriálu E! True Hollywood Story, ktorý bol o slávnych ľuďoch predtým a potom, čo sa stali celebritami, získal päť ocenení a bol nominovaný na osem ďalších vrátane troch cien Primetime Emmy.

V roku 2012 stvárnil Sasha Crystal Robertson vo filme epizód Mom’s Sick, It’s You Turn a TV or Not TV zo seriálu reality krimi Spravodlivosť pre všetkých so sudkyňou Cristinou Perez, v ktorom si zahrali Renard Spivey a Cristina Perez a ktorý bol nominovaný na cenu Daytime Emmy za výnimočný právnický/súdny program.

V roku 2013 počas školy Sasha pracoval ako strihač, kameraman, spisovateľ a režisér krátkeho akčného komediálneho filmu Superdate, v ktorom hrali Cat Buchatskiy a James Hagood a ktorý sleduje dvoch zamilovaných tínedžerov, no film zostal nepovšimnutý. Najnovšie sa objavila v roku 2019, keď hrala Haley v komediálnom dramatickom filme One Fine Christmas, ktorý napísal aj režíroval Fred Ole Ray a v ktorom si zahrali Daniel Booko, Alfonso Caballero a June Carryl. Sleduje niekoľkých susedov, ktorí si počas prázdnin len ťažko hľadajú čas na rodinu.

Milujte život a vzťahy

Sasha tají detaily svojho milostného života pred pozornosťou médií, za čo vďačí svojej matke, pretože ju naučila, aby si podrobnosti zo svojho súkromného života nechala pre seba.

Hovorí sa však, že Sasha je vo vzťahu so svojou láskou zo strednej školy už viac ako štyri roky, pretože niektorí z jej fanúšikov uviedli, že ich dvoch videli spolu tráviť čas pri viacerých príležitostiach. Sasha odovzdala na svoj účet na Instagrame dva obrázky s tajomným chlapcom, ale po tom, čo sa ľudia neustále pýtali, či sú spolu romanticky zapletení, ich vymazala.

Keďže Sasha tieto fámy nekomentovala, v súčasnosti sa zdá, že je slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Sasha je módna a drží krok so všetkými najnovšími trendmi v móde, zatiaľ čo svoj účet na Instagrame používa na zdieľanie svojich kombinácií oblečenia so svojimi fanúšikmi a zároveň poskytuje rady týkajúce sa oblečenia a nakupovania.

Rada cestuje a bola v mnohých štátoch USA, väčšinou keď robila spoločnosť svojmu otcovi pri natáčaní jeho filmov a televíznych seriálov, a dvakrát bola v Európe, kde navštívila Anglicko a Francúzsko. Leto je jej obľúbeným obdobím, pretože sa rada opaľuje a pláva v oceáne, zatiaľ čo má rada zimu, pretože je blázon do snehu.

Sasha vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Will Smith, Denzel Washington a Emma Watson, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Enemy at the Gates, Seven Pounds a franšízový Harry Potter.

Vzhľad a čistý majetok

Sasha má 20 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,68 metra a váži okolo 67 kg.

Od júna 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov čistý majetok jej otca je údajne viac ako 25 miliónov dolárov.

Kto je Rick Fox? Wiki Bio

Ulrich Alexander Fox sa narodil v Toronte v Ontáriu v Kanade 24. júla 1969 – jeho znamenie zverokruhu je Lev a má kanadskú aj americkú národnosť. Je 6 stôp 7 palcov (2,01 m) vysoký a 230 libier (104 kg) ťažký bývalý basketbalový hráč a herec, ktorý je možno najlepšie známy tým, že hral za basketbalový tím Los Angeles Lakers a súťažil v Národnej basketbalovej asociácii (NBA). .

Rick bol vychovaný v Toronte spolu so svojou mladšou sestrou Jeanene Fox, ktorá sa stala herečkou a modelkou, ich otcom Ulrichom Foxom, ktorý bol obchodník, a ich matkou Dianne Gerace, ktorá bola skokanka do výšky a súťažila na olympijských hrách.

Keď mal Rick päť rokov, rodina sa presťahovala na Bahamy študoval na Kingsway Academy v hlavnom meste Baham Nassau a práve tam začal hrať basketbal za školský tím Saints. Po imatrikulácii v roku 1987 sa zapísal na University of Northern Carolina, kde v roku 1991 ukončil bakalársky titul.

Krátko po promócii bol Rick draftovaný tímom Boston Celtics, ktorý súťaží v NBA, a zostal s nimi ďalších šesť rokov, kým sa pripojil k Los Angeles Lakers v júni 1997. V Lakers zostal až do roku 2004, kedy mal začať. hral opäť za Celtics, ale Rick sa namiesto toho rozhodol odísť do dôchodku. Dvakrát hral aj za kanadský národný basketbalový tím na majstrovstvách sveta Medzinárodnej basketbalovej federácie (FIBA) v rokoch 1990 a 1994.

Rick je tiež profesionálny hráč a začal súťažiť vo videohre League of Legends v roku 2015, keď sa pripojil k tímu Gravity Gaming, avšak v nasledujúcich štyroch rokoch sa v tíme vyskytlo veľa problémov a v roku 2019 bolo podaných niekoľko žalôb. Dnes je Rick pravdepodobne najznámejší svojou hereckou kariérou. Vo filme debutoval v roku 1994 v americkej basketbalovej dráme Blue Chips, v nasledujúcich rokoch stvárnil Terryho Hastingsa v americkom komediálnom filme Eddie v roku 1996, Chicka Deagana v americkej športovej dráme He Got Game v roku 1998 a Schofield v kanadsko-americkom hororovom thrilleri Resurrection v roku 1999. V roku 2003 stvárnil Clydea Livingstona v dobrodružnej komediálnej dráme Holes, v ktorej si zahrali Shia Labeouf a Sigourney Weaver a ktorá získala tri ceny a bola nominovaná na ďalších deväť.

Koniec tréningu!! Vďaka @sydneyliebes ~ takmer sme potrebovali ústa do úst

pridané Rick Fox na Utorok 18. augusta 2015

Niektoré z jeho úloh, ktoré nasledoval, boli v satirickom neo-noirovom filme Mini's First Time v roku 2006 a romantickej komediálnej dráme Meet the Browns v roku 2008, predtým ako hral vedľajšie postavy v dvoch krátkych filmoch Fox vs. Fox a Dan Savage's New Threat to Rick Santorum, zatiaľ čo produkoval aj svoj prvý film – britskú dobovú romantickú komédiu Hysteria – v roku 2011, v ktorej hrali Hugh Dancy a Maggie Gyllenhall – bol film nominovaný na dve ceny.

Potom sa objavil vo viac ako 10 filmoch – v roku 2015 stvárnil vedľajšie postavy v dramatickom filme Back to School Mom, čínsko-americkej akčnej komédii Hollywood Adventures a cestovateľskom dokumentárnom filme Dear Albania. Niektoré z Rickových najnovších úloh vo filmoch boli v akčnej komédii Killing Hasselhoff a komediálnej dráme Krystal v roku 2017, ako aj vo vianočnom filme A Twist of Christmas v roku 2018. Svoj debut v televíznom seriáli vystúpil v epizóde Vice Guy of komediálny seriál Head Over Heels v roku 1997, predtým ako získal svoju prvú vedľajšiu rolu v sérii v dráme Oz, v ktorej v rokoch 1997 až 2003 stvárnil Jacksona Vahuea.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ďakujem rodine a priateľom za všetku túto úžasnú narodeninovú LÁSKU ❤️

Príspevok zdieľaný používateľom Rick Fox (@imrickafox) 24. júla 2018 o 10:04 PDT

Rick sa objavil v jednotlivých epizódach mnohých seriálov, ako je napríklad akčný sci-fi animovaný seriál Max Steel v roku 2000, komédia Arli$$ v roku 2001 a dráma Street Time v roku 2003, než získal svoju ďalšiu vedľajšiu úlohu v dráme. 1-800-Chýba. Jeho ďalšia významná rola bola v komédii Love, Inc., v ktorej stvárnil Davida v šiestich epizódach v roku 2005, pričom sa objavil aj v štyroch epizódach dramatického seriálu One Tree Hill.

V roku 2007 sa pripojil k hlavnému obsadeniu komediálneho dramatického seriálu The Game, v roku 2013 sa objavil v 26 epizódach a niekoľko jeho ďalších vedľajších úloh bolo v kriminálnom seriáli The Glades v roku 2013, v športovom dramatickom seriáli Hit the Floor od roku 2013 do 2016 a komediálny seriál Sin City Saints v roku 2015. Rick sa objavil vo viac ako 15 ďalších seriáloch, pričom niektoré z jeho najnovších úloh boli v rannej talkshow Home and Family a v dokumente 7 Days Out v roku 2018. ako v komediálnom seriáli The Cool Kids v roku 2019.