Nevyslovená pravda dcéry Mily Kunis – Wyatt Isabelle Kutcher

ObsahKto je Wyatt Isabelle Kutcher?

Wyatt Isabelle Kutcher sa narodila 1. októbra 2014 v Los Angeles v Kalifornii v USA a je známa len tým, že je prvým dieťaťom herečky Mily Kunis v manželstve s hercom Ashtonom Kutcherom. Jej matka je známa prácou vo filmoch Bad Moms a Oz Veľký a mocný a jej otec vďaka práci vo filme Dva a pol chlapa a Jobs.

Čistá hodnota Wyatta Isabelle Kutchera

Od polovice roku 2020 je čistý majetok Wyatt Isabelle Kutcher vo veku piatich rokov založený výlučne na úspechu jej rodičov.

pridané Wyatt Isabelle Kutcher na Sobota 16. januára 2016

O jej matke je známe, že vďaka úspechu v zábavnom priemysle má čistý majetok odhadovaný na viac ako 75 miliónov dolárov, zatiaľ čo jej otec má čistú hodnotu viac ako 200 miliónov dolárov, ktorú zarobil hraním a investíciami.

Rodina a doterajší život

Rodičia Wyatta Isabelle sa stretli na scéne televízneho seriálu Tá relácia zo 70. rokov , v ktorej boli obaja riadnymi členmi obsadenia. Kým sa tam stretli, zostali priateľmi, keďže boli v iných vzťahoch na vysokej úrovni, kým spolu začali chodiť v roku 2012. Kunis mala dlhodobý vzťah s hercom Macaulayom Culkinom, ktorý trval približne deväť rokov. Na druhej strane, Kutcher bol šesť rokov ženatý s herečkou Demi Moore, kým sa rozviedli.

Obaja sa zasnúbili v roku 2014 a zosobášili sa v polovici roku 2015 v Oak Glen v Kalifornii. Wyatt bola prítomná počas svadby, keďže sa narodila mesiace po ich zásnubách. Odvtedy má mladšieho brata a rodina si zostáva veľmi blízka, aj keď sa jej rodičia zo všetkých síl snažia držať deti mimo centra pozornosti.

Matka - Mila Kunis

Rodina Mily Kunis pochádzala z Ukrajiny, keď bola súčasťou Sovietskeho zväzu. Jej rodičia mali dobrú prácu, ale báli sa o budúcnosť svojich detí, a tak sa presťahovali do Los Angeles, aby hľadali lepšiu budúcnosť. Napriek tomu, že Mila pochádza z Ukrajiny, má židovský pôvod a pôvod, s ktorým zápasila v mladosti, aj keď sa neskôr prispôsobila.

Počas strednej školy nemala formálne vzdelanie, pretože jej herecká kariéra sa v tom čase už rozbiehala.

Pred tínedžerskými rokmi začala chodiť na hodiny herectva a pred strednou školou sa už objavila v niekoľkých reklamách. Bola tiež obsadzovaná do rôznych menších úloh v televíznych reláciách a filmoch, čo jej pomohlo dobre prejsť do remesla. V roku 1998 bola obsadená do That '70s Show, a hoci obsadenie vyžadovalo, aby väčšina členov mala viac ako 18 rokov, klamala o svojom veku a bola vybraná. Producenti to nakoniec zistili, ale ponechali si ju, pretože sa na túto rolu najlepšie hodila. V šou vydržala osem sezón a za svoj výkon získala dve ceny Young Star Awards.

Úspech Mily Kunis

Počas práce na That '70s Show začala Kunis pracovať ako hlasová herečka pre šou Family Guy, kde spievala Meg Griffin, a zostala pri šou dodnes. Na konci svojej roly v televíznom sitcome urobila prelom vo filme, najprv sa objavila vo filme Forgetting Sarah Marshall a v roku 2010 sa vďaka účinkovaniu vo filme etablovala ako hviezda hlavného prúdu. Čierna labuť po boku Natalie Portman. Film rozpráva príbeh baletnej produkcie New York City Ballet company.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#MilaKunis ❤️

Príspevok zdieľaný používateľom Mila Kunis (@milalkunis) 5. júla 2020 o 7:07 PDT

Mila pokračovala v práci na rôznych úspešných filmoch počas konca 21. storočia, vrátane Max Payne a The Book of Eli. V roku 2011 si zahrala vo filme Friends with Benefits po boku Justina Timberlakea a v roku 2013 spolupracovala s Jamesom Francom vo filme Oz Veľký a mocný, príbehu odohrávajúcom sa pred udalosťami románov L. Franka Bauma, na ktorých je založený svet Oz. Potom pracovala na šou Ted, v ktorej hral Mark Wahlberg, a jedným z jej najnovších projektov je film Bad Moms, ktorý mal veľký úspech v pokladniach a hrali v ňom aj Kirsten Bell a Kathryn Hahn.

Svoju úlohu si zopakovala aj v pokračovaní z roku 2017 Vianoce zlých mamičiek .

Otec – Ashton Kutcher

Ashton vyrastal v Cedar Rapids v štáte Iowa, kde jeho otec pracoval v továrni, zatiaľ čo jeho matka bola zamestnankyňou spoločnosti Procter and Gamble. V dospievaní mala veľmi stresujúci život, kvôli staršiemu bratovi, ktorý trpel mnohými vážnymi chorobami. Navštevoval Washington High School a neskôr dokončil štúdium na Clear Creek Amana High School, počas ktorého sa začal zaujímať o herectvo, účinkovanie v školských hrách a zameranie sa na umenie, keď sa jeho rodičia rozviedli.

Bol nastavený na dobrú vysokú školu, no zúfalo túžil po peniazoch. V snahe získať nejaké sa vlámal do jeho školy s bratrancom a chytili ho, bol odsúdený na tri roky podmienečne, a zatiaľ čo skúsená pomoc ho uviedla na pravú mieru, väčšinu príležitostí, ktoré v tom čase mal, stratil. Zapísal sa na University of Iowa a získal titul v odbore biochemické inžinierstvo. Počas leta pracoval, aby pomohol financovať jeho školné, a hoci pôvodne chcel byť vedcom, nakoniec ho oslovil modelingový skaut.

To ho priviedlo na cestu do International Modeling and Talent Association, ktorá odštartovala jeho kariéru.

Úspech Ashtona Kutchera

Po niekoľkých rokoch práce ako model urobil svoj herecký prielom, keď bol obsadený do That '70s Show, kde zostal počas celého trvania. Medzitým tiež naštartoval svoju filmovú kariéru – medzi jeho prvé projekty patrili Dude, Where’s My Car, Just Married a The Butterfly Effect. Po skončení práce s That '70s Show začal robiť romantickejšie komediálne filmy, vrátane A Lot Like Love, Nie sú pripojené žiadne struny a Hádaj kto.

V roku 2011 bol obsadený do seriálu Dva a pol chlapa ako Walden Schmidt, ktorý nahradil Charlieho Sheena, ktorý bol pre problémy s drogami nakoniec prepustený z práce. Počas práce na tejto show sa objavil v životopisnom filme Jobs, v ktorom stvárnil titulárneho Steva Jobsa. Jedným z jeho najnovších hereckých projektov je šou The Ranch, ktorá sa vysielala na Netflixe. Okrem herectva je známym rizikovým kapitalistom investoval v rôznych spoločnostiach počas svojej kariéry. Medzi jeho najúspešnejšie investície patria Airbnb, Skype a Foursquare.