• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda dcéry Jima Carreyho – Jane Carrey

Nevyslovená pravda dcéry Jima Carreyho – Jane Carrey

ObsahKto je dcéra Jima Carreyho Jane Carrey? Wiki Bio

Jane Erin Carrey sa narodila v Los Angeles v Kalifornii v USA 6. septembra 1987, takže jej znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Je to herečka a speváčka , ale možno najznámejšia ako dcéra Jima Carreyho, slávneho kanadsko-amerického herca známeho z jeho hlavných úloh v komediálnych filmoch ako Ace Venture: Pet Detective a Bruce Almighty.

Raný život a vzdelanie

Jane bola vychovávaná ako slobodné dieťa v Los Angeles Jimom a jeho bývalou manželkou Melissou, ktorá je herečkou a filmovou producentkou. rozvedený 11.12.1995 keď mala Jane osem rokov, ale zostala v dobrých vzťahoch s oboma svojimi rodičmi.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Všetko najlepšie k narodeninám talentovanej a úžasnej Jane Carrey · · · #janecarrey #jimcarrey

Príspevok zdieľaný používateľom // tvoj otec (@pussiesonthepavementfellas) 6. septembra 2018 o 16:24 PDT

Jej rodičia ju vzali na natáčanie svojich filmov a televíznych seriálov a čoskoro sa zamilovala do herectva. Študovala na verejnej strednej škole, kde bola členkou školského dramatického krúžku a vystupovala v školských predstaveniach, pričom sa venovala aj spevu a bola členkou školskej kapely. Po imatrikulácii sa neprihlásila na vysokú školu, ale rozhodla sa pokračovať v hereckej a speváckej kariére.

Kariéra herečky a speváčky

Prvýkrát ju bolo možné vidieť v televízii v roku 2002, keď súťažila v hudobnej reality show American Idol, ale v roku 2012 sa jej nepodarilo dosiahnuť pozoruhodný výsledok a objavila sa v jedenástej sezóne show s piesňou Something to Talk About od Bonnie Raitt. keď boli porotcami Jennifer Lopez, Randy Jackson a Steven Tyle, no opäť sa jej nepodarilo prebojovať do druhého kola.

Potom založila vlastnú skupinu The Jane Carrey Band. Medzi vystúpeniami v American Idol Jane pracovala ako čašníčka, aby sa finančne podporila.

V roku 2017 sa objavila v krátkom dokumente životopisný film Jim Carrey: I Needed Color o jej otcovi, ktorý režíroval David L. Bushell a ktorý trval len šesť minút. V roku 2018 sa objavila v epizóde komediálneho dramatického seriálu Kidding, v ktorom hrá jej otec Frank Langella a Judy Greer a ktorý sleduje muža, ktorý sa snaží zachovať zdravý rozum, keď sa jeho rodina vzďaľuje. Séria bola nominovaná na osem cien vrátane dvoch Zlatých glóbusov.

Milujte život a vzťahy

Jane sa zoznámila s Alexom Santanom počas jedného z jeho vystúpení a obaja sa vzali 14. novembra 2009 na malej ceremónii, na ktorej sa zúčastnili len ich najbližší priatelia a rodina. Alex je spevák známy najmä tým, že je členom metalovej skupiny Blood Money, ktorá vystupuje v Los Angeles. Niekoľko mesiacov pred svadbou Jane povedala Jimovi, že sa čoskoro stane starým otcom a bol nadšený, pričom v rozhovore uviedol, že verí, že Jane bude skvelá matka. Svojho a Alexovho syna Jacksona Rileyho Santanu porodila 29. februára 2010, no do konca roka Alex a Jane začali žiť oddelene , a Jane požiadali 20. októbra 2011 o rozvod s odvolaním sa na „neprekonateľné rozdiely“.

Internetom kolujú klebety, že Jane niekoho videla, ako niektorí z jej fanúšikov uviedli, že videli dvoch kráčať ruka v ruke v uliciach Los Angeles, ale ona sa tým nezaoberala.

Jane je dnes slobodná, bola raz vydatá a má jedného syna.

Záľuby a iné záujmy

Jane má rada charitatívnu prácu a dobrovoľníctvo a pomáhala svojmu otcovi pri získavaní finančných prostriedkov na pomoc deťom s autizmom, ako aj na výskum zameraný na nájdenie ag lieku na autizmus. Je milovníčkou zvierat a má domáceho psa, pričom jej obľúbené zvieratá sú kone a korytnačky. Jane vyrastala ako fyzicky aktívna a dnes má každý týždeň dva až tri tréningy v posilňovni, pričom tiež dodržiava trochu prísnu diétu, čo znamená, že sa vyhýba sladkostiam a rýchlemu občerstveniu.

Je zodpovedná a namiesto toho, aby žila z bohatstva svojho otca, zarába si sama. Jane rada cestuje a bola po celých Spojených štátoch a Kanade, aby sa zúčastnila Jimových podujatí, pričom pri niekoľkých príležitostiach bola aj v Európe a navštívila krajiny ako Anglicko a Taliansko.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Robert Downey Jr., Johnny Depp a Julia Roberts, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Avengers, franšíza Piráti z Karibiku a Nevesta na úteku.

Vzhľad a čistý majetok

Jane má 32 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp, 1,73 metra a váži okolo 58 kg.

Od mája 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov Jimov čistý majetok je údajne viac ako 150 miliónov dolárov.

Kto je Jim Carrey? Wiki Bio

Jim Eugene Carrey sa narodil v Newmarkete v Ontáriu v Kanade 17. januára 1962 – jeho znamenie zverokruhu je Kozorožec a má kanadskú aj americkú národnosť. Je to herec, komik a filmový producent, ktorý sa najlepšie preslávil účinkovaním v komediálnych filmoch, ako napríklad Ace Ventura: Pet Detective a The Mask.

Jima vychovávali spolu so svojím starším bratom Johnom a staršími sestrami Patriciou a Ritou v Newmarkete ich matka Kathleen, ktorá bola v domácnosti, a ich otec Percy Carrey, ktorý bol hudobníkom a účtovníkom.

NOVINKY | Jim Carrey Photoshoot by Caitlin Cronenberg Už niekoľko rokov sme nevideli veľa oficiálnych fotení Jima, ale…

pridané Jim Carrey online na Pondelok 18. septembra 2017

Keď mal 10 rokov, Jim poslal list s prosbou o Carol keby sa mohol objaviť v jej komédii Carol Burnett Show a dostal by odpoveď, že je na show príliš mladý. Študoval na katolíckej základnej škole Blessed Trinity, potom sa presťahoval do Burlingtonu a zapísal sa na Aldershot High School a neskôr na Agincourt Collegiate Institute. Keďže jeho rodina nemala dosť peňazí, Jim by pracoval spolu so svojím bratom ako školníci, aby mohli finančne pomôcť svojim rodičom. Jim nakoniec opustil školu a začal robiť stand-up comedy okolo Burlingtonu, zatiaľ čo jeho rodina sa stala bezdomovcom a žila v dodávke.

Vo veku 18 rokov začal chodiť do Toronta, aby tam robil stand-up comedy, a potom, čo sa začal otvárať pre zosnulého amerického komika Rodneyho Dangerfielda, presťahoval sa do Hollywoodu a začal vystupovať v The Comedy Store, pričom navštevoval konkurzy na filmové úlohy ako chcel sa stať hercom v komediálnych filmoch.

Svoj prelomový výkon dosiahol v komediálnych filmoch Ace Ventura: Pet Detective a Blbý a hlúpejší v roku 1994, zatiaľ čo výkon v superhrdinskom komediálnom filme The Mask mu priniesol nomináciu na Zlatý glóbus za najlepšieho herca. V roku 1995 sa objavil ako darebák The Riddler v superhrdinskom filme Batman Forever, predtým ako si zopakoval svoju úlohu Acea vo filme Ace Ventura: When Nature Calls.

Jim sa objavil v niekoľkých ďalších kriticky uznávaných komediálnych filmoch, ako napríklad The Cable Guy, ktorý mu zarobil 20 miliónov dolárov, vo fantasy komédii Klamár klamár v roku 1997 a v satirickej komédii The Truman Show v roku 1998, za ktorú získal Zlatý glóbus. Najlepší herec vo filmovej dráme.

V roku 1999 hral ako zosnulý komik a herec Andrew Geoffrey Kaufman v životopisnom komediálnom filme o ňom s názvom Man on the Moon, ktorý mu vyniesol už druhý Zlatý glóbus. Jeho ďalšie pozoruhodné výkony boli v komediálnom filme Bruce Almighty, v ktorom hral aj Morgan Freeman, a v romantickej sci-fi dráme Eternal Sunshine of the Spotless Mind, za ktorú bol nominovaný na Oscara.

V nasledujúcich rokoch Jim hral v komediálnych filmoch ako Yes Man v roku 2008 a I Love You Phillip Morris v roku 2009, zatiaľ čo jeho najnovšie účinkovanie bolo v akčnom dobrodružnom komediálnom filme Sonic the Hedgehog, v ktorom stvárnil záporáka Doctora Robotnika.

Po rozvode s Janeinou matkou v roku 1995 sa Jim oženil s kanadsko-americkou herečkou Lauren Holly, ktorá je známa tým, že stvárnila zástupkyňu šerifa Maxine Stewart v kriminálnom seriáli Picket Fences, ale manželstvo sa skončilo po necelom roku. V roku 1999 sa zasnúbil s Renée Zellweger, po boku ktorej si zahral v komediálnom filme Ja, ja a Irene, no krátko nato sa rozišli. V rokoch 2005 až 2010 chodil s americkou herečkou a modelkou Jenny McCarthy a od januára 2019 tvorí pár s herečkou Ginger Gonzaga.