Nevyslovená pravda dcéry Jamieho Lee Curtisa – Annie Guest

Annie Guest je americká tanečná režisérka a jedno z adoptovaných detí populárnej americkej herečky, spisovateľky a aktivistky Jamie Lee Curtis.

ObsahRaný život a rodina

Annie Guest sa narodila 13. decembra 1986 v Los Angeles v Kalifornii v USA a je jedným z dvoch detí, ktoré si adoptovali Jamie Lee Curtis a britsko-americký Christopher Guest, hudobník, komik, scenárista a režisér. Po tom, čo sa od lekárov dozvedeli, že nemôžu mať deti kvôli neplodnosti, okamžite sa rozhodli prejsť procesom adopcie. Annie pochádzala z otvorenej adopcie, kde o adopcii otvorene diskutovali jej biologickí rodičia aj adoptívni rodičia.

Jej brat Thomas bol adoptovaný o deväť rokov neskôr prostredníctvom uzavretej dohody, v ktorej nikto nevedel o určitých podrobnostiach adopcie.

Obe strany jej adoptívnych rodičov pochádzali z neuveriteľnej krvnej línie. Jej otec Christopher je v súčasnosti držiteľom anglického titulu 5thBarón Haden - hosť z Great Saling, krajina Essex v Anglicku. Jej starým otcom bol Christopher William Graham Guest, ktorý bol vymenovaný za pána odvolania v Ordinary, aktívny člen Snemovne lordov Spojeného kráľovstva. Keď starší Christopher zomrel, jej otec zdedil titul a pravidelne navštevoval hornú komoru parlamentu Spojeného kráľovstva, kým nebol prijatý nový zákon – zákon Snemovne lordov z roku 1999 zakazoval rovesnícke dedičstvo ako spôsob, ako získať miesto v snemovni. Páni.

Jej otec si stále zachováva titul, ale už nie je členom anglického parlamentu. Okrem toho z dôvodu ich adopcie nemôžu ona a jej brat zdediť anglický titul – ďalší v poradí je ich adoptívny strýko.

Annieina matka, Jamie Lee, má hollywoodsky kráľovský rodokmeň. Jej starými rodičmi boli herci Tony Curtis a Janet Leigh, ktorí si obaja v časoch najväčšej slávy vyslúžili niekoľko prestížnych hereckých nominácií. Jej starý otec bol nominovaný na Oscara za najlepšieho herca vo filme The Defiant One z roku 1958 a jej stará mama bola nominovaná na Oscara za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe v jednom z populárnych románov Alfreda Hitchcocka prerobeného do filmu Psycho.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Annie Guest začala s tanečným tréningom vo veku 3 rokov a do rodiny MNR DF sa pridala vo veku 8 rokov. S tanečným tímom MNR DF súťažila 8 rokov na národnej a medzinárodnej úrovni. Annieina vášeň pre učenie a choreografiu bola podporovaná v mladom veku, keď začala svoju učiteľskú kariéru vo veku 16 rokov. Annie získala BFA of Dance na Kenyon College, kde ju jej kolegovia ocenili ako najlepšia choreografka. Počas svojho pôsobenia v Kenyone sa zamerala na klasickú a súčasnú modernú techniku, balet a somatické tanečné techniky vrátane analýzy pohybu Labana, Alexandrovej techniky, pilatesu a jogy. Počas pôsobenia v Kenyone Annie pracovala pod významnými choreografmi a učiteľmi ako Balinda Craig-Quijada, Julie Brodie, Kora Radella Feller, Leslie Seiters, Bill Young, Oliver Tarpaga a KT Neihoff. Po promócii v roku 2009 Annie pôsobila 3 sezóny ako umelecká spolupracovníčka na The Eli and Edythe Broad Stage v Santa Monice. Učila na Archer School for Girls, Paul Revere Middle School a Windward School. Annie je spoluriaditeľkou oceneného tanečného tímu MNR DF a vyučuje balet, jazz/súčasnú hudbu, lyrickú hudbu, modernu, tap a hip-hop. Annie je tiež zručná v práci s našimi mini tanečníkmi mladšími ako 6 rokov, učí flexibilitu a kondíciu, ako aj prácu s tanečníkmi s ASD a inými motorickými/vývojovými poruchami.

Príspevok zdieľaný používateľom Tanečná továreň MNR (@mnrdancefactory) 12. septembra 2017 o 10:07 PDT

Dedko ju spoznal až keď mala dva roky, keďže mama s ním mala ťažký vzťah. Tony bol v čase, keď Jamie vyrastal, neprítomným otcom.

Annie vyrastala pod zvedavými očami médií v Hollywoode, pretože jej matka ju neustále privádzala na filmové scény a akcie na červenom koberci. Nemohla by uniknúť záujmu verejnosti, pretože jej matka bola súčasťou mnohých úspešných filmov vrátane série Halloween (1978, 1981, 1998, 2002, 2018), z ktorej získala titul Scream Queen True Lies (1994). s Arnoldom Swarzeneggerom Forever Young (1992) s Melom Gibsonom a Freaky Friday (2003) s Lindsay Lohan.

Jej otec možno nie je taký slávny ako jej matka, ale to neznamená, že nebol úspešný ako umelec.

Christopher získal v roku 1976 cenu Primetime Emmy za vynikajúce písanie v komédii alebo hudobnom špeciáli pre The Lily Tomlin Special. S piesňou A Mighty Wind v roku 2003 získal aj cenu Grammy za najlepšiu pieseň napísanú pre film alebo iné vizuálne médiá.

Annie sa začala zaujímať o tanec vo veľmi mladom veku troch rokov a nikoho to neprekvapilo. Dvaja úspešní rodičia v oblasti umenia ju zlákali k objavovaniu svojej umeleckej stránky. Rodičia videli jej vášeň pre to a keď mala osem rokov, zapísali ju do tanečnej školy MNR Dance Factory. Vo veku 16 rokov učila tancovať iných ľudí a odvtedy sa zúčastnila mnohých tanečných súťaží doma aj v zahraničí, v ktorých získala niekoľko ocenení.

Vzdelanie

Málo sa toho vie o jej základnej a strednej škole, ale v roku 2008 ukončila bakalársky titul v odbore výtvarných umení v odbore tanec na Kenyon College v Los Angeles v Kalifornii.

Kariéra

Po vysokej škole sa Annie vrátila do MNR Dance Factory. V súčasnosti zastáva v spoločnosti pozíciu tímovej riaditeľky a ponúka kurzy rôznych tanečných štýlov vrátane hip-hopu, jazzu, stepu a moderny. Jej bývalý životopis v MNR Dance Factory naznačil, že pred pôsobením v tanečnej škole mala hodiny tanca v Archer School for Girls, Paul Revere Middle School a Windward School.

Osobný život

Annie sa vydala za Jasona Wolfa 28. júla 2019 v ich renovovanom rodinnom dome v španielskom koloniálnom dome v 20. rokoch minulého storočia v Kalifornii, pričom svedkovia boli len členovia rodiny a blízki priatelia.

Bol to súkromný obrad a verejnosti neboli poskytnuté žiadne podrobnosti, okrem matkinho gratulačný príspevok na svojom instagramovom účte. Pár je dosť súkromný a žije tichým životom. Jej posledné verejné vystúpenie bolo, keď sa v roku 2018 spolu so zvyškom rodiny zúčastnila na premiére filmu svojej matky Halloween. Jej matka skutočne chápe potrebu súkromia svojich detí, pretože sa nikdy nezdieľa. Z tisícok fotografií Jamie na jej instagramovom účte bolo len pár fotografií, ktoré zachytávajú celú rodinu.

Anna a jej manžel nemajú od polovice roku 2020 žiadne deti.

2894078KW037_miramaxBEVERLY HILLS, CA – 25. JANUÁR: Herečka Jamie Lee Curtis (L) a jej dcéra Annie Guest prichádzajú…

pridané 365Halloween365 na Pondelok 2. decembra 2019

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

  • Dáva hodiny tanca ľudí so špeciálnymi potrebami , ako je porucha autistického spektra (ASD) a osoby s motorickým/vývojovým postihnutím.
  • Hoci nemá záujem byť pred kamerou, nerobí jej problém pracovať za ňou. Vo filme Pre vašu úvahu, ktorý režíroval jej otec, pracovala ako asistentka štábu.
  • Už na vysokej škole si vyslúžila titul najlepšia choreografka.
  • Keď zomrel jej starý otec z matkinej strany, jej matka bola odrezaná od jeho vôle spolu so strýkami a tetami. Potvrdilo to tvrdenie jej matky, že jej starý otec sa o svoje deti nezaujímal. Tony zanechal celý svoj majetok svojej piatej manželke, ktorá bola mladšia ako jeho najstaršie dieťa. Jej teta Kelly, ktorá bola Tonyho najstarším dieťaťom a jedinou sestrou jej mamy od tej istej matky, podala žalobu. Zdá sa, že závet bol zmenený niekoľko mesiacov predtým, ako Tony zomrel. Jamie Lee sa rozhodol nehovoriť o tom verejne.

Vzhľad

Anne meria 5 stôp, 10 palcov (1,77 m) a váži okolo 138 libier (62 kg). Je kaukazská s dlhými hnedými vlasmi a hnedými očami.

Čistý majetok

Autoritatívny zdrojov odhaduje sa, že čistý majetok Annie je od júla 2020 700 000 dolárov.