Nevyslovená pravda dcéry Emily Blunt – Hazel Krasinski

ObsahKto je Hazel Krasinski?

Hazel Krasinski sa narodila 16. februára 2014 v znamení Vodnára v Kalifornii v USA. Je to päťročné dievčatko, zatiaľ uznávané len ako dcéra slávneho filmára a herca Johna Krasinského a známej britsko-americkej herečky Emily Blunt.

Aká bohatá je teraz? Hazel Krasinski Čistá hodnota

Kariéra Hazel Krasinski ešte len príde, keďže nie je ani detskou herečkou, čo u potomkov takýchto rodičov nie je nezvyčajné. Stále si užíva čisté bohatstvo svojich slávnych rodičov. John Krasinski počas svojej úspešnej kariéry nazhromaždil celkovú čistú hodnotu odhadovanú na viac ako 30 miliónov dolárov, zatiaľ čo autoritatívne zdroje odhadli, že jej matka Emily Blunt má pôsobivú čistú hodnotu viac ako 20 miliónov dolárov. Ich čistá hodnota zahŕňa aj dom s rozlohou 5 000 štvorcových stôp v hodnote viac ako 15 miliónov dolárov, ktorý sa nachádza v Brooklyne v New Yorku.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=106874047284575&set=a.106874297284550&type=3&theater

Slávni rodičia, národnosť, etnicita

Hazel Krasinski vyrastá v New Yorku. Má americkú národnosť a patrí k belošskému kaukazskému etniku. Ako už bolo spomenuté, Hazel je známa tým, že pochádza zo slávnej rodiny – jej otec zdieľal jej fotografiu na svojom účte na Twitteri v čase, keď mala iba tri mesiace. Hazel má mladšiu sestru menom Violet, ktorá sa narodila v roku 2016. Je sesternicou Mattea Olivera Tucciho, ktorú porodila jej teta Felicity Blunt a herec Stanley Tucci.

Osobný život, vzhľad, koníčky

Hazel Krasinski má len päť rokov, takže je príliš mladá na to, aby sa zapojila do akéhokoľvek vzťahu. Hazel má dlhé prirodzené blond vlasy a modré oči a rada sa hrá so svojou mladšou sestrou. Jej rodičia sa zoznámili cez spoločného priateľa v reštaurácii, začali spolu chodiť v novembri 2008 a zasnúbili sa v auguste 2009. Pár si nakoniec vymenil ich svadobný sľub na slávnosti 10. júla 2010 v talianskom Como.

Kto je jej otcom? John Krasinski Stručná Wiki/Bio

John Burke Krasinski sa narodil 20. októbra 1979 v znamení Váh Boston , Massachusetts , USA. a má americký, poľský a írsky pôvod. Johna vychovávali spolu so svojimi dvoma staršími bratmi na predmestí Newton v Bostone jeho otec Ronald Krasinski, lekár, ktorý pracoval ako internista, a jeho matka Mary Clare Krasinski, ktorá bola zdravotnou sestrou. Jeho starší bratia sú Kevin a Paul. Navštevoval Newton South High School a počas toho vystupoval ako Daddy Warbucks v školskej produkcii Annie. Po imatrikulácii v roku 1997 strávil nejaký čas v Kostarike, kde vyučoval angličtinu ako cudzí jazyk, potom sa zapísal na Brown University študovať angličtinu a v roku 2001 promoval s titulom BA. Potom John študoval na National Theatre Institute vo Waterforde. Connecticut a navštevoval Royal Shakespeare Company v Anglicku a The Actors Center so sídlom v New Yorku.

Predtým, ako sa John stal hercom, slúžil ako stážista, vrátane písania scenárov pre šou Late Night With Conan O’Brien.

Roky 2000: Jeho prielom, Kancelária, režisérsky debut

John Krasinki debutoval (neuvedený) vo filme v roku 2000 v komédii State And Main. Jeho prelomová rola prišla až v roku 2005, keď bol vybraný, aby stvárnil Jima Halperta v situačnej komédii NBC The Office, ktorá pokračovala až do roku 2013, kedy sa objavil v každej epizóde, no v niekoľkých pôsobil aj ako režisér a producent. Popri natáčaní seriálu John pracoval na filmových tituloch, hral v úlohe Gideona v komédii A New Wave z roku 2006, robil hlas v animovanom filme Shrek Tretí z roku 2007 a v roku 2008 vystupoval ako Carter Rutherford v športových hrách. komédia Leatherheads v réžii Georgea Clooneyho.

V nasledujúcom roku John debutoval ako režisér komediálnou drámou Brief Interviews With Hideous Men, ktorá získala pozitívne recenzie a bola nominovaná na Veľkú cenu poroty na filmovom festivale Sundance 2009. V tom istom roku hral Harley v kasovom úspechu It’s Complicated spolu s Meryl Streep, Alec Baldwin a Steve Martin.

Roky 2010: Produkčná spoločnosť, Lip Sync Battle, Tiché miesto

V roku 2011 získal John rolu Ethana v romantickej komédii Niečo požičané, po ktorej stvárnil Petra v Ry Russo-Young Dráma Nobody Walks z roku 2012 a ako Dustin Noble vystupoval v dráme Promised Land z roku 2012, ku ktorej sa spolu s Mattom Damonom podieľal aj na scenári.

V nasledujúcom roku John spustil produkčnú spoločnosť Sunday Night Productions spolu s Allyson Seeger a začal pracovať na súťažnej hudobnej reality show Lip Sync Battle nominovanej na cenu Emmy, ktorá mala premiéru na Spike Network v apríli 2015. John potom pôsobil ako výkonným producentom drámy Manchester By The Sea na základe jeho nápadu a po ňom nasledovalo jeho stvárnenie Jacka Silvu v životopisnom vojnovom filme 13 Hours, oba v roku 2016. V tom istom roku režíroval, produkoval a hral ako John Hollar v romantickej komédii The Hollars. John dosiahol medzinárodnú slávu po spolupísaní a réžii sci-fi hororový triler A Quite Place , v ktorej si po boku svojej manželky zahral Lee Abbott. Film sa stal veľkým kasovým trhákom a bolo oznámené, že jeho pokračovanie A Quite Place Part II vyjde v marci 2020.

Naposledy bol v rokoch 2018 až 2019 obsadený ako Jack Ryan v sérii thrillerov Amazon Video Tom Clancy’s Jack Ryan.

Kto je jej matka? Emily Blunt Krátke Wiki/Bio

Hazelina matka Emily Blunt sa narodila 23. februára 1983 v znamení Rýb vo Wandsworth, Londýn, Anglicko, s anglickými a waleskými predkami. Ako druhé zo štyroch detí ju vychovávali jej otec Oliver Simon Peter Blunt, QC, ktorý bol advokátom, a jej matka Joanna, herečka. Má brata Sebastiana a dve sestry Felicity a Susannah. Je vnučkou generálmajora Petra Blunta. Emily išla do Ibstock Place School, po ktorej sa zapísala do školy Hurtwood House v Dorking , Surrey, kde si ju všimol talentový agent.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Emily Blunt (@_emily_blunt_) dňa 11. decembra 2018 o 3:19 PST

Začiatky kariéry

Emily debutovala na divadelných doskách ako Gwen v roku 2001 v inscenácii hry Kráľovská rodina, v hlavnej úlohe s Dame Judi Dench, po ktorej nasledovali jej postavy Eugenie v hre Nicholasa Wrighta Vincent In Brixton a Júlie v hre Indhu Rubasingham Rómeo a Júlia, obe v roku 2002. V nasledujúcom roku Emily debutovala vo filme v úlohe Isoldy v dráme bojovník Queen v réžii Billa Andersona, po ktorej hrala ako Kráľovná Catherine Howardová v televíznej dráme Henrich VIII . V roku 2004 si Emily zahrala Tamsin v dramatickej romanci My Summer Of Love, ktorú režíroval Pawel Pawlikowski.

Medzinárodná sláva a diabol nosí Pradu

V roku 2005 získala Emily rolu Natashe v televíznej dráme Stephena Poliakoffa Gideonova dcéra, za ktorú získala v roku 2007 Zlatý glóbus za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe – seriál, minisériu alebo televízny film.

V roku 2006 získala medzinárodnú slávu ako Emily v komediálnom dramatickom filme Davida Frankela Diabol nosí Pradu spolu s Anne Hathawayovou a Meryl Streepovou – film bol veľkým kasovým úspechom a celosvetovo zarobil viac ako 326 miliónov dolárov. Táto rola jej vyniesla nominácie na Zlatý glóbus za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe – film a Cena BAFTA za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe . Potom sa objavila ako Mara v mysterióznom dramatickom filme Irresistible (2006), ktorý napísala a režírovala Ann Turner.

Pokračujúci úspech

V roku 2007 Emily stvárnila Jane Liddle v životopisnej komediálnej dráme Vojna Charlieho Wilsona , po boku Toma Hanksa a Julie Roberts, potom si zahrala ako Norah v komédii Sunshine Cleaning z roku 2008 a zahrala si kráľovnú Viktóriu v nezávislom dobovom dramatickom filme Jeana-Marca Valléeho Mladá Viktória (2009), za ktorý si vyslúžila nomináciu na Zlatý glóbus. .

Prvá polovica roku 2010

V roku 2011 Emily hrala Elise Sellas v thrilleri The Adjustment Bureau po boku Matta Damona. Za stvárnenie Harriet v romantickej komédii Lov lososov v Jemene z roku 2011 bola nominovaná na Zlatý glóbus za rok 2013 v kategórii najlepšia herečka vo filmovej komédii alebo muzikáli. Potom hrala ako Sara v akčnom sci-fi Looper z roku 2012, po boku Brucea Willisa a Josepha Gordona hrala Ritu v komerčnom úspechu Edge Of Tomorrow (2014), po boku Toma Cruisa, pričom vyhrala cenu Critics' Choice Movie Award za najlepšiu herečku vo filme akčný film. Potom si vyslúžila nomináciu na Zlatý glóbus za stvárnenie manželky pekára v adaptácii muzikálu Roba Marshalla Into The Woods v roku 2014. V nasledujúcom roku hrala Kate Macer v akčnom Sicario.

Nedávne a pripravované projekty

V roku 2016 Emily vystupovala ako Rachel v thrilleri The Girl On The Train, ktorý režíroval Tate Taylor. Potom urobila dabing vo filmoch Animal Crackers a My Little Pony: The Movie v roku 2017. Po ňom nasledovalo stvárnenie Evelyn Abbottovej v roku 2018 kriticky uznávaným sci-fi hororovým thrillerom A Quite Place, ktorý režíroval jej manžel John Krasinski. získanie ceny Screen Actors Guild Award za rok 2019 za vynikajúci herecký výkon v ženskej herečke vo vedľajšej úlohe. V roku 2018 získala aj titulnú úlohu vo fantasy hudobnej komédii Roba Marshalla Mary Poppins Returns, čím si vyslúžila ďalšiu nomináciu na Zlatý glóbus v kategórii najlepšia herečka – filmová komédia alebo muzikál. Okrem toho sa Emily objaví v niekoľkých filmových tituloch, ktorých premiéra je naplánovaná na roky 2020 a 2021, vrátane A Quiet Place Part II, Jungle Cruise a Wild Mountain Thyme.