Nevyslovená pravda dcéry Cardi B – Kulture Klari Cephus

ObsahKto je Kulture Klari Cephus?

Kulture Kiari Cephus sa narodila 10. júla 2018 v Atlante, Georgia, USA a je známa len preto, že je dcérou rappera Cardi B z manželstva s rapperom Offsetom, ktorý je členom skupiny Migos. Tehotenstvo Cardi B bolo dobre zdokumentované a médiá ho vo veľkej miere pokryli vďaka jej a Offsetovej popularite.

Bohatstvo kultúry Kiari Cephus

Zatiaľ čo Kulture Kiari Cephus‘ zatiaľ nemá prostriedky na zarábanie peňazí na vlastnú päsť, ťaží z úspechu svojich rodičov v hudobnom priemysle.

Kulture Kiari Cephus je jedným z najroztomilejších módnych pokrokových detí

pridané Módny detský svet na Sobota 26. októbra 2019

Jej matka má za sebou veľmi úspešnú kariéru s čistým majetkom oceneným na viac ako 24 miliónov dolárov, zatiaľ čo jej otec má majetok údajne ešte vyšší na viac ako 26 miliónov dolárov.

Vzťah rodičov

Cardi B a Offset začali svoj vzťah niekedy začiatkom roka 2017 a rýchlo sa s ním dostali na verejnosť. Títo dvaja boli veľmi zvyknutí na to, že ich médiá sledujú, najmä s Cardiho pozadím v televíznej reality show a pokrytím, ktoré mal Offset s jeho hudbou, ako aj osobnými snahami. Obaja mali dobrý vzťah a Cardi mala s Migosom dobrú atmosféru. Neskôr v roku ju požiadal o ruku, keď boli na koncerte vo Wells Fargo Center.

Nasledujúci rok si ľudia začali všímať, ako sa Cardi zdalo, že má bábätko, najmä potom, čo sa objavila ako hosťujúca hudobná interpretka v epizóde Saturday Night Live – krátko nato zverejnila tehotenstvo. Pár ženatý v tajnosti , a novinku oznámila len tesne predtým, ako porodila Kulture. Pred termínom pôrodu nafotila aj polonahé fotenie pre magazín Rolling Stone, kde predviedla svoj tehotenský stav.

Rodinný život

Po Kultúre narodenia , oslavovali jej rodičia online fotkami. Odvtedy bol Kutureov život silne zdokumentovaný príspevkami, najmä od jej matky.

https://www.youtube.com/watch?v=nFXxCkIHbNY

Žije v nezvyčajnej domácnosti, pretože má troch nevlastných súrodencov z otcových predchádzajúcich vzťahov, troch z rôznych žien, a aj keď to ponecháva niekoľko otáznikov pre súčasný vzťah jej rodičov, od jej narodenia to očividne silnie. Jej matka – o ktorej je známe, že je občas kontroverzná – dokonca začala spor s rapperkou Nicki Minaj, ktorá spochybňovala jej schopnosť byť dobrou matkou. Druhé meno Kulture je Kiari a je pomenovaná po svojom otcovi, ktorý jej meno vybral.

Otec – Offset

Kiari Kendrell Cephus – profesionálne známa ako Offset – je členkou hip-hopovej skupiny Migos , z ktorých všetci boli priatelia z detstva, ktorí vyrastali v štvrti strednej triedy v okrese Gwinnett v štáte Georgia.

V jeho skupine sa k nemu pripájajú Takeoff a Quavo. V roku 2013 skupina vydala svoj prvý singel Versace, ktorý im priniesol trochu pozornosti. Nakoniec podpísali nahrávaciu zmluvu, ktorá viedla k ich debutovému albumu Yung Rich Nation. Ich single boli hitmi a skupina sa rýchlo stala slávnou na internete, najmä vďaka piesni Bad and Boujee, ktorá sa dostala na vrchol rebríčka Billboard Top 100. V roku 2017 vydali svoj druhý album Culture, ktorý debutoval na vrchole rebríčka Billboard v USA.

Okrem svojej práce s Migosom, Offset vydal sólové piesne a tiež spolupracoval s ďalšími umelcami vrátane Drakea, Macklemore, 21 Savage a Metro Boomin.

png

Potom vytvoril a vydal sólový singel Ric Flair Drip, ktorý bol úspešný a získal platinovú certifikáciu v USA. To viedlo k vydaniu jeho sólového albumu Father of 4, na ktorom hrala aj jeho manželka Cardi B.

Okrem hudby sa podieľal na niekoľkých hereckých projektoch a je investorom v organizácii eSports FaZe Clan.

Matka – Cardi B

Cardi B má dominikánsky, španielsky a trinidadský pôvod, ale narodila sa 11. októbra 1992 v južnom Bronxe v New Yorku, kde vyrastala. V mladom veku sa zaplietla s delikventmi, čo ju viedlo k tomu, aby sa pridala ku gangu, a neskôr dostala meno gangu Bacardi, značka rumu, ktorá sa neskôr stala vplyvnou pri vytváraní jej umeleckého mena Cardi B.

Navštevovala strednú školu Herberta H. Lehmana a neskôr oľutovala, že sa pridala ku gangu, pretože nemohla dokončiť štúdium a začala pracovať v miestnom supermarkete. Nakoniec ju vyhodili z práce a potom začala pracovať v striptízovom klube.

Jej práca ako a striptérka vybudovala si sebadôveru a čoskoro bola motivovaná vrátiť sa do školy a dokončiť štúdium. Pracovala aj ako striptérka, aby sa vyhla násilnému vzťahu s mužom, s ktorým žila po tom, čo sa odcudzila svojej matke. Študovala na Borough of Manhattan Community College, ale opäť prerušila štúdium bez maturity.

Potom začala na sociálnych sieťach, pričom niekoľko jej videí z Instagramu sa stalo virálnymi.

Vzostup slávy – Cardi B

Jej online popularita a angažovanosť v hudobnom priemysle v New Yorku ju priviedli k obsadeniu do filmu Love & Hip Hop: New York, ktorý dokumentoval jej cestu k nájdeniu kariéry v hudbe. Bola úspešná a jej debutový album Invasion of Privacy prekonal množstvo rekordov , dosiahla trojnásobný platinový status a prvé miesto v rebríčku Billboard 100. Získala cenu Grammy za najlepší rapový album ako jediná sólová umelkyňa, ktorá toto ocenenie získala.

Po týchto úspechoch začala spolupracovať s inými umelcami a neustále vydávať hudbu, pričom vytvorila mnoho skladieb číslo jedna.

Jej hudba je často identifikovaná tým, že používa úprimné texty s mixom agresívnejšieho štýlu. Vďaka svojim úspechom sa rýchlo stala jednou z najlepších umelkýň všetkých čias, pokiaľ ide o certifikáciu, pričom tento výkon dosiahla už v mladom veku. Získala aj množstvo ďalších ocenení a Forbes aj Time ju zaradili medzi najvplyvnejších ľudí na svete. V posledných rokoch sa venovala aj hereckej kariére, debutovala vo filme Hustlers, v ktorom pracovala po boku Lili Reinhart a Jennifer Lopez.