Nevyslovená pravda dcéry Alejandry Guzmanovej - Frida Sofia

ObsahKto je Frida Sofia?

Frida Sofia sa narodila 14. februára 1992 v Mexiku. Je modelkou, osobnosťou sociálnych médií a bývalou fitness inštruktorkou, no možno najznámejšou je dcérou speváčky Alejandry Guzman. Pózovala pre množstvo populárnych publikácií, ako je Playboy, a na Instagrame má viac ako milión sledovateľov.

Bohatstvo Fridy Sofie

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Fridy Sofie odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobila úspešná kariéra modelky. Získala množstvo príležitostí, ktoré priniesla jej sláva, a pravdepodobne ťaží aj z úspechu svojich rodičov. Jej otec Pablo Moctezuma pracuje ako podnikateľ, zatiaľ čo jej matka má čistý majetok odhadovaný na viac ako 20 miliónov dolárov.

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Frida vyrastala v Mexiku a bola trochu vystavená žiare reflektorov, pretože jej matka bola uznávanou speváčkou, no žila aj luxusným životným štýlom, ktorý priniesol bohatstvo jej rodičov. Počas svojej mladosti však žila väčšinou ďaleko od centra pozornosti a mohla sa slobodne venovať svojim záujmom. Po imatrikulácii na strednej škole sa zapísala na Miami International University of Art & Design, kde získala titul v odbore Fashion Merchandising.

V tom čase sa začala veľmi zaujímať o fitness a tiež túžila po kariére v modelingu.

Krátko po promócii sa začala venovať rôznym modelingovým príležitostiam, ktoré viedli k jednému z jej najväčších vystúpení v Playboy – bola vyhlásená za Miss februára 2015 v jednej z najznámejších svetových značiek. Playboy je magazín o životnom štýle pre mužov, ktorý sa preslávil svojou črtou rôznych nahých alebo polonahých modeliek známych ako Playmates – Frida pre časopis nafotila polonahé fotky.

Online kariéra

Sofia si získavala veľkú pozornosť nielen kvôli vzťahu s matkou, ale aj vďaka svojim vlastným úspechom. V snahe rozšíriť svoj dosah začala vytvárať rôzne profily na sociálnych sieťach, spočiatku s cieľom pomôcť propagovať jej vášeň pre fitness s nádejou, že pomôže aj iným ženám zaviesť podobný životný štýl.

Spočiatku vyučovala hodiny, vytvárala fitness inštruktážne videá a propagovala zdravý životný štýl. Postupom času sa jej účty pretransformovali viac k typickým Instagram modelingové účty, na ktorých predviedla svoj okázalý životný štýl, ale aj vyrysované telo.

Netrvalo dlho a jej účet dosiahol viac ako milión sledovateľov len na Instagrame.

Okrem svojej online kariéry vydala aj hudbu, pričom jej prvý singel Andale vyšiel v roku 2019. Pokračuje v práci na svojich online účtoch, pričom oddeľuje svoj modelingový účet od svojho účtu zdravia a fitness, ktorý má viac ako 200 000 sledovateľov.

Založila aj a webovej stránky prostredníctvom ktorej predáva svoje zdravotné produkty, kozmetické produkty, personalizované fitness plány a hudbu. Hoci už pravidelne nevyučuje, stále je certifikovanou osobnou trénerkou a absolvovala kurzy výživy.

Matka - Alejandra Guzman

Alejandra vyrastala v Mexiku s mladším bratom, ktorý je jej jediným úplným súrodencom, a dvoma staršími nevlastnými súrodencami, keďže sa narodila z tretieho manželstva svojej matky. Keď vyrastala, prejavila vášeň pre zábavný priemysel podobne ako jej súrodenci, pričom jedna z jej sestier Sylvia Pasquel sa venovala herectvu. Rodičia ju podporovali aj v umení, pričom jej otec bol spevák a matka herečka.

Úsmev nakŕmi dušu. #Šťastie

pridané Alejandra Guzmanová na Utorok 10. marca 2020

Namiesto toho, aby sa venovala aj herectvu, priklonila sa viac ku kariére v hudbe a predviedla zdatnosť vo svojich vokálnych schopnostiach, ktoré podmieňovala počas svojho života.

V polovici 80-tych rokov začala profesionálne spievať, čo viedlo k vydaniu jej prvej piesne v roku 1988 s názvom Bye Mama, venovanej jej matke, ktorá sa stala hitom, čím sa stala nastupujúcou rockovou hviezdou v Mexiku. jej kariéra prešla hlboko do deväťdesiatych rokov, keď vydala niektoré zo svojich najväčších albumov, vrátane Flor de Piel a Eternamente Bella, certifikované ako zlaté a platinové, a ktorých úspech ju viedol k podpísaniu zmluvy s vydavateľstvom Sony BMG so sídlom v Ariole.

Pomaly sa jej hudba dostala do iných častí sveta a oslovila najmä španielsky hovoriace publikum. Neskôr bola nominovaná na ceny Latin Grammy aj Grammy.

Kariérny úspech – Alejandra Guzman

Počas svojej kariéry sa stala jednou z najúspešnejších speváčok v Mexiku, keď predala viac ako 30 miliónov albumov na celom svete, bola vyhlásená za kráľovnú rocku alebo La Reina del Rock v Mexiku. Spolupracovala s rôznymi umelcami vrátane Franca De Vita, Fonseca a Maria Domma, na ktorých koncertovala a spolupracovala.

V posledných rokoch sa viac zamerala na svoju televíznu prítomnosť, pretože bola obsadená ako porotkyňa v druhej sezóne Va Por Ti, ktorá sa vysielala na Univision.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Rockeri sa vidíme v Cancúne áno! #malecon #tajamar

Príspevok zdieľaný používateľom Alejandra Guzmanová (@laguzmanmx) 20. februára 2020 o 14:45 PST

Pôsobila aj ako trénerka v súťažnej reality šou Hlas Mexika , čo je mexická adaptácia The Voice, franšízy medzinárodnej speváckej súťaže, ktorá vznikla v Holandsku. Počas svojho pôsobenia ako trénerka pracovala po boku takých ako Wisin, Luis Fonsi a Carlos Vives.

Osobný život – matka a dcéra

Frida bola vydatá za podnikateľa Luisa Escamilla od roku 2015 až do ich rozvod v roku 2017 – nemali spolu deti. Odvtedy sa na jej konci neobjavili žiadne nové vzťahy. Mnohí veria, že pokiaľ ide o romantiku, pravdepodobne pôjde rovnakou cestou ako jej matka.

Jej matka bola známa tým, že mala niekoľko významných vzťahov, prvý so spevákom Erikom Rubinom bol komplikovaný kvôli jej sporom s Paulinou Rubio o neho. Fridini rodičia začali vzťah koncom 80. rokov, ktorý trval až do roku 1992. Jej matka sa neskôr v roku 1998 vydala za amerického obchodníka Farrella Goodmana, ale rýchlo sa skončil po odhalení Goodmana, ktorý v Nemecku pašuje drogy. Neskôr sa v roku 2002 vydala za Gerarda Gomeza de la Borbolla, no v roku 2004 to tiež skončilo rozvodom, zrejme po potrate.