Nevyslovená pravda Coreyho Harrisona z filmu Hviezdy zástavy

Pre príliš veľa ľudí sú záložne minulosťou. Pre Coreyho Harrisona je to však jeho práca a pre neho mimoriadne lukratívny biznis. Po stopách svojho otca a starého otca dosiahol Corey značnú slávu vďaka vystúpeniu v relácii History Channel, Pawn Stars, ktorú produkuje Letfield Pictures. Coreyho život je predmetom fascinácie v dôsledku jeho vytrvalého a odhodlaného postoja. Možno má za sebou dva rozvody, no vyjednal si cestu aj do podielu v rodinnom podniku. Jeho úspech je legendárny a on a jeho príbuzní patria medzi najbohatších a najplodnejších členov obsadenia Hviezdy zástavy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Títo chlapci menia svet ukážte im trochu lásky Naozaj si neviem predstaviť lepší dôvod ako projekt nevinnosti Odkaz je v mojom životopise ukázať nejakú podporu

Príspevok zdieľaný používateľom Corey Harrison (@realcoreyharrison) 8. júla 2020 o 15:25 PDT

ObsahRaný život a rodina

Richard Corey Harrison bol narodený dňa 27. apríla 1983 v Las Vegas, Nevada USA, Richovi Harrisonovi a Kim, ktorí sa medzitým rozviedli. Corey má troch bratov – Adama, Christophera a Jakea – no zdá sa, že je jediný, kto pokračuje v rodinnej tradícii. Vo svete záložne Corey zažíva hviezdnu existenciu, jeho otec Rick a starý otec Richard Benjamin Harrison sú ikonické mená v tomto odvetví. Jeho starý otec je pôvodom rodinného podniku, ktorý otvoril (teraz pomenovanú) World Famous Gold and Silver Pawn Shop v roku 1989, po tom, čo slúžil v námorníctve. Corey sa začal podieľať na obchode, keď mal iba deväť rokov, leštil rôzne predmety – gombíky, starožitnosti, šperky – a robil iné podradné práce.

Stal sa tiež pevným priateľom s Austinom Lee Russellom (Chumlee), ktorý sa neskôr zamestnal v záložni rodiny Harrisonovcov.

Vzdelávanie

Podrobnosti o Coreyho formálnom vzdelávaní nie sú známe. Je možné, že ani nezmaturoval, možno nasledoval svojho otca, ktorý odišiel zo školy vo veku 13 rokov, aby pomáhal v obchode. Harrison sa však stal mimoriadne zdatným v odvetví záložne do tej miery, že sa mu často dôveruje, že sa postará o väčšinu nákupov a hodnotení.

Kariéra

Early Ventures

Nie vždy sa zdalo, že by to Harrison urobil sledovať v šľapajach svojho otca a starého otca – veď podnik prekvital už s dvomi spolumajiteľmi na čele.

Keď Corey prvýkrát začal pracovať, nebolo to medzi stenami World Famous Gold and Silver Pawn, ale ako elektrikár a neskôr na píle, kde bol zamestnaný ako stavebný robotník. Tieto zvláštne úlohy však Coreyho nenaplnili a čoskoro sa vrátil do známych políc so starožitnosťami, šperkami a inými záložnými predmetmi.

Svetoznáma zlatá a strieborná záložne

Corey bol však odhodlaný nevrátiť sa k lešteniu a upratovaniu, ako to robil od svojich deviatich rokov. Jeho otec a starý otec s touto predstavou súhlasili a vymenovali ho za manažéra, ktorý mal na starosti viac ako 30 zamestnancov, vrátane jeho dlhoročného priateľa Chumleeho. Harrison vyvinul talent pre svoju prácu, a aj keď nebol profesionálnym odhadcom, mal zmysel pre falzifikáty a schopnosť identifikovať skutočne cenné.

Coreyho schopnosti sa čoskoro stali nepostrádateľnými a väčšinu nákupov a predajov realizuje v úzkej spolupráci s obchodníkmi so starožitnosťami a ďalšími odborníkmi v rôznych oblastiach.

Hviezdy záložne

Zatiaľ čo mnohé relácie na kanáli History sledujú viacero dejov a konkurenčných podnikov, Hviezdy záložne sa zameriava výlučne na udalosti, ktoré sa vyskytujú vo Svetoznámej zlatej a striebornej záložni. Prehliadka mala premiéru 19. júla 2009 av tomto momente má za sebou 17 sezón. Rick Harrison sa štyri roky snažil vypestovať záujem o šou o svojich zážitkoch a Brent Montgomery a Colby Gaines z Letfield Pictures sa počas výletu odvážili do záložne v Las Vegas a sledovali možnosti seriálu.

Popularita seriálu čoskoro vyvolala vznik vedľajších dokumentov, vrátane Counting Cars (2012) a American Restoration (2010). Coreyho rola v šou mu vyniesla prezývku „Big Hossa“, ako aj povesť odbornosti v rámci komunity. Počas šiestej sezóny show v roku 2012 Corey informoval svojho otca a starého otca, že bude hľadať alternatívne zamestnanie, pokiaľ nedostane 10% podiel v podniku.

Aj keď to spočiatku vyvolalo určitý rozruch, čoskoro sa ustálili na 5 % a prísľub ďalších.

Obchod sa tiež len o vlások vyhol právnym problémom, keď polícia v roku 2016 vykonala raziu v Chumleeho dome, keď bol vyšetrovaný za údajné sexuálne napadnutie.

Zatiaľ čo výsledok tohto vyšetrovania nie je známy, to, čo polícia našla v jeho dome, zdvihlo viac ako pár obočia. Boli nájdené skrýše marihuany, pervitínu, Xanaxu, strelných zbraní a možné stopy kokaínu, no nezdalo sa, že by to ovplyvnilo jeho postavenie v šou a v obchode, keďže tam pracuje dodnes a je stále populárne v televíznom seriáli.

Iné vystúpenia

Corey Harrison sa objavil v mnohých iné Televízne programy a dokumentárne filmy, zvyčajne poskytujúce osvietenie do sveta záložne. Mladší diváci môžu poznať Coreyho, Ricka a Chumleeho podľa ich vzhľadu iCarly v epizóde iLost my Head in Vegas z roku 2012.

Objavil sa aj v Pawnography (2014 – 2015), American Restoration (2010 – 2011), Counting Cars (2012) a významných talkshow ako Jimmy Kimmel Live!.

Osobný život

vzťahy a rodina

Rovnako ako jeho otec, ani Corey nemal najlepšie šťastie, pokiaľ ide o manželstvo. Harrison sa prvýkrát oženil so svojou stredoškolskou láskou Charlene v roku 2009. V priebehu rokov si vytvorili silné puto, no vzťah sa nakoniec rozpadol a v roku 2015 sa rozviedli. O dva roky neskôr sa Harrison zviazal v júli 2017 v San Diegu. so svojou dlhoročnou priateľkou Korinou (Kiki), no toto manželstvo trvalo len rok, keďže v auguste 2018 podali žiadosť o rozvod, ktorý bol ukončený 10. septembra toho roku.

Harrison má najmenej dve deti – syna a dcéru Jacoba a Sarinu – ale nie je jasné, kedy a komu sa narodili. Corey tiež stratil svojho starého otca 25. júla 2018 po odhodlanom boji s Parkinsonovou chorobou.

Zdravie

Majitelia záložne a starožitníci sú často spájaní s láskou k motorkám a starožitným vozidlám a Corey nie je iný. In 2014 Ukázalo sa, že to bolo nanajvýš škodlivé pre jeho zdravie, keď bol účastníkom nehody na motorke 26. apríla. Corey bol na ceste k svojej 31svnarodeninovú oslavu, jazdil rýchlosťou 40 míľ za hodinu, keď bol nútený zoskočiť z bicykla, aby sa vyhol veľkej nehode.

Povedzte mi o svojej obľúbenej položke, ktorá bola na výstave!

pridané Corey Harrison na Piatok 8. marca 2013

To mu pravdepodobne zachránilo život, ale stále utrpel viaceré zranenia vrátane zlomenej ruky, poranenia chrbta a chodidiel a mnohopočetných lézií. Napriek tomu šiel na svoju párty, kým sa dostal na pohotovosť.

Toto bol druhý zdravotný strach, ktorý hviezda zažila, pretože v roku 2011 sa dozvedel, že je prediabetik kvôli svojej obéznej postave. Šokovaný dôsledkami tejto diagnózy, keď cestou domov išiel okolo kliniky brušnej chirurgie, rozhodol sa to skúsiť. Nebolo to také jednoduché, ako sa zdá, vzal mu štyri kreditné karty na zaplatenie operácie. Za pár dní podstúpil operáciu a pustil sa do revolučného plánu stravovania a cvičenia. Do roku 2014 schudol impozantných 192 libier (87 kg).

Vzhľad

Corey Harrison po toľkej strate hmotnosti úplne zmenil svoj vzhľad a postoj k životu. Harrison má tmavšie blond vlasy s mrkvovým podtónom, ktoré nosí dlhé spolu s hranatou bradou. Má bledomodré oči a teraz vyzerá fit a zdravý. Corey Harrison je na vyššej strane spektra s výškou 6 stôp (1,8 m) a po dramatickom úbytku hmotnosti váži iba 94 kg.

Čistá hodnota

Corey má viacero zdrojov príjmov, ako napríklad svetovo preslávenú zlatú a striebornú záložnu, hviezdy záložne a ďalšie viaceré obchodné podniky, ako napríklad salón krásy. Od polovice roku 2020 dosiahol pôsobivú čistú hodnotu viac ako 4 milióny dolárov.