Nevyslovená pravda člena „Veľmi podozrivého“ – Johnny Stevens

Obsah



Kto je Johnny Stevens?

Johnny Stevens sa narodil 10. apríla 1986 v Cape Cod, Massachusetts, USA. Je spevákom, gitaristom a hráčom na syntetizátory, známy predovšetkým ako hlavný spevák rockovej skupiny Highly Suspect. Skupina v priebehu rokov vydala množstvo hitov vrátane debutového albumu Mister Asylum, ktorý bol nominovaný na cenu Grammy za najlepší rockový album.

Čistá hodnota Johnnyho Stevensa

Začiatkom roku 2020 má Johnny Stevens čisté imanie odhadované na viac ako 4 milióny dolárov, ktoré zarobil úspešnou kariérou v hudobnom priemysle. Od roku 2009 je jeho hlavnou prácou Highly Suspect, nahrávanie, vydávanie a turné s kapelou. Väčšina bohatstva pochádza z úspechu skupiny.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

starý

Príspevok zdieľaný používateľom Johnny Stevens (@johnnystevens.mcid) 25. januára 2017 o 14:23 PST

Raný život a začiatky kariéry

Johnny vyrastal v Cape Cod spolu s bratom. V mladom veku sníval o tom, že nájde kariéru v hudobnom priemysle, aj keď sa niekoľko rokov snažil dosiahnuť svoj prelom. Ako mladý dospelý veľa trpel záchvatmi paniky a veľa sa pohyboval, kým nezaložil brooklynskú kapelu Highly Suspect spolu s bratmi dvojčatami Richom a Ryanom Meyerovými, ktorí boli tiež jeho sprievodnými vokalistami. Rich hral na basgitare, zatiaľ čo Ryan hral na bicie. Zostali triom dlhé roky, až donedávna k nim pribudol Matt Kofos.

Highly Suspect začínali ako cover kapela, ale kvôli nedostatku príležitostí v New Yorku sa skupina vrátila do oblasti Cape Cod, aby hrávala v miestnych baroch, pričom často robila cover verzie skladieb od Pink Floyd, Jimi Hendrix a Sublime.

Koncertovali aj s ďalšími kapelami ako Sevendust, Monster Truck a 10 Years. Trojica mala veľa chémie, ktorá pramenila z toho, že boli všetci kamaráti a spolužiaci z Dennis-Yarmouth Regional High School.

Hudobný prielom

V roku 2009 vydali Highly Suspect svoju prvú rozšírenú hru (EP) s názvom First Offense, ktorá znamenala ich prvé úsilie stať sa viac než len cover kapelou. Niektoré zo zaradených skladieb boli Smile On, Life’s a Fun Ride a Not Me. O rok neskôr pracovali na ďalšom EP s názvom Then Mickey, Big Bear, vrátane Gang Lion.

Skupina vtedy nezaznamenala veľký úspech, ale pokračovali v spoločnej hudbe a v roku 2012 vydali svoje tretie EP s názvom The Worst Humans, ktoré obsahovalo piesne The Go a Gumshoe. O rok neskôr vyšlo ich štvrté EP Black Ocean, na ktorom boli skladby ako Guess What a Fuck Me Up.

Highly Suspect potom vydali rovnomenný kompilačný album, ktorý pozostával z nových singlov spolu so skladbami prevzatými z ich predchádzajúcich vydaní, po ktorom sa vydali na turné s ďalšími známymi kapelami ako Deftones, Haelstorm a Chevelle. Prostredníctvom MTV vydali aj svoj debutový videoklip k Lydii.

V roku 2015 kapela podpísala zmluvu s 300 Zábava , a potom vydali Mister Asylum – ich debutový štúdiový album – ktorý znamenal začiatok, že si kapela získala mainstreamovú pozornosť.

Nedávne projekty

Mister Asylum obsahovala titulnú skladbu Lydia, ktorá sa dostala na štvrté miesto v americkej hitparáde mainstreamových rockových piesní, získavala si popularitu aj v iných krajinách, napríklad na Novom Zélande, a pred vydaním ďalšieho singla Bloodfeather, ktorý dosiahol piate miesto v americkej hitparáde mainstreamových rockových piesní.

Ich debutový album bol veľmi úspešný a získal nomináciu za najlepší rockový album na 58. udeľovaní cien Grammy, pričom bol nominovaný aj hlavný singel za najlepšiu rockovú pieseň. Nasledujúci rok skupina vydala svoj druhý štúdiový album s názvom The Boy Who Died Wolfe, ktorý obsahoval singel My Name Is Human a bol veľmi úspešný, dostal sa na čelo rebríčka Mainstream Rock Songs a neskôr nominovaný za najlepšiu rockovú pieseň počas nasledujúcich cien Grammy. Ich ďalšie vydanie Little One sa dostalo na druhé miesto toho istého rebríčka.

V roku 2018 začal Stevens vydávať upútavky na skladbu pre nadchádzajúci album, ktorý dostal kód Teddy Bear, ale až o niekoľko mesiacov neskôr začala skupina oficiálne pracovať na albume. V polovici roka 2019 bol ohlásený ich tretí album s názvom MCID .

Nový Smer, Kritika a Kontroverzie

Po oznámení MCID boli vydané dva single na propagáciu albumu – Upperdrugs a 16 – a ktoré ukázali väčšinu rovnakého rockového vplyvu a alternatívnej rockovej hudby, ktorou bola kapela známa. Obsahovalo aj niekoľko hip-hopové piesne , ako napríklad Tokyo Ghoul, v ktorom účinkoval rapper Young Thug a debutoval s novou osobnosťou pre Stevensa s názvom Terrible Johnny.

https://twitter.com/JohnnyStevens/status/1229917847297708032

Po tomto vydaní potvrdil, že album bude obsahovať hip-hopové skladby, keďže skupina bola vždy fanúšikom rapu, čo bolo vidieť na vplyve ich mnohých hitových singlov.

Mnohí fanúšikovia Highly Suspect však neprijali tento nový smer dobre a kritizovali Stevensa za to, že premenil skupinu na hip-hopovú skupinu a nedržal sa hudby, ktorá ich urobila populárnou. Na oplátku narážal na svojich kritikov a odstrčil ich – buď prijali túto novú hudbu, alebo sa jednoducho otočili a volali jeho kritikov, falošných fanúšikov . V ďalších rozhovoroch na nich pokračoval, ale zopakoval, že kapela nezanechala ani rockovú hudbu. Jeho postoj a spôsob, akým odcudzil svoju fanúšikovskú základňu, však viedli k negatívnym názorom na neho.

To je prekvapením pre niektorých jeho fanúšikov, ktorí tam boli od začiatku, pretože verili, že obracia nový list, ale defenzíva voči kritike ukazuje, že sa vôbec nezmenil, pokiaľ ide o svoj postoj. .

Osobný život

Johnny bol romanticky spojený so ženou menom Kydids, ako je vidieť na jej stránke na Instagrame – bolo to po tom, čo zverejnila fotografiu, na ktorej títo dvaja spolu trávia čas na rande. Nie je známe, či sú stále spolu, aj keď sa verí, že má blízko k celej kapele, pretože sa k nim často pridáva na turné. Propaguje veľa hudby skupiny a dokonca sa objavuje počas niektorých ich živých vystúpení.