Nevyslovená pravda člena CNCO – Richard Camacho

ObsahKto je Richard Camacho?

Richard Yashel Camacho Puello sa narodil 22. januára 1997 v New Yorku v USA a je spevákom, ktorý je známy najmä tým, že je členom latinskoamerickej chlapčenskej skupiny CNCO. Kapela vznikla prostredníctvom hudobnej súťažnej show La Banda a zožala veľa úspechov, keď sa dostala na prvé miesta v rebríčkoch.

Čistá hodnota Richarda Camacha

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Richarda Camacha odhaduje na viac ako 600 000 dolárov, zarobených prevažne úspešnou kariérou v hudobnom priemysle s CNCO – celá kapela má celkovú čistú hodnotu okolo 3 miliónov dolárov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom ⭕️ YO IT’S R ! CH ⭕️ (@richardcamacho) dňa 19. marca 2020 o 18:23 PDT

Jeho sláva ho priviedla k mnohým príležitostiam, vrátane sponzorstva a iných projektov.

Raný život a La Banda

Richard vyrastal s určitou znalosťou zábavného priemyslu, pretože jeho otec pracoval ako kameraman a popri tom mal vedľajšiu prácu ako hudobník. Jeho matka bola naopak tanečnica. V mladom veku sa naučil spievať a tancovať po boku mladšieho brata, dvojča menom Yashua. Má tiež ďalšieho mladšieho brata, ktorý zdieľal jeho záujmy. Ako jeho láska k hudbe rástla, túžil sa presadiť ako hudobná hviezda.

Zúčastnil sa predstavenia tzv Kapela , spevácka súťaž, ktorú vytvorili Simon Cowell a Ricky Martin. Cieľom show bolo vytvoriť novú latinskú chlapčenskú skupinu z mnohých kandidátov na konkurz. Pridal sa počas prvej sezóny, keď tam bolo okolo 40 účastníkov rôzneho pôvodu, pochádzajúcich z Latinskej Ameriky. On a jeho dvojča sa zapojili do šou ako spevácko-skladateľské duo, avšak Yashua bol vyradený v druhom kole a Richard pokračoval bez neho. Dostal sa do finále a bol vymenovaný za jedného z víťazov, pričom bol vybraný ako druhý člen skupiny CNCO.

Začiatky CNCO

Camacho sa pripojil k Christopherovi Velezovi, Zabdielovi De Jesusovi, Joelovi Pimentelovi a Erickovi Brianovi Colonovi ako kapele. CNCO . Názov je hra s latinským slovom Cinco, čo znamená päť, čo je odkaz na členov skupiny. Po ich vzniku si začali všímať aj hudobné publikácie, ktoré ukázali talenty porovnateľné s talentom predchádzajúceho projektu Cowell v One Direction. Camacho už mal nejaké skúsenosti s prácou s De Jesusom, keďže na začiatku v La Banda boli spárovaní v rovnakej kapele.

Ich víťazstvo v šou znamenalo, že získali nahrávaciu zmluvu so Sony Music Latin a rýchlo podpísali päťročnú zmluvu.

Ich predstaviteľom sa stal Ricky Martin, zatiaľ čo rapper Wisin s nimi začal spolupracovať na ich prvom vydaní. Svoje prvé verejné vystúpenie urobili počas novoročnej oslavy Univision Feliz 2016, kde zahrali pieseň Devuelveme Mi Corazon, ktorá bola poslednou piesňou, ktorú predviedli v La Banda. Začiatkom nasledujúceho roka vydali svoj debutový singel Tan Facil, ktorý sa umiestnil na vrchole amerického iTunes Latino rebríčka a priviedol ich na ich prvý koncert na Miami Beach.

Prehliadky a albumy

CNCO začalo turné ako predskokana Rickyho Martina, pričom skupina mala vystúpenia v Severnej aj Južnej Amerike.

Vydali svoj druhý singel Quisiera a potom získali päť ocenení počas Premios Juventud, odovzdávania cien pre španielsky hovoriace celebrity. Ich fanúšikovská základňa sa rýchlo rozrastala a už po pár mesiacoch vydali svoj prvý album – Primera Cita – čo v angličtine znamená Prvé rande. Album bol známy svojou zmesou kultúr, keďže každý člen kapely bol z inej výchovy. Vydali videoklip k singlu Para Enamorarte a fanúšikovia dostali šancu zúčastniť sa, ako je vidieť na konci tohto videa.

V roku 2017 sa CNCO stalo finalistom pre nového umelca roka počas Billboard Latin Music Awards.

Po ich úspechu začali svoje prvé hlavné turné po 15 krajinách po celom svete, väčšinou v Južnej Amerike. Potom vydali druhý album vydaním singlu Hey DJ and Mamita – tento rovnomenný album vyšiel v polovici roka 2018 a rýchlo sa dostal na prvé miesto rebríčka Billboard Top Latin Albums. Potom držali svoje prvé Svetové turné , návšteva Guatemaly, USA a ďalších krajín.

Nedávne projekty

Po asi troch rokoch vedenia CNCO prenechalo starostlivosť Rickymu Martinovi a podpísané so spoločnosťou Walker Kolm Entertainment, ktorá je známa manažovaním umelcov ako Wisin. V roku 2019 vydali svoj prvý „Spanglish“ singel s názvom Pretend, ktorý obsahoval ukážky piesne Rhythm of the Night.

pridané Richard Camacho na Sobota 18. mája 2019

Účinkovali počas Teen Choice Awards 2019 a získali cenu pre Choice Latin Artist. O niekoľko mesiacov neskôr oznámili svoju prvú rozšírenú hru (EP) s názvom Que Quienes a začali propagovať svoje nadchádzajúce vydanie prostredníctvom singlu s názvom Ya Tu Sabes.

Potom vydali singel La Ley a propagovali svoju hudbu cez YouTube. EP vyšlo neskôr v tomto roku a obsahovalo sedem skladieb a debutovalo na prvom mieste rebríčka Latin Pop Albums Billboard. Po jeho vydaní skupina spolupracovala s ďalšou chlapčenskou skupinou PRETTYMUCH na singli Me Necesita. Účinkovali aj počas ročného udeľovania cien Latin American Music Awards, získanie dvoch ocenení počas podujatia.

Objavili sa aj v piesni Como Asi od Lali Esposito a spolupracovali s Forever 21 na kampani na oblečenie. Jedným z ich najnovších projektov je nové turné s názvom Press Start, na ktorom vystúpia v miestach ako San Juan, Portoriko a Chicago, Illinois.

Osobný život

Camacho bol predtým vo vzťahu s instagramovou modelkou Yocelyn Alexander. Na stránke má viac ako 200 000 sledovateľov a je majiteľkou kozmetického baru v Orlande na Floride. Pár má spolu dieťa, ale fanúšikovia si všimli, že obaja prestali zverejňovať svoje fotografie v roku 2018. Zatiaľ čo o svojom vzťahu mlčali, pár už pravdepodobne nie je spolu – Yocelyn však zverejňuje fotky, na ktorých je spolu s ich dieťaťom. otca nikde nevidno.