Nevyslovená pravda člena ATEEZ – Choi Jong-ho

ObsahKto je Choi Jong-ho?

Choi Jong-ho sa narodil 12. októbra 2000 v znamení Váh v Nowon-gu v Soule v Južnej Kórei a je 19-ročným hudobníkom, spevákom a skladateľom, pravdepodobne najlepšie známym ako člen skupiny slávna k-popová chlapčenská skupina s názvom 'ATEEZ'.

Aký bohatý je teraz? Choi Jong-ho Čistá hodnota

Čistý majetok Choi Jong-ho je viac ako 300 000 dolárov, ktorý získal vďaka svojej angažovanosti v hudobnom priemysle, počas ktorého vydal množstvo albumov, EP a singlov s „ATEEZ“. Svoj majetok zvýšil aj rôznymi vystúpeniami v reality show.

Choi Jong Ho

pridané Fandomy na štvrtok 2. mája 2019

Raný život, národnosť, etnicita, vzdelanie

Choi Jong-ho strávil svoje rané roky vo svojom rodnom meste Soul – patrí k ázijskej etnickej skupine a má juhokórejskú národnosť. Chodil na strednú školu v Suraku, kde počas strednej školy behal atletiku. Hoci sa pôvodne chcel stať profesionálnym športovcom, jeho láska k spevu bola väčšia a zameral sa na divadelné umenie a hudbu.

Začiatky kariéry a MIXNINE

Choi Jong-ho začal svoju kariéru v roku 2017 po konkurze reality show o prežití MIXNINE , vysielané v sieti JTBC.

Show sleduje Yang Hyun-suk, producenta a zakladateľa YG Entertainment, pri hľadaní nových K-popových hviezd, po ktorom nasleduje súťaž medzi dvoma tímami – víťazný tím sa stane idolmi. Choi prešiel konkurzom, súťažil v šou a po vypadnutí v 10. epizóde sa umiestnil na 43. mieste.

Idol Boy Band „ATEEZ“ a členovia

K-popovú idolovú kapelu s názvom „ATEEZ“ založila nahrávacia spoločnosť KQ Entertainment v roku 2018.

Skladá sa z ôsmich členov – Choi Jong-ho (najmladší člen), Kim Hong-joong, Song Min-gi, Choi San, Park Seong-hwa, Kang Yeo-sang, Jeong Yun-ho a Jung Woo-young. . V pôvodnej zostave bol aj Junyoung, no ten odišiel.

Pred debutom

Kapela sa predtým volala ‚KQ Fellaz‘ a vydavateľstvo vydalo na YouTube sériu KQ Fellaz Exciting USA Training, ktorá nasledovala po ich tréningu v tanečných štúdiách Millennium Dance Complex a Movement Lifestyle v Los Angeles v Kalifornii. V máji vydali svoje debutové video, zatiaľ čo ich debutová pieseň s názvom From bola vydaná v poslednej epizóde show v júli 2018.

Potom sa názov skupiny zmenil na „ATEEZ“, čo znamená „A TEENAGER Z“, a bol oznámený v ich reality show s názvom Codename Is ATEEZ, vysielanej na Mnet.

Rise to Fame a debutové EP

V októbri 2018 skupina vydala svoje debutové EP s názvom Treasure EP.1: All To Zero so singlami Treasure a Pirate King. K titulným singlom zverejnili aj videoklipy. Stal sa komerčným úspechom, pretože vyvrcholil na 12. mieste v Kórei, dosiahol 4. miesto v rebríčku svetových albumov amerického Billboardu a Číslo 7 v rebríčku albumov Gaon .

Pokračujúci úspech

V januári 2019 vydali ‘ATEEZ’ svoje druhé EP s názvom Treasure EP.2: Zero To One s hlavným singlom Say My Name, po ktorom oznámili svoje prvé turné – ‘The Expedition Tour’. Ich tretie EP, Treasure EP.3: One To All, vyšlo v júni 2019 a splodilo také single ako Wave a Illusion, pričom sa umiestnilo na 2. mieste v rebríčku Gaon Albums Chart. Potom skupina vyhrala cenu za najlepší výkon na udeľovaní cien Soribada 2019 a v septembri toho istého roku vydala svoj debutový štúdiový album Treasure EP.Fin: All To Action, ktorý sa umiestnil na vrchole rebríčka Gaon Albums Chart a dostal sa na 7. Americký rebríček svetových albumov Billboard.

Vytvorili tiež svoje vlastné reality show, Ateez Wanted, Ateez Long Journey, Ateez Treasure Film a Ateez ANEWZ, všetky v roku 2019.

Japonský debutový singel a album

V novembri 2019 kapela vyprodukovala svoj debutový japonský singel s názvom Utopia, po ktorom nasledoval ich japonský debutový album Treasure EP.Extra: Shift The Map. Dokonca vyhrali Worldwide Fan Choice na Mnet Asian Music Awards 2019 a navyše boli odmenení najlepším kórejským počinom na MTV EMA Awards 2019.

Nedávne projekty

V januári 2020 vyšiel „ATEEZ“. ich štvrté EP , s názvom Treasure Epilogue: Action To Answer, ktorý sa stal druhým albumom skupiny číslo jedna v Južnej Kórei, odkedy sa dostal na prvé miesto rebríčka Gaon Albums Chart. Hlavným singlom je Answer, ktorý vyšiel aj v japončine. Najnovšie vydali svoje piate EP Treasure EP.Map To Answer, 12. februára 2020.

Vzhľad a vitálna štatistika

Pohľadný spevák má tmavohnedé vlasy a tmavohnedé oči. Stojí vo výške 5 stôp 9 palcov (1,76 m), pričom chýbajú ďalšie informácie týkajúce sa jeho hmotnosti a životných štatistík.

Osobný život, koníčky, obľúbené

 • Choi Jong-ho je momentálne slobodný a plne sa sústredí na svoju kariéru.
 • Jeho vzorom je Jeon Jung-kook, známy tým, že je členom a spevákom chlapčenskej skupiny ‚BTS‘.
 • Je tiež veľkým fanúšikom Bruna Marsa a juhokórejskej chlapčenskej skupiny „Monsta X“.
 • Jedným z jeho spolubývajúcich bol člen „ATEEZ“ Mingi.
 • Choi je ľavák.
 • Zaujímavosťou je, že má schopnosť rozlomiť ovocie na polovicu iba pomocou rúk.
 • Choi nenávidí
 • Jeho obľúbené farby sú čierna a červená.
 • Vo svojom voľnom čase Choi rád hrá futbal a cvičí.
 • Jeho obľúbeným nápojom je Sprite, zatiaľ čo jeho obľúbeným jedlom je pizza, ramen, steak a kuracie mäso.
 • Jeho motto je ‚Neboj sa, ak si to ani neskúsil‘.