• Hlavná
  • Modelky
  • Nevyslovená pravda bývalej priateľky Lil Uzi Verta – Brittany Byrd

Nevyslovená pravda bývalej priateľky Lil Uzi Verta – Brittany Byrd

ObsahKto je Brittany Byrd, bývalá priateľka Lil Uzi Verta? Wiki Bio

Brittany Byrd sa narodila v Kalifornii v USA 23. marca 1994, takže jej znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Je módnou návrhárkou, modelkou a hviezdou sociálnych médií, no možno najlepšie známa ako bývalá priateľka slávneho rappera. Lil Uzi Vert .

Raný život a vzdelanie

Brittany bola vychovávaná ako jediné dieťa v Kalifornii jej otcom, ktorý je stavebným robotníkom, a matkou, ktorá je v domácnosti. Predtým, ako sa presťahovala do New Yorku, navštevovala miestnu strednú školu, kde sa zapísala na Parsons School of Design, ale keďže tam chodila s Lil Uzim, trávila s ním viac času ako v škole.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom Brittany Byrd (@byrdmuseum) 1. marca 2020 o 10:04 PST

Vyrastala s túžbou stať sa modelkou a to sa trochu uvedomilo, keď sa stala modelkou na Instagrame, zatiaľ čo snívala o tom, že sa stane herečkou (vyhráva len „role“ v hudobných videách).

Kariéra ako modelka

Brittany sa dostala do centra pozornosti až potom, čo začala chodiť s Lil Uzi. Objavila sa v jeho hudobnom videu Money Longer, v ktorom ju unesie niekoľko mužov a potom ju zachráni Lil Uzi. Brittany je hviezda sociálnych médií, ktorá na sebe zhromaždila viac ako 200 000 sledovateľov Instagramový účet , takmer 12-tisíc na svojom účte na Twitteri, pričom aktívna je aj na Facebooku a Snapchate.

Je tiež módnou návrhárkou a fotky niektorých šiat a topánok, ktoré navrhla, nájdete na jej instagramovom účte.

Milujte život a vzdelanie

Brittany a Lil Uzi začali chodiť krátko po stretnutí v prvej polovici roku 2014, keď sa presťahovala do New Yorku. Lil o nej napísala piesne a spomenula ju v niekoľkých, ako napríklad Nuyork Nights at 21 a medzi inými, a hovorilo sa, že títo dvaja uvažujú o svadbe, avšak 26. júna 2017 Lil oznámil, že títo dvaja už nie sú spolu vo svojej piesni Stole. Tvoj Luv, napísaný špeciálne pre ich rozchod. Od ich rozchodu je Bretónsko údajne single.

Pred Lil bola Brittany vo vzťahu s iným rapperom, s ktorým sa zoznámila počas štúdia na strednej škole, a títo dvaja spolu chodili viac ako tri roky, kým sa rozišli, keď sa chystala presťahovať do New Yorku. Hoci obaja chceli zostať spolu, bola to Brittany, ktorá sa rozhodla, že pre oboch bude jednoduchšie skončiť.

Záľuby a iné záujmy

Brittany je veľkou fanúšičkou tetovaní a má na koži množstvo atramentu, vrátane krku, rúk a žalúdka. Leto je jej obľúbeným obdobím a má rada plachtenie, pričom bola aj na niekoľkých plavbách a navštívila mnohé európske krajiny ako Francúzsko, Španielsko a Portugalsko.

Je milovníčkou zvierat a jej najväčšou túžbou je mať v blízkej budúcnosti dostatok času na psíka, keďže teraz nemá dostatok času sa oňho starať.

Brittany je fyzicky veľmi aktívna, pretože má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni a často nahráva obrázky prijaté počas jej tréningov na jej instagramový účet. Vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy, pričom jej obľúbené herečky a herci sú Cate Blanchett, Natalie Portman a Robert de Niro, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Coming to America, Borat a Rat Race.

Vzhľad a čistý majetok

Brittany má 25 rokov. Má dlhé hnedé vlasy, ktoré si často farbí na červeno, hnedé oči, je vysoká 1,65 metra a váži okolo 58 kg. Začiatkom roku 2020 je jej čistý majetok viac ako 400 000 dolárov – čistý majetok Lil Uzi je viac ako 17 miliónov dolárov.

Kto je Lil Uzi Vert?

Symere ‚Lil Uzi Vert‘ Woods sa narodil vo Philadelphii v Pensylvánii v USA 31. júla 1994, takže jeho znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je to rapper a skladateľ, ktorý sa dostal do povedomia po tom, čo v roku 2016 vyšiel jeho singel Money Longer.

Lil Uzi vyrastal v štvrti Francisville v Severnej Philadelphii a počúval Yin Yang Twins a Mike Jones, než prešiel na Meek Mill a Wiz Khalifa.

Vo veku 13 rokov začal počúvať Marilyn Manson, Simian a All-American Rejects medzi inými interpretmi a skupinami, zatiaľ čo v 16 rokoch začal písať vlastné rapové piesne. O rok neskôr odišiel zo strednej školy pokračovať v kariére rappera. Našiel si prácu v obchode Bottom Dollar, aby sa mohol finančne uživiť, no po štyroch dňoch, keď odišiel, ho matka vyhodila z domu, čo viedlo k tomu, že si pod vlasovú líniu vytetoval slovo Faith.

Lil Uzi Vert

pridané TRILL na Pondelok 15. mája 2017

O to vážnejšie sa stal slávnym rapperom a v roku 2010 začal rapovať v kluboch a krčmách po Philadelphii pod menom ‚Vert‘.

Svoju prvú rozšírenú hru (EP) vydal 19. januára 2014 s názvom Purple Thoughtz Vol. 1 a jeho debutový mixtape The Real Uzi nasledovali 5. augusta 2014 po tom, čo si ako umelecké meno zvolil Lil Uzi Vert. Jeho mixtape Lil Uzi Vert vs. the World vyšiel 15. apríla 2016 a v rebríčku Billboard 200 sa umiestnil na 37. mieste, čo bolo prvýkrát, čo sa v rebríčku objavil. V roku 2016 zverejnil video k svojmu singlu Money Longer, ktorý sa v USA stal dvakrát certifikovaným platinovým.

Dňa 31. júla 2016 – v deň jeho narodenín – vydal svoj mixtape The Perfect Luv Tape, po ktorom 27. februára 2017 nasledoval jeho mixtape Luv Is Rage 1.5. Jeho debutový album Luv Is Rage 2, ktorý bol mnohokrát ohlásený a oneskorený, bol nakoniec vydaný 25. augusta 2017 a dostal sa na prvé miesto v rebríčku Billboard 200 albumov.

Lil Uzi momentálne pracuje na svojom druhom štúdiovom albume s názvom Eternal Atake, ktorý by mal vyjsť niekedy v roku 2020.