Nevyslovená pravda bývalej priateľky Dana Bilzeriana – Sofia Bevarly

Sofia Bevalry je modelka v bikinách a senzácia na Instagrame, ktorá šokovala svet tým, že bola prvou „skutočnou“ priateľkou Dana Bilzeriana, možno najlepšieho slobodného mládenca na svete, zberateľa zbraní a samozvaného „kráľa Instagramu“.

ObsahRaný život a rodina

Sofia Bevarly sa narodila 26. apríla 1996 vo Fort Myers na Floride v USA, takže jej znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Sofia nezdieľala veľa informácií o svojej rodine, raz zverejnila fotku svojej mamy na svojom instagramovom účte, kde jej zablahoželala k narodeninám, ale neuviedla svoje meno, len jej poďakovala za to, že je jej matkou, že ju inšpiruje a podporuje . Je tiež známe, že Sofia má mladšiu sestru.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Hlasovali by ste za mňa? @fashionnova | fashionnovapartner

Príspevok zdieľaný používateľom Sofia Bevarlyová (@sofia_bevarly) 10. februára 2020 o 11:41 PST

Vzdelanie

Sofia v roku 2014 absolvovala strednú školu South Fort Myers High School, potom sa zapísala na Floridskú medzinárodnú univerzitu, ale po niekoľkých rokoch odišla, aby sa mohla venovať modelingovej kariére. Nakoniec však v roku 2019 dokončila svoje vzdelanie na FIU.

Kariéra

Bikini modeling a prevzatie Instagramu

Sofia začala pracovať ako modelka bikín v roku 2014 – bola modelkou pre Hooters Bikini Calendar a od toho roku sa objavila vo všetkých ich kalendároch, pričom ani jeden nechýbal. Od roku 2020 má super populárny účet na Instagrame, ktorý sleduje viac ako 1,3 milióna predplatiteľov, takže Sofia veľa ťaží zo svojich obchodných zmlúv a produktov, ktoré inzeruje na svojom profile. Je teda ambasádorkou značky Fashion Nova, ako aj Elite Model pre produkty Bang Energy.

Medzi jej ďalších pravidelných sponzorov patria značky ako Knock Out Watches, Oh Polly Swim a Montce Swim. Sofia sa často objavuje na prehliadkové móla , modeling pre bikiny show v takých zariadeniach, ako je Rain Nightclub v The Palms Las Vegas, a mnoho ďalších.

Internetový obchod Sofia Bevalry

Keďže Sofia teraz rozvíja svoj fitness modeling, spustila internetový obchod s fitness vybavením a drobnými technickými vychytávkami, ktoré sama používa pri cvičení. Dá sa tak kúpiť bezdrôtové náušníky, smoothie maker, minimixér na ovocie a rôzne svalové stimulátory. webovej stránky .

Virálne video so Sofiou Bevalry rozosmialo celý internet

Sofiu si všimli v jednom z videí, ktoré sa stalo virálnym hneď po zverejnení. Samotné video je veľmi krátke, vo vani sú štyri modelky vrátane Sofie, Chalet Dastrup, Berlynn Lee a Erica Butters, ktoré hádžu do vzduchu malé hrozno a snažia sa ho chytiť ústami. Ani jednému sa to v skutočnosti nepodarilo, Erica Butters sa však snažila natoľko, že dokonca vypadla z vane. Našťastie spadla na trávu, hoci vaňa bola veľmi blízko okraja kopca, na ktorom boli modelky zastrelené. Erica nebola veľmi zranená, ale jej reputácia bola zničená a po zverejnení videa s jej pádom si dokonca vymazala svoj účet na Instagrame.

Osobný život, bývalý priateľ Dan Bilzerian

V roku 2017 začala Sofia chodiť s Danom Bilzerianom. Skutočnosť, že Dan Bilzerian skutočne randil s jedným dievčaťom, bola pre väčšinu jeho priaznivcov a fanúšikov prekvapením, keďže je známy ako promiskuitný muž, ktorý má intímnosti s desiatkami modeliek. „Peklo oficiálne zamrzlo: Dan Bilzerian má priateľku,“ zdôraznil Maxim začiatok vzťahu medzi Sofiou a Danom v septembri 2017. Aby upokojil svojich užasnutých nasledovníkov, podelil sa Dan o svoje myšlienky na svoj románik so Sofiou v rozhovore pre Square Mile: Nebola to práve tvoja rozprávková láska na prvý pohľad. Myslím, že som v ten deň f***** ako tri dievčatá pred ňou. Práve sme sa začali stretávať... Je trochu iná, vieš? Je múdra, je cool a páčilo sa jej veľa sračiek, ktoré sa mi páčia. Tak sme tu‘.

80 stupňov v novembri, dobrý pocit

pridané Dan Bilzerian na Sobota 12. novembra 2016

Pred Sofiou mal Dan priateľku, ktorú denne podvádzal, pretože povedal, že aj keď s ňou chodil, stále mal sex až so 17 ďalšími dievčatami týždenne a jeho priateľke jeho činy zjavne neprekážali. Keď sme hovorili o svojej predchádzajúcej priateľke, Dan pravdepodobne myslel Lindsey Pelas, ďalšiu modelku, ktorú si s ním všimli niekoľkokrát.

Sofia a Dan spolu chodili asi sedem alebo osem mesiacov, kým okamžite vymazala všetky ich spoločné fotografie zo svojho účtu na Instagrame. Dan tiež odstránil niektoré z ich fotografií, pričom stále zostalo niekoľko záberov dostupných. Raz ju vzal na svoju kanabisovú farmu ako darček k narodeninám a Sofia povedala, že to bol ten najprekvapivejší a najšialenejší darček, aký kedy v živote dostala.

Kto je Dan Bilzerian?

Dan Bilzerian je pokrová hviezda, milionár, zberateľ zbraní a majiteľ kanabisovej farmy, ktorý sa však najviac preslávil početnými sexuálnymi vzťahmi s modelkami. Dan sa narodil 7. decembra 1980 a profesionálne začal hrať poker v roku 2009, keď sa zúčastnil Main Eventu World Series of Poker. V roku 2014 vyhral alebo zarobil 50 miliónov dolárov za rok, potom oficiálne skončil s profesionálnym pokerom, aby mohol investovať peniaze, ktoré vyhral, ​​do svojho nového úsilia. Dan bol často v rôznych kontroverziách, vrátane škandálu okolo Bradleyho Rudermana a jeho podvodných schém a nelegálneho hazardu Alexa Rodrigueza. On sám bol však obvinený, že zhodil zo strechy svojej vily na Floride pornohviezdu Janice Griffith.

Herečku hodil mieriac do bazéna, ona však dopadla na okraj bazéna, zlomila si nohu, spadla do vody a tvrdo dopadla na hladinu – Dan čelil žalobe o 85 000 dolárov. V roku 2014 bol obvinený z toho, že udrel do tváre modelku menom Vanessa Castano, keď obaja žúrovali v nočnom klube, ale v marci 2015 bol prípad z neznámych dôvodov zamietnutý.

Od roku 2020 má Dan na svojom instagramovom účte viac ako 30 miliónov odberateľov, ktorí zdieľajú svoje fotografie s modelkami a uvádzajú, že až 10 z nich spí každú noc v jeho posteli.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

  • Sofia má rada plávanie a šnorchlovanie .
  • Sofia je veľkou milovníčkou zvierat a chráni ich práva, je aktivistkou mnohých charitatívnych nadácií a má doma čiernu mačku.
  • Takže nie je prekvapujúce, že Sofia je vegánka.
  • Jej obľúbeným jedlom sú palacinky s banánmi, čokoládou a práškovým cukrom. Chutí jej aj cestoviny s pesto omáčkou.

Vzhľad, štýl oblečenia

Sofia má dlhé svetlohnedé vlasy a orieškové oči. Je vysoká 5 stôp 3 palce (1,60 m), váži okolo 102 libier (46 kg) a jej vitálne štatistiky sú 34-23-34. Čo sa týka štýlu oblečenia, uviedla, že jej obľúbeným outfitom sú bikiny, pretože sa v nich cíti veľmi pohodlne a plavky podľa nej zdôrazňujú jej zakrivené telo. Jej obľúbené farby oblečenia sú ružová a béžová.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 Sofia zarobí až 4 400 dolárov za sponzorovaný príspevok na svojom účte na Instagrame a jej celkový čistý majetok sa údajne pohybuje okolo 300 000 dolárov. Jej bývalý priateľ Dan Bilzerian žije okázalým životom a má veľa peňazí 100 miliónov dolárov .