• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda bývalej manželky Willa Smitha – Sheree Fletcher

Nevyslovená pravda bývalej manželky Willa Smitha – Sheree Fletcher

ObsahKto je Sheree Fletcher, bývalá manželka Willa Smitha? Wiki Bio

Sheree Elizabeth Zampino sa narodila v New Yorku v USA 16. novembra 1967, takže jej znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. Je to herečka známa svojou úlohou v krátkom dramatickom filme Our Journey, pričom sa do širšej pozornosti dostala po svadbe (a neskoršom rozvode) s významným americkým hercom Willom Smithom.

Raný život a vzdelanie

Sheree vyrastala v New Yorku a mala trochu drsné detstvo, keď sa jej rodičia rozviedli, keď mala sedem rokov. Veľa času trávila cestovaním od otca k matke, keďže chcela zostať s oboma nablízku, no nakoniec začala žiť natrvalo s matkou a otca videla len raz za čas.

ShereeElizabeth.com

pridané Sheree Elizabeth Zampino na Sobota 28. júla 2018

Nemá žiadnych súrodencov a útechu v herectve našla už vo veľmi ranom veku, keď sa pripojila k dramatickému krúžku svojej základnej školy a objavila sa v mnohých hrách, ktoré sa na škole hrali. Zapísala sa na miestnu strednú školu v New Yorku a po maturite sa začala objavovať v divadelných hrách, nakoniec získala svoju prvú rolu na televíznych obrazovkách, takže sa hneď nezapísala na vysokú školu, ale zamerala sa na svoju hereckú kariéru. O niekoľko rokov neskôr navštevovala Fashion Institute of Technology a ukončila bakalársky titul.

Kariéra herečky

Sheree odštartovala svoju hereckú kariéru v roku 1985 vo veku 18 rokov, no vyhrávala len malé úlohy, a preto musela pracovať v niekoľkých zamestnaniach, aby sa finančne uživila. Jej prvý pozoruhodný výkon bol v krátkom dramatickom filme When the Time Comes, ktorý vyšiel 14. februára 2000, v ktorom hrali Byron Andrews a Shaun Baker a sleduje päť súrodencov, ktorí sa pohádajú o to, kto sa bude starať o ich starnúceho otca.

Sheree sa potom objavila v Naša cesta Krátky dramatický film vydaný 4. februára 2001, v ktorom si zahrali T.D. Antoine, ND Brown a Jaqueline Fleming a je príbehom skupiny priateľov, ktorí po smrti svojho milovaného začnú zdieľať svoje osobné tajomstvá. Jej posledný pozoruhodný výkon bol v Oh Drama! talk show vydaná v roku 2001, v ktorej hrali Vanessa Bell Calloway a Kym Whitley, však show skončila po odvysielaní iba štyroch epizód. Sheree sa momentálne sústreďuje na svoju kariéru filmovej producentky.

Milujte život a manželstvo s Willom Smithom

Sheree sa zoznámila s Willom Smithom v roku 1990 predtým, ako sa stal slávnym hercom a obaja spolu chodili dva roky, kým sa 9. mája 1992 vzali.

Will si neustále razil cestu vo filmovom priemysle a povráva sa, že Sheree žiarlila na všetku tú pozornosť, ktorej sa Willovi dostáva, zatiaľ čo to Willa dusilo, a to nakoniec viedlo k ich rozvodu 10. decembra 1995. Majú jedno dieťa. spolu, syn menom Willard 'Trey' Smith III, ktorý sa narodil 11. novembra 1992.

26. mája 2007 sa Sheree vydala Terrell Fletcher , herec najlepšie známy tým, že v roku 2018 hral vo filme Solo and Canal Street, no rozviedli sa niekedy v 10. rokoch. Majú spolu jedno dieťa, ktoré bolo držané mimo pozornosti médií.

Will sa v roku 1997 oženil s herečkou Jadou Koren Pinkettovou, ktorá im v roku 1998 porodila dve deti menom Jaden Christopher Syre Smith a v roku 2000 Willow Camille Reign Smith. Jaden sa stal hercom a je známy najmä tým, že hrá po boku svojho otca. v Hľadanie šťastia film vydaný v roku 2006.

Záľuby a iné záujmy

Sheree je fanúšikom filmového priemyslu – niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Johnny Depp, Russell Crowe a Anne Hathaway a niektoré z filmov, ktoré má najradšej, sú Nožnicovoruký Edward, Gladiátor a 50 prvých rande. Rád cestuje a precestovala celý svet, pričom jej vysnívanou destináciou je Londýn v Anglicku.

Sheree rada nakupuje oblečenie a je tak trochu shopaholička, pričom jej dve obľúbené farby sú modrá a čierna. Rada ochutnáva rôzne kuchyne, pričom jej obľúbená je mexická. Je milovníčkou zvierat a je filantropkou, ktorá pri viacerých príležitostiach darovala peniaze charitatívnym organizáciám, pričom je tiež podporovateľkou LGBT komunity. Vo voľnom čase rada sedí na záhrade a číta si knihu – jej obľúbenou spisovateľkou je Agatha Christie a jej obľúbenou knihou je Vražda v Orient Expresse.

Vzhľad a čistý majetok

Sheree má 52 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,5 metra, váži okolo 48 kg a jej dôležité štatistiky sú 35-27-34, nosí topánky veľkosti 6. Začiatkom roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, zatiaľ čo Willov čistý majetok je údajne viac ako 350 miliónov dolárov.

Kto je Will Smith?

Willard Carroll ‚Will‘ Smith Jr. sa narodil vo Philadelphii v Pensylvánii v USA 25. septembra 1968 – jeho znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Je to herec, rapper, producent a spisovateľ, ktorý sa preslávil najmä hraním vo filmoch ako The Pursuit of Happyness, Seven Pounds a Ali.

Bol vychovaný jeho otcom Willardom Carrollom Smithom starším, ktorý bol veteránom amerického letectva, a jeho matkou Caroline, ktorá bola správkyňou školskej rady vo Philadelphii. Will má staršiu sestru menom Pamela a dvojčatá mladšieho brata a sestru Harryho a Ellen. Navštevoval základnú školu Panny Márie Lurdskej a potom sa zapísal na strednú školu Overbrook.

https://www.instagram.com/p/B91szQKhgf3/

Mal príležitosť zapísať sa na Massachusetts Institute of Technology (MIT), ale nenavštevoval vysokú školu, pretože sa chcel stať rapperom. Namiesto toho, aby sa stal slávnym rapperom, bol pozvaný hrať Čerstvý princ Bel-Air Televízny seriál z roku 1990, ktorý sa stal populárnym po celom svete, vďaka čomu sa preslávil aj Will.

Jeho prvá veľká rola vo filme prišla vo filme Six Degrees of Separation v roku 1993, po ktorom nasledoval výkon vo filme Bad Boys v roku 1995, v ktorom hrá aj Martin Lawrence. V roku 1996 si Will zahral v ďalšom obrovskom filmovom hite s názvom Deň nezávislosti, ktorý je populárny dodnes. Nasledujúci rok si zahral v prvom filme trilógie Muži v čiernom, kde stvárnil Agenta J., pričom v tom istom čase začal svoju sólovú hudobnú kariéru a vytvoril ústrednú pieseň k filmu Muži v čiernom.

Jeho debutový album – Big Willie Style – vydaný krátko nato, je certifikovaný deväťkrát platinovou platňou. V roku 1998 sa objavil vo filme Nepriateľ štátu a potom bol pozvaný hrať Nea v trilógii Matrix, on však odmietol a rolu dostal Keanu Reeves – film sa stal obrovským hitom. Will si v roku 2001 zahral v životopisnom filme Ali o Muhammadovi Alim a v roku 2006 si zahral hlavnú úlohu Chrisa Gardnera v životopisnej dráme The Pursuit of Happiness.

V priebehu rokov sa objavil v mnohých filmoch, pričom niektoré z jeho najnovších účinkov boli vo filme Gemini Man, ktorý vyšiel 11. októbra 2019 a v animovanom filme Spies in Disguise v decembri 2019. Nedávno bol obsadený do filmu Film Bad Boys for Life by mal byť uvedený do kín v roku 2020.