Nevyslovená pravda bývalej manželky Wayna Bradyho – Diana Lasso

ObsahKto je Diana Lasso?

Diana Lasso sa narodila v Kolumbii 4. marca 1975 – jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú aj kolumbijskú národnosť. Ona je speváčka , ale kto by mohol byť známy ako bývalá manželka Wayna Bradyho, slávneho amerického herca a komika.

Detstvo a vzdelanie

Diana je veľmi tajnostkárska, pokiaľ ide o jej súkromné ​​záležitosti, a neprezradila žiadne podrobnosti o žiadnych súrodencoch a svojich rodičoch – je známe, že jej rodičia sú tiež Kolumbijčania, ale ich profesie zostali utajené.

Diana sa začala zaujímať o spev už vo veľmi ranom veku a keď mala osem rokov, rodičia jej zaplatili súkromného učiteľa.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Dianou Lasso Music (@dianalassomusic)

Navštevovala miestnu základnú školu a potom prešla na miestnu strednú školu, na ktorej si precvičila svoje spevácke aj herecké schopnosti, pričom sa venovala aj rôznym športom vrátane futbalu a tenisu. Diana maturovala v roku 1993 a všeobecne sa verí, že neštudovala na vysokej škole, ale rozhodla sa zamerať na svoju kariéru speváčky.

Dianina kariéra

Diana začala svoju spevácku kariéru po imatrikulácii a bola trochu populárna v Kolumbii, ale potom sa presťahovala do USA, kde pokračovala v spievaní, ale pritiahla len malú pozornosť. Potom, čo sa ona a Wayne rozviedli , presťahovala sa späť do Kolumbie, ale bolo pre ňu ťažké opäť si vybudovať základňu fanúšikov.

Hoci sa dnes o Dianinej kariére veľa nevie (má účet na Linkedin bez akýchkoľvek podrobností), stále spieva – jednou z jej najobľúbenejších piesní je Esta Noche No.

Milujte život a manželstvo s Waynom Bradym

Diana a Wayne nehovorili o tom, kedy a kde sa zoznámili, ale vzali sa po viac ako roku randenia 31. decembra 1993 – Diana mala 18, kým Wayne 21. Manželstvo netrvalo dlho, keďže sa 21. septembra 1995 rozviedli bez toho, aby si spolu založili rodinu.

Diana sa odvtedy držala v ústraní a nebola s nikým videná, hoci je známe, že Wayne chodil s tanečnicou Mandie Taketa, s ktorou sa oženil 3. apríla 1999 a ktorá im 3. februára porodila dcéru Maile Masako Brady. 2003 – Mandie a Wayne sa rozišli 5. apríla 2006, zatiaľ čo ona požiadala o rozvod 2. júla 2007.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Dianou Lasso Music (@dianalassomusic)

Od novembra 2020 sa zdá, že Diana je slobodná, bola raz vydatá, ale nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Súdiac podľa jej instagramového účtu Diana Lasso Music, Diana rada žúruje a navštevuje koncerty a zúčastnila sa a pomáhala organizovať množstvo z nich.

Je milovníčkou zvierat, najradšej má kone, pričom na nich aj jazdí. Diana má tiež rada mačky a má dve.

Miluje cestovanie a koncertovala po celej Kolumbii a počas času stráveného v USA Diana navštívila štáty vrátane Kalifornie, New Yorku a Texasu.

Vo svojom voľnom čase, väčšinou neskoro v noci, Diana rada pozerá filmy, v ktorých hrá jej obľúbený herec a herečka – John Leguizamo a Sofia Vergara – ako Hot Pursuit, Chef a Soul Plane.

Vek, výška a čistý majetok

Diana má 45 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,6 metra a váži okolo 50 kg. Od novembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 200 000 dolárov Waynov čistý majetok je údajne viac ako 10 miliónov dolárov.

Kto je Wayne Brady?

Wayne Alphonso Brady sa narodil v Columbuse v štáte Georgia USA 2. júna 1972 – jeho znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť.

Je to herec, spevák a komik, ktorý môže byť známy najmä vďaka svojej úlohe v komediálnej hernej show Whose Line Is It Anyway?, ktorú vytvorili Mark Leveson a Dan Patterson a v ktorej hrali Drew Carey, Colin Mochrie a tvorca show. Dan – sleduje štyroch členov hlavného obsadenia a zvyčajne niekoľkých hostí, ako hrajú rôzne hry a predvádzajú komediálne skeče. Prebiehal v rokoch 1998 až 2007 a získal tri ocenenia vrátane Primetime Emmy, pričom bol nominovaný na šesť ďalších cien – za svoj výkon získal Wayne cenu Primetime Emmy za vynikajúci individuálny výkon v varietnom alebo hudobnom programe.

Wayna vychovala v Orlande na Floride jeho teta a stará mama Valerie Petersen, keďže jeho rodičia sa rozhodli zostať v Columbuse. Mal 16 rokov, keď začal hrať v komunitnom divadle a čoskoro sa pripojil k SAK Comedy Lab, orlandskému improvizačnému súboru. Wayne študoval na strednej škole Dr. Phillipsa v Orlande a po imatrikulácii v roku 1989 začal navštevovať University of Miami, kde v roku 1994 získal bakalársky titul.

Wayne počas nasledujúcich dvoch rokov pracoval na niekoľkých zamestnaniach, aby sa finančne uživil, pričom robil konkurzy na úlohy vo filmoch a televíznych seriáloch a robil stand-up komédie. Uznanie získal v roku 1996, keď sa objavil v komediálnom seriáli Kwik Witz, kde si túto rolu udržal nasledujúce tri roky.

Pokračoval v improvizačnom divadle a v roku 2002 hral vo svojej vlastnej dennej talkshow The Wayne Brady Show, ktorá vyhral štyri ceny Daytime Emmy . V roku 2004 hral Billyho Flynna na Broadwayi v hre Chicago a v tom istom roku sa objavil v jedinej epizóde komediálneho seriálu Reno 911! Ďalej sa objavil vo vojenskej sci-fi dobrodružnej sérii Stargate SG-1 a komediálnej skečovej sérii Chappelle’s Show – prišiel aj s ústrednou piesňou pre animovaný seriál The Weekenders. Objavil sa v jednotlivých epizódach mnohých televíznych seriálov, vrátane How I Met Your Mother, Wild ‘N Out a Everybody Hates Chris.

V roku 2012 bol Wayne hviezdou v improvizačnom komediálnom seriáli Trust Us with Your Life a nasledujúci rok sa objavil ako hviezda v oživení hernej show Whose Line Is It Anyway? Od 17. januára do 9. apríla 2017 hral hlavnú postavu Aarona Burra v divadelnej hre Hamilton a v roku 2018 začal stvárňovať vedľajšiu postavu Dr. Reese Buckingham v kriticky uznávanej telenovele The Bold and the Beautiful. Najnovšie, v roku 2020, Wayne začal stvárňovať Tysona Sykera (Hrobár) v superhrdinskej sérii Black Lightning.

Wayne má roky problémy s úzkosťou a depresiou a jeho depresia bola klinicky diagnostikovaná – 2. júna 2014 (na jeho 42. narodeniny) sa psychicky zrútil a Mandie Taketa mu pomohla zotaviť sa a zotaviť sa.