Nevyslovená pravda bývalej manželky Vincea Neila Sharise Ruddell

55-ročná americká bývalá modelka Sharise Ruddell, ktorá sa preslávila aj ako bývalá manželka rockovej hviezdy Vincea Neila, už dlho pozná život v pohodlí, no nezaobišiel sa bez ťažkostí a tragédií. Sharise má za sebou rušný život, ktorý sa zmenil z modelky, ring girl a bahennej zápasníčky na manželku celebrít, neskôr módnu návrhárku a hviezdu televíznych reality show.

Avšak napriek očarujúcemu životu, ktorý mala, Sharise zažila svoj úbohý zlom. Jej vzťah s hlavným spevákom Motley Crue bol plný vzostupov a pádov, plus strata prvorodeného Skylar Lyanne, ktorá zomrela na rakovinu žalúdka vo veku štyroch rokov.

Títo dvaja spolu kedysi vyzerali skvele. Vince Neil a Sharise Ruddell. @thevinceneil @shariseneil

pridané Rebelský spor na Sobota 23. mája 2020

ObsahRaný život v Orange County

Sharise Lee Anne Ruddell sa narodil v bohatej rodine, ktorá žila v Orange County v Kalifornii. 27. októbra 1964 porodila Shirley Ruddell Sharise, jedno zo štyroch detí, ktoré mala so svojím manželom Garym Ruddellom. Sharise vyrastala so svojimi tromi súrodencami v Huntington Beach, prímorskom meste v Orange County, ktoré sa nachádza približne 55 míľ od centra Los Angeles, ktoré je dobre známe tým, že je jedným z najdrahších miest v Kalifornii na bývanie. Sharise má dvoch bratov, Gary Lee a Greg, ako aj sestra Shanae, po boku ktorej Sherise kedysi modelovala. Väčšinu svojho raného života prežila v Huntington Beach, kde navštevovala Whittier Christian High School v La Habra.

Je to jediná známa vzdelávacia inštitúcia, z ktorej Sharise vyštudovala, a namiesto vysokej školy Sharise opustila Orange County a hľadala kariéru ako modelka.

Jej prenasledovanie v Los Angeles

Sharise sa presťahovala do Los Angeles, kde začala pracovať ako ring girl a zápasníčka v bahne Hollywoodsky klub Tropicana . Starý klub už nie je v prevádzke, ale bol obľúbeným miestom v západnom Hollywoode, ktorý poskytoval nočnú zábavu s veľmi jedinečným nádychom. Bolo ťažké prehliadnuť toto miesto, na niekoľko míľ žiaril výrazný neónový nápis na severnej diaľnici 101 a kýval pánov zo všetkých strán do svojich jasných a hlasných sál.

Kedysi sa verilo, že návšteva Los Angeles nie je úplná bez návštevy provokatívneho klubu Tropicana. Nepochybne, krásne ženy, ktoré si zarábali na živobytie predajom bozkov a zabávaním mužov zápasením s olejom a bahnom v hlučnej atmosfére najpopulárnejšej rockovej a diskotékovej hudby tej doby, kde alkohol tiekol prúdom a nálada bola povznesená, boli hlavným. príťažlivosť.

Klub mal veľa pravidelných návštevníkov a priťahoval prominentné osobnosti ako rockové hviezdy, športové hviezdy, filmové celebrity a politici. Práve v tomto provokatívnom prostredí začala Sharise svoju kariéru. Ako sa dalo očakávať, jej zmyselná postava, zlaté vlasy a ostré zelené oči jej poskytovali veľa pozornosti a samozrejme aj peňazí.

Klub bol ikonizovaný populárnou piesňou od Motley Crue s názvom „Tropicana is where I lost my heart“.

Ako pravdivé sa to ukázalo, Vinceovo manželstvo s jednou z najpopulárnejších žien, ktoré tam pracujú, Sharise Ruddell.

Okrem práce ako ring girl a bahenná zápasníčka sa Sharise objavila aj v Blast! časopis ako modelka plaviek. Jej popularita v klube Tropicana upútala pozornosť viacerých hudobníkov a dostala sa aj do hudobných videoklipov. Patrili medzi ne produkcie Autograph a Motley Crue – objavila sa vo videách Autograph k skladbám „Loud and Clear“ a „Dance All Night“ a vo videu Motley Crue „Girls, Girls, Girls“.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Repost • @mayhemmusicmagazine Ako sa stále približuje k vydaniu @netflix #thedirtmovie, tu je fotka @thevinceneila z @motleycrue počas ich turné s @kissonline – foto od @mayhemmusicmagazine #motleycrue #vinceneil #nikkisixx #mickmars #mickmaytommyazicemagazine # #dwaynecavanas #koncertni fotografi

Príspevok zdieľaný používateľom Vince Neil (@thevinceneil) 3. marca 2019 o 8:32 PST

Po svadbe s Vinceom Neilom sa Sharise začala zaujímať o módne navrhovanie vrátane pódiových odevov a búnd pre obálky významných časopisov, ako je Rolling Stone. Navrhovala tiež spodnú bielizeň, plavky a iné originálne kúsky pre eklektické butiky na hollywoodskom Sunset Boulevard.

Založila vlastnú dizajnérsku firmu NA-NA a navrhla bikiny pre Kandy Wrappers. Sharise komentoval o jej dizajnovom štýle hovorí: Zvažujem svoj štýl, trochu surfovania a veľa Rock 'n' Rollu. Chcem, aby sa ženy cítili sofistikovane a sexi, keď nosia moje veci. Moja filozofia je jednoduchá... trochu ukázať, trochu skryť.

Jej posledné vystúpenie v televízii je v reality show 'Ex-Wives of Rock', ktorá zaznamenáva život štyroch žien vrátane Sharise, ktorá bola predtým vydatá za rockové hviezdy, vrátane Bobbie Brown-Lane, Sheily Lussier, Susan Dixon a Athena Bass.

Vzťahy a deti

V apríli 1988 sa Sharise vydala za Vincea Neila – pozval ju a ďalšie ženy z The Tropicana Club, aby pre neho a jeho hostí predviedli zápas v bahne na súkromnom mieste. Vincea si vzala krásna Sharise a svoju zamilovanosť do nej venoval vytetovaním odtlačku jej pier spolu s jej podpisom na jeho rameno.

Zatiaľ čo spočiatku bol vzťah zdravý a šťastný, Sharise odhalila skutočnú povahu ich manželstva rozhovor s časopisom Metal Sludge Magazine. Hovorí sa, že Vince mal dve strany. Milý a veľkorysý muž a opojená, divoká rocková hviezda, ktorú mnohí poznali.

Sharise sa podrobne venovala svojmu životnému štýlu a otvorene hovorila o jeho výdavkoch a drogových závislostiach. Keď sme išli von, ľudia mu podávali drogy.

Doslova mu strčili veci do ruky a išiel do kúpeľne. Neskôr omdlel a ja som mu prezerala vrecká a peňaženku a schovávala drogy alebo ich spláchla do záchoda. Nasledujúci deň by si nepamätal. Povedal by: ‚Kam som to dal?‘

Ich vzťah prešiel mnohými obdobiami zapnutia/vypnutia a ako citovala Sharise, často sa pokúšal získať jej náklonnosť späť drahými darčekmi.

V jednej chvíli by sme sa rozišli a inokedy by ma kýval späť. To Porsche bolo to, čo mi dal po obede v hoteli Bel-Air. Prekvapil ma tým na parkovisku. Čakalo to tam na mňa. Boli sme vtedy na skalách.

Ich spojenie bolo požehnané narodením Shariseinho prvého dieťaťa Skylar, ktoré však zomrelo 15. augusta 1995 vo veku štyroch rokov. Sharise požiadala o rozvod v roku 1993 a získala vyrovnanie vo výške necelých 100 000 dolárov.

Vyšlo však najavo aj to, že počas obdobia odlúčenia sa Sharise stretla s Kelly Nickles , hlavná speváčka L.A. Guns, zrejme len mesiac po tom, čo sa vydala za Vincea.

Existuje tiež veľa klebiet, ktoré naznačujú, že je zapletená s inými mužmi. Patria medzi ne rapper Tupac, herec Judd Nelson a Kirk Seigel v rokoch 2000 až 2006, s ktorým mala druhé dieťa – jej syn Colt Seigel sa narodil 3. novembra 2002.