• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda bývalej manželky Verna Troyera – Genevieve Gallen

Nevyslovená pravda bývalej manželky Verna Troyera – Genevieve Gallen

ObsahÚvod

Genevieve Gallen má za sebou peknú kariéru. Bola modelkou Playboya, divadelnou herečkou a v súčasnosti žije a pracuje ako učiteľka jogy. Ani jedna z týchto vecí jej však nepomohla k popularite, kým sa neuviazala s chlapíkom, ktorý sa preslávil svojou nízkou postavou – hollywoodskym hercom Vernom Troyerom. Kto je Genevieve Gallen a ako sa tento pár spoznal?

Raný život a vzdelanie

Genevieve Gallen sa narodila 20. decembra 1972 v Detroite, Michigan, USA. O rodičoch, ktorí ju vychovali, nie je nič známe, ale strednú školu ukončila v Mensa School of Geniuss.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Šťastné prázdniny! Ďakujem #boxycharm za #tartecosmetics rúž, #korres lotion. Ďakujem @platinumentouragelv za záchranu mojich vlasov pred poškodením #johnfrieda. Ďakujem všetkým, ktorí si spomenuli na moje narodeniny. Hydratačný púder #beccacosmetics pokračuje v pohode. (Zdalo sa mi, že som ponoril štetec do studenej vody!?!) Nie je potrebný žiadny filter! Prázdniny mi pripomínajú moju predĺženú zásnubnú párty 24. decembra v Michigane s mojou rodinou, dedičstvo bolo odovzdané @vernetroyer, Štedrý večer 2003...každý rok od roku 2001 sme navštívili Holidays. Jeho rodina na Štedrý deň. Bol taký zdravý, šťastný, triezvy, ďaleko od tých, ktorí ťažili z jeho škody, majetku. Môj otec zomrel 10. decembra 2018. Môjho psa ukradli z nástupu, mala narodeniny 12. decembra,… Venujem sa ručnému robeniu darčekov a pohľadníc pre ostatných, aby som vedel dávať, tvorenie je dar sám o sebe. Túto fotografiu som urobil, keď som si uvedomil, že som sa zhodoval so svojou posteľnou bielizňou. 🤷‍♀️ #pravda víťazí. Nikdy sa nevzdám. #faithoverfear. #rawfoodist #organic #modlite sa pomocou duše, mysle, emócií a tela odstraňujúcich toxíny. #mladý. #odpusť neprestaň bojovať za #spravodlivosť na tomto svete. Najmä pre nevinných, ktorí nemôžu hovoriť sami za seba. Moja webová stránka bola mojím medzinárodným hlasom. #hacknutý. Nepodpísal som #zrušenie a bol som poškodený 15 rokov. #clearconscious je na nezaplatenie. Rip daddy, @vernetroyer, @JonSimanton, @MichealGilden, @ChynaDoll. Pre záznam, im 34-23-34, 5'6. 108-115. Verne nemal fľašu vodky ani nebol násilný, keď u mňa doma vytriezvel. Ako kvetina opúšťa okvetné lístky,#bojí sa #bolesti #neistoty Potom rástol, keď jeho duša, myseľ, emócie a telo vylučovali toxické látky, sám sa rozhodol byť vegánom (vychovaný Amish, mal väzby so zvieratami, najmä 2) Jeho povahou bolo, že každá dobrá žena by mala privilegované, napriek predsudkom tohto sveta, volať svojho manžela. Bol ochotný začať odznova #zbankrotovať až po #bojovať za slobodu . Zastavte #senzačné ohováranie #pravdivé bulvárne médiá #falošné správy #chráňte, aby ste #prosperovali #Požehnanie všetkým uvedeným, ktorí stratili svojich blízkych v dôsledku predávkovania. #nikdy sa nevzdám

Príspevok zdieľaný používateľom Genevieve Gallen (@genevievegallen) 26. decembra 2019 o 19:01 PST

O niekoľko rokov neskôr vyštudovala Centrum kreatívnych štúdií Vysokú školu umenia a dizajnu s titulom v odbore Grafický dizajn a Ilustračná móda. Jej vzdelanie pokračovalo v San Franciscu v Kalifornii, kde odišla do Iyengar Yoga Institute a študovala prajanámu, Iyengar jogu, fyziológiu a anatómiu. Istý čas sa venovala aj štúdiu hudby – predovšetkým klasickému klavíru a jazzu.

Kariéra

Gallen je nadšená zo všetkých povolaní, keďže jej záujmov a profesijných ciest je veľa.

Predtým, ako sa začala venovať modelingu na voľnej nohe, pracovala ako čašníčka a tiež v Active Real Estate ako sekretárka. Istý čas tiež pracovala ako vedúca predajne v spoločnostiach v Detroite a dokonca mala krátku kariéru ako divadelná umelkyňa v Detroitskom inštitúte umenia! Má za sebou úspešnú modelingovú kariéru a dokonca sa niekoľkokrát objavila na titulke Playboya, čo nakoniec viedlo k tomu, že stretla svojho budúceho manžela. Po skončení modelingovej kariéry sa stala módnou návrhárkou, no čoskoro sa usadila ako inštruktorka jogy.

Manželstvo s Vernom Troyerom

Gallen a Verne Troyer (1969 – 2018) sa stretli v roku 2002 na silvestrovskej párty v Hugh Hefner’s Playboy Mansion v Los Angeles v Kalifornii. Krátko nato ju Verne pozval na romantickú večeru do luxusného hotela Four Seasons. To bol začiatok ich romániku a o dva roky neskôr sa pár zrejme zosobášil na súkromnom obradu v januári 2004 – Gallen rýchlo vymenila veľa nábytku, aby sa zmestili na Vernovu výšku, aby pomohla jej novému manželovi vyžiť sa v jej byte. . Hneď na druhý deň však podali žiadosť o rozvod a napokon sa v tom roku rozišli.

Nikdy spolu nemali žiadne deti a ich krátke manželstvo vyvolalo množstvo kontroverzií. Troyer bol herec známy svojou nízkou postavou iba 2 stopy 8 palcov (0,81 metra). Trpel hypopláziou chrupavky a vlasov, genetickou poruchou, ktorá sa vyznačuje malým rastom a často aj nedostatkom vlasov. Objavil sa vo filmoch ako Harry Potter a Sorcerer’s Stone.

Gallen niekoľkokrát obvinil Troyerovú z násilnosti a tvrdil, že po nej raz dokonca hodil fľašu vodky, ktorá jej praskla na hlave a spôsobila jej ľahké zranenia.

Povedala tiež, že Troyer bol alkoholik, ale v zriedkavých prípadoch, keď bol triezvy, bol skutočne milý a láskavý, čo je dôvod, prečo s ním zostala tak dlho. V nej rozhovor od roku 2009 hovorila o tom, ako je Troyer závislý na sexe a ako spolu mali sex až 10-krát denne. V tom istom článku tiež spomenula, ako mu nikdy nevadila pozornosť, ktorú dostával od iných dievčat. Podľa jej vlastných slov: „Dievčatá prišli a vrhli sa na Verna. Nechal by som sa vytlačiť z cesty. Keďže je to taký jemný a milý človek, Verne nechápal, že treba urobiť čiaru.‘

Na druhej strane ju Verne obvinil z klamstva a povedal, že z rozvodu chce len profitovať – čo potvrdil aj jeho právny zástupca. To spôsobilo, že mnohí spochybňovali Gallenovo počiatočné rozhodnutie oženiť sa a veľká časť médií odovzdala svoju podporu Troyerovi.

Po svadbe s Gallenom mal Troyer veľa ďalších vzťahov, všetky rovnako kontroverzné. Jeho bývalá priateľka Ranae Shrider v roku 2008 zverejnila ich sexuálnu pásku a on vzniesol obvinenia, pričom ju obvinil aj z pokusu o vraždu. Bol tiež v krátkom vzťahu s Dominique Arganes, slávnou modelkou z Kanady.

Verne Troyer bohužiaľ zomrel 21svapríla 2018, zrejme z otravy alkoholom a neskôr ju koroner označil za samovraždu. V čase jeho smrti bol vo vzťahu s nemecko-americkou herečkou Brittney Powell.

Osobný život

Gallen je na nej aktívny Instagramový profil , na ktorej propaguje raw bio vegánsky životný štýl, no od marca 2020 má len okolo 300 sledovateľov. O tom, čomu sa venuje vo voľnom čase, sa však veľa nevie. Vyskúšala si aj hudobnú a hereckú kariéru, no nedosiahla žiadne veľké úspechy.

Od jej rozvodu nebolo známe, že by bola v žiadnom vzťahu, či už pozoruhodnom alebo nie - čo nie je príliš prekvapujúce, keď sa rozhodla odvrátiť od hollywoodskych reflektorov. Nemá žiadne deti. V súčasnosti stále žije v Los Angeles v Kalifornii.

Čistý majetok

Gallen zarobila značné množstvo bohatstva zo svojej kariéry modelky a napriek tomu, že už nie je aktívnou modelkou, stále má významný príjem z toho, že je inštruktorkou jogy. Na svojom instagramovom profile propaguje aj niekoľko vegánskych značiek, vrátane Kat Von D Beauty, Too Faced Cosmetics, Simply Organic a Suja Organic, ktoré jej tiež zarábajú slušnú sumu.

pridané Genevieve Gallen na Piatok 2. novembra 2018

O aktívach, ako sú autá alebo nehnuteľnosti, ktoré by mohla vlastniť, nie je veľa známe, ale jej čistý majetok je odhadnutý na približne 500 000 USD začiatkom roku 2020.

Fyzicka charakteristika

Gallen udržiava svoje telo dobre udržiavané a venuje veľkú pozornosť svojmu dobrému vzhľadu. Je vysoká 5 stôp a 6 palcov (1,68 metra) a váži okolo 60 kg (132 libier). Oči má tmavé a hoci rada mení farbu vlasov, zvyčajne je blondínka. Jej veľkosť podprsenky je 34B a jej telesné miery sú 34-29-36.