Nevyslovená pravda bývalej manželky Steva Harveyho – Marcia Harvey

Marcia Harvey je americká podnikateľka, autorka a bývalá manželka obľúbeného televízneho moderátora, komika a zabávača Steva Harveyho. Dvojica ukončila svoje manželstvo v roku 1994 a má spolu tri deti.

ObsahSkorý život, kariéra

Marcia Harvey sa narodila 22. januára 1955 v Clevelande, Ohio, USA. Jej rodičia pochádzajú z afrického etnika. Marciina prvá práca bola v obchodnom dome Saks Fifth Avenue. Po rozvode s manželom Stevom Harveyom začala podnikať v oblasti oblečenia a písania. Marcia napísala tri knihy. V roku 2011 vydala básnickú knihu Marcia: Eyes to the Soul, venovanú manželstvu a životu so Stevom a ich rozvodu. Marcia: Básne zo srdca vyšli v tom istom roku. V roku 2014 vydala Thoughts from My Mind.

Osobný život

Marcia a Steve stretol na recepcii spoločného priateľa. Zosobášili sa v roku 1980. O dva roky neskôr sa im narodili dcéry dvojičky, Brandi a Karli. V roku 1990 sa pár rozišiel. Marcia bola v tom čase tehotná s ich tretím dieťaťom. V roku 1991 sa narodil syn Broderick Jr.

Dôvody rozvodu neboli nikdy odhalené. Na začiatku manželského života však Steve pracoval ako predajca poistenia, no chcel kariéru v zábave a Marcia túto myšlienku nepodporovala. Takže toto môže byť jeden z dôvodov rozchodu. Rozvod bol dokončený v roku 1994. Právna bitka pokračovala, pretože Steve nechcel platiť výživné na deti a alimenty.

Musel platiť 5 100 dolárov mesačne, ale rodinu opustil. Súd ho teda uznal vinným a bol nútený zaplatiť Marcii 36 000 dolárov. Deti vychovávala ako slobodná matka. Využívajú každú príležitosť, aby sa zmienili o tom, ako sú na ňu hrdí a akou inšpiráciou pre nich bola. Keď bol tento škandál v centre pozornosti, bolo zrejmé, že Steve už žil so svojou priateľkou, skôr ako sa začalo rozvodové konanie. To môže byť ďalší dôvod rozvodu s Marciou.

Neskôr vo svojom živote sa Marcia druhýkrát vydala za muža menom Larry Greene. Svoj osobný život uchováva v súkromí a nie je aktívna na sociálnych sieťach. Je však známe, že je babičkou a má synovca z dcéry Karli.

STEVE HARVEY A MARCIA HARVEY

pridané Patricia Wilsonová na Štvrtok 27. júla 2017

Po vyriešení drámy rodina pokračovala v priateľskom vzťahu so Stevom. Ich dcéra Brandi je tiež autorkou, v jej tvorbe ju plne podporujú rodičia. Minulý rok napísala knihu o osobnej premene. Marcia Harvey žije v Clevelande v USA.

Bývalý manžel Steve Harvey

Kariéra

Broderick Stephen Harvey sa narodil 17. januára 1957 vo Welch, Západná Virgínia, USA. Je známym zábavníkom, komikom, podnikateľom a televíznym moderátorom. Keď sa rodina presťahovala, vyrastal v Clevelande v štáte Ohio. Po strednej škole v roku 1974 Steve pokračoval na Kent State University a West Virginia University. Ulica v Clevelande, kde býval, bola v roku 2015 premenovaná po ňom.

Steve pracoval na rôznych zamestnaniach, aby sa uživil, od čističa kobercov, boxera, poštára a predavača poistenia. Tri roky bol bez domova. Jeho prvé standup comedy vystúpenie sa uskutočnilo v roku 1985. Steve sa zúčastnil na druhom výročnom Johnnie Walker National Comedy Search v roku 1990, takže krátko nato začal moderovať It’s Showtime v Apollo. V roku 1996 začala Steve Harvey Show a trvala do roku 2002.

Steve pokračoval ako standup komik, ktorý vystúpil v roku 1997 na Kings of Comedy Tour. Spike Lee dal celý akt do filmu s názvom The Original Kings of Comedy. Tento názov Steve použil ako názov televíznej relácie, ktorá sa vysielala v rokoch 2003 až 2005.

Harvey má od roku 2000 dennú rozhlasovú šou, ktorá sa volá The Steve Harvey Morning Show a od minulého roka sa vysiela po celej krajine. V roku 2003 si zahral vo filmoch The Fighting Temptations a Love Don’t Cost a Thing. Budúci rok sa objavil vo filmoch Johnson Family Vacation a You Got Served.

V roku 2009 Steve vydal knihu Správaj sa ako dáma, mysli ako muž, ktorá sa stala veľmi populárnou, a tak bol neskôr natočený film podľa knihy Mysli ako muž, romantická komédia. Bola to 23 týždňová kniha číslo jeden na zozname bestsellerov New York Times. Odvtedy publikoval niekoľko ďalších.

Ovládate to, čo môžete ovládať – svoj imidž, spôsob, akým sa správate, spôsob, akým necháte mužov hovoriť a pristupovať k vám – a použite to na získanie vzťahu, ktorý chcete, jeden z citátov z knihy. Steve začal moderovať Family Feud v roku 2010 a počas leta hosťuje na ABC Celebrity Family Feud. Celebrity súťažia o 25 000 dolárov pre charitu, ktorú si vyberú.

Jeho posledné standup comedy vystúpenie sa odohralo v Las Vegas v roku 2012, keď po 27 rokoch ukončil kariéru v stand-upoch. Nasledujúci rok získal hviezdu na hollywoodskom chodníku slávy. V roku 2013 bol nominovaný na cenu Daytime Emmy Award za vynikajúceho hostiteľa talk show a vynikajúceho hostiteľa hernej show.

Steve si všimol celý svet v roku 2015, keď usporiadal súťaž Miss Universe v Las Vegas a urobil chybu, keď si prečítal iné meno namiesto víťazného. Tie isté súťaže však hostil aj v nasledujúcich rokoch: 2016 na Filipínach, 2017 v Las Vegas a 2018 v Thajsku.

Steve Harvey a Ellen DeGeneres boli výkonnými producentmi série Little Big Shots, ktorú Steve hostil v rokoch 2016 až 2019, kde deti ukázali svoj talent. V roku 2017 Harvey otvoril spoločnosť Steve Harvey Global, do ktorej patrí jeho produkčná spoločnosť East One Twelve, začal aj Sand and Soul Festival, vlastní práva na medzinárodnú šou Family Feud a Harvey Events, ktorú riadi jedna z jeho dcér.

V roku 2017 Harvey hostil silvestrovský špeciál na Fox v New Yorku a je to doteraz najsledovanejšie takéto vysielanie. Steve povedal veľa politických a rasových komentárov, ktoré vyvolali kontroverzie, takže sa musel pri mnohých príležitostiach ospravedlniť.

Osobný život

Marcia Harvey bola jeho prvou manželkou, s ktorou sa rozviedol v roku 1994. V tom čase sa stretával so svojou druhou manželkou Mary Shackelford. Majú spolu syna a rozviedli sa v roku 2005. Marjorie Bridges je Stevova tretia manželka, ktorá sa vydala v roku 2007. Majú tri adoptované deti a štyri vnúčatá. Ešte jednu má od dcérky Karli. Dvojica je spolu aj po 12 rokoch manželstva.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Muž!! Môj stylista @elly30 ma tento rok dostal presne za 20 20! Čo si všetci myslíte?!

Príspevok zdieľaný používateľom Steve Harvey (@iamsteveharveytv) 1. januára 2020 o 10:13 PST

Nadácia Steva a Marjorie Harveyovcov

Pár založila nadáciu, neziskovú organizáciu, ktorá pomáha mládeži prostredníctvom vzdelávacích programov, mentoringu a táborov, ktoré posilňujú ich zdravie, intelektuálne a sociálne blaho. Jeho dcéra z prvého manželstva Brandi bola výkonnou riaditeľkou. Nadácia je partnerom Walt Disney Resort, ktorý každoročne organizuje workshop pre 100 študentov. Kent State University, kde Steve študoval, je tiež partnerom nadácie, ktorá poskytuje štipendiá pre študentov.

Čistý majetok

Marcia's čisté imanie sa odhaduje na viac ako 10 miliónov dolárov. Stala sa úspešnou podnikateľkou po tom, čo ju Steve opustil a svoje deti vychovávala ako slobodná matka. Čistý majetok jej manžela sa na druhej strane odhaduje na viac ako 150 miliónov dolárov ako jedna z najbohatších televíznych osobností. Steve však zahŕňa svoje deti do svojej spoločnosti a podnikania, ako aj do charitatívnej práce.