Nevyslovená pravda bývalej manželky Stellana Skarsgårda – My Skarsgård

My Skarsgård je švédska lekárka, ktorá sa preslávila, keď sa stala (teraz už bývalou) manželkou populárneho švédskeho herca Stellana Skarsgårda, ktorý je známy najmä vďaka svojej práci ako Dr, Erik Selvig v franšízových filmoch Marvel Cinematic Universe Avengers a Thor.

ObsahRaný život a rodina

Môj Skarsgård Moja Sonja Marie Agnes Günther sa narodila 3. júla 1956 v Kalmar län vo Švédsku. O jej ranom živote a rodine sa vie len málo.

Vzdelávanie

V roku 1978 ukončila štúdium medicíny na švédskej vysokej škole.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#HappyMothersDay to you Beautiful My Skarsgård ♥️ Ďakujeme za Billa Milujeme vás všetkých .. .. #BillSkarsgard #BillSkarsgård #MySkarsgård

Príspevok zdieľaný používateľom Bill Skarsgård (@billskarsgard_closeup) 13. mája 2018 o 10:25 PDT

Kariéra

My je v súčasnosti lekár v Södermalm, Južný Štokholm, Švédsko. Svoje povolanie však nikdy nemohla naplno vykonávať, keď bola ešte vydatá za manžela, keďže ho často sprevádzala na cestách.

Osobný život

môj bol ženatý jej miláčikovi z detstva Stellanovi Skarsgårdovi 27. apríla 1975, vo Švédsku, pár sa poznal a žil v rovnakej štvrti od detstva a jej brat je Stellanovým najlepším priateľom z detstva.

Mali šesť detí: päť chlapcov, Alexander Johan Hjalmar, Samuel Kristoffer Ymer, Gustaf Caspar Orm, Samuel Kristoffer Ymer, Bill Istvan, Valter a dcéra Eija. Medzi jej deťmi iba Sam nasledovala jej kroky v oblasti medicíny, aby sa stala lekárkou. Ďalší štyria synovia išli v šľapajach svojho otca a všetci sa venujú filmu a televízii, zatiaľ čo ich jediná dcéra sa venovala kariére modelky. O jej osobnom živote nie je veľa informácií, pretože jej manžel ju celkom chráni a nehovoril by o svojom osobnom živote, aj keď má veľmi verejnú kariéru.

Ona a jej manžel sa rozviedli v roku 2007 po 32 rokoch manželstva, na rozdiel od mnohých iných rozvedených párov, obaja sú stále najlepšími priateľmi, aj keď sa znova oženil a má ďalších dvoch synov, a stále žijú len jeden blok od seba.

Synovia Skarsgårdovcov majú za sebou úspešnú hereckú kariéru v Hollywoode.

Alex vyhral cenu Emmy , Zlatý glóbus a cenu Screen Actors Guild za Big Little Lies, dramatický seriál HBO s Nicole Kidman, Laurou Dern a Reese Witherspoon.

Má obrovskú fanúšikovskú základňu v USA a Švédsku, najmä keď sa začal objavovať ako Eric Northman, vikingský upír v televíznom seriáli True Blood s Annou Paquin a Sam Trammell, ktorý trval sedem sezón.

Gustaf je súčasťou hlavného obsadenia seriálu historickej drámy Vikings a tento rok 2020 hrá siedmu sezónu. Bol tiež v druhej sezóne sci-fi westernu Westworld.

Bill prevzal úlohu tanečného klauna Pennywise v úspešnom horore It, vydanom v roku 2017, ktorý mal hrubé zárobky približne 700 miliónov dolárov pri rozpočte 35 miliónov dolárov. Úlohu si zopakoval v pokračovaní It Chapter Two v roku 2019, ktoré celkovo získalo hrubú sumu okolo 475 miliónov dolárov pri rozpočte 79 miliónov dolárov.

Kto je Stellan Skarsgård?

Stellan John Skarsgård švédskeho pôvodu sa narodil 13. júna 1951 v Göteborgu vo Švédsku rodičom Gudrun Larsson a Jan Skarsgård. Keď vyrastal, jeho rodina sa presťahovala na niekoľko miest vo Švédsku vrátane Kalmaru, Helsingborgu, Toteba a Uppsaly.

Svoju hereckú kariéru začal v roku 1968, keď mal 17 rokov, debutoval v televízii v piatich epizódach švédskeho dramatického seriálu Bombi Bitt och jag (Bombi Bitt a ja). Odvtedy mu ponúkli niekoľko úloh nielen v televízii, ale aj vo filmoch, jeho filmový debut v krátkom švédskom filme Strandhugg i somras (Ashore In The Summer) v roku 1972.

Zúčastnil sa aj mnohých švédskych divadelných hier, takže Stellan mal už predtým, ako si ho všimol Hollywood, rozsiahly životopis vo všetkých troch hereckých formách.

Jeho prvým americkým filmom bolo Noon Wine s Fredom Wardom a Patom Hingleom, ktorý vyšiel v roku 1985, ale len na domácom videu. Jeho prvý poriadny hollywoodsky film The Hunt for Red October so Seanom Connerym a Alexom Baldwinom v roku 1990 bol kasovým trhákom a celosvetovo zarobil viac ako 200 miliónov dolárov. Stellan hral veliteľa sovietskej ponorky kapitána Tupoleva z Konolov SSN. Jeho pôsobivé herecké schopnosti viedli k mnohým významným úlohám vrátane úlohy kňaza vo filme Exorcist: The Beginning v roku 2004, v ktorom nahradil Liama ​​Neesona.

Iróniou bolo, že sa o ňom uvažovalo, že bude hrať úlohu Oskara Schindlera v Schindlerovom zozname, ktorú však nakoniec dostal Liam Neeson.

Jednou z jeho najväčších úloh bola rola o Bootstrap Bill Turner v megahite Piráti z Karibiku: Truhlica mŕtveho muža, ktorý vyšiel v roku 2006 a zarobil viac ako 1 miliardu dolárov, a svoju úlohu si zopakoval v pokračovaní Piráti z Karibiku: Na konci sveta v roku 2007, ktoré zarobilo o niečo menej. ako 1 miliarda dolárov na celom svete.

Stellan bol aj súčasťou ďalšieho úspešného filmu Mamma Mia! s Pierceom Brosnanom a Meryl Streep, vydaný v roku 2008 s celkovým hrubým zárobkom vyše 600 miliónov dolárov na celom svete pri rozpočte 52 miliónov dolárov.

Po 10 rokoch si zahral rovnakú rolu vo filme Mamma Mia! Here We Go Again, ďalší kasový trhák, ale s menším hrubým zárobkom takmer 400 miliónov dolárov.

Jeho pôsobivé herecké schopnosti a profesionálna pracovná morálka s trochou šťastia z neho urobili súčasť ďalšej veľkej série franšízových filmov. V roku 2011 Stellan prevzal úlohu Dr. Erika Selviga vo filme Thor s Chrisom Hemsworthom, Natalie Portman a Tomom Hiddlestonom. Túto rolu si zopakoval v pokračovaní Thor: The Dark World v roku 2013. Jeho rola bola súčasťou Marvel Cinematic Universe, takže bol aj vo filme The Avengers s Robertom Downeym, Chrisom Hemsworthom a Chrisom Evansom v roku 2012, a opäť sa objavil v jeho pokračovaní, Avengers: Age of Ultron, v roku 2015.

Herec Stellan Skarsgard nechce ďalšie deti, a teda sterilizované. Foto: Christian Roth Christensen /…

pridané Skarsgard Mun2 na Nedeľa 10. januára 2016

Zaujímavosti

  • Rodina Skarsgård nie je v USA taká populárna, keďže jej štyria členovia pôsobia v americkej televízii a filmoch, no vo Švédsku sa s nimi v zábavnom priemysle zaobchádza ako s kráľovskou hodnosťou.
  • Všetci jej synovia sú vysokí cez 6 stôp a jej dcéra meria 5 stôp a 10 palcov.
  • Jej deti vyrastali v jednoduchom bohémskom životnom štýle. Vo svojom rodinnom dome boli všetci vítaní a deťom sa tam páčilo. Bolo to však trápne, keď začali nosiť datle domov, pretože by to urobili chytiť Stellana nahého len s pohárom červeného vína v ruke.
  • Ona a jej bývalý manžel majú jedinečný výchovný štýl a pár nechal svoje deti rozhodnúť sa samy vo veku 16 rokov, verili, že sú dosť veľké na to, aby sa rozhodli, čo chcú robiť so svojím životom, namiesto toho, aby im vnucovali svoje vlastné sny.

Vzhľad

My je 1,64 m vysoký a má svetlohnedé vlasy a hnedé oči.

Čistá hodnota

Moja čistá hodnota sa odhaduje až na 1 milión dolárov, ale jej bývalý manžel má od mája 2020 čistú hodnotu 40 miliónov dolárov – predpokladá sa, že v roku 2007 mala dostatočné rozvodové vyrovnanie.