• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda bývalej manželky Roberta De Nira – Diahnne Abbott

Nevyslovená pravda bývalej manželky Roberta De Nira – Diahnne Abbott

Diahnne Abbott je bývalá americká herečka, ktorá sa preslávila aj tým, že bola prvou manželkou Roberta De Nira, hollywoodskej hviezdy, ktorá je celosvetovo známa.

ObsahRaný život a rodina

Diahnne Eugenia Abbott sa narodila 1. januára 1945 v New Yorku v USA, má teda americkú národnosť a jej znamenie zverokruhu je Kozorožec. O jej rodine sa vie len málo, ale raz prezradila, že jej otec pochádza z Antiguy a Diahnnin bratranec je Gregory Joel Abbott, slávny spevák, skladateľ, hudobník a producent. Diahnne strávila väčšinu svojho detstva v New Yorku od svojich raných rokov, kde veľa športovala, bavila ju futbal a volejbal, no vždy vedela, že chce byť herečkou, nie profesionálnou športovkyňou. Svoju vášeň pre aktívne hry teda využila vo svoj prospech, aby sa udržala v kondícii od tínedžerských rokov a aby sa starala o svoje zdravie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#VintageStyle | #Herečka Diahnne Abbott zo slávy „Taxikár“ (a za to, že bola bývalou manželkou Roberta De Nira). #DiahnneAbbott #Hollywood #Oldschool #Retro #Vintage #Style #PhotoOfTheDay #PicOfTheDay #BlackIsBeautiful #BlackGirlsRock #TaxiDriver

Príspevok zdieľaný používateľom Hollywood_Ric (@hollywood_ric) 14. septembra 2016 o 21:25 PDT

Vzdelanie

Diahnne maturovala na miestnej strednej škole v New Yorku v roku 1963. Neexistujú žiadne informácie o jej ďalšom vzdelávaní, je však známe, že absolvovala dramatické a herecké kurzy, aby mohla pokračovať v hereckej kariére.

Kariéra

Začína svoju hereckú kariéru

Diahnne debutovala ako herečka v roku 1976, keď si zahrala po boku svojho budúceho manžela Roberta De Nira v Taxikárovi Martina Scorseseho – Diahnne získala rolu Concession Girl, zatiaľ čo De Niro stvárnil hlavnú postavu Travisa Bickla. Film mal veľký úspech a Diahnne neskôr priznala, že začať svoju hereckú kariéru v takomto filme bolo pre ňu skutočným šťastím. Taxikár získal Zlatú palmu na filmovom festivale v Cannes v roku 1976 a Robert De Niro bol vyhlásený za najlepšieho herca a získal Oscara, zatiaľ čo film bol vyhlásený za najlepší film a získal aj Oscara.

Stojí za zmienku, že Jodie Foster, ktorá hrala Iris, získala aj Oscara ako najlepšia herečka vo vedľajšej úlohe – mala 12 rokov, keď ju obsadili do tejto úlohy, a o situácii tak mladej sa viedli mnohé polemiky. dievča natáčajúce vo filme zobrazujúcom toľko násilia.

Ďalší úspech

V tom istom roku sa Diahnne objavila aj ako Jeanette Ross vo filme Alana Rudolpha Welcome to L.A.. Film bol veľmi úspešný a Newsweek volal je to „mimoriadny debut“ pre Alana Rudolpha, kritici tiež ocenili prácu hercov a herečiek vo filme.

Nasledujúci rok získala Diahnne vedľajšiu rolu v ďalšom filme Martina Scorseseho, New York, New York, kde stvárnila jedného zo spevákov z Harlem Clubu s piesňou Fatsa Wallera s názvom Honeysuckle Rose, ústredná pieseň z filmu bola nominovaná na Zlatý glóbus. Ceny za najlepšiu pôvodnú pieseň, zatiaľ čo Liza Minnelli a Robert De Niro boli nominovaní ako najlepšia herečka a najlepší herec.

V roku 1983 mala Diahnne rolu Rity Keane v čiernej komédii Martina Scorseseho Kráľ komédie, potom v roku 1084 hrala Susan vo filme Love Streams. V roku 1986 sa objavila ako matka vo filme Richarda Pryora Jo Jo Dancer, Your Life Is Calling Pryor tiež produkovala film a hrala hlavnú postavu. V roku 1988 sa Diahnne objavila v troch epizódach televízneho seriálu Crime Story, kde stvárnila postavu Sonie.

Najnovšie diela a život po skončení herectva

Po takmer 12-ročnej prestávke medzi nakrúcaním sa Diahnne v roku 2000 vrátila k herectvu a objavila sa ako Blanca Romero v životopisnej dráme Before Night Falls, ktorú režíroval Julian Schnabel. V roku 2002 získala Diahnne rolu Leah vo filme Soliloquy, ktorý odvtedy nehrala v žiadnom inom filme ani televíznom seriáli.

Osobný život, bývalý manžel Robert De Niro

Začiatkom roku 1976 sa Diahnne vydala za legendárneho hollywoodskeho herca Roberta De Nira, keď mal 33 rokov a mala 31 rokov. Diahnne už mala zo svojho prvého vzťahu dcéru Drenu a De Niro si ju adoptoval hneď, ako a Diahnne sa vydali. 9. novembra 1976 porodila Diahnne ich prvé dieťa, syna menom Raphael.

V roku 1988 sa manželia rozviedli. Diahnne si nikdy nevšimli v žiadnom inom vzťahu, zatiaľ čo Robert De Niro mal pomer s bývalou modelkou Doris A. Toukie Smith – mali dvojičky – Aarona a Juliana – ktoré im porodila náhradná matka. V roku 1997 sa Robert De Niro oženil s herečkou Grace Hightower, jeho druhou oficiálnou manželkou. Rozišli sa v roku 1999, ale potom spolu začali opäť žiť v roku 2004. V novembri 2018 manželia oznámili, že sa rozchádzajú po viac ako 20 rokoch samostatného manželstva a majú ďalšie dve deti – Elliota a Helen, obaja narodený cez náhradníka.

Úspešná herecká kariéra Roberta De Nira

Diahnnin bývalý manžel Robert Anthony De Niro Jr. je populárny hollywoodsky herec, režisér a producent, ktorý je známy svojimi početnými úspešnými dielami.

Svoju hereckú kariéru začal v roku 1965, keď sa objavil vo filmoch ako Trois Chambres à Manhattan, Encounter a Les Jeunes Loups. Jeho kariéra sa stala tak úspešnou, nie bez vplyvu Martina Scorseseho, ktorý bol dobrým priateľom De Nira a často ho pozýval, aby sa objavil vo svojich filmoch. Robert sa tak objavil vo viac ako desiatke filmov režiséra Scorseseho, vrátane Mean Streets (1973), New York, New York (1977), Casino (1995) a The Irishman (2019). Najväčším úspechom v jeho 30-tych rokoch však bola úloha De Nira v pokračovaní Krstného otca, ktorý režíroval Francis Ford Coppola – vo filme Krstný otec: Časť II De Niro stvárnil postavu Vita Corleoneho po boku Al Pacina, Diane Keaton a Roberta Duvalla. .

Medzi jeho najnovšími dielami možno vidieť Jokera (2019), s Joaquinom Phoenixom a Zazie a Beetzom The Wizard of Lies (2017), s Michelle Pfeiffer a Alessandrom Nivolom Vojna s dedkom (2020), v ktorej Robert získal úlohu Eda.

Dcéra Diahnne, Drena De Niro

Diahnnina staršia dcéra zo vzťahu s neznámym mužom sa volá Drena. Je to bývalá modelka, ktorá teraz pracuje ako herečka. Drena, narodená 3. septembra 1967, začala svoju modelingovú kariéru, keď nemala ani 18 rokov, zatiaľ čo jej herecká kariéra začala v roku 1996, keď sa objavila ako Recepčná v Grace of My Heart.

Neskôr získala úlohy vo filmoch ako Wag the Dog (1997), Too Tired to Die (1998) a Great Expectations (1998), v ktorých hrala Marcy. Neskôr ju bolo možné vidieť vo filmoch ako The Adventures of Rocky and Bullwinkle (2000), City by the Sea (2002), v ktorom získala rolu Vanessy Hansenovej, a Freezerburn (2005), v ktorom stvárnila Nadu Handlerovú. Drena sa objavila ako herečka vo vedľajšej úlohe vo filmoch Welcome to New York (2014), The Intern (2015) a Joy (2015) a zoznam jej najnovších diel zahŕňa Hands of Stone (2016), Furlough (2018) a A Star Is Born. (2018), životopisný film o hudobnej kariére Lady Gaga, v ktorom Drena získala úlohu Paulette Stone.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#TGIF ⚡️⚡️⚡️ Čaute .... Asi sa osprchujem a pôjdem znova do obývačky. Aké sú vaše plány na víkend? #inothercaronawknd #overthis #stayin #washyourdamnhands

Príspevok zdieľaný používateľom Vypustite DeNiro (@thatdrenadeniro) 8. mája 2020 o 11:14 PDT

Syn Diahnne, Raphael De Niro

Raphael De Niro, narodený 9. novembra 1976, je bývalý herec, ktorý je teraz zaneprázdnený prácou na newyorskom realitnom trhu. Zatiaľ čo sa venoval svojej hereckej kariére, sponzoroval ho jeho slávny otec, bolo ho možné vidieť vo filmoch ako Awakenings a Raging Bull. Pôsobil aj ako producent dokumentárneho filmu James Abbott is Gone (2013). Neskôr, čiastočne preto, že jeho babička z otcovej strany, Virginia Admiral, investovala do nehnuteľností v New Yorku, Raphael prešiel na túto činnosť. Od roku 2020 je Raphael tiež členom správnej rady Tribeca Film Institute.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Diahnne bola vždy nadšená športom, ale kvôli veku sa musela vzdať všetkých svojich športových aktivít, z času na čas si však zacvičí jogu.

Väčšinu času trávi so svojou rodinou, kde sa stará o svoje štyri vnúčatá, keďže Drena má jedno dieťa a Raphael má tri deti.

Vzhľad, štýl oblečenia

Diahnne má dlhé tmavohnedé vlasy a tmavohnedé oči. Je vysoká 5 stôp 7 palcov (1,70 m) a váži okolo 140 libier (64 kg), jej dôležité štatistiky momentálne nie sú k dispozícii. Čo sa týka štýlu oblečenia, Diahnne uprednostňuje dlhé šaty s orientálnymi vzormi, ktoré neznáša nosenie vysokých opätkov a často ju možno vidieť v sandáloch.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 sa odhaduje, že čistý majetok spoločnosti Daihnne bude okolo 10 miliónov dolárov , zatiaľ čo jej bývalý manžel Robert De Niro má majetok údajne za sebou 500 miliónov dolárov.