Nevyslovená pravda bývalej manželky Phila Collinsa – Orianne Cevey

ObsahKto je bývalá manželka Phila Collinsa, Orianne Cevey?

Orianne Cevey sa narodila vo švajčiarskom Nyone niekedy v roku 1972 – presný dátum svojho narodenia tajila, no jej znamenie zverokruhu sú vraj Ryby a má švajčiarsku aj americkú národnosť. Je dizajnérkou šperkov , ale možno stále najznámejšia ako bývalá manželka slávneho britského hudobníka a herca Phila Collinsa.

Raný život a vzdelanie

Orianne bola vychovávaná vo Švajčiarsku ako jediné dieťa jej švajčiarskym otcom, ktorý bol obchodníkom, a thajskou matkou, ktorá učila angličtinu na miestnej strednej škole. Orianne bola veľmi aktívne dieťa a neskôr ako tínedžer hrala rôzne športy vrátane futbalu a tenisu. Počas vyrastania vo Švajčiarsku bola zima jej obľúbeným obdobím, keďže okrem lyžovania v Alpách aj snowboardovala.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#PhilCollins si berie svoju bývalú manželku Tridsaťdva miliónov eur ho stálo rozvod s treťou manželkou a osem rokov po ich rozchode je Phil Collins späť s ňou a má plány na svadbu. Britská rocková hviezda a jeho bývalá manželka #OrianneCevey opäť vyslovia áno, ja. Teraz pár plánuje obrad, na ktorom budú tentoraz prítomné aj ich deti. Na rozdiel od jej prvej svadby v #Lausanne, ktorá trvala tri dni a zúčastnilo sa na nej viac ako 300 hostí, jej zámerom je osláviť intímny obrad. Uvidíme, ako dlho to vydrží a koľko to stojí... Zdroj: LaPatilla.com

Príspevok zdieľaný používateľom Farandel (@elfarandel) 25. februára 2016 o 18:38 PST

Vždy ju viac zaujímali chlapčenské veci a ako deväťročná začala chodiť na hodiny bojových umení a dnes je držiteľkou čierneho pásu. Po imatrikulácii v roku 1990 sa Orianne chcela stať hneď dizajnérkou šperkov, pretože to ju najviac zaujímalo, no otec od nej očakával vysokú školu a štúdium obchodného manažmentu, takže aby splnila jeho želania, navštevovala Švajčiarsku univerzitu. a v roku 1994 ukončil bakalársky titul v odbore medzinárodný manažment.

Oriannina kariéra

Orianne začala svoju kariéru krátko po zápise na univerzitu, keď začala pracovať v kapitálovej spoločnosti vo Švajčiarsku ako manažérka marketingu a komunikácie.

Štyri roky zbierala vedomosti v práci a na univerzite a po ukončení štúdia založila vlastnú spoločnosť, ktorá sa zaoberala riadením podujatí celebrít. Po vyučení prekladateľov, ktorí boli žiadaní a dobre platení, sa stala aj prekladateľkou.

Orianne je tiež televízna osobnosť, pretože sa objavila v rôznych televíznych reláciách, najmä o Philovi Collinsovi a jeho živote, vrátane Phil Collins: A Life Less Ordinary. Až v roku 2014 vo veku 42 rokov Orianne konečne urobila to, o čom celý život snívala – vytvorila svoju líniu šperkov . V šperkárstve sa pohybuje už viac ako šesť rokov a jej meno sa stalo uznávaným medzi ďalšími slávnymi návrhármi.

Milujte život a manželstvo s Philom Collinsom

Phil a Orianne sa stretli v roku 1994, keď potreboval prekladateľa na svoje turné po Švajčiarsku a Orianne sa prihlásila a bola vybraná na túto prácu.

Phil Collins sa oženil s Orianne Cevey
Palác Beau-Rivage v Lausanne 24/7/99
Fotografický kredit: WENN

pridané Seiji Miyaguchi na Pondelok 22. novembra 2010

Orianne mu robila spoločnosť na tlačových stretnutiach, ako aj na všetkých jeho propagačných akciách a nakoniec spolu začali chodiť, no vzťah nebol vážny, pretože obaja vedeli, že Phil trávi väčšinu času prácou a cestovaním, a tak to trochu držali. OTVORENÉ. Phil však v roku 1997 požiadal Orianne o ruku a obrovská ceremónia sa konala v roku 1999 za účasti mnohých známych ľudí a hudobníkov ako Sir Elton John a Eric Clapton. Nie všetci manželstvo podporovali, pretože Orianne je o 21 rokov mladšia ako Phil, ktorý sa už dvakrát oženil, a zatiaľ čo jej rodina verila, že pre ňu nie je ten pravý muž, iní si mysleli, že je s ním hlavne kvôli jeho peniazom.

Orianne a Phil sa rozhodli robiť charitatívnu prácu spoločne a v roku 2000 založili nadáciu Little Dreams Foundation, ktorá dodnes pomáha znevýhodneným deťom zlepšovaním kvality ich života.

Orianne oznámila, že je tehotná v januári 2001 a v apríli porodila ich syna Nicholasa Greva Austina, po ktorom 1. decembra 2004 nasledoval ich druhý syn Matthew Thomas Clemente.

Hoci sa mnohým zdalo, že pár vedie spolu šťastný život, v roku 2006 požiadali o rozvod s odvolaním sa na neprekonateľné rozdiely. Tento proces trval dva roky a deti dostali do spoločnej starostlivosti a Orianne dostala 25 miliónov libier (28 miliónov dolárov), vďaka čomu sa ich rozvod dostal do centra pozornosti, keďže o ňom hovorili médiá v USA, Švajčiarsku a Anglicku. , ako aj v mnohých ďalších krajinách.

Orianne sa začala stretávať s Charlesom Fouadom Mejjatim, investičným bankárom, v roku 2007 a hneď ako bol jej a Philov rozvod dokončený, vzali sa na súkromnom obrade.

Orianne Cevey a Phil Collins

V marci 2011 im porodila dcéru Andreu Ryan Kylian, ale nakoniec sa v roku 2017 po dvoch rokoch odlúčenia rozviedli. Krátko predtým, ako bol rozvod dokončený, Orianne sa opäť začala stretávať s Philom a začali spolu bývať a hoci oznámili, že uvažujú o opätovnom zosobášení, obaja sa nakoniec rozhodli nekomplikovať to ďalšou svadbou.

Orianne zdravie

Orianne podstúpila operáciu v roku 2014, aby jej napravili skĺznutú platničku na krku, ktorá bola nakoniec nahradená protetikou, avšak postup neprebehol podľa plánu a zostala po nej paralyzovaná. Išla žalovať nemocnicu, ale potom sa ukázalo, že trpí Brown-Sequardovým syndrómom a trvalo jej mesiace rehabilitácie, kým mohla opäť chodiť pomocou palice.

Záľuby a iné záujmy

Orianne bola fyzicky aktívna až do momentu, keď ju operácia ochromila. Každý týždeň absolvovala niekoľko tréningov v posilňovni, pretože chcela zostať a tvarovať sa, a pretože vďaka fyzickej aktivite sa cítila dobre. Zaujíma sa o čítanie kníh a uprednostňuje romantický žáner pred všetkými ostatnými, pričom jej obľúbeným spisovateľom je Nicholas Sparks a jej obľúbenou knihou je jeho Dear John. Je milovníčkou zvierat a má niekoľko domácich miláčikov, pričom spolu s Philom darovali peniaze niekoľkým útulkom pre zvieratá v Anglicku. Orianne miluje cestovanie a pri viacerých príležitostiach bola po celej Európe, Ázii a Afrike.

Vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Jim Carrey a Kate Winslet, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Klamár, Klamár, Večný svit nepoškvrnenej mysle a Bruce Almighty.

Orianne za to nestojí

Čistý majetok Orianne sa k júnu 2020 odhaduje na viac ako 20 miliónov dolárov Philovo čisté imanie sa odhaduje na viac ako 100 miliónov dolárov. Orianne má dlhé čierne vlasy a jej oči sú hnedé, pričom je vysoká asi 1,65 m. Jej vek je 48 rokov.

Kto je Phil Collins?

Philip David Charles Collins sa narodil v Chiswicku, Middlesex, Anglicko, 30. januára 1951 – jeho znamenie zverokruhu je Vodnár a má britskú národnosť. Je to spevák, skladateľ, bubeník, spisovateľ a herec, ktorý získal uznanie po tom, čo začal hrať v rockovej skupine Genesis.

Phil bol vychovaný v Chiswicku spolu so svojou mladšou sestrou Carole a starším bratom Clive, ich matka Winifred June, ktorá bola divadelnou agentkou, ktorá zomrela v roku 2011, a ich otec Greville Philip Austin, ktorý pracoval ako poisťovací agent a ktorý zomrel v roku 1972 v vek 65 rokov.

Dostal svoju hračkársku súpravu bicích vo veku piatich rokov a neskôr mal mnoho ďalších skutočných bicích súprav, na ktorých cvičil pri počúvaní hudby v televízii a rádiu. Motivovali ho The Beatles a po prihlásení sa do Chiswick County School for Boys založil svoju prvú kapelu The Real Thing, ale opustil ju a pridal sa k The Freehold, pre ktorú napísal pieseň Lying Crying Dying. Zaujímal sa aj o herectvo, keďže navštevoval školu Barbara Speake Stage School a jeho prelomová rola prišla, keď mal len 13 rokov a stvárnil Artfula Dodgera v britskom muzikáli Oliver! – objavil sa v niekoľkých ďalších filmoch, no napokon sa zameral skôr na hudbu ako na herectvo.

Do Genesis sa pripojil v auguste 1970 a v nasledujúcich 20 rokoch spolupracoval aj s množstvom iných interpretov a skupín, ako sú Face Value, Anthony Phillips a Brand X, pričom pracoval aj na svojej sólovej kariére a vydal svoj piaty sólový album… Ale Seriously v roku 1989, ktorý mnohí považujú za jeho najlepší album – hlavným singlom je Another Day in Paradise. V roku 1996 opustil Genesis, pretože sa chcel sústrediť na svoju sólovú kariéru, a v roku 1999 bol pozvaný, aby napísal a zahral piesne pre Disneyho animovaný dobrodružný film Tarzan a o tri roky neskôr bol odmenený cenou Disney Legend Award. V roku 2015 odišiel do hudobného dôchodku, no čoskoro sa k nej vrátil, zrejme bez nej nedokázal žiť.

Pred Orianne bol v rokoch 1975 až 1980 ženatý s Andreou Bertorelliovou – v roku 1976 im porodila syna Simona. V roku 1984 sa Phil oženil s Jill Tavelman, ktorá im v roku 1989 porodila dcéru Lily Collins, ale v roku 1996 sa s Jill rozviedli. dostane 17 miliónov libier (19 miliónov dolárov) ako rozvodové vyrovnanie.