Nevyslovená pravda bývalej manželky Michaela Strahana – Wanda Hutchins

ObsahKto je Wanda Hutchins?

Wanda Hutchins sa narodila v roku 1973 v Nemecku a je najznámejšia ako bývalá manželka bývalého profesionálneho hráča amerického futbalu Michaela Strahana, ktorý hral v National Football League (NFL) s New York Giants. Odvtedy sa stal futbalovým analytikom pre ABC a Fox.

Bohatstvo Wandy Hutchinsovej

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Wandy Hutchins odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov, ktoré zarobila vďaka úspechu v rôznych snahách. Jedným z významných faktorov jej bohatstva je rozvodové vysporiadanie so Strahanom, keďže jej bývalý manžel má čisté imanie odhadované na viac ako 65 miliónov dolárov, ktoré zarobil prostredníctvom mnohých zmlúv s vysokou hodnotou v NFL.

Život so Strahanom

Wanda vyrastala v Nemecku a bola priateľkou Strahana z detstva. On a jeho rodina sa presťahovali do Nemecka z USA kvôli práci jeho otca v armáde, keďže bol majorom armády. Bývali v Benjamin Franklin Village, Mannheim, Západné Nemecko, kde sa obaja stali blízkymi priateľmi. Neskôr sa vrátil do USA a vydal sa na cestu k perspektívnej kariére amerického futbalu, ale neustále sa kvôli nej vracal do Nemecka, čo viedlo k tomu, že nakoniec začali chodiť.

Jej život a ich vzťah boli väčšinou držané mimo centra pozornosti.

Vzali sa len rok predtým, ako bol draftovaný do NFL, a peniaze, ktoré získal zo svojej pôvodnej zmluvy, použil na to, aby ju priviedol do USA. Počas manželstva, ktoré trvalo štyri roky, mali dve deti. Bývali v dome v Houstone, blízko jeho rodičov. Aj keď to nikdy nebolo špecifikované, jeden z dôvodov, prečo sa ich vzťah pravdepodobne rozpadol, je kvôli jeho zaneprázdnenej kariére profesionálneho amerického futbalistu, že bol väčšinou mimo domova a ich vzťah sa pomaly rozpadal. Odvtedy opäť upadla do tmy.

Manžel – Michael Strahan

Michael sa pôvodne nezaoberal hraním amerického futbalu, ale začal sa oň zaujímať počas posledného ročníka, keď navštevoval strednú školu sponzorovanú ministerstvom obrany USA, Mannheim American High School (MAHS).

Tam ho pozvali, aby sa stal súčasťou školského tímu Bisons a hral s nimi v roku 1985. Jedna sezóna na strednej škole mu stačila na to, aby si získal pozornosť Texaskej južnej univerzity, ktorá mu ponúkla športové štipendium.

Jedným z dôvodov, prečo bol preskúmaný, bola jeho línia amerického futbalu, pretože jeho strýko hral na tejto univerzite a potom v NFL. Počas vysokej školy sa Michael stal dominantnou silou v poli, a to natoľko, že sa s ním na ihrisku potýkalo veľa priestupkov. V juniorskom ročníku sa stal potenciálnym kandidátom na NFL, aj keď pokračoval aj v seniorskom ročníku, keď ho mnohí propagovali ako skorú voľbu v NFL drafte.

Jeho obrana bola silná a počas svojho pôsobenia viedol mnohé vysokoškolské štatistiky.

Kariéra NFL – Michael Strahan

V roku 1993 bol Strahan vybraný do NFL draftu New York Giants , no pre zranenia vynechal väčšinu svojej nováčikovskej sezóny. Počas niekoľkých nasledujúcich rokov sa mu tiež nedarilo dobre, pretože mal problémy s prispôsobením sa zotavovaniu a vysoko konkurenčnému charakteru NFL. Štyri roky svojej kariéry v NFL dosiahol prelomovú sezónu, v ktorej zaznamenal 14 sackov, čo ho priviedlo k prvému hlasovaniu v Pro Bowle. Tento úspech sa ukázal ako užitočný v nasledujúcich sezónach, keď pomohol svojmu tímu dosiahnuť Super Bowl XXXV v roku 2000.

Napriek tomu, že boli považovaní za veľkého favorita na víťazstvo v Super Bowle, bojovali proti Baltimore Ravens, ktorí ich držali so silným náskokom. Po tomto úspešnom behu mal zmluvné nezhody s Giants, ale nakoniec s nimi znovu podpísal zmluvu a pokračoval vo svojej silnej obrannej sérií s tímom, keď bol v roku 2001 vyhlásený za defenzívneho hráča roka NFL, čím stanovil rekord 22,5 sackov v jedinej sezóne. Stanovil nový franšízový rekord v kariére a dokončil svoju jazdu jednou záverečnou sezónou v roku 2006, aby prekonal rekord, ktorý nakoniec dosiahol 141 vreciek. Potom médiám oznámil svoj odchod do dôchodku.

Život po NFL – Michael Strahan

V roku 2008 Strahana najala Fox, aby sa stal súčasťou ich predzápasovej show Fox NFL Sunday, pričom sa pripojil k ďalším analytikom. Neskôr sa stal hostiteľom Fox NFL štvrtok a počas spolupráce s Foxom sa objavil aj v iných reláciách, ako napríklad Live! S Regisom a Kelly, a keď Regis Philbin opustil show, bol vybraný, aby sa stal novým spoluhostiteľom s Kelly Ripa. Jeho práca s reláciou výrazne pomohla jej sledovanosti a zostal tam sedem rokov kým mu ponúkli prácu v Good Morning America.

Stal sa súčasťou nového spin-offu, ktorý sa pôvodne nazýval GMA Day predtým, ako bol zmenený na Strahan, Sara a Keke, aby predstavil troch hlavných hostiteľov, seba, Keke Palmer a Sara Haines. Hostil tiež oživenie The $100,000 Pyramid, ktoré sa vysiela už päť sezón. Okrem pravidelnej práce hosťoval aj v iných televíznych projektoch, hosťoval v šiestej sezóne improvizačnej šou Wild ‘n Out a nakrútil aj portrét účinkovanie vo filme Charlieho anjeli z roku 2019.

Osobný život

Po rozvode Wandy s Michaelom nie je známe, či zostala v USA alebo sa so svojimi deťmi vrátila do Nemecka. Neexistujú ani žiadne podrobnosti o tom, či sa znovu vydala, a o akýchkoľvek neskorších kariérnych snahách po ich rozvode. Jej bývalý manžel sa neskôr oženil s Jean Muggli, s ktorou sa však po dvoch rokoch manželstva rozviedol, čo viedlo k veľkému vyrovnaniu vo výške približne 15 miliónov dolárov. Neskôr sa zasnúbil s bývalou manželkou Eddieho Murphyho, Nicole Mitchell, ale svadba bola odvolaná po piatich rokoch. Odvtedy sa neobjavili žiadne správy o nových vzťahoch na jeho konci.