• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda bývalej manželky Matta LeBlanca – Melissa McKnight

Nevyslovená pravda bývalej manželky Matta LeBlanca – Melissa McKnight

ObsahKto je Melissa McKnight?

Melissa Sue „Missy“ McKnight sa narodila v znamení Rýb 10. marca 1965 v Anglicku vo Veľkej Británii. Je to 55-ročná (teraz) americká módna modelka a herečka, ale pravdepodobne je najlepšie známa ako bývalá manželka slávneho amerického herca, komika a moderátora Matta LeBlanca.

Aká bohatá je teraz? Melissa McKnight Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 sa čisté imanie Melissy McKnightovej blíži k 1 miliónu dolárov, ktoré zarobila aktívnou činnosťou v módnom a zábavnom priemysle. Svoj majetok navyše zväčšila rozvodom so slávnym hercom Mattom LeBlancom, ktorého majetok sa odhaduje na viac ako 80 miliónov dolárov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Throwback – krásna Melissa McKnight na obálku Elle Spain Magazine zo 6/1988. @melissamcknight65 #melissamcknight #80sfemalefashionmodel #elitemodelmanagement #ellemagazine #elitemagazinespain

Príspevok zdieľaný používateľom Richard Hartz (@richard.hartz) 2. decembra 2019 o 23:03 PST

Raný život, národnosť, etnicita, vzdelanie

Melissa McKnight strávila časť svojich raných rokov v Anglicku, kým sa nepresťahovala s rodinou do Spojených štátov, takže má anglickú aj americkú národnosť a patrí k belošskej etnickej skupine. Bola vychovaná ako jediné dieťa, ktoré sa narodilo Regisovi McKnightovi a Nancy McKnightovej. Informácie o jej vzdelaní neboli zverejnené.

Profesionálna kariera

Melissa McKnight začala svoju profesionálnu kariéru ako modelka, podpísala zmluvu s Elite Models so sídlom v New Yorku. Pracovala pre rôzne módne a kozmetické spoločnosti a dokonca zdobila obálku takých časopisov ako ‚Vogue‘, ‚Elle‘ a ‚Cosmopolitan‘.

V roku 2001 sa Melissa vyskúšala ako herečka a debutovala v malej úlohe v krátkom komediálnom videu Triangles And Tribulations, ktoré režírovala Amine Bitar. Hosťovala aj vo filmoch The 31st Annual People Choice Awards a VH1: All Access.

Prvý manžel Anthony Robert Esposito

Melissa McKnightová bola dvakrát vydatá. Jej prvým manželom bol rockový hudobník Anthony Robert Esposito a vzali sa v roku 1990. Oni majú dve deti , syna menom Tyler Esposito narodený v roku 1991 a dcéru menom Jacqueline Esposito v roku 1995. Melissa a Anthony sa rozviedli v nasledujúcom roku.

pridané Anthony Esposito na Pondelok 2. júla 2018

Druhý manžel Matt LeBlanc

Melissa McKnight sa zoznámila so známym hercom a komikom Mattom LeBlancom v roku 1997 prostredníctvom ich spoločnej kamarátky Kelly Phillips a jej manžela Lou Diamonda Phillipsa. Čoskoro sa zaplietli a Matt v nasledujúcom roku navrhol, aby sa pár nakoniec uzol na ceremónii, ktorá sa konala v Kauai na Havaji 3. mája 2003. Porodila svoje tretie dieťa a ich prvé dieťa, dcéru Marina Pearl LeBlanc. 8. februára 2004. Ich dcére diagnostikovali kortikálnu dyspláziu, zriedkavú mozgovú poruchu, v 11 mesiacoch, ale našťastie prerástla svoj zdravotný stav .

Rozvod s Mattom LeBlancom

Po trojročnom manželstve sa Melissa a Matt začiatkom roku 2006 rozišli svojou cestou a ich rozvod bol dokončený v októbri toho roku. Hlavným dôvodom rozvodu bola Mattova nevera, vrátane toho, že bol spozorovaný so striptérkou v úplne nahom bare v Britskej Kolumbii, a románik s jeho kolegom Joey Andersom. Predpokladá sa, že Melissa je od začiatku roku 2020 slobodná, zatiaľ čo Matt chodí s herečkou Aurorou Mulligan. Po rozvode sa o dcéru spoločne starali.

Bývalý manžel Matt LeBlanc Krátke Wiki/Bio

Matthew Steven ‚Matt‘ LeBlanc sa narodil 25. júla 1967 v znamení Lea v Newtone, Massachusetts, USA, kanadského, francúzskeho a talianskeho pôvodu.

Vychovávali ho jeho otec Paul LeBlanc, ktorý pracoval ako mechanik, a matka Patricia, ktorá bola manažérkou kancelárie. Išiel do Stredná škola Newton North a po imatrikulácii v roku 1985 sa Matt presťahoval do New Yorku, aby sa venoval kariére modela.

Začiatky kariéry

Po vystúpení v reklame na kečup Heinza Tomato Matt debutoval v úlohe GI Joea v krátkom filme Doll Day Afternoon v roku 1987, potom debutoval v televízii ako Chuck Bender v dramatickom seriáli CBS TV 101 z roku 1988. do roku 1989. Hosťoval ako Todd Murphy v dvoch epizódach sitcomu stanice ABC Just The Ten Of Us (1989), po ktorom nasledovalo jeho stvárnenie Billyho Burtona v televíznom filme o prežitie katastrofy Anything To Survive (1990), vysielané v sieti ABC.

Počas nasledujúceho roka bol obsadený ako Vinnie Verducci v populárnom sitcome Fox Married… With Children, po ktorom si zopakoval rolu v jeho krátkodobých spin-offoch s názvom Top Of The Heap (1991) a Vinnie And Bobby (1992). . Potom sa objavil ako Terhune vo vojnovom horore z roku 1993 Grey Knight, po ktorom získal rolu Anthonyho Manettiho v kriminálnom filme Lookin’ Italian z roku 1994.

Svetové uznanie a priatelia

Ďalším obsadením bol Matt LeBlanc úlohu Joeyho Tribbianiho v sitcome NBC Priatelia . Séria bola vytvorená Martou Kauffmanovou a Davidom Craneom a trvala 12 sezón od septembra 1994 do mája 2004. Séria sa stala komerčným úspechom a získala mu medzinárodnú slávu spolu s ostatnými členmi obsadenia.

Táto rola mu vyniesla tri nominácie na Zlatý glóbus, tri nominácie na Primetime Emmy Award a nomináciu na Screen Actors Guild Award. Neskôr si túto rolu zopakoval vo vedľajšom seriáli s názvom Joey, ktorý vysielala NBC v rokoch 2004 až 2006.

Iná práca

Súčasne Matt LeBlanc pokračoval v práci na iných projektoch. Hral Jacka 'Deuce' Coopera v športovom komediálnom filme Ed z roku 1996, hral ako major Don West v dobrodružnom sci-fi Lost In Space z roku 1998, v réžii Stephena Hopkinsa, a stvárnil O'Rourkea vo vojnovom akčnom komediálnom filme All The z roku 2001. Kráľovnini muži.

Okrem toho Matt získal úlohu Jasona Gibbsa v akčnej komédii Charlieho anjeli (2000) a neskôr si ju zopakoval v jej pokračovaní s názvom Charlieho anjeli: Na plný plyn (2003), v hlavnej úlohe po boku Cameron Diaz, Drew Barrymore a Lucy Liu.

Pokračujúci úspech

V roku 2010 bol Matt výkonným producentom westernového superhrdinského filmu Jonah Hex, po ktorom bol v rokoch 2011 až 2017 obsadený ako fiktívna verzia seba samého v sitcome Showtime Epizódy. Táto rola mu v roku 2012 vyniesla Zlatý glóbus za najlepšieho herca – Televízny seriál Muzikál alebo komédia, ako aj štyri nominácie na cenu Primetime Emmy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ak ste minulú noc zmeškali epizódy vo Veľkej Británii, môžete si ich pozrieť na iplayeri. Je to zábavné.

Príspevok zdieľaný používateľom Matt LeBlanc (@mleblanc) dňa 28. apríla 2018 o 8:54 PDT

Potom hral ako Nick Jericho v niekoľkých epizódach komediálneho seriálu Showtime Web Therapy v roku 2013, po ktorom nasledovalo jeho stvárnenie Charlieho Darbyho v komédii Lovesick z roku 2014, po ktorej produkoval televíznu drámu The Prince (2015).

Nedávne a pripravované projekty

Okrem toho bol Matt LeBlanc vybraný, aby slúžil ako spolumoderátor britského automobilového seriálu Top Gear od roku 2016 do roku 2019. Okrem toho sa od roku 2016 objavuje v hlavnej úlohe Adama Burnsa v sitcome CBS Man With A Plan. výrobu série. Bolo oznámené, že bude výkonným producentom nadchádzajúceho televízneho špeciálu Untitled Friends Reunion.