• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda bývalej manželky Louisa CK – Alix Bailey

Nevyslovená pravda bývalej manželky Louisa CK – Alix Bailey

ObsahKto je Alix Bailey?

Alix Bailey sa narodila vo Washingtone v USA 3. februára 1967 – jej znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú národnosť. Je herečkou a maliarkou , ktorá môže byť známa najmä tým, že je dnes už bývalou manželkou Louisa CK, amerického stand-up komika, herca a autora.

Detstvo a vzdelanie

Alix strávila prvé roky svojho života vo Washingtone, kde ju ako jediné dieťa vychovávali jej rodičia, ktorí boli obaja umelci a mali taliansky pôvod – rodina sa čoskoro presťahovala do New Haven v Connecticute a potom sa usadila v zámorí v Taliansku.

Nakoniec sa vrátili do USA, kde Alix navštevovala miestnu strednú školu, na ktorej sa začala zaujímať o maľovanie a začala chodiť na súkromné ​​hodiny – zaujímala sa aj o herectvo a účinkovala v mnohých školských hrách. Po imatrikulácii v roku 1985 Alix sa zapísal na Bennington College vo Vermonte, ktorú ukončila s titulom Bachelor of Fine Arts v roku 1989. Potom pokračovala vo vzdelávaní na Indiana University, kde v roku 1991 získala titul Master of Fine Arts.

Kariéra herečky a maliarky

O Alixovej kariére maliarky nie je veľa známe, okrem toho, že maľovala Pootieho obrazy v akčnom dobrodružnom komediálnom filme Pootie Tang z roku 2001, ktorý napísal a režíroval jej bývalý manžel Louis a v ktorom hrali Chris Rock, Lance Crouther a J. B. Smoove.

Pripísala sa jej účinkovanie v troch filmoch a jednom televíznom seriáli. V roku 1998 Alix debutovala vo filme, keď bola obsadená do úlohy vedľajšej postavy v komédii Tomorrow Night, ktorú opäť napísal a režíroval jej dnes už bývalý manžel a v ktorej hrali Jim Earl a Frank Senger – ide o život Charlesa, ktorý vlastní obchod s fotografiami. Nasledujúci rok sa Alix objavila v jedinej epizóde hudobnej komédie Neskoro večer s Conanom O’Brienom a v roku 2006 si zahrala po boku Louisa v jeho krátky komediálny film Hľadá sa Nixon . Alix sa štvrtýkrát a naposledy objavila v dobrodružnom rodinnom filme Spooky Stakeout z roku 2016, v ktorom hrala Alice po boku Darragha Barrona a Harryho Behana – film napísal Matthew Roche a režírovala Ruth Treacy a sleduje štyroch priateľov, ktorí vyšetrujú. údajne strašidelný hrad.

Toto je posledný týždeň mojej show v The Painting Center. V sobotu 24. februára sa uskutoční záverečná recepcia od 4 do 6 .547 W 27. sv.

pridané Alix Baileyová na Utorok 20. februára 2018

Alix tiež získala špeciálne poďakovanie za dva televízne špeciály – Louis C. K.: Shameless a Louis C. K. Oh My God.

Milostný život a manželstvo s Louisom CK

Alix je dosť tajnostkárska, pokiaľ ide o jej milostný život, a ani ona, ani Louis neprezradili veľa detailov týkajúcich sa ich vzťahu.

Stretli sa začiatkom 90-tych rokov, keď ich zoznámil ich spoločný priateľ na večierku, a v roku 1995 sa vzali na veľkej ceremónii za účasti širokého okruhu priateľov a rodinných príslušníkov. Alix a Louis v roku 2002 privítali svoju prvú dcéru Katherine ‚Kitty‘ Szekely , zatiaľ čo ich druhá dcéra Mary Louise Szekelyová nasledovala v roku 2005 – o tri roky neskôr v roku 2008 sa Alix a C. K. rozviedli v tichosti bez toho, aby na to vzbudili veľkú pozornosť.

Alix od rozvodu s Louisom nehovorila o žiadnych mužoch, s ktorými by mohla chodiť, pričom je známe, že mal krátky vzťah s americkou speváčkou a skladateľkou Fionou Apple a že bol vo vzťahu s francúzskou herečkou a komikou. Blanche Gardin od roku 2018.

Od novembra 2020 je Alix údajne slobodná, bola raz vydatá a má dve dcéry.

Záľuby a iné záujmy

Alix zvyčajne trávi voľný čas čítaním – jej obľúbeným žánrom je romantika a medzi jej obľúbené knihy patrí Rómeo a Júlia od Williama Shakespeara, Pýcha a predsudok od Jane Austenovej a Darca hviezd od Jojo Moyesovej.

Miluje cestovanie a kvôli výstavám v galériách bola po celých USA, zatiaľ čo Alix bola aj po Európe a navštívila krajiny ako Anglicko, Francúzsko a Nemecko – jej vysnívanou destináciou sú Atény v Grécku.

Je milovníčkou zvierat a má psa a mačku.

Vo svojom voľnom čase a zvyčajne neskoro v noci rada pozerá filmy a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Jean Reno a Natalie Portman, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Leon: Profesionál, Návštevníci a Da Vinciho kód.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný The Painting Center (@thepaintingcenter)

Vek, výška a čistý majetok

Alex má 53 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 7 palcov (1,7 metra) a váži približne 59 kg. Od novembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 1 milión dolárov Louisov čistý majetok je údajne viac ako 35 miliónov dolárov.

Kto je Louis CK?

Louis Szekely sa narodil vo Washingtone, D. C., USA, 12. septembra 1967 – jeho znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Bol vymenovaný za jedného z 50 najlepších stand-up komikov všetkých čias a získal dve ceny Grammy za najlepší komediálny album, šesť cien Primetime Emmy, ako aj cenu Peabody v roku 2012 a bol nominovaný na množstvo ďalších ocenení.

Louisa vychovávali spolu so svojimi tromi sestrami ich otec Luis, ktorý bol ekonóm, a ich matka Mary Louise, ktorá bola softvérovou inžinierkou.

Rodina žila vo Washingtone, D. C. rok po Louisovom narodení, než sa presťahovala do Mexika, kde sa naučil hovoriť po španielsky. Nakoniec sa presťahovali späť do USA a usadili sa v Bostone. Louis vyrastal v sne o tom, že sa stane komikom, a okrem iných vzhliadal k Stevovi Martinovi a Woodymu Allenovi. Jeho rodičia sa rozišli, keď mal desať rokov, a Louis a jeho tri sestry žili so svojou matkou v Newtone v štáte Massachusetts. On študoval na Newton North High School maturoval v roku 1985 a potom pracoval v rôznych zamestnaniach vrátane automechanika a rozvíjal svoju kariéru ako stand-up komik.

Prvýkrát vystúpil ako stand-up komik v roku 1985 počas noci s otvoreným mikrofónom, ale veci nešli podľa plánu, a preto Louis prerušil stand-up comedy na nasledujúce dva roky.

Nakoniec sa stal trochu populárnym a prišiel na Manhattan v roku 1989. Jednou z jeho prvých pozoruhodných prác bolo písanie pre predstavenia Neskorá noc s Conanom O’Brienom a Neskorá show s Davidom Lettermanom. V rokoch 1997 až 1999 Louis pôsobil ako scenárista pre The Chris Rock Show, ktorý bol nominovaný na tri ceny Primetime Emmy, pričom jednu získal za najlepší scenár v varietnej alebo komediálnej sérii.

V nasledujúcich rokoch režíroval svoje prvé filmy – Tomorrow Night a Howie Mandel’s Sunny Skies –, zatiaľ čo Louis si získal uznanie aj ako herec vďaka úlohám vo filmoch Role Models, Diminished Capacity a Welcome Home Roscoe Jenkins, ktoré všetky vyšli v roku 2008.

Jeho prvá spoločná úloha bola v roku 2009 v romantickej komédii Vynález klamstva. Vo svojom vlastnom seriáli – Louie – začal hrať 29. júna 2010 a za svoj výkon získal dve ceny Primetime Emmy za vynikajúceho herca v hlavnej úlohe v komediálnom seriáli, zatiaľ čo v ďalších troch bol nominovaný. Ďalej sa objavil v niekoľkých kriticky uznávaných filmoch, ako napríklad v komediálnej dráme Blue Jasmine a čiernej komédii American Hustle v roku 2013 a v roku 2016 sa Louis a herec Albert Brooks podieľali na písaní animovaného seriálu Horace a Pete. vyjadrili titulné postavy. Louis si užil svoju rolu hlasu a potom vyjadril svoj hlas Jackovi Russellovi teriérovi v animovanom komediálnom filme Tajný život maznáčikov.

V roku 2015 sa internetom začali šíriť klebety, že Louis občas zamkol dvere a tykal sa pred svojimi kolegyňami, a v septembri 2017 komik Tig Notaro vyhlásil, že už s Louisom nebude spolupracovať a že by sa mal klebety poriadne vyjadriť. ohľadom jeho sexuálnej nevhodnosti – Louis však všetky obvinenia poprel. Časopis Times 10. novembra 2017 uverejnil článok o piatich ženách, ktoré obvinili Louisa zo sexuálneho obťažovania, ktorý neskôr tieto obvinenia potvrdil, ale uviedol, že nikdy nevyťahoval svoj penis pred ženami, kým sa na to najskôr nespýtal.

Po roku prestávky sa Louis vrátil k stand-up komédii, a hoci ho mnohí kritizovali za príliš skorý návrat po škandále, niekoľko známych hercov a komikov ho podporilo, vrátane Chrisa Rocka a Davea Chappelleho. Jedným z jeho najnovších diel bol jeho stand-up špeciál S pozdravom Louis C. K., ktorý vyšiel 4. apríla 2020.

Louis je filantrop, ktorý v roku 2011 rozdal 500 000 dolárov na charitu, ako sú Pablove Foundation, Fistula Foundation a Green Chimneys.