Nevyslovená pravda bývalej manželky Lanea Kiffina Layly Kiffinovej

ObsahKto je Layla Kiffin?

Layla Reaves sa narodila na Floride v USA 3. januára 1974 – jej znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Svoju kariéru drží mimo pozornosti médií, takže je známa najlepšie za to, že bola bývalou manželkou Lanea Kiffina , slávny tréner amerického futbalu.

Detstvo a vzdelanie

Layla bola vychovaná na Floride spolu so svojimi dvoma bratmi Davidom a Stephenom, ich otcom Johnom Reavesom, ktorý je bývalým hráčom amerického futbalu známym 11 rokov, ktoré strávil súťažou v Národnej futbalovej lige (NFL), a ich matkou, ktorá bola v domácnosti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Danielom Cogginsom (@thecoachcoggins)

Layla navštevovala strednú školu Buchholz, na ktorej hrala futbal a tenis, pričom sa zaujímala aj o mnohé iné aktivity, ako napríklad herectvo a tanec. Rodičia ju povzbudili, aby študovala na vysokej škole a sa tak zapísal na Floridskú univerzitu v roku 1992 – Layla získala bakalársky titul v roku 1996.

Laylina kariéra

Layla je veľmi tajnostkárska, pokiaľ ide o jej kariéru, a nezdieľala nič o zamestnaniach, v ktorých mohla pracovať, odkedy skončila vysokú školu.

Milostný život a manželstvo s Lane Kiffinom

Layla je tiež dosť tajná, pokiaľ ide o rozprávanie o svojom milostnom živote, ale je známe, že bola vydatá za Lane Kiffina.

Títo dvaja boli predstavení spoločným priateľom v roku 1999 a chodili spolu len asi rok, kým sa zosobášili na súkromnom obrade, ktorého sa zúčastnili ich najbližší priatelia a rodina. V roku 2005 sa im narodila dcéra Landry. zatiaľ čo ich prvý syn Pressley nasledoval v roku 2007 , a ich druhý syn Monte Knox sa narodil v roku 2009.

28. februára 2016 bolo oznámené, že Layla a Lane sa rozišli a obaja sa rozhodli, že pre nich bude najlepšie rozviesť sa. Internetom kolujú klebety, že Lane podvádzal Laylu s Kristen Saban, ktorá je dcérou slávneho trénera amerického futbalu Nicka Sabana, no tieto sa nepotvrdili.

Layla získala opatrovníctvo nad ich deťmi po dokončení rozvodu.

Nehovorila o nikom, koho by dnes mohla vidieť, takže od decembra 2020 je slobodná, raz sa vydala a má tri deti.

Záľuby a iné záujmy

Layla je fyzicky aktívna od svojich tínedžerských rokov a aj dnes si občas zájde do posilňovne, pričom zároveň drží prísnu diétu a neje nič s cukrom.

Rada cestuje a so svojím teraz už bývalým manželom bola po celých Spojených štátoch, aby ho sledovala ako trénuje, pričom obaja dovolenkovali aj v rôznych európskych krajinách, ako je Grécko a Taliansko.

Layla počas svojich ciest rada číta knihy. a jej obľúbený žáner je romantika, zatiaľ čo jej obľúbená kniha alebo hra je Rómeo a Júlia.

Rád pozerá filmy neskoro v noci a jej obľúbenými hercami a herečkami sú Johnny Depp, zosnulý Robin Williams a Julia Roberts, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria franšízy Piráti z Karibiku, Patch Adams a Notting Hill.

Vek, výška a čistý majetok

Layla má 46 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, jej výška je 5 stôp 6 palcov (1,68 m) a váži okolo 135 libier (62 kg).

Od decembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 250 000 dolárov Laneov čistý majetok sa odhaduje na viac ako 6 miliónov dolárov.

Kto je Lane Kiffin?

Lane Kiffin sa narodil v Lincolne, Nebraska v USA, 9. mája 1975 – jeho znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Lane je pravdepodobne najlepšie známy tým, že trénoval Oakland Raiders súťažiaci v NFL v rokoch 2007 a 2008, zatiaľ čo dnes pôsobí na University of Mississippi ako hlavný futbalový tréner.

Lanea vychoval jeho otec Monte Kiffin, ktorý dodnes pracuje ako futbalový tréner a v súčasnosti pracuje pre Lanea ako jeho hráčsky personálny analytik. Lane študoval na Bloomington Jefferson High School, z ktorej maturoval v roku 1994, a potom sa zapísal na Fresno State University po ponúknutí futbalového štipendia – v roku 1998 ukončil bakalársky titul.

Svoju trénerskú kariéru začal, keď sa stal postgraduálnym asistentom na Colorado State University, kde zostal rok, kým sa pripojil k Jacksonville Jaguars ako ich asistent kontroly kvality. Pozornosť na seba upútal v roku 2001, keď začal pracovať ako tréner úzkych hráčov na University of Southern California. zatiaľ čo nasledujúci rok sa stal ich trénerom širokých prijímačov a v roku 2005 ofenzívnym koordinátorom. Zostal s nimi až do 23. januára 2007, keď sa pripojil k Oakland Raiders ako ich hlavný tréner, avšak Lane bol 30. septembra 2008 prepustený, obvinený z klamstva a „škodlivého správania“.

Pokračoval ako tréner Tennessee Volunteers na University of Tennessee, ale po roku odišiel, pretože mu v roku 2010 ponúkli pozíciu hlavného trénera na University of Southern California. Zostal s nimi do decembra 2013 a o mesiac neskôr sa pridal k Alabama Crimson Tide ako ich ofenzívny koordinátor. Dňa 12. decembra 2016 prijal prácu hlavného trénera na Floridskej atlantickej univerzite, kde zostal až do decembra 2019, kedy mu bola ponúknutá pozícia hlavného trénera na University of Mississippi (Ole Miss), a podpísal štvorročnú zmluvu v hodnote 16,2 milióna dolárov s nimi a kde je momentálne zamestnaný.