Nevyslovená pravda bývalej manželky Jose Canseca – Jessica Canseco

ObsahÚvod

Existuje veľa stereotypov o ženách, ktoré sa preslávili po svadbe so známymi ľuďmi, to je prípad Jessicy Canseco. Táto dáma však nie je len bývalou manželkou bejzbalového hráča Jose Canseca, ale je aj renomovanou autorkou, televíznou osobnosťou a kozmetičkou. Odkiaľ pochádza Jessica a kto je slávna dcéra páru?

Raný život a vzdelávanie

Jessica Canseco sa narodila ako Jessica Marie Sekely 4. decembra 1972 v Ashlande v štáte Ohio USA, takže má americkú národnosť. O jej ranom živote a vzdelaní nie je veľa známe a nezverejnila žiadne informácie o svojich rodičoch. Krátko pracovala ako modelka a čašníčka.

Manželstvo s Josém Cansecom

Počas prípravy na čašníčku v slávnej sieti reštaurácií Hooters v Clevelande v štáte Ohio sa stretla s Josem Cansecom, hráčom kubánsko-americkej Major League Baseball (MLB). Získal niekoľko ocenení, ako napríklad nováčik roka, najužitočnejší hráč a šesťkrát bol All-Star. Jeho tímy vyhrali Svetovú sériu dvakrát, prvýkrát s Oaklandom A a druhýkrát s New York Yankees. Oficiálne odišiel z MLB v máji 2002.

Jessica a Canseco začali spolu chodiť krátko po prvom stretnutí a vzali sa v roku 1996.

V tom istom roku privítali svoju dcéru Josie Canseco, no pár sa v roku 1999 rozviedol. Len pár mesiacov pred koncom ich manželstva bol Canseco zatknutý za domáce násilie a odsúdený na jeden rok podmienečne. Toto nebolo Cansecovo prvé obvinenie z domáceho zneužívania, pretože bol tiež zatknutý za priťažujúce napadnutie svojej prvej manželky.

Po rozvode bola Canseco spájaná so svetoznámou speváčkou Jennifer Lopez. Lopez bol povrávalo sa že podviedla svojho snúbenca Alexa Rodrigueza s Cansecom, ale klebety sa ukázali ako falošné. Canseco je však známy tým, že si z Rodriguez robí žarty a pri každej možnej príležitosti sa pokúša flirtovať s Lopezom online.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

🇺🇸#LoMasLips Bývalá manželka Josého Canseca hovorí o svojom vzťahu s Alexom Rodriguezom a obvineniach z nevery • Jessica Canseco sa rozhodla prelomiť ticho, aby porozprávala o údajnej nevere Alexa Rodrigueza voči Jennifer Lopez a o tom, že sa to týka aj jej. „Tieto falošné obvinenia, ktoré Jose [Canseco] robí, nie sú pravdivé!“ napísala Jessica bez váhania na Twitteri. • Bolo to minulý víkend, keď Canseco použil rovnakú sociálnu sieť na vyjadrenie, že mu je ľúto, že podvádzali JLo, keďže on sám počul, ako Alex Rodríguez telefonoval s Jessicou. • Toto všetko sa stalo niekoľko hodín po tom, čo prostredníctvom Instagramu Rodriguez prezradil, že požiadal Lopez o ruku a ona povedala áno. • „Alexa poznám už veľa rokov a nevidel som ho viac ako päť. Určite s ním nespím. Som priateľská aj s ním, aj s Jennifer,“ vysvetlila Jessica Canseco vo svojom tweete a to, čo povedal jej bývalý, dokonca zobrala s humorom. • 'A čo sa týka Josého, môže pokračovať v hraní so svojimi mimozemskými priateľmi,' uzavrel spolu s emoji smiechu a ďalším, ktorý ukazuje, že ho mrzí, čo povedal. • José Canseco sa oženil s Jessicou Seekelyovou v auguste 1996 a odvtedy nosí priezvisko bývalého hráča MBL. Potom bol v novembri 1997 zatknutý za to, že ju zbil. Pár sa rozviedol v roku 1999 a v dôsledku tohto vzťahu sa im narodila dcéra. • Keď sa Jessica dozvedela o Josého obvineniach, rozhodla sa „preinštalovať aplikáciu“, aby zvýšila hlas, pretože ako uviedla v inej publikácii, nemá ani Twitter. • José Canseco vo svojom výbuchu dokonca povedal, že je ochotný podstúpiť test na detektore lži, aby dokázal, že to, čo povedal o Alexovi Rodriguezovi, je pravda. • Ani A-Rod, ani JLo nereagovali na obvinenia 54-ročného Kubánca, namiesto toho pokračovali v uverejňovaní zásnubných fotografií na Instagrame. • #jessicacanseco #alexrodríguez #jlo #kontroverzia #gossip #

Príspevok zdieľaný používateľom 𝗟 𝗜 𝗣 𝗦 𝗩𝗲𝗻𝗲𝘇𝘂𝗲𝗹𝗮® (@lips_ve) dňa 13. marca 2019 o 8:43 PDT

Autobiografia

V roku 2005 Jessica vydala svoju autobiografiu Juicy: Confessions of a Former Baseball Wife, v tom istom roku, v ktorom Jose Canseco vydal svoje vlastné monografie s názvom Juiced: Wild Times, Rampant 'Roids, Smash Hits a How Baseball Got Big, v ktorých priznal k užívaniu steroidov počas jeho kariéry, pričom tiež poznamenal, že väčšina hráčov bejzbalu používa nejaký druh „dopy“.

Časti Jessicinej autobiografie boli dokonca uvedené v časopise Playboy ako titulný príbeh pre ich publikáciu zo septembra 2005. Na jeho propagáciu sa objavila aj v Entertainment Tonight a Good Morning America.

Druhé manželstvo

Jessica sa vydala za Gartha Fishera, televíznu osobnosť a plastického chirurga, 23rdjúna 2007 na ceremónii vo Fisherovom kaštieli v Bel Air, Los Angeles, Kalifornia. Ani toto manželstvo však nevydržalo, keďže sa rozviedli v roku 2011. Nemali spolu žiadne deti.

Fisher je známy tým, že je hviezdou show Extreme Makeover na ABC.

Televízna kariéra

The Hollywood Reporter v marci 2012 oznámil, že hviezdou novej série VH1 s názvom Hollywood Exes bude Jessica Canseco – v skutočnosti Jessica zostala v šou nie jednu, ale tri sezóny až do roku 2014.

V roku 2016 sa Jessica objavila v dvoch epizódach The Mother/Daughter Experiment: Celebrity Edition, ku ktorým sa pridala aj jej dcéra Josie, pričom obe sa pokúšali napraviť svoj napätý vzťah pred kamerami. V tom istom roku sa objavila aj v epizóde televíznej show Home and Family, ktorá sa zameriava na rodičovské tipy, domáce vylepšenia, zdravie a zlepšenie kondície.

Medzi ďalšie televízne programy, v ktorých bola Jessica, patria Sunset Tan, Big Morning Buzz Live a The Arsenio Hall Show.

V roku 2006 sa objavila aj v komediálnom filme Getting It, v ktorom stvárnila postavu Tiffanyho.

Osobný život

Okrem písania kníh a televíznej kariéry Jessica je podnikateľ . Vlastní svoj vlastný kozmetický tetovací obchod a značku Biomedspa so sídlom v Beverly Hills v Kalifornii. Po absolvovaní niekoľkých kurzov krásy sa stala záchranárkou a špecialistkou na kozmetické tetovanie a jej salón ponúka rôzne služby, ako napríklad kozmetické tetovanie a lekárske ihly. O túto kariéru sa začala zaujímať, keď bola vydatá za Gartha Fishera, začala sa vzdelávať v oblasti prírodných a neinvazívnych techník skrášľovania a tvrdo pracovala, aby sa stala expertkou v tejto oblasti.

Jej dcéra Josie pracuje ako modelka a internetová osobnosť. Robila modelku pre Playboy a v júni 2016 bola dokonca Playboy Playmate of the Month, čo je obraz, ktorý zachytil juhoafrický fotograf Henrik Purienne. Bola tiež modelkou pre Victoria's Secret Fashion Show, ktorá sa konala v roku 2018, a ďalšou návrhárkou, ktorej modelovala, bola Sherri Hill. Josie je skôr aktívna na Instagrame, na ktorom má viac ako 485 000 sledovateľov.

Jessica je aktívna na Instagrame, na ktorom má viac ako 35 000 sledovateľov a tiež na Twitteri.

Čistá hodnota

Jessica zrejme nahromadila väčšinu svojho majetku prostredníctvom svojich manželstiev, no je aj úspešnou ženou, ktorá pracovala ako autorka, herečka, televízna osobnosť a kozmetička. Od mája 2020 je jej čistý majetok odhadnutý okolo 3 miliónov dolárov. To je ešte viac, ako má jej manžel, keďže jeho čistý majetok je údajne okolo 500 000 dolárov. Ich dcéra Josie má čistú hodnotu 2 milióny dolárov.

Fyzicka charakteristika

Jessica je blondínka s jasne modrými očami. Je vysoká 5 stôp a 1,65 m, jej váha však nie je zverejnená, no je ľahké vidieť, že ide o štíhlu ženu, ktorá sa o svoje telo dobre stará.