Nevyslovená pravda bývalej manželky Jeffa Dunhama – Paige Dunham

ObsahÚvod

Spoločná práca môže niekedy zničiť manželstvo, a to sa zrejme stalo slávnemu obchodnému duu Jeffovi a Paige Dunhamovým. Jeffa pravdepodobne všetci poznáte z jeho komediálnych scénok a bábkového Waltera, ale koľko toho viete o jeho bývalej manželke Paige a skončilo sa ich manželstvo v dobrom?

Raný život a vzdelanie

Paige Dunham sa narodila ako Paige Brown 13. marca 1968 v Savannah v štáte Georgia USA – o jej rodičoch ani prípadných súrodencoch nie je nič známe.

pridané Paige Dunham na Utorok 22. apríla 2014

Vyrastala na Amelia Island na Floride, ale keď bola na strednej škole, presťahovala sa so svojou rodinou do West Palm Beach na Floride, kde ukončila strednú školu a učila sa tancovať v rodinnej tanečnej škole. Po imatrikulácii sa Dunham zapísal na Clemson University so sídlom v Južnej Karolíne v USA a ukončil bakalársky titul v odbore obchod. Dcéru Bree Aleece Brownovú mala s neznámym mužom a počas prvých rokov ju vychovávala ako osamelá.

Manželstvo s Jeffom Dunhamom

Po návrate do West Palm Beach so svojou dcérou sa Paige stretla so stand-up komikom Jeffom Dunhamom, ktorý bol známy svojimi komediálnymi bábkovými postavami. Nie je známe, kedy presne začali spolu chodiť, ale ich svadba sa konala 13thaugusta 1994 v Los Angeles v Kalifornii, kam sa nová rodina presťahovala, Jeff adoptoval Dunhamovu dcéru a stal sa jej zákonným zástupcom. V roku 1995 pár privítal svoju prvú spoločnú dcéru Ashlyn Evelyn a o dva roky neskôr sa im narodila druhá dcéra Makenna Paige.

Obidvaja však začali mať manželské problémy v čase, keď sa ich biznisu rozbehlo. V roku 2008 Jeff požiadal o odlúčenie, ale Dunham požiadala o rozvod a proces sa skončil v roku 2012. V tom istom roku sa Jeff znovu oženil s osobnou trénerkou, certifikovanou výživovou poradkyňou a súťažnou kulturistkou Audrey Murdick a obaja sa stali rodičmi chlapcov – dvojičiek Jamesa Jeffreyho. a Jack Steven v októbri 2015.

Kariéra

Počas manželstva s Jeffom bola Dunham nielen jeho manželkou, ale v skutočnosti aj jeho spolupracovníčkou povedal byť zodpovedný za väčšinu jeho vtedajších úspechov.

Pomáhala mu písať materiály a robiť nápady na predstavenia a tiež prevádzkovala obchod s tovarom a internetový obchod, ktorý im priniesol veľa príjmov. Práve ona bola zodpovedná za vytvorenie databázy Jeffových fanúšikov v roku 1994, a to Jeffovi pomohlo vyhrať cenu za najlepší mužský stand-up komiks na American Comedy Awards v roku 1997. Paige bola tá, ktorá vytvárala informačné bulletiny a iné propagačné práce a v roku 1999 uviedla na trh Brasma Publications ako pokračovanie rodinného podniku – v roku 2003 vydala knihu Dear Walter, ktorá bola zbierkou otázok, ktoré si kládli Jeffove publikum, spolu so živými odpoveďami Waltera, nevrlej starej bábky ovládanej Jeffom.

Paige Dunham

Dunham v roku 2006 spustila nadáciu Jeffa a Paige Dunhamovcov, ktorá sa zameriavala na pomoc ľuďom v núdzi. Na chvíľu šiel 1 dolár z predaja lístkov na Jeffove komediálne predstavenia a 100 % zisku z ich obchodu na eBay išlo do nadácie. V tom istom roku ich nadácia a dom Ronalda McDonalda z Houstonu odovzdali šek na 35 000 dolárov Fondu pomoci pri hurikánu Katrina.

Po skončení manželstva v roku 2012 sa Dunham stala motivačným rečníkom pre ženy, ktoré prechádzajú rozvodovým procesom.

Má tiež vlastnú charitatívnu organizáciu The Paige Dunham Foundation.

Dunham pracuje aj ako výkonná filmová producentka, medzi jej filmy patrí romantický film The Face of Love, ktorý sa vysielal v roku 2013, ako aj historický film Last Days in the Desert v roku 2016.

Osobný život

Dunham podporuje mnohé detské charitatívne a humanitárne účely.

Je milovníčkou behu a považuje ho za svoj terapeutický koníček. Dokonca zabehla polmaratón v San Franciscu a vyzbierala 6 000 dolárov, ktoré venovala Národnej inštitúcii pre duševné zdravie.

V roku 2015 Jeffova manželka Audrey podal žalobu proti Dunham, pretože Dunham si bez povolenia zaregistrovala rôzne domény pod menom ‘Audrey Dunham’ – ešte predtým, ako si Audrey vzala priezvisko svojho manžela! Audrey žalovala za škodu vo výške 100 000 dolárov za doménové meno a podala sťažnosť na nekalú súťaž. V máji 2020 nie je výsledok súdneho sporu verejnosti stále známy.

Dunham je pomerne aktívny na rôznych platformách sociálnych médií. Má oficiálne účty na Instagrame a Twitteri, na ktoré často uverejňuje príspevky.

Čistý majetok

Dunham zarobila majetok, keď pracovala v zákulisí so svojím bývalým manželom. Sama si tiež zarobila veľa prostredníctvom rôznych obchodných aktivít. Od mája 2020 je jej čistý majetok odhadnutý okolo 20 miliónov dolárov. Na druhej strane, čistý majetok jej bývalého manžela je údajne úžasných 140 miliónov dolárov! Len v roku 2011 údajne zarobil 20 miliónov dolárov z podnikania a hereckej kariéry.

Fyzicka charakteristika

Paige je žena s prefarbenými blond vlasmi a modrými očami. Jej výška je 5 stôp 4 palce (1,65 m), ale jej hmotnosť a ďalšie telesné miery a veľkosti topánok a šiat neboli zverejnené.