Nevyslovená pravda bývalej manželky Januára Parga – Malajzia Pargo

ObsahKto je Malaysia Snapper?

Malaysia Pargo je osobnosť americkej reality TV a podnikateľka, ktorá je však svetu známa ako bývalá manželka hráča Národnej basketbalovej asociácie (NBA) a teraz trénera Jannera Parga. Obaja boli manželmi v rokoch 2006 až 2014 a majú spolu tri deti. Od ich rozvodu sa Malajzia stala jednou z najvýraznejších televíznych reality hviezd.

Nevyslovená pravda Malajzie Pargo – skutočné meno, vek, detstvo a vzdelanie

Hoci ju poznáte ako Malajziu, jej rodné meno je Laquisha Gilbertová a narodila sa 12. augusta 1980 v Comptone v Kalifornii v USA.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Moje každodenné 🤪🤔🤪 tváre ....Vlasy @missesjenelle_mua.etc

Príspevok zdieľaný používateľom Malajzia (@malaysiainthecity) 17. júla 2020 o 13:28 PDT

Zo svojej minulosti toho veľa neprezradila, vrátane mien svojich rodičov a vzdelania, no je známe, že mala brata, ktorý tragicky zahynul pri prestrelke s políciou na Silvestra 2013, mal 20 rokov. .

Kariéra

Malajzia a Jannero sa stretli na večierku, keď mala ona len 22 rokov a on 23. Od chvíle, keď pár začal romantický vzťah, a ako sa rozvíjala jeho kariéra profesionálneho basketbalistu, Malajzia sa tiež stávala populárnejšou. Predtým, ako sa dostala do reality TV, Malajzia spustila svoju líniu šperkov, Three Beats Jewelry.

V tom istom roku si ju všimli castingoví producenti a bola pozvaná ako jedna z účastníčok show Basketball Wives LA. Táto show z nej urobila hviezdu takmer okamžite, najmä kvôli jej skromnej osobnosti, napriek všetkému lesku a pôvabu, ktorý zažívala. V roku 2014 sa rozviedla s Jannerom, no sláva jej zostala. V roku 2017 bola obsadená v šou Basketbalové manželky a za dva roky sa objavila vo viac ako 40 epizódach populárnej reality série. Najnovšie sa Malajzia pripojila k obsadeniu ďalšej reality série, tentoraz Love & Hip Hop: Atlanta, keďže je vo vzťahu s rapperom. Malajzia tiež uviedla na trh svoju vlastnú posteľnú bielizeň, ktorá spojila spoločnosť Hedgecock Creed na výrobu nábytku a čalúnenia.

Malajzia Pargo Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Malaysia Pargo sa za posledných pár rokov stala hviezdou reality a naďalej stavia na svojom úspechu. Sláva a sláva pridali k jej bohatstvu a podľa zdrojov sa čistý majetok Malajzie Pargo odhaduje na 3,5 milióna dolárov od začiatku roku 2020.

Malaysia Pargo je vysoká 5 stôp 7 palcov (1,68 m), pričom váži približne 145 libier ~ 66 kg a jej dôležité štatistiky sú 36-26-38, veľkosť podprsenky 34D. Malajzia má tmavohnedé oči a čierne vlasy.

Malajzia Pargo Osobný život, Manželstvo, Rozvod, Deti

Malajzia bola vydatá za Jannera od roku 2006 do roku 2014, keď sa rozišli, rozvod bol oficiálne schválený o dva roky neskôr, po niekoľkých súdnych pojednávaniach. Malajzia nakoniec dostala lepšiu ponuku – nechala si rodinné auto, Mercedes G550, a má tiež nárok na 50 % Jannerovho dôchodkového plánu NBA a ďalšie dva účty, ktoré mala Malajzia a Jannero spolu. Napriek tomu, keď boli manželia, pár privítal tri deti.

Po rozvode bola Malajzia chvíľu slobodná, ale potom začala a románik s rapperom O.T. Onasis , ktorý je známy najmä vďaka platinovému singlu CoCo. Bohužiaľ, pár už nie je spolu a Malajzia je teraz slobodná a zameriava sa na svoju kariéru.

Malajzia je senzáciou Instagramu s viac ako 2,7 miliónmi fanúšikov oficiálna stránka Instagramu .

Bývalý manžel Malajzie Pargo, Jannero Pargo

Jannero Pargo sa narodil 22. októbra 1979 v Chicagu, Illinois, USA. Začal hrať basketbal v ranom veku a svoje basketbalové zručnosti začal prejavovať, keď navštevoval strednú školu Paula Robesona. Po imatrikulácii sa Jannero zapísal na Neosho County Community College v Chanute v Kansase, ale prestúpil na University of Arkansas, kde pokračoval v hraní basketbalu.

Kariéra v NBA

Jannero nebol vybraný do draftu NBA v roku 2002, no v tom roku podpísal zmluvu s Los Angeles Lakers. Vo svojej nováčikovskej sezóne v 34 zápasoch a iba 10 minútach na zápas dosiahol priemer len 2,5 bodu a 1,1 asistencie na zápas. Nasledujúci rok bol ešte horší, keď ho po 13 zápasoch vymenili do Toronta Raptors. Nezostal tam príliš dlho, keďže jeho ďalším tímom bol v tej istej sezóne Chicago Bulls. V tom roku odohral Jannero za Bulls 13 zápasov a zažil svoju najlepšiu sezónu v NBA s 13,5 bodmi, 3,6 asistenciami a 2,1 doskoku na zápas. Za Bulls hral do rokov 2005-2006, bez väčšieho vplyvu na hru, a nakoniec podpísal zmluvu s New Orleans Hornets.

Odohral všetkých 82 zápasov so siedmimi štartmi a v ďalšej sezóne pomohol svojmu tímu do play-off ďalšími 80 zápasmi. V play-off bol veľmi dobrý s priemerom 10,2 bodu, 2,3 asistencie a 2,5 doskoku na zápas. To však nestačilo na to, aby New Orleans porazil San Antonio Spurs v semifinále.

odchod do dôchodku

Do Bulls sa vrátil v roku 2009, ale odvtedy sa jeho hráčska kariéra uberala na juh a v NBA vystriedal tri tímy, v rokoch 2010 až 2015 hral za Atlanta Hawks, Washington Wizards a Charlotte Hornets, než napokon odišiel do dôchodku. Hraním za Charlotte Hornets sa stal prvým moderným hráčom, ktorý hral za franšízy New Orleans Hornets aj Charlotte Hornets.

Od februára 2016 do februára 2017 strávil rok hraním za Oklahoma City Blue z NBA G League.

Rok v Európe a koučing

Po skončení sezóny 2007-2008 v NBA podpísal Jannero zmluvu s európskym tímom Dynamo Moskva, ktorý súťažil v ruskej lige, predtým ako bol klub pre finančné problémy rozpustený. Jeho zmluva mala hodnotu 3,8 milióna dolárov počas jedného roka, čo pridalo peknú sumu k jeho bohatstvu. Bez väčšieho úspechu na ihrisku však Jannero vykúpil zmluvu a namiesto toho podpísal zmluvu s gréckym majstrom Olympiacos, no po piatich mesiacoch ho tím prepustil.

Od septembra 2017 nastúpil Jannero na pozíciu asistenta trénera pre Windy City Bulls, ktorý súťaží v NBA G League. Trvalo to dva roky, kým ho Portland Trailblazers získal ako svojho asistenta trénera.

Stav vzťahu a čistá hodnota

Po rozchode s Malajziou Jannero zriedka hovoril o svojich osobných ambíciách a viac sa sústredil na svoju kariéru. Podľa správ je slobodný a okrem kariéry sa venuje aj svojim deťom.

Jeho kariéra hráča a teraz trénera mu zarobila slušné množstvo peňazí a jeho majetok sa začiatkom roku 2020 odhaduje na viac ako 4,5 milióna dolárov.