Nevyslovená pravda bývalej manželky Idrisa Elbu – Sonya Nicole Hamlin

ObsahRaný život, rodina, vzdelanie

Americká právnička Sonya Nicole Hamlin sa narodila v roku 1974 v zmiešanej etnickej skupine. Je známa tým, že je druhou manželkou britského herca Idrisa Elbu. Vyštudovala právo vo Washingtone a Londýne a špecializuje sa na majetkové právo.

Kto je Idris Elba?

anglický herec, producent, spevák, rapper, skladateľ, producent, spisovateľ a DJ, Idrissa Akuna Elba sa narodil 6. septembra 1972 v Hackney v Londýne v Anglicku rodičom, ktorí sa prisťahovali zo Sierry Leone a Ghany. Jeho zoznam slávnych rolí zahŕňa postavu Stringer Bellu v seriáli The Wire od HBO, Nelsona Mandelu v životopisnom filme Mandela: Long Walk to Freedom z roku 2013 a DCI Johna Luthera v seriáli BBC One Luther.

Bol štyrikrát nominovaný na ceny Zlatý glóbus, všetky za najlepšieho herca v minisérii alebo televíznom filme, a päť cien Primetime Emmy. V roku 2012 získal jeden Zlatý glóbus za Luthera.

Idris sa objavil v roku 2007 vo filme American Gangster v réžii Ridleyho Scota a v roku 2012 vo filme Prometheus. Hral Heimdalla v niekoľkých filmoch Marvel, vrátane Thora v roku 2011, jeho pokračovania v roku 2013 a 2017 Avengers: Age of Ultron v roku 2015 a Avengers: Infinity War v roku 2018. Medzi jeho filmy mimo Marvel patrí hranie vo filme Pacific Rim v roku 2013 a Film Beasts of No Nation z roku 2015, za ktorý získal cenu BAFTA a bol nominovaný na Zlatý glóbus v kategórii Najlepší herec vo vedľajšej úlohe.

Svoj hlas prepožičal aj niekoľkým animovaným filmom, ako napríklad Náčelník Bogo vo filme Zootopia z roku 2016, Shere Khan v Knihe džunglí a Fluke vo filme Hľadá sa Dory.

Idrisov režisérsky debut bol v roku 2018 adaptáciou románu Victora Headleyho z roku 1992, Yardie.

V máji 2019 zarobili Idrisove filmy celosvetovo v pokladniach viac ako 9,8 miliardy dolárov. V Severnej Amerike zarobil v pokladniach viac ako 3,6 miliardy dolárov a je tiež uvedený ako jeden z 20 najlepšie zarábajúcich hercov v Severnej Amerike.

Okrem jeho hereckú kariéru , vystupuje ako R&B hudobník a ako DJ pod umeleckým menom DJ Big Driis alebo Big Driis the Londoner. V roku 2016 bol na zozname 100 najvplyvnejších ľudí sveta podľa časopisu Time – mnohokrát bol zaradený ako jeden z najsexi mužov na svete.

Jeho prvou manželkou bola dánska vizážistka Hanne Nørgaard (1999-2003).

Britský herec Idris Elba (46), ktorého minulý rok magazín People zvolil za najsexi muža na svete, sa oženil...

pridané F5 na Sobota 27. apríla 2019

Ich dcéra Isan sa narodila v roku 2002. Po rozvode s Hanne chodil s tanečnicou pri tyči Desiree Newberry a pár bol spolu desať rokov, kým Idrisa podviedla a rozišli sa. Po rozvode so Sonyou začal v roku 2013 chodiť s vizážistkou Naiyanou Garth, v roku 2014 im porodila syna Winstona. Po niekoľkých neverách od Idrisa sa v roku 2016 rozišli.

Teraz je ženatý s americkou modelkou Sabrinou Dhowre – zasnúbili sa v roku 2018 a uzavreli sa 26. apríla 2019. Vo svojom rozhovore pre magazín People pre Sexiest Man Alive hovoril o tom, že chce navrhnúť Sabrinu. Povedal, že to bol „najnerv drásajúci“ moment jeho života. Pokračoval: ‚Pokiaľ ide o to, aby sa niekto cítil mimoriadne výnimočný a cítil moju lásku, bolo to pre mňa dosť romantické.‘

Dňa 16. marca 2020 zverejnil na svojom účte na Twitteri video, že mal pozitívny test na COVID-19/Coronavirus. Začiatkom roku 2020 má odhadovanú čistú hodnotu 20 miliónov dolárov.

Kariéra

Po absolvovaní právnického titulu si Sonya otvorila firmu na výkon práva. Nielenže je právnička a právna poradkyňa, ale vedie aj realitnú kanceláriu. V agentúre má na starosti desať zamestnancov. V roku 2009 vyhlásila bankrot, no zdanlivo sa odrazila.

Osobný život

Sonya sa s Idrisom zoznámila v roku 2005 prostredníctvom spoločného priateľa na párty. Na párty si dali pár drinkov a rýchlo sa do seba zamilovali. Dňa 16. apríla 2016 v rozhovore pre Daily Mail Sonya povedala: „Naozaj som nevedela, kto to je. Môj priateľ práve povedal, že je to naozaj milý chlapík.‘ Povedala, že nebol super slávny, keď sa stretli. ,Žijúc v Marylande, mi bol The Wire nejasne oboznámený, ale nevedel som, kto to je.‘ V čase ich stretnutia bol Idris na konkurze do filmu a práve ukončil trojročnú prevádzku na The Wire.

Povedala, že aj keď sa stretli na rušnom, preplnenom večierku, stále sa im podarilo „trafiť.“ Sonya dodala, že klikli okamžite, ani jeden z nich nie je hanblivým človekom a priťahuje ich spoločenská, temperamentná povaha. navzájom.

Keď si Sonya spomínala na svoj skorý vzťah, povedala, že budú koordinovať svoje oblečenie a budú chodiť na pravidelné rande, napríklad do kina a na večeru. Niekedy zostali na rande doma, pretože Idris je dobrý vo varení. ‚Varil by jamajské jedlo: miloval aki a morské ryby‘, na raňajky často pripravoval kašu a vajíčka. Ďalej dodala, že hoci je extrovert, stále je to „domáci“ a veľmi rád zostáva doma so Sonyou, aby počúval hudbu a sledoval televíziu, zatiaľ čo leňošil v džínsoch a tričku.

Na prvom rande sa spojili s láskou k Londýnu, keďže tam Idris vyrastal a Sonya navštevovala univerzitu v Londýne, aby získala právnický titul. Po tom, čo sa zaľúbili a stali sa párom, sa spolu presťahovali do bytu v Marylande.

8. apríla 2006 sa zúčastnili boxerského zápasu v Las Vegas medzi Zeb Judah a Floyd Mayweather a práve v Las Vegas sa rozhodli vziať. Na ich rozhodnutie pripomenula v rozhovore pre Daily Mail, keď povedala, že nešli do Las Vegas s tým, že by sa plánovali vziať, ale jedného dňa sa vyvaľovali na slnku, pili mimózy, klebetili a boli v dobrej nálade. V tom čase spolu chodili pár mesiacov a vedeli, že je čas posunúť ich vzťah na vyššiu úroveň.

Obaja vzrušene zvolali: ‚Poďme na to!... Čo sa nás týkalo, chystali sme sa spolu stráviť zvyšok života.‘

Navštívili hotelové klenotníctvo a Idris kúpil pre Sonyu diamantový snubný prsteň a potom išiel na súd, aby si vybavil povolenie na sobáš. 9. apríla 2006 pri západe slnka sa zosobášili v kaplnke Little White Wedding Chapel. Jediným svedkom na ich obrade bol Daniel Krastev, neznámy manžel dvojice, ktorý pracuje ako realitný maklér. Daniel urobil aj svadobné fotografie páru. Čoskoro potom odleteli na svadobnú cestu na Jamajku. Počas medových týždňov držali svoje manželstvo v tajnosti. Nastali však problémy a ich manželstvo netrvalo dlho.

Vo svojom rozhovore pre Daily Mail Sonya hovorila o tom, čo prispelo k ich manželským problémom.

Povedala, že keď Idris pracovala na tom, aby sa dostala do filmového priemyslu, vo svojej kariére realitnej maklérky a právničky sa jej darilo. Poznamenala, že to boli náročné časy, a hoci bola primárnym poskytovateľom, on bol príliš hrdý na to, aby to prijal. Bez ohľadu na to, vždy by zaplatil za jedlo. „Vytiahol peňaženku a zaplatil za čokoľvek. Minul by na mňa svoj posledný cent. Je to mužský muž.‘

Upresnila, že chcel po šiestich týždňoch manželstvo ukončiť. Ľudia sa pýtali, prečo si vybral práve ju, a ich komentáre Idrisa rozrušili. Odpovedal by: „Prečo ma ľudia jednoducho nenechajú byť šťastným?“ Sonya nechápala, ako by ich vzťah „poškodil“ jeho kariéru, keď iní herci, ako napríklad Denzel Washington, boli v dlhodobých, šťastných manželstvách: „Ale Nemyslím si, že manželky tých hercov riadia právnické firmy.“

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Panama Selfie. História je tu zaujímavá, je to ako kríženec medzi Jamajkou a Kubou s panorámou Miami. Klobúk a brada sa predávajú samostatne. #Suicidesquad

Príspevok zdieľaný používateľom Idris Elba (@idriselba) 5. februára 2020 o 14:23 PST

Idris povedal, že herci si vo všeobecnosti berú herečky alebo modelky. Napriek tomu chcel „randiť s niekým, kto chodí pravidelne“, ale keď si vybral Sonyu, dostala negatívne komentáre a bola by nazvaná „Slečna Obyčajná.“ Povedal vtedy, „...nebolo to ľahké ani pre jedného z nás.“ Podľa Marylandu zákonov, rozvod im bol povolený až po roku manželstva. Aby Sonya tento problém obišla, najala si právnika z Las Vegas, ktorý tvrdil, že v deň svadby bola opitá a manželstvo bolo nakoniec anulované.

Povedala, že rozvod bol srdcervúci, pretože v čase ich rozchodu boli skutočne zamilovaní, ale bolo zrejmé, že veci medzi nimi sa nevyriešia. Idrisovi priatelia z brandže mu povedali, že manželstvo poškodí jeho kariéru, pretože ľudia by chceli, aby bol slobodný.

Aj keď bol smutný z ich rozchodu, cítil, že jeho práca je dôležitejšia a rozhodol sa na ňu zamerať.

Sonya si myslí, že načasovanie ich vzťahu bolo mimo, nemohla opustiť kariéru a nasledovať Idrisa do Los Angeles. Cestovanie by pre nich nefungovalo dobre, pretože Sonyina právnická kancelária by nebola schopná prežiť, keby sa stále pohybovala medzi Marylandom a Los Angeles. Nielen to, ale Idris často cestoval do zámoria, aby nakrúcal filmy, a to by trvalo niekoľko mesiacov.

Keď spomínam na deň, keď sa rozhodli rozdeliť, Sonya a Idris boli v Marylande. Zvlášť si spomína na moment, keď ju objal, a obaja vyjadrili, akí boli smutní. „Ochraňoval ma, ale počúval ľudí do ucha. Bol láskou môjho života.‘

Sonya v súčasnosti žije v Marylande na východnom pobreží USA. Pokiaľ verejnosť vie, Sonya nemá žiadne deti a je nepravdepodobné, že vo veku 46 rokov porodí.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Sonya je veľkým fanúšikom boxu.

Vzhľad

Má hnedé vlasy a hnedé oči. Je vysoká 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a váži okolo 172 libier (78 kg).

Čistý majetok a plat

Podľa zdrojov zarába takmer 10 000 dolárov mesačne, čo sa zaokrúhľuje na 120 000 dolárov ročne. Začiatkom roku 2020 má odhadovanú čistú hodnotu 1,6 milióna dolárov.