• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda bývalej manželky Gustafa Skarsgårda – Hanna Alström

Nevyslovená pravda bývalej manželky Gustafa Skarsgårda – Hanna Alström

ObsahKto je Hanna Alström, bývalá manželka Gustafa Skarsgarda? Wiki Bio

Hanna Carolina Alström sa narodila v Štokholme vo Švédsku. dňa 5. marca 1981 , takže jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má švédsku národnosť. Je to herečka, ktorá si získala uznanie po účinkovaní vo filmoch Kingsman: The Secret Service a Kingsman: The Golden Circle.

Raný život a vzdelanie

Hanna bola vychovaná so svojou staršou sestrou Sarou v Štokholme jej matkou, ktorá je herečka, a jej otcom, ktorý je hudobník. Hanna a Sara sa začali zaujímať o herectvo vo veľmi ranom veku – Hanna sa zapísala do Unga Teatern vo veku piatich rokov a začala trénovať svoje herecké schopnosti.

Hanna Alström od Marice Rosengård

pridané Európske filmové ceny na Piatok 23. novembra 2018

Začala sa objavovať v hrách režírovaných Maggie Windstrand a debutovala v Granslande ako šesťročná. Neskôr sa presťahovala, aby trénovala svoje herectvo v Royal Dramatic Theatre a po ukončení základnej školy sa prihlásila na gymnázium Sankt Eriks. V štúdiu pokračovala na Švédskej národnej akadémii pantomímy a herectva, kde v roku 2003 ukončila bakalársky titul v odbore divadlo.

Kariéra herečky

Debutovala vo filme v roku 1988 sa objavila v Gull-Pian, zatiaľ čo v roku 1994 debutovala v seriáli Bert.

Následne sa objavila v jednotlivých epizódach mnohých televíznych seriálov, ako napríklad Anmäld försvrunnen v roku 1995, Skuggornas hus v roku 1996 a Vita lögner v roku 1997, predtým ako hrala v seriáli Skärgårdsdoktorn v roku 1998 a potom sa objavila vo filme Sherdil v roku 1999.

Objavila sa v troch televíznych seriáloch Längtans blåa blomma v roku 1998, Barnen på Luna v roku 2000 a Nya tider v roku 2002, predtým ako si zahrala vo filme Fjorton suger v roku 2004. V roku 2008 stvárnila niekoľko vedľajších postáv v seriáloch Livet i Fagervik a Crimes. Passion v roku 2013, kým sa trochu preslávila po tom, čo hrala vedľajšiu úlohu v dobrodružnom komediálnom filme Kingsman: Tajná služba, v ktorom si zahrali Colin Firth a Taron Egerton, a sleduje špionážnu organizáciu Kingsman, ktorá naverbuje chlapca, ktorý celú organizáciu zachráni. a svet od zlého génia.

V roku 2016 si zahrala vo filme Sami Blood, predtým ako si svoju rolu zopakovala v pokračovaní Kingsman: Zlatý kruh v roku 2017, ktorý sleduje toho istého chlapca, ktorý po zničení jeho organizácie a zabití jeho priateľov objaví v USA spriatelenú špionážnu organizáciu, ktorá mu pomôže poraziť ich ďalšieho nepriateľa. Dve z najnovších rolí Hanny boli vo filmoch Ted – För kärlekens skull v roku 2018 a The Glass Room v roku 2019.

Milujte život a manželstvo s Gustafom Skarsgardom

Hanna sa stretla Gustaf Skarsgård , švédsky herec, v roku 1997, keď hrali vo filme.

Chodili spolu dva roky, kým sa v roku 1999 vzali na akcii, na ktorej sa zúčastnilo viac ako 200 ľudí, a boli spolu šesť rokov, kým sa v roku 2005 rozviedli s odkazom na neprekonateľné rozdiely. Ani Gustaf, ani Hanna dnes nemajú žiadne deti, pričom sa verí, že Gustaf je momentálne vo vzťahu s herečkou, s ktorou sa zoznámil v roku 2016.

Niektorí z Hanniných fanúšikov uviedli, že v roku 2017 videli slávnu herečku držať sa za ruky so záhadným mužom v Štokholme – na internete sa tiež šíria povesti, že títo dvaja sú stále spolu, ale svoj vzťah držia mimo centra pozornosti.

Záľuby a iné záujmy

Hanna bola od tínedžerského veku fyzicky aktívna, venovala sa rôznym športom ako futbal a volejbal, pričom do posilňovne začala chodiť ako 17-ročná a dodnes má dva až tri tréningy týždenne. Rada cestuje a bola po celej Európe v krajinách ako Grécko, Taliansko a Španielsko, pričom niekoľkokrát bola aj v USA, kde nakrúcala filmy a televízne seriály. Je milovníčkou zvierat a má dvoch domácich miláčikov a mačku.

Niektorí z Hanniných obľúbených hercov a herečiek sú Tom Hanks, Jim Carrey a Angelina Jolie, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Forrest Gump, Ace Ventura: Pet Detective a trilógia Matrix.

Je fanúšičkou populárnej hudby a vo voľnom čase rada číta knihy, pričom jej dve obľúbené sú Great Expectations od Charlesa Dickensa a Midnight’s Children od Salmana Rushdieho.

Vzhľad a čistý majetok

Hanna má 39 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, meria 1,71 metra a váži okolo 62 kg. Od marca 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na 2 milióny dolárov, zatiaľ čo čistý majetok Gustafa sa údajne zvýšil na viac ako 8 miliónov dolárov.

Kto je Gustaf Skarsgard? Wiki Bio

Gustaf Caspar Orm Skarsggard sa narodil v Štokholme vo Švédsku 12. novembra 1980 – jeho znamenie zverokruhu je Škorpión a má švédsku národnosť. Je to herec, najlepšie známy pre stvárnenie Flokiho v televíznom seriáli Vikingovia.

Gustaf bol vychovaný jeho matkou My, ktorá je fyzička, a jeho otcom Stellan Skarsgard, ktorý je herec – Gustaf má päť súrodencov a dvoch nevlastných bratov z otcovho manželstva s Megan Everettovou, keď sa s My rozviedol, keď mal Gustaf deväť rokov. Navštevoval miestnu strednú školu, kde sa venoval herectvu, pričom svoju hereckú kariéru odštartoval ešte počas základnej školy účinkovaním vo filme Codename Coq Rouge. Študoval na Teatehogskolan, bakalársky titul ukončil v roku 2003 a popri tom účinkoval v hrách Shakespeara a Soderberga.

Uznanie si získal v roku 2003, keď stvárnil vedľajšiu postavu v dramatickom filme Zlo, ktorý sleduje dospievajúceho chlapca, ktorý sa po zmene školy stane obeťou šikanovania, no rozhodne sa brániť. Za svoj výkon bol Gustaf nominovaný na Guldbagge Award pre najlepšieho herca vo vedľajšej úlohe a zároveň bol nominovaný na Guldbagge Award pre najlepšieho herca v hlavnej úlohe za rolu vo filme Patrick 1.5.

Celosvetovo sa preslávil po tom, čo začal stvárňovať staviteľa lodí Floki v akčnej dobrodružnej sérii Vikings, v ktorej si zahrali aj Katheryn Winnick a Alexander Ludwig, a sleduje príbeh Vikinga Ragnara Lothbroka, ktorý prináša vojnu k vzdialeným brehom.