Nevyslovená pravda bývalej manželky Gartha Brooksa – Sandy Mahl

ObsahKto je bývalá manželka Gartha Brooksa Sandy Mahl? Wiki Bio

Sandy Mahl sa narodila v Tulse v Oklahome v USA 16. januára 1965 – jej znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Je to pesničkárka , ktorá je snáď najznámejšia ako bývalá manželka Gartha Brooksa, slávneho amerického speváka a skladateľa.

Raný život a vzdelanie

Sandy bola vychovaná v Tulse spolu so svojou sestrou Debbie, ich otcom Johnom Mahlom, ktorý bol majiteľom malého obchodu, a ich matkou Pat Mahl, ktorá bola v domácnosti. Sandy vyrastal so záujmom o hudbu , keďže jej rodičia mali väčšinu času, čo boli doma, niečo hrané.

Navštevovala verejnú strednú školu v Tulse, kde bola fyzicky aktívna, keďže sa venovala rôznym športom a naučila sa hrať na gitare a klavíri. Po imatrikulácii v roku 1983 sa Sandy zapísala na Oklahoma State University, kde hrala basketbal a bola roztlieskavačkou – v roku 1987 promovala s titulom Bachelor of Arts.

Kariéra ako skladateľ a iné aktivity

Sandy začala svoju kariéru, keď začala písať piesne pre Gartha Brooksa, pričom viaceré z nich sa stali veľmi známymi, vrátane I’ve Got a Good Thing Going, ktorá bola v USA veľkým hitom. Pokračovala v písaní piesní pre iných interpretov, ale tieto neboli také populárne ako tie, ktoré napísala pre Gartha.

Sandy je tiež rehabilitátorkou divokej zveri a spoluzaložila Wild Heart Ranch, čo je záchranná služba pre voľne žijúce zvieratá so sídlom v Bushyhead v Oklahome.

Milujte život a manželstvo s Garthom

Sandy a Garth Brooks sa stretli v bare, keď obaja študovali na vysokej škole, a v tých dňoch Garth pracoval ako vyhadzovač. Išli na rande len deň po stretnutí a o dva roky neskôr sa vzali 24. mája 1986 na malej ceremónii, na ktorej sa zúčastnili ich najbližší priatelia a rodina. V roku 1992 Sandy im porodila dcérku Taylor Mayne Pearl , zatiaľ čo v roku 1994 nasledovala ich druhá dcéra August Anna a v roku 1996 sa im narodila tretia dcéra Allie Colleen Brooks.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Uvoľňujeme trochu ZÁBAVY, keďže si to Jack včera večer vyžiadal v #StudioG...takže NOVÁ HUDBA JE TU!!!! Ďakujem @amazonmusic za rýchlu prácu!!!! láska, g Kliknite na odkaz v bio a vypočujte si alebo skopírujte/prilepte odkazy nižšie: To je to, čo robia Cowboys: https://music.amazon.com/albums/B088GQHV9C Party Gras: https://music.amazon.com/albums/B088GTZZLD

Príspevok zdieľaný používateľom Garth Brooks (@garthbrooks) 12. mája 2020 o 12:23 PDT

V marci 1999 začali Sandy a Garth žiť oddelene, pričom 6. novembra 2000 požiadali o rozvod, ktorý bol ukončený 17. decembra 2001. O päť rokov neskôr, 10. decembra 2005, sa Garth oženil s Trishou Yearwood, ktorá je country speváčkou a kuchárkou.

Od rozvodu Sandy tají podrobnosti o svojom milostnom živote, ale je známe, že sa znovu nevydala.

Záľuby a iné záujmy

Sandy je milovníčkou zvierat už od tínedžerského veku a má množstvo domácich miláčikov vrátane psov, mačiek a opíc, zatiaľ čo jej obľúbené zvieratá sú kone.

Voľný čas rada trávi v prírode obklopená stromami a zvieratami a rada navštevuje národné parky a lezie po horách. Rada cestuje a bola po celých Spojených štátoch, pričom pri niekoľkých príležitostiach bola aj v Európe, pričom navštívila krajiny ako Francúzsko a Anglicko.

Vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Keanu Reeves, zosnulý Robin Williams a Angelina Jolie, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú trilógia Matrix, Patch Adams a Mr. Pani Smithová.

Vzhľad a čistý majetok

Sandy má 55 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, meria 1,65 metra a váži okolo 58 kg.

Od mája 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 120 miliónov dolárov, z ktorých väčšinu dostala ako rozvodové vyrovnanie – Garthov čistý majetok je údajne viac ako 300 miliónov dolárov.

Kto je Garth Brooks? Wiki Bio

Troyal Garth Brooks sa narodil v Tulse v Oklahome v USA 7. februára 1962 – jeho znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú národnosť. Je populárnym americkým country spevákom, ktorý je snáď najznámejší pre jeho miešanie rockového a popového štýlu do country hudby.

Garth vyrastal v Tulse spolu so svojou sestrou Kelly a štyrmi nevlastnými súrodencami z prvých manželstiev svojich rodičov.

Jeho otec Troyal Raymond Brooks Jr. pracoval pre ropnú spoločnosť – zomrel v roku 2010 a jeho matka Colleen McElroy Carroll bola country speváčka, ktorá zomrela v roku 1999. V ich dome sa každý týždeň organizovali talentové šou a každé dieťa muselo vystupovať, tak Garth sa naučil hrať na gitare a banjo. Navštevoval verejnú strednú školu, kde bol veľmi športový, keďže hral futbal, bejzbal a behal atletiku a po imatrikulácii v roku 1980 sa zapísal na Oklahoma State University so štipendiom na dráhu.

V roku 1984 ukončil bakalársky titul v odbore reklama.

Garth odštartoval svoju kariéru hudobníka v roku 1985, keď začal vystupovať v baroch okolo Oklahomy – v roku 1989 vydal svoj eponymný debutový album, ktorý sa dostal na 2. miesto v rebríčku Billboard Top Country Albums. Jeho druhý album No Fences vyšiel v roku 1990 a Garthovi údajne zarobil okolo 17 miliónov dolárov. V septembri 1991 vydal Garth svoj tretí album Ropin’ the Wind a dostal sa na prvé miesto v rebríčku Billboard 200, čo bolo prvýkrát v histórii, keď sa country spevák dostal na čelo tohto rebríčka. Jeho štvrtý album The Chase vyšiel 14. septembra 1992, ale nebol taký úspešný ako tri predchádzajúce. Svoje prvé svetové turné absolvoval v roku 1993, po ktorom nasledovalo druhé v roku 1996, ktoré trvalo dva roky, kým sa vrátil do USA. Na cestách vydal niekoľko albumov, vrátane siedmeho albumu Sevens v roku 1997.

Bolo to v roku 1992, keď Garth prvýkrát uviedol, že uvažuje o odchode do dôchodku, čo zopakoval v roku 1995, ale pokračoval vo vystupovaní. Vážnejšie začal s odchodom do dôchodku v roku 2000, keď to oficiálne oznámil 26. októbra, no ešte predtým 13. novembra 2001 vydal svoj posledný album – Scarecrow. Trisha vystupujú online na Facebooku od začiatku pandémie COVID-19.

Garth je filantrop, ktorý venoval viac ako 5 miliónov dolárov na charitu, pričom sa väčšinou zameriava na pomoc deťom, ktoré majú záujem o šport, čo ho viedlo k vytvoreniu nadácie Teammates for Kids, ktorá pomáha deťom, ktoré chcú hrať baseball, hokej a futbal. . Je zástancom manželstiev osôb rovnakého pohlavia a v roku 2000 spieval s gejským spevákom Georgeom Michaelom na koncerte za práva homosexuálov.