• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda bývalej manželky Edwarda Furlonga – Rachael Bella

Nevyslovená pravda bývalej manželky Edwarda Furlonga – Rachael Bella

ObsahKto je bývalá manželka Edwarda Furlonga Rachael Bella? Wiki Bio

Rachael Bella Zvagelsky sa narodila vo Vermilion, Južná Dakota v USA, 13. marca 1984 – jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Ona je herečka , ale možno najznámejšia ako (teraz bývalá) manželka Edwarda Furlonga, slávneho amerického herca a hudobníka.

Detstvo a vzdelanie

Rachael strávila prvé tri roky svojho života vo Vermilionu, kde ju vychovávala jej matka, keďže jej rodičia sa krátko po jej narodení rozviedli, potom sa s matkou presťahovali do New Yorku a navštevovali miestnu základnú školu. Jej matka navštevovala vysokú školu, nakoniec zmaturovala a našla si dobre platenú prácu, aby uživila seba a Rachael, no čoskoro veľmi ochorela a po zápise na miestnu strednú školu začala Rachael tiež pracovať, aby sa finančne uživila.

pridané Rachael Bella na Utorok 1. marca 2011

Raz týždenne navštevovala hodiny hudobného divadla, a keď mala osem rokov, spievala v škole a všimol si ju newyorský agent, ktorý z nej chcel, aby sa stala divadelnou herečkou. Rachael sa rozhodla počkať a nájsť si detské úlohy vo filmoch a televíznych seriáloch. Po imatrikulácii v roku 2002 sa nezapísala na vysokú školu, ale venovala sa svojej kariére herečky.

Úlohy vo filmoch

Rachael debutovala vo filme v roku 1993, keď stvárnila Ruthie, jednu z hlavných postáv kriticky uznávanej nemecko-americko-holandskej komédie When Pigs Fly s Alfredom Molinou a Marianne Faithfull, o jazzovom hudobníkovi, ktorý sotva zarába dosť peňazí na žijúci. V tom istom roku bola Rachael mladou Terezou Santangelovou v dramatický film Svätí domácnosti , v ktorom si zahrali Tracey Ullman a Vincent D’Onofrio a zachytáva tri generácie žien žijúcich v malom Taliansku v New Yorku po druhej svetovej vojne, film získal jednu cenu a na ďalšie dve bol nominovaný.

Rachael bola tiež obsadená do úlohy Young Gigi v dramatickom filme Love, Honor & Obey: The Last Mafia Marriage, príbehu Rosalie Bonnano, dcéry mafiánskeho bossa, ktorá sa vydala za syna iného mafiánskeho bossa, ktorý bol pred rokom rivalom jej otca. manželstvo – film bol nominovaný na Primetime Emmy za mimoriadny individuálny úspech v účesovej tvorbe pre minisériu alebo špeciál.

V roku 1995 sa Rachael objavila ako Betsy v rodinnej dráme A Little Princess, v ktorej hrali Eleanor Bron, Liam Cunningham a Liesel Matthewsová, a v tom istom roku stvárnila Suzie vo sci-fi filme W.E.I.R.D. World, v ktorom si zahrali Dana Ashbrook a Marshall Bell a ktorý je o problémoch vo Wilson Emery Institute for Research and Development (W.E.I.R.D.).

V roku 1996 hrala Betty Parris v historickej dráme The Crucible, v ktorej hrali Daniel Day-Lewis, Winona Ryder a Paul Scofield, o žene, ktorá sa snaží obviniť manželku svojho milenca z čarodejníctva. V roku 1962 mal film obrovský úspech. získal štyri ceny a bol nominovaný na 29 ďalších, vrátane dvoch Oscarov.

Rachael sa potom objavila ako Mladá Nikki v horore The Devil’s Child, ktorý režíroval Bobby Roth a napísal Pablo F. Fenjves. V roku 1997 ju videla ako Meredith v erotickej dráme Krvavé pomaranče s Sheryl Lee a Jamesom C Ronningom v hlavných úlohách a v roku 2002 hrala Rebeccu 'Becca' Kotler v kriticky uznávanom nadprirodzenom horore The Ring, v ktorom si zahrali Naomi Watts a Martin Henderson a ktorý získal 14 ocenení, pričom bol nominovaný na 12 ďalších.

Dve z nasledujúcich úloh Rachael boli ako Haille v americkej kriminálnej dráme American Gun v roku 2005 a v nezávislom filme Jimmy a Judy, v ktorom hrala Judy v roku 2006, zatiaľ čo dve z jej posledných úloh vo filmoch pred odchodom do dôchodku boli vo filme High Hopes. v roku 2006 a vo filme slasher čiernej komédie Drive-Thru v roku 2007, v ktorom si zahrali Leighton Meester a Nicholas D'Agosto a ktorý získal ocenenie Golden Trailer za Trashiest Trailer, napriek tomu, že dostal dosť slabé recenzie.

Úlohy v televíznych seriáloch

Rachael debutovala v televíznom seriáli v roku 1994 ako malé dievčatko v epizóde Grace and Beauty romantického komediálneho seriálu Grace Under Fire, v ktorom hrali Brett Butler a Casey Sander a ktorý sleduje bývalého alkoholika, ktorý sa po rozvode s manželom sama sa snaží vychovať svoje tri deti.

Séria bola veľkým úspechom a získala sedem ocenení, pričom bola nominovaná na 22 ďalších vrátane troch Zlatých glóbusov.

Jej ďalšou úlohou bola postava Sarah Gasnerovej v epizóde Into That Good Night lekárskeho dramatického seriálu ER, ktorý bol kritickým úspechom, pretože získal 156 ocenení vrátane Zlatého glóbusu za najlepší herecký výkon v televíznom seriáli – Dráma pre Anthonyho. Edwards a počas vysielania v rokoch 1994 až 2009 bola nominovaná na 367 ďalších ocenení. Rachael si zahrala Lisu Matthewsovú vo filme epizóda Poor Richard’s Almanach z právnického dramatického seriálu The Practice v roku 2001, predtým ako sa nakrátko objavila ako Mŕtve dievča v epizóde Lekcie kritikou uznávanej evergreenovej nadprirodzenej drámy Buffy, premožiteľka upírov v roku 2002 – séria získala 52 ocenení a bola nominovaná na 130 ďalších vrátane Zlatého glóbusu za šesť rokov svojho vzniku. vetranie.

Tri z posledných úloh Rachael v televíznom seriáli predtým, ako odišla z herectva, boli v epizóde Resilience kriminálneho seriálu Law & Order: Special Victims Unit v roku 2002, epizóde Star Crossed z nadprirodzeného dramatického seriálu Tru Calling v roku 2003 a epizóde Kapitola 80 dramatického seriálu Boston Public v roku 2004.

Od svojho odchodu do dôchodku sa vyhýbala pozornosti médií a verí sa, že Rachael pracuje v realitnom biznise už viac ako 10 rokov.

Milujte život a vzťahy

Rachael sa zoznámila so svojím prvým manželom Edwardom Furlongom v roku 2002, keď boli obsadení do toho istého filmu – chodili spolu štyri roky, kým sa 19. apríla 2006 vzali na malom ceremoniáli, na ktorom sa zúčastnili ich najbližší priatelia a rodina.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Rachael Bellou (@rachaelbk) dňa 6. mája 2012 o 18:09 PDT

Dňa 21. septembra 2006 Rachael porodila ich syna Ethana Page Furlonga , ale 8. júla 2009 podala žiadosť o rozvod, ktorý bol nakoniec ukončený 30. júna 2014 rok po tom, čo jej bol udelený súdny príkaz na približovanie sa voči Edwardovi, pričom v roku 2010 dostala dočasný súdny príkaz na Edwarda. Rachael bola počas pracovných dní zverená Ethanovi do starostlivosti, zatiaľ čo Edward ho navštevoval cez víkendy, ale po teste, ktorý ukázal, že Ethan bol pozitívny na kokaín, Edwardove návštevy jeho syna boli pod dohľadom policajta.

30. júla 2014 sa Rachael na malom ceremoniáli vydala za Rona Zvagelského a porodila im dve deti. Päťčlenná rodina vrátane Ethana momentálne býva vo svojom dome v Los Angeles v Kalifornii.

Záľuby a iné záujmy

Rachael pracuje ako speváčka, odkedy odišla do hereckého dôchodku a vystupovala v nóbl baroch po Los Angeles – jej obľúbeným žánrom je jazz a medzi jej obľúbených interpretov patria Frank Sinatra, Ella Fitzgerald a Billie Holiday. Cestovanie je jedným z jej hlavných koníčkov, pretože bola po celých Spojených štátoch za prácou aj zábavou, cestovala aj do Anglicka a Španielska v Európe a bola v Ázii navštíviť priateľov v Číne. Je milovníčkou zvierat a má domáceho psa, zatiaľ čo jej obľúbené zvieratá sú kone. Je tak trochu shopaholička, ktorá chodí nakupovať oblečenie niekoľkokrát do týždňa.

Rachael rada pozerá filmy neskoro v noci a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Richard Gere, Mel Gibson a Anne Hathaway, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Gone in 60 Seconds, Statočné srdce a Les Miserables.

Vzhľad a čistý majetok

Rachael má 36 rokov. Má dlhé čierne vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp (1,65 m) a váži okolo 128 libier (58 kg). Od júna 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov Edwardov čistý majetok je údajne viac ako 100 000 dolárov.

Kto je Edward Furlong? Wiki Bio

Edward Walter Furlong sa narodil v Glendale v Kalifornii v USA 2. augusta 1977 – jeho znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Edward je možno stále najlepšie známy pre jeho stvárnenie Johna Connora v akčnom sci-fi filme Terminátor 2: Súdny deň, v ktorom hrali Arnold Schwarzenegger a Linda Hamilton a ktorý sleduje kyborga, ktorý musí chrániť Johna Connora pred iným kyborgom. Film bol obrovským úspechom, získal 36 ocenení vrátane štyroch Oscarov, pričom bol nominovaný na 33 ďalších.

Za svoj výkon Edward získal cenu MTV Movie Award za najlepšiu prielomovú rolu, ako aj cenu Saturn za najlepšieho mladého herca.

Edwarda vychovala v Glendale jeho matka Eleanor Torres, ktorá pracovala v mládežníckom centre – jeho otec opustil rodinu skôr, ako sa s ním Edward mohol stretnúť. V roku 1990 ho Edwardova teta Nancy Tafoya a jej nevlastný brat Sean Furlong získali do opatery a pokračovali ako jeho manažéri, keď začal svoju hereckú kariéru. Navštevoval miestnu strednú školu, kde bol fyzicky aktívny, keďže hral futbal a futbal, maturoval v roku 1995.

Svoju hereckú kariéru odštartoval rolou vo filme Terminátor 2: Súdny deň v roku 1991 a potom bol pozvaný hrať vedľajšie postavy vo filme horor Pet Sematary Two, dráma American Heart v roku 1993 a kriticky uznávaný dramatický film Malá Odessa v roku 1994.

Objavil sa v niekoľkých ďalších filmoch predtým, než bol obsadený ako jedna z hlavných postáv, Daniel Vinyard v kriticky uznávanej kriminálnej dráme American History X, v ktorej hral aj Edward Norton, film bol veľkým úspechom a získal štyri ceny, pričom bol nominovaný na 14. ďalšie, vrátane Oscara za najlepšieho herca v hlavnej úlohe (pre Nortona). Pokračoval stvárnením hlavnej postavy Rona Deckera v kriminálnej dráme Animal Factory, ktorú režíroval Steve Buscemi a v hlavnej úlohe si zahrali Willem Dafoe a Danny Trejo.

Niektoré z jeho nasledujúcich úloh boli v talianskom filme The Knights of the Quest v roku 2001, v superhrdinskom filme The Crow: Wicked Prayer v roku 2005 a v dramatickom filme Living & Dying v roku 2007, v ktorom stvárnil Sama, hlavnú postavu. V roku 2011 mal vedľajšiu úlohu vo filme vigilantnej akčnej komédie The Green Hornet, v ktorom hrali Seth Rogen a Jay Chou a ktorý získal štyri ceny, zatiaľ čo jeho ďalší pozoruhodný výkon bol v dramatickom thrilleri Crave v roku 2012. Niektoré z Edwardových najnovších úloh vo filmoch boli v apokalyptickom thrilleri Aftermath v roku 2014, v dráme Zimná ruža v roku 2016 a v akčnom sci-fi filme Terminátor: Temný osud v roku 2019.

pridané Edward furlong na Piatok 15. apríla 2016

Edward sa objavil aj v niekoľkých televíznych seriáloch – jeho najpozoruhodnejší výkon bol v policajnom procedurálnom seriáli CSI: NY, v ktorom v rokoch 2006 a 2010 stvárnil Shanea Caseyho v piatich epizódach.

Edwardove problémy s alkoholom, heroínom a kokaínom sa začali v 90. rokoch a v októbri 2000 prvýkrát vstúpil do rehabilitačného programu. Pokračoval v drogách a v septembri 2009 Rachael povedala polícii, že ju Edward udrel, keď bol pod vplyvom kokaínu. V októbri 2012 ho polícia zatkla po tom, čo ho jeho dnes už bývalá priateľka Monica Keena obvinila z domáceho násilia, a po mesiaci bol za rovnaký trestný čin znovu zatknutý, rovnako ako v januári 2013. Bol odsúdený na šesť mesiacov vo väzení v marci 2013, potom, čo znova napadol Moniku, a potom, čo bol prepustený v máji 2013, bol opäť zatknutý za napadnutie Moniky. Nie sú žiadne správy o ďalších exploitoch!