Nevyslovená pravda bývalej manželky Donnieho Wahlberga Kimberly Fey

ObsahKto je Kimberly Fey?

Kimberly Fey sa narodila v USA, no presný dátum a miesto narodenia pred médiami tajila – jej znamenie zverokruhu sú vraj Ryby a má americkú národnosť. Je hudobníčka a zvukárka , ktorá môže byť známa najmä tým, že je bývalou manželkou Donnieho Wahlberga, slávneho amerického speváka, skladateľa, rappera a herca.

Raný život a vzdelanie

Kimberly bola vychovávaná spolu so svojimi súrodencami jej otcom, ktorý bol taxikár, a jej matkou, ktorá bola pokladníčkou v miestnom supermarkete.

Vyrastala so záujmom o hudbu, pretože v jej dome vždy niečo hralo, väčšinou blues a jazz.

Kimberly začala spievať na základnej škole a účinkovať v školských hrách, pričom ju zaujímali aj iné veci, ako napríklad hranie futbalu a tanec. Snívala o tom, že sa stane slávnou hudobníčkou počas navštevovania strednej školy a po tom, čo začala experimentovať s hudbou, sa začala zaujímať o zvukové inžinierstvo. Po imatrikulácii sa Kimberly rozhodla zamerať sa radšej na svoju kariéru ako na zápis na vysokú školu.

Kimberlyina kariéra

O Kimberlyinej kariére sa toho veľa nevie, okrem toho, že je hudobníčka a zvukárka, ktorá pri rôznych príležitostiach spolupracovala so svojím už bývalým manželom – obaja začali spolupracovať, keď bol členom rapovej skupiny Marky Mark and the Funky Bunch. , čím sa tiež prvýkrát stretli.

Dnes pracuje aj ako realitná maklérka, čo napadlo jej kamarátky kvôli jej záujmu o cestovanie a Kimberly si túto prácu zamilovala, keď ju vyskúšala.

Milujte život a manželstvo s Donniem Wahlbergom

Kimberly a Donnie začali chodiť v roku 1990, ale svoj vzťah tajili pred pozornosťou médií predtým, ako v roku 1991 oznámili, že sú spolu – asi po troch rokoch randenia Kimberly porodila ich syna Xaviera Alexandra a 20. augusta 1999 Kimberly a Donnie sa oženil na súkromnom obrade za účasti širokého okruhu ich priateľov a rodinných príslušníkov. V roku 2001 sa im narodil druhý syn Elijah Hendrix. rodina sa rozpadla v auguste 2008 , keď Kimberly podala žiadosť o rozvod a obvinila Donnieho z toho, že ju podvádzal s kanadskou modelkou Michelle Tomlinson, toto obvinenie Donnie poprel.

Rozvod bol dokončený v roku 2010, pričom Kimberly dostala plnú starostlivosť o ich synov.

V júli 2013 začala Donnie chodiť s americkou herečkou a modelkou Jenny McCarthy a 31. augusta 2014 sa zosobášili.

Kimberly nehovorila o žiadnych mužoch, s ktorými by mohla chodiť po rozvode s Donniem, a od novembra 2020 je slobodná, raz vydatá a má dvoch synov.

Záľuby a iné záujmy

Hlavným koníčkom Kimberly je cestovanie a pracovne aj zábavne cestovala po celých USA a cestovala aj do zahraničia, kde zostala v európskych krajinách, ako je Taliansko a Grécko.

Leto je jej obľúbeným ročným obdobím, pretože má záujem o plávanie v oceáne, opaľovanie na pláži a fotenie – je nahraných veľa obrázkov s Kimberly na pláži na jej instagramový účet . Zimu má rada aj kvôli snehu a rada lyžuje.

Kimberly je milovníčkou zvierat a počas svojich tínedžerských rokov mala dve domáce mačky, dobrovoľne pracovala v miestnom útulku pre zvieratá a jej obľúbené „zvieratá“ sú papagáje.

Vo svojom voľnom čase, ktorý je väčšinou neskoro v noci, rada sleduje filmy s niektorými z jej obľúbených hercov a herečiek – Russell Crowe, Tom Hanks a Julia Roberts – ako napríklad Dobrý rok, Sleepless in Seattle a Notting Hill.

Vek, výška a čistý majetok

Predpokladá sa, že Kimberly má okolo 40 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 7 palcov (1,71 m) a váži okolo 130 libier (60 kg). Od novembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 2 milióny dolárov – väčšinu z nich dostala ako rozvodové vyrovnanie – zatiaľ čo Donnieho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 25 miliónov dolárov.

Kimberly Fey a Donnie Wahlberg

Kto je Donnie Wahlberg?

Donald ‚Donnie‘ Edmond Wahlberg Jr. sa narodil v Dorchestri v štáte Massachusetts USA 17. augusta 1969 – jeho znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je to spevák a herec, pravdepodobne najlepšie známy ako člen kapely New Kids on the Block.

Donnieho vychovávali spolu so svojimi ôsmimi súrodencami (iba jedného mladšieho) ich otec Donald Edmond Wahlberg starší, ktorý bol vodičom dodávky, a ich matka Alma Elaine, ktorá pracovala ako banková úradníčka – Donnieho otec bol ženatý raz pred Almou a má tri deti. z toho manželstva. Keď mal Donnie 13 rokov, jeho rodičia sa rozviedli.

Donnie bol prvým členom New Kids on the Block a pomohol nájsť ďalších členov vrátane svojich priateľov Jamieho Kellyho a Dannyho Wooda, ako aj jeho brata Marka – ku kapele sa pridali aj bratia Jordan a Jonathan Knight, zatiaľ čo Donnieho brat čoskoro odišiel a nahradil Joey McIntyre. Ich eponymný debutový album vyšiel v apríli 1986 so slabým ohlasom, ale ich druhý album Hangin' Tough nasledoval krátko po tom, čo chlapcov preslávil v USA a Spojenom kráľovstve – dodnes vydali sedem albumov, sedem kompilačných albumov, jeden predĺžený. hra a 21 singlov.

Donnie je tiež veľmi populárny pre svoju hereckú kariéru, keďže sa mu pripísalo účinkovanie v približne 65 filmoch a televíznych seriáloch.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom DONNIE WAHLBERG (@donniewahlberg)

Debutoval účinkovaním v kriminálnej dráme Bullet, ktorá vyšla v roku 1996, a niekoľko z jeho nasledujúcich úloh bolo v kriminálny triler Ransom , akčnú kriminálnu drámu Southie a nadprirodzený psychologický triler Šiesty zmysel. Preslávil sa v roku 2001, keď bol pozvaný hrať jednu z hlavných postáv v miniseriáli Band of Brothers, ktorý je dnes hodnotený ako jeden z najlepších televíznych seriálov, aké boli kedy natočené – Donnie tiež hral hlavnú postavu v akčnom dramatickom seriáli Boomtown, a v sci-fi horore Dreamcatcher. Je známy aj tým, že sa objavil vo filmoch Saw II, Saw III a Saw IV a stvárnil nadporučíka Burtona v dramatickom filme Annapolis, v ktorom hral James Franco. Za svoje herecké schopnosti bol Donnie nominovaný na päť cien, vrátane dvoch cien Primetime Emmy.

V čase, keď sa New Kids on the Block stále rozbiehali, bol Donnie známy ako „zlý chlapec“ skupiny – v roku 1991 vylial vodku na koberec na chodbe hotela Seelbach a zapálil ho – mal minúť na 20 rokov väzenia, ale všetky obvinenia boli zrušené po tom, čo súhlasil, že bude verejne hovoriť o jazde pod vplyvom alkoholu, zneužívaní drog a požiarnej bezpečnosti.

Je veľkým fanúšikom basketbalu a fandí Bostonu Celtics. V roku 2010 narozprával dokument o tíme s názvom The Association: Boston Celtics. Spolu so slávnym americkým rapperom a hercom Ice Cube narozprával aj dokumentárny film Celtics/Lakers: Best of Enemies z roku 2017.

Donnie a jeho dvaja bratia Mark a Paul prevádzkujú v Bostone reštauráciu s názvom Wahlburgers.