Nevyslovená pravda bývalej manželky Dennisa Rodmana – Michelle Moyer

ObsahKto je Michelle Moyer?

Michelle Moyer sa narodila v roku 1967 v Spojených štátoch, skutočný dátum a miesto jej narodenia neboli zverejnené. Je to 53-ročná celebrita, pravdepodobne najznámejšia ako tretia a bývalá manželka Dennisa Rodmana, bývalého profesionálneho hráča Národnej basketbalovej asociácie (NBA).

Aká bohatá je teraz? Michelle Moyer Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 čistý majetok Michelle Moyerovej presahuje 300 000 dolárov, ktoré získala prostredníctvom rozvodového vyrovnania. Aj keď jej bývalý manžel Dennis Rodman zarobil počas svojej kariéry viac ako 27 miliónov dolárov, jeho aktuálne čisté imanie je len 500 000 dolárov. Uvádza sa, že vlastní Michelle takmer 1 milión dolárov na podporu dieťaťa.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#zlé vlasy #klobúk #mama #Rodman

Príspevok zdieľaný používateľom Michelle Rodman (@michelle.rodman) dňa 24. júna 2013 o 15:40 PDT

Raný život, národnosť, etnicita, vzdelanie

Michelle Moyer zrejme strávila svoje prvé roky niekde v USA. Podľa národnosti je Američanka a patrí k belošskej etnickej skupine. Neexistujú však žiadne informácie o jej rodičoch, súrodencoch a vzdelaní.

Manželstvo s Dennisom Rodmanom

Michelle Moyer a Dennis Rodman sa stretli v bare v roku 1999 a okamžite sa zamilovali do vzťahu. Nakoniec zaviazali uzol na súkromnom svadobnom obrade ktorý sa konal v Newport Beach v Kalifornii v deň jeho 42. narodenín – 13. mája 2003.

Pred sobášom bol Dennis Rodman ženatý s Annie Bakes – začali spolu chodiť v roku 1987 a ona im v roku 1988 porodila dcéru menom Alexis Caitlyn. Dennis a Annie sa následne zosobášili v septembri 1992, no ich manželstvo trvalo len 82 dní. . Potom sa v roku 1998 oženil so slávnou modelkou Carmen Electra, ale v nasledujúcom roku sa rozviedli, Rodman podal žiadosť o zrušenie s tvrdením, že v čase manželstva bol „nezdravý duch“.

Rozvod

V roku 2004 sa Michelle a Dennis vydali každý svojou cestou a ona požiadala o rozvod. Aj keď sa niekoľko rokov pokúšali o zmierenie, rozvod sa skončil v roku 2012.

Hlavnými dôvodmi boli jeho alkoholizmus a drogová závislosť, údajné domáce násilie a zjavná nevera v Rodmanovom mene. Michelle sa raz vyjadrila, že bol nezodpovedným otcom, ktorý sa údajne opil pred ich deťmi.

Matka troch detí

Michelle má z predchádzajúceho vzťahu dcéru menom Teyana. Neskôr privítala dve deti s Dennisom, ich prvé dieťa, syna menom Dennis Thayne Rodman Jr. 25. apríla 2000. Teraz hrá basketbal za Washington State Cougars z konferencie Pac-12. Ich druhé dieťa, dcéra menom Trinity, sa narodilo v roku 2001.

Je futbalistkou a hrala za ženský národný tím USA, naposledy podpísala zmluvu s ženským futbalovým tímom Cougars. Michelle má tiež dve vnúčatá od svojej staršej dcéry Teyany.

Vzhľad a vitálna štatistika

Michelle Moyer má dlhé blond vlasy a modré oči. Stojí vo výške 5 stôp 10 palcov (1,78 m), pričom jej hmotnosť je okolo 110 libier (50 kg). Jej dôležité štatistiky, podprsenka, šaty a veľkosť topánok neboli odhalené.

Kto je jej bývalý manžel? Dennis Rodman Krátke Wiki/Bio

Dennis Keith Rodman sa narodil 13. mája 1961 v znamení Býka v Trentone, New Jersey, USA Philanderovi Rodmanovi, Jr., členovi amerického letectva, a Shirley Rodman.

Jeho otec ich opustil, keď mal tri roky, takže Dennisa vychovávala slobodná matka v Oak Cliff v Dallase po boku dvoch sestier Kim a Debry. Jeho otec má 27 detí so štyrmi rôznymi ženami, pričom Dennis raz povedal, že má celkovo 46 súrodencov.

Vzdelanie a amatérska kariéra

Dennis Rodman chodil na strednú školu South Oak Cliff High School, kde začal hrať basketbal, ale nemohol sa pripojiť k školskému basketbalovému tímu, pretože mal v tom čase iba 5 stôp a 6 palcov (1,68 m). Po imatrikulácii strávil nejaký čas prácou ako nočný vrátnik na medzinárodnom letisku Dallas Forth Worth, ale po náhlom skoku rastu na 6 stôp 7 palcov (2,01 m) Dennis opäť začal hrať basketbal.

Na jeden semester nastúpil na Cooke County College, po ktorom prešiel na Southeastern Oklahoma State University. Dennis tam dosiahol priemer 25,7 bodu a 15,7 doskokov na zápas a vyhral tri ocenenia NAIA All-American Awards. Hral aj na turnaji Portsmouth Invitational Tournament a získal ocenenie pre najužitočnejšieho hráča.

Profesionálna kariéra NBA

Počas štúdia na vysokej škole si Dennis Rodman všimol Detroit Pistons a jeho profesionálna hráčska kariéra začala, keď si ho tím v roku 1986 vybral ako tretiu voľbu v druhom kole draftu NFL. Do roku 1993 hral za Detroit Pistons, potom za San Antonio Spurs v rokoch 1993 až 1995, Chicago Bulls v rokoch 1995 až 1998, Los Angeles Lakers v roku 1999 a Dallas Mavericks v roku 2000.

Počas svojej kariéry bol Dennis sedemkrát menovaný do All-Defenzívneho prvého tímu NBA, dvakrát do zápasu hviezd NBA, vyhral päť majstrovstiev NBA so svojimi tímami dve ceny Defenzívneho hráča roka NBA. Dennis ukončil svoju profesionálnu kariéru v NBA so 6 683 bodmi, 11 954 doskokmi a 1 600 asistenciami. Jeho dres s číslom 10 bol vyradený v roku 2011 Pistons. V tom istom roku bol Dennis uvedený do basketbalovej siene slávy Naismith Memorial .

Profesionálna zápasnícka kariéra

Dennis Rodman je známy aj ako profesionálny zápasník. V rokoch 1997 až 1999 súťažil v World Championship Wrestling (WCW), pričom debutoval v marci 1997, keď sa objavil ako súčasť nWo.

Potom sa spojil s Hulkom Hoganom na zápas proti The Giant a Lex Luger, ale boli porazení. Potom pomohol Hulkovi vyhrať majstrovstvá sveta v ťažkej váhe WCW v auguste 1997. Počas nasledujúceho roka sa sústredil na hranie basketbalu, ale v roku 1999 sa vrátil na WCW. Dennis ukončil zápasenie po prehre s Curtom Henningom na i. -Generation Superstars of Wrestling pay-per-view podujatie v júli 2000. Neskôr súťažil v reality programe Hulka Hogana Celebrity Championship Wrestling (2008) a skončil ako víťaz.

Iné projekty

Dennis Rodman vytvoril svoju vlastnú reality show s názvom Rodman World Tour , vysielané na MTV v roku 1996.

V roku 1997 sa objavil aj v akčnom filme Double Team po boku Mickeyho Rourkea a Jeana-Clauda Van Damma, ktorý mu vyniesol tri ocenenia Zlatá malina. Hosťoval aj v televíznych seriáloch ako Baywatch, 3rdRock From The Sun a Soldier of Fortune, Inc. a také reality show, ako je okrem iného britská verzia Celebrity Big Brother, Celebrity Mole a Celebrity Apprentice. V roku 2005 pózoval nahý pre PETA, prvý muž, ktorý to urobil, a v tom istom roku sa stal komisárom futbalovej ligy spodnej bielizne. Niekoľkokrát cestoval do Severnej Kórey, čo bolo zdokumentované vo filme Dennisa Rodmana Veľký tresk v Pchjongjangu z roku 2015. Dennis napísal dve autobiografické knihy, Bad As I Wanna Be (1996) a I Should Be Dead By Now (2005).