Nevyslovená pravda bývalej manželky Dennisa Quaida – Kimberly Quaid

ObsahKto je bývalá manželka Dennisa Quaida? Kimberly Quaid Wiki Bio

Kimberly Kathryn Buffington Quaid sa narodila v Austine, Texas, USA, dňa 17. októbra 1971 – jej znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Ide o realitnú maklérku, ktorá si získala uznanie po svadbe so slávnym americkým hercom Dennisom Quaidom, pričom sa stala ešte populárnejšou, keď sa s ním po 14 rokoch manželstva rozviedla.

Raný život a vzdelanie

Kimberly vychovával v Austine ako jediné dieťa jej otec Thomas B. Buffington o jej matke nie je nič známe, keďže jej rodina bola vždy dosť staromódna, kde žena mala zostať doma a starať sa o dom a deti.

https://www.facebook.com/Rileyroos.DreamsStartSmall/photos/a.186922023298/10150987720968299/?type=3&theater

Kimberly snívala o tom, že sa stane slávnou modelkou, keď vyrastie, a navštevovala baptistickú strednú školu Hyde Park, kde bola fyzicky aktívna, behala na dráhe a hrala lakros, pretože verila, že jej to pomôže vytvarovať si telo, aby bola pripravená pracovať ako Model. Po imatrikulácii sa zapísala na University of Texas, kde v roku 1993 ukončila bakalársky titul.

Kariéra realitného makléra

odvážila sa Kimberly do oblasti nehnuteľností krátko po promócii odložila svoje sny o modelingu bokom, keď s pomocou svojho otca získala svoju prvú prácu. Pre Buffington Signature Homes pracuje od roku 2015 a v súčasnosti je realitnou maklérkou.

Milujte život a manželstvo s Dennisom Quaidom

Dennis Quaid a Kimberly stretol na párty v roku 2002, kde ich zoznámil spoločný priateľ, a o dva roky neskôr sa 4. júla 2004 zosobášili, pričom podujatie sa konalo v Paradise Valley v Montane na Dennisovom ranči, na ktorom sa zúčastnili len ich najbližší priatelia a rodina, v počte okolo 50 ľudí. . O tri roky neskôr, 8. novembra 2007, Kimberly porodila ich dvojičky Zoe Grace a Thomasa Boonea.

Problémy sa začali v prvej polovici roku 2012, keď Kimberly podala žiadosť o rozvod, no neskôr svoju žiadosť stiahla, neskôr v októbri však obaja začali žiť oddelene a Dennis tentoraz podal žiadosť o rozvod, 30. novembra 2012. sa dali opäť dokopy v septembri 2013 predtým, ako mohol byť rozvod dokončený, ale naposledy sa rozišli 28. júna 2016, pričom ich rozvod bol dokončený 27. apríla 2018.

Dennis požiadal o spoločnú starostlivosť, ale Kimberly dostala dvojičky do plnej starostlivosti.

Kimberly bola Dennisova tretia manželka – jeho prvou bola P.J. Soles, herečka a producentka, a boli manželmi od 23. novembra 1978 do 23. augusta 1983. Dňa 14. februára 1991 sa Dennis oženil s Meg Ryan, slávnou americkou herečkou a producentkou, a boli spolu do 16. júla 2010, kým Meg 24. apríla 1992 porodila ich syna Jacka Quaida, teraz herca.

Záľuby a iné záujmy

Kimberly rada cestuje a jej práca realitnej maklérky ju zaviedla po celom štáte Texas, pričom za prácou aj zábavou cestovala aj po USA. Navštívila niekoľko európskych krajín, z ktorých niektoré sú Taliansko, Švédsko a Anglicko.

Kimberly je zástankyňou bezpečnosti pacientov a začala sa o túto záležitosť zaujímať po tom, čo jedno z jej dvojčiat, keď mali len 10 dní, dostalo obrovskú dávku heparínu po tom, čo si zdravotnícky pracovník pomýlil jeden liek s druhým. Našťastie si pracovník čoskoro všimol a vyriešil problém a dnes Kimberly pomáha produkovať dokumentárne filmy súvisiace s predchádzaním týmto druhom chýb.

Vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a niektoré z jej obľúbených herečiek a hercov sú Angelina Jolie, Meryl Streep a Robert De Niro, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Devil Wears Prada, Pán a pani Smithovci a One. deň.

Vzhľad a čistý majetok

Kimberly má 48 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, meria 1,76 m (5 stôp), váži približne 60 kg a jej dôležité štatistiky sú 37-27-36.

Od apríla 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov – ona dostal 2 milióny dolárov ako rozvodové vyrovnanie . Dennis jej platí 13 750 dolárov každý mesiac za výživné na deti (dostane ešte viac, ak Dennis zarobí viac ako 1,3 milióna dolárov ročne), pričom ona tiež dostala 1 milión dolárov po vysporiadaní ich majetku a musela si ponechať svoj Mercedes.

Kto je Dennis Quaid? Wiki Bio

Dennis William Quaid sa narodil v Houstone, Texas, USA, dňa 9. apríla 1954 , takže jeho znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Je to herec najlepšie známy pre svoje úlohy v komediálnych filmoch ako The Parent Trap a The Big Easy. Dennisa vychovávali v Houstone jeho otec William Rudy Quaid, ktorý bol elektrikár, a jeho matka Juanita B. ‚Nita‘ Quaid, ktorá bola realitnou maklérkou.

Dennis študoval na základnej škole Paula W. Horna, kde sa začal zaujímať o herectvo, a potom navštevoval strednú školu v Pershingu a potom šiel na strednú školu Bellaire. Počas štúdia na univerzite v Houstone sa zameral na štúdium herectva, ale po roku skončil, aby sa mohol venovať kariére herca na plný úväzok.

Po presťahovaní sa do Hollywoodu v Los Angeles mal Dennis problém nájsť si prácu, no uznanie získal po tom, čo bol v roku 1979 obsadený do komediálneho filmu Breaking Away, po ktorom nasledoval jeho chválený výkon v historickom filme The Right Stuff. Prvú hlavnú úlohu získal v hudobnom dramatickom filme The Night the Lights Wet Out in Georgia v roku 1981, v sci-fi filmoch Enemy Mine v roku 1985 a Innerspace v roku 1987.

V roku 1994 čelil problémom po tom, čo mu bola diagnostikovaná mentálna anorexia, ktorá bola spôsobená stratou 40 libier kvôli úlohe Doca Hollidaya v životopisnom westernovom filme Wyatt Earp. Podarilo sa mu prekonať túto situáciu, ako aj bojovať so svojou závislosťou od kokaínu a potom sa objavil v mnohých ďalších, kritikou uznávaných filmoch, z ktorých niektoré sú The Rookie v roku 2002, The Flight of the Phoenix v roku 2004 a G.I. Joe: The Rise of Cobra v roku 2009. Niektoré z jeho najnovších rolí vo filmoch boli vo filmoch The Intruder, A Dog’s Journey a Midway, ktoré všetky vyšli v roku 2019.

Dennis je filantrop, ktorý v rokoch 2002 až 2007 každoročne organizoval golfové turnaje, na ktorých hrali golf celebrity, pričom peniaze sa delili medzi miestne charitatívne organizácie pracujúce s deťmi. Daroval peniaze na vybudovanie mnohých lekárskych kliník a nemocníc v Strednej Amerike a tiež daroval Medzinárodnej nemocnici pre deti v New Orleans v Louisiane.

Je tiež hudobníkom a už roky je členom kapely The Sharks – jeden z jeho prvých singlov Closer to You sme mohli počuť vo filme The Big Easy v jeho podaní. Dennis bol v minulosti pilotom a mal „lietadlo Cessna Citation“.