Nevyslovená pravda bývalej manželky Bobbyho Flaya – Debra Ponzek

ObsahKto je Debra Ponzek, bývalá manželka Bobbyho Flaya?

Debra Ponzek sa narodila 26. augusta 1961 v Morristowne, New Jersey, USA – jej znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Je kuchárka , ktorá je však azda najznámejšia ako bývalá manželka Bobbyho Flaya, slávnej americkej televíznej osobnosti, šéfkuchára a reštaurátora.

Raný život a vzdelanie

Debra bola vychovaná v Morristowne ako jediné dieťa jej talianskym otcom, ktorý bol kuchár, a jej americkou matkou, ktorá pracovala ako servírka. Motivovaná rodičmi sa Debra začala zaujímať o jedlo vo veľmi ranom veku a otec aj matka ju naučili všetko, čo chcela vedieť.

pridané Debra Ponzek na Štvrtok 20. februára 2014

Počas navštevovania strednej školy bola Debra fyzicky veľmi aktívna, pretože hrala futbal a tenis za školské tímy a po imatrikulácii v roku 1979 zapísala sa na Bostonskú univerzitu na ktorom rok študovala inžinierstvo, potom prerušila štúdium a zapísala sa na The Culinary Institute of America – v roku 1984 ukončila bakalársky titul a potom začala svoju kariéru ako šéfkuchárka.

Kariéra ako kuchár

Debra začala pracovať v reštaurácii Tarragon Tree v Chathame v New Yorku, ako aj v Toto Steakhouse v Summite v New Jersey, keď ešte študovala na vysokej škole.

Po získaní vysokoškolského diplomu sa stala sous-chef v reštaurácii Montrachet, ktorú prevádzkoval šéfkuchár Drew Nieporent, a v roku 1992 Debra bola ocenená cenou Jamse Beard Foundation za šéfkuchára vychádzajúcej hviezdy . V roku 1994 odišla z Montrachetu, aby otvorila svoju vlastnú reštauráciu Aux Delices v Greenwichi v štáte Connecticut – odvtedy otvorila nové reštaurácie na rôznych miestach a organizuje kurzy varenia na internete.

Debra získala široké uznanie až po tom, čo ju obsadili do televíznej reality show Great Chefs – Great Cities, v ktorej pripravovala tri jedlá.

png

Milujte život a manželstvo s Bobbym

Debra sa s Bobbym Flayom zoznámila v júni 1990 na podujatí organizovanom pre šéfkuchárov a o deň neskôr začali spolu chodiť. Po necelom mesiaci Bobby požiadal Debru o ruku a na súkromnom obrade si vymenili sľuby sa zúčastnili ich najbližší priatelia a rodina v máji 1991 . V roku 1992 bol Bobby nominovaný na rovnakú cenu nadácie Jamesa Bearda za šéfkuchára vychádzajúcej hviezdy, ale chcel sa stiahnuť po tom, čo zistil, že Debra bola tiež nominovaná, nebolo mu to však umožnené, no cenu napriek tomu získala Debra. V roku 1993 Bobby vyhral rovnakú cenu, ktorú mu odovzdala Debra.

Koncom roku 1993 sa však rozviedli a len o rok neskôr sa Debra stretla a vydala za Taliana Grega Addonizia, ktorý sa radšej vyhýba pozornosti médií. Niekoľko mesiacov po svadbe sa Debre narodila ich dcéra Remy a v nasledujúcich piatich rokoch ich nasledovali dvaja synovia Cole a Gray. Zdá sa, že päťčlenná rodina vedie šťastný spoločný život vo svojom dome v Connecticute.

Záľuby a iné záujmy

Debra je veľkou milovníčkou zvierat a má troch psov, ktorých často vidno na obrázkoch, ktoré odovzdáva na jej instagramový účet .

Voľný čas rada trávi vonku, je milovníčkou kvetov, a preto rada pracuje vo svojej záhrade a trávi čas sama.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Teraz som s Pam! #najlepší tréner #posilňovňa #pamcakes #zdravé #cvičenie s váhou #pondelokráno #forma

Príspevok zdieľaný používateľom Šéfkuchárka Debra Ponzek (@debraponzek) dňa 27. apríla 2015 o 7:13 PDT

Jedným z Debriných hlavných koníčkov je cestovanie a navštívila mnoho štátov v USA, no najradšej cestuje po Európe – niektoré z jej obľúbených miest sú Londýn v Anglicku, Miláno v Taliansku a Paríž vo Francúzsku. Leto je jej obľúbeným obdobím – nemá rada chladné počasie ani sneh.

Debra tiež rada pozerá filmy neskoro v noci a medzi jej obľúbených hercov a herečiek patrí Tom Hanks, Amanda Seyfried a Julia Roberts, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patrí Sleepless in Seattle, Listy Juliette a The Runaway Bride.

Vek a výška

Debra má 59 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a modré oči, jej výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži približne 65 kg. Od septembra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 30 miliónov dolárov, zatiaľ čo čistý majetok Bobbyho je údajne viac ako 30 miliónov dolárov.

Kto je Bobby Flay?

Robert William Flay sa narodil v New Yorku, USA, 10. decembra 1964 – jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Bobby v súčasnosti pracuje v niekoľkých reštauráciách ako šéfkuchár, vrátane Bobby Flay Steak v Atlantic City, Mesa Grill v Las Vegas a The Gato v New Yorku.

Bobby bol vychovaný na Manhattane v New Yorku ako jediné dieťa jeho rodičmi Billom Flayom a Dorothy Barbarou McGuirkovou – Bobby mal osem rokov, keď požiadal svojho otca, aby mu kúpil rúru Easy-Bake, a hoci sa s ním jeho otec hádal najprv ho nakoniec kúpil.

Bobby opustil školu vo veku 17 rokov, pretože sa chcel venovať svojej kariére šéfkuchára.

Dve z jeho prvých zamestnaní boli v špeciálnej reštaurácii Baskin-Robbins a pizzerii a jeho otec mu nakoniec pomohol začať pracovať v reštaurácii Joe Allen ako šéfkuchár šalátov. Majiteľ reštaurácie Joe Allen, zaujatý jeho schopnosťami, zaplatil za Bobbyho navštevovať Francúzsky kulinársky inštitút . Po získaní diplomu v roku 1984 sa stal sous-chef a nakoniec začal pracovať ako šéfkuchár pre Jonathana Waxmana v jeho reštaurácii Bud and Jams.

Bobby si dal vo varení krátku prestávku, keď vstúpil do burzového biznisu, no čoskoro sa vrátil do kuchyne, aby pracoval v Miracle Grill ako šéfkuchár. 15. januára 1991, hneď ako bol Mesa Grill otvorený, Bobby tam začal pracovať ako šéfkuchár a nakoniec sa stal partnerom.

Svoju prvú reštauráciu otvoril v novembri 1993 s názvom Bolo Bar & Restaurant a následne otvoril niekoľko ďalších reštaurácií Mesa Grill v USA, napríklad v Las Vegas, ktorá ako jediná získala hviezdu Michelin, no o rok neskôr jej odobrali.

15. júla 2008 otvoril Bobby’s Burger Palace (BBP) v Lake Grove na Long Islande a potom 5. decembra 2008 druhý BBP v Eatontowne v New Jersey a tretí BBP 31. marca 2009 v Paramuse v New Jersey. Bobby má dnes 11 BBP.

Objavil sa v niekoľkých televíznych reality seriáloch, ako napríklad Great Chefs – Great Cities, Mexican Madness a Great Chefs Cook American. Je to spisovateľ, ktorý vydal viac ako 10 kuchárskych kníh.

Bobby sa tiež zaujíma o konské dostihy a dnes vlastní aspoň jedného koňa, ktorý získal ocenenia, zatiaľ čo jeho dostihový kôň More Than Real vyhral v roku 2010 Breeders’ Cup Juvenile Fillies Turf, jedny z najprestížnejších dostihov v USA.

Po rozvode s Debrou sa Bobby v roku 1995 oženil s Kate Connellyovou, ktorá im porodila dcéru Sophie, no rozviedli sa v roku 1998. 20. februára 2005 sa Bobby oženil so slávnou americkou herečkou Stephanie Caroline Marchovou, no v marci 2015 sa rozišli. ich rozvod bol ukončený o päť mesiacov neskôr. Vo februári 2016 začal Bobby chodiť s Helene Yorker, americkou herečkou a tanečnicou kanadského pôvodu, no začiatkom roka 2019 sa rozišli.