• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda bývalej manželky Bama Margera – Missy Rothstein

Nevyslovená pravda bývalej manželky Bama Margera – Missy Rothstein

ObsahKto je Missy Rothstein?

Missy Rothstein je americká herečka, reality celebrita, modelka aj fotografka, ktorá je však najpopulárnejšia ako bývalá manželka slávneho amerického skateboardistu, zabávača, hudobníka a televíznej osobnosti – Bam Margera .

Melissa Missy “ Rothstein sa narodil v znamení zverokruhu Blíženci 3rdjúna 1980 v Springfielde v Pensylvánii a je americkej národnosti a bieleho etnika. Po imatrikulácii na West Chester East High School, kde prvýkrát stretla svojho budúceho manžela Bama, sa zapísala na Penn State University, ktorú neskôr ukončila a získala bakalársky titul v odbore komunikácia.

pridané Slečna Margera Rothsteinová na Utorok 10. mája 2016

V roku 2003 Missy debutovala pred kamerou, keď sa objavila v Margerinej romantickej komédii Haggard. V roku 2005 hrala v niekoľkých epizódach piatej sezóny Bamovej vlastnej televíznej reality show s názvom Viva La Bam, sledovala každodenný život jeho rodiny a priateľov, pričom na sebe navzájom predvádzala rôzne výzvy a žarty. okrem toho ona sa pred kamerou objavila pozoruhodne v Margerinom komediálnom filme s prázdninovou tematikou z roku 2008 s názvom Bam Margera Presents: Where the ♯$&% Is Santa? zatiaľ čo v roku 2009, Rothstein sa objavil v hudobnom videu k piesni A#1 Roller Rager od CKY.

The 39-ročný Missy má štíhlu a tónovanú siluetu, meria 5 stôp 7 palcov (1,70 m) a váži okolo 132 libier (60 kg) s dôležitými štatistikami 34-25-35.

Manželstvo s Margerou

Missy a Bam sa stretli počas prvého ročníka na strednej škole West Chester East High School. Po tom, čo sa v roku 2005 skončil Margerin sedemročný vzťah s Jenn Rivellovou, Missy sa znova spojili a čoskoro potom začali chodiť a o necelý rok neskôr oznámili zasnúbenie. Pred ich svadbou, Bamova bezbožná únia Televízne reality seriály sa začali vysielať na MTV a MTV Canada a v priebehu deviatich epizód ukázali ich prípravy na veľký deň.

Publikum mohlo podrobne nahliadnuť do predsvadobných dní Bama a Missy, vrátane nákupu svadobných šiat a prsteňov, svadobnej sprchy, skúšobnej večere, ako aj rozlúčky so slobodou v Bam’s Las Vegas a rozlúčky so slobodou Missy v Palm Springs v Kalifornii. Jedna z epizód bola venovaná Missyinej nahej fotke Playboy časopis, zatiaľ čo posledná epizóda relácie bola venovaná svadba samotný obrad. Konalo sa dňa 3rdfebruára 2007 a konala sa v hoteli Loews vo Philadelphii v Pensylvánii pred takmer 350 hosťami, ktorých zabávali The Sounds a Iggy Pop and the Stooges.

Hoci to všetko prebehlo hladko, ako sa ukázalo na malých obrazovkách, Bam neskôr priznal, že posádka Jackass bola zodpovedná za spôsobenie celkovej škody odhadovanej na 13 000 dolárov počas obradu. Novomanželský pár strávil medové týždne v Dubaji v Spojených arabských emirátoch.

Avšak už po troch rokoch manželského života sa v roku 2010 verejne ukázalo, že Missy a Bam sa rozišli a žili v rôznych mestách. ich rozvod bol nakoniec dokončený v novembri 2012.

Bam Margera

Brandon Cole ‚Bam‘ Margera sa narodil 28thseptembra 1979, vo West Chester v Pensylvánii, americkej národnosti a bieleho etnika, mladší syn kozmetičky a kaderníčky April a jej manžel Phil Margera, ktorý bol účtovníkom, má staršieho brata menom Jess. Bam. Začal navštevovať strednú školu West Chester East High School, ale po prvom ročníku odišiel.

Bamova skateboardová kariéra sa začala v roku 1997 a krátko po tom, ako začal nahrávať skateboarding a robiť kaskadérske kúsky, z ktorých sa nakoniec stala séria videí CKY – Camp Kill Yourself.

Kvôli popularite, ktorú tieto videá vzbudili medzi publikom, založil Margera spolu s niekoľkými priateľmi skupinu CKY Crew, ktorá potom vydala ďalšie tri korčuliarske filmy, jednoducho označené ako CKY2K, CKY3 a CKY4. Na ceste ku sláve Margera vystúpil koncom roka 2000. Keď sa Steve-O, Johnny Knoxville, Dave England a Chris Pontius pripojil k tímu Jackass . A séria Jackass, populárny pre svoje bláznivé a často život ohrozujúce kúsky a dosť kruté a kontroverzné žarty, sa vysielal na MTV tri sezóny až do roku 2007, pričom vyprodukoval celkovo 55 epizód a tiež šesť vedľajších filmov, ako napríklad Jackass: The Movie ( 2002), Jackass Number Two (2006), Jackass 3D (2010) a v roku 2013 komediálny film Jackass Presents: Bad Grandpa, nominovaný na Oscara.

Medzi ďalšie nezabudnuteľné vystúpenia Margery pred kamerou patrí účinkovanie vo filmoch ako Grind (2003), Minghags (2009) a The Bates Haunting (2012).

Do väčšieho povedomia sa Margera dostal v roku 2003, keď mal vlastný televízny reality seriál nech žije bam začala vysielať na MTV. Ako vedľajšiu šou Jackass ju napísal a produkoval sám Margera a natáčal sa na jeho 14-akrovom veľkom pozemku Castle Bam v Pensylvánii. Vysielal sa päť sezón do roku 2006 a vystupoval v ňom jeho rodinní príslušníci a priatelia a vyprodukovalo sa celkovo 40 epizód, z ktorých každá mala špecifickú tému, poslanie alebo úlohu, ktorú treba splniť.

Od roku 2001 do roku 2016 Bam ‚jazdil‘ ako člen skateboardingovej posádky Team Element, než v roku 2017 oficiálne odišiel do dôchodku.

V auguste 2019 LAPD zatknutý Margera po tom, čo sa odmietol odhlásiť z hotela Luxe Sunset Boulevard v LA v Kalifornii, pričom o pár dní neskôr bol hospitalizovaný kvôli edému. Bamov alkoholizmus je dobre známy, pretože viedol k niekoľkým verejným incidentom vrátane zatknutí a niekoľkým polovičatým pokusom o rehabilitáciu, naposledy koncom roka 2019.

Po rozvádzajúci sa od Missy Rothsteinová , v roku 2013 sa oženil s Nicole Boyd, s ktorou sa mu narodilo zatiaľ jediné dieťa, syn Phoenix Wolf narodený v decembri 2013.

Čistá hodnota

Podľa smerodajný zdrojov , odhaduje sa, že k polovici roku 2020 bude celkovo Missy Rothsteinová čistý majetok sa točí okolo sumy 1 milión dolárov.