Nevyslovená pravda bývalej manželky Ariho Melbera – Drew Grant – Wiki

Drew Grant je americký novinár, bývalý spisovateľ a redaktor The New York Observer, zakladateľ Drew Grant Media a spoluorganizátor filmu Movie Trivia Schmoedown. Je tiež známa ako bývalá manželka reportéra, ktorý získal cenu Emmy, a moderátora MSNBC Ari Melbera.

ObsahSkorý život

Drew Grant sa narodila v Park Slope, New York City, USA, 25. mája 1984. Absolvovala Oberlin College s titulom bakalár v umení v roku 2006. Neexistujú žiadne informácie o jej rodine, rodičoch alebo súrodencoch.

Skorá kariéra

Po ukončení štúdia začala pracovať na komediálnom webovom portáli 236.com, ktorý vlastní Huffington Post, ako redaktorka sekcie popkultúry.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

NIE @ ME, @wongbd! Ďakujem @jeepon83 za doping! #Jurský park

Príspevok zdieľaný používateľom VIDEODREW (@videodrew) 1. marca 2020 o 15:43 PST

Odišla z práce a pripojila sa k Jossip Initiatives, spoločnosti vlastnenej Davidom Hauslaibom založenej v roku 2003. Okrem vlastníctva Jossip.com spoločnosť vlastnila aj portály ako queerty.com a stereohyped.com. V tejto spoločnosti pracovala rok a pol.

Potom prešla na Nerve.com, internetový magazín o vzťahoch a sexe. Portál prestal byť online v roku 2008 a Grant tam pracoval necelý rok. Potom sa pripojila k ďalšej webovej stránke venovanej popkultúre, Crushable.com. Všetky tieto zamestnania zlepšili jej schopnosti spisovateľky a získali skúsenosti ako novinárka v oblasti popkultúry a celebrít.

Rastúca kariéra

Predchádzajúce skúsenosti na viacerých webových portáloch a jej stúpajúca povesť spisovateľky jej priniesli príležitosť pracovať v Media Group, slávnom konglomeráte, ktorý vlastní niekoľko podnikov v oblasti médií – jej dcérske spoločnosti sa pohybujú od televízie po internet a rádio. Príležitosť, ktorú to pre Drew ponúklo, by jej pomohla vydláždiť cestu úspešnej novinárky.

Jej povesť dobrej spisovateľky stále stúpala a v roku 2011 dostala Drew prácu snov ako redaktorka umenia a zábavy pre prestížny The New York Observer, ktorý vlastní Jared Kushner. Prominentný časopis sa zameriava na rôzne témy týkajúce sa New Yorku, ako je politika, kultúra a nehnuteľnosti. Grant túto pracovnú ponuku okamžite prijal.

New York Observer vyšiel prvýkrát v roku 1987 a je známy ako noviny, v ktorých Candace Bushnell, tvorkyňa Sexu v meste, publikovala svoje stĺpčeky. V súčasnosti The New York Observer zastavil tlač publikácií a od roku 2016 sa stal Observerom, online webovým portálom založeným na rovnakých témach ako pôvodný dokument.

Posledný článok Drew Grantovej uverejnený pre Observer bol We Have to Go Back to the Island: Rewatching ‘Lost,’ Season 1, Part 1, 6. januára 2017. Nie je známe, prečo prestala pracovať na novinách. Grantove články sa často týkali televíznych relácií a popkultúry vo všeobecnosti a stále ich možno nájsť archív webovej stránky .

Počas toho, ako tam Drew pracovala, založila aj webovú stránku s názvom tvDownload, čo bol blog, na ktorý písala recenzie televíznych relácií a seriálov, no v roku 2015 na tejto stránke prestala publikovať články.

Po odchode z práce v Observer sa Grant pripojila k RealClearLife ako spisovateľka, dnes nazývaná InsideHook.com, portál venovaný životným novinkám a luxusu. Po odchode z tejto práce nastúpila v roku 2018 do Rankeru aj ako spisovateľka. Táto webová stránka je venovaná zábave, športu, celebritám a iným a často obsahuje zoznamy a ankety, do ktorých sa čitatelia môžu zapojiť a vyjadriť svoj názor na rôzne témy.

Internetové projekty

V súčasnosti je Drew jedným zo spoluorganizátorov Movie Trivia Schmoedown, siete venovanej filmovým drobnostiam, v ktorej súťažiaci medzi sebou súťažia a testujú svoje znalosti o filmoch. Drew tiež vytvoril kanál YouTube s názvom VIDEODREW , na ktorom zdieľa videoreakcie. Nie je známe, či stále píše na portáli alebo v časopise.

Osobný život

Manželstvo a rozvod: 2013 – 2017.

Drew Grant sa zoznámil s Ari Melberom v roku 2010 na večierku, začali spolu chodiť v roku 2011 a v roku 2013 Melber Granta požiadal o ruku. Vzali sa v tom roku 2013, no ich manželstvo vydržalo len do roku 2017, kedy podali žiadosť o rozvod.

V roku 2013 NYTimes uverejnil článok o dôležitosti osobných vzťahov a o tom, ako do nich technológie zasahujú. V tomto článku Ari Melber urobil krátky komentár hosťa o tom, ako zlepšil svoj život a vzťah s Drew Grantom, jeho snúbenicou, tým, že sa oddelil od technológie. „Žiadne obrazovky po 23:00,“ komentoval dohodu, ktorú pár uzavrel o tom, že po určitej hodine nebude používať žiadne mobilné zariadenie. Tiež poznamenal: Zistili sme, že večery boli uvoľnenejšie a lepšie sme spali, čo sa týka zlepšenia jeho a Drewovho spánku.

Ari Melber a jeho manželka Drew Grant. V roku 2017 sa rozviedli.

pridané Charles Heller na Sobota 7. decembra 2019

Ari Melber nie je len novinár a hostiteľ MSNBC, je tiež právnikom a právnym analytikom pre NBC News. Jeho relácia The Beat s Ari Melberom je jednou z najsledovanejších relácií s takmer dvoma miliónmi divákov a stala sa vôbec najsledovanejšou reláciou MSNBC v 18:00.

Ari Melber sa od rozvodu znova neoženil.

Nový priateľ – 2017

Po rozvode s Ari Melberom začala Drew chodiť s Richardom Alexandrom. Na Instagrame často uverejňovali svoje spoločné fotografie, ale od roku 2020 nie je známe, či sú stále spolu. Drew sa od rozvodu znova nevydala.

Čistý majetok

Čistý majetok Drew Grantovej od roku 2020 sa odhaduje na viac ako 500 000 dolárov, čo je výsledkom jej rozsiahlej práce novinárky a spisovateľky. Dúfame, že bude môcť naďalej zvyšovať svoj majetok svojimi novými projektmi.

Fyzicka charakteristika

Drew Grant má štíhlu postavu, svetlou pleť a hnedé oči a jej etnický pôvod je biely. Jej váha a výška nie sú známe. Má prirodzené hnedé vlasy, ktoré si upravovala po ramená, no v súčasnosti skúsila iný look a vlasy si ostrihala veľmi nakrátko a štylizuje do kučier. Zachováva si svoju prirodzenú farbu vlasov.

Zaujímavosti

  • Drew sa narodila v New Yorku, celý život tam pracovala a stále žije v meste.
  • Drew sa počas svojho pôsobenia ako redaktorka Observeru stretla s rôznymi celebritami. Jedným z nich bol aj známy herec Tom Hanks.
  • Grant zdieľal niekoľko fotografií malého dievčatka menom Angie na instagrame a spomenula, že je to jej „dcéra“, hoci Angieina skutočná matka je Elise Garrido. Aj vtedy Drew považuje Angie za svoju dcéru.
  • Grant je fanúšikom filmov a televíznych relácií, čo jej pomohlo pri vytváraní obsahu pre Observer, keď tam pracovala.