Nevyslovená pravda bývalej manželky Alexa Jonesa Kelly Rebecca Nichols

ObsahKto je Kelly Rebecca Nichols?

Kelly Rebecca Nichols sa narodila v Travis County, Texas, USA, 2. júla 1968 – jej znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Je aktivistkou za zvieratá , ale kto by mohol byť známy najlepšie ako bývalá manželka Alexa Jonesa, slávneho moderátora americkej rozhlasovej relácie a konšpiračného teoretika.

Raný život a vzdelanie

Kelly vyrastali v okrese Travis spolu so svojím bratom Jamesom Edmundom a sestrou Jill Elizabeth ich rodičmi Edmundom Lowe Nicholsom a Sandrou Kay Heiligmanovou – predpokladá sa, že obaja ich rodičia boli zapojení do obchodu s nehnuteľnosťami.

Kelly je milovníčkou zvierat už od útleho veku a jej rodičia jej kúpili prvého psa, keď mala šesť rokov. Navštevovala miestnu strednú školu, na ktorej sa zamerala na štúdium, no nebola fyzicky aktívna, a tak mala trochu nadváhu. verí, že Kelly sa nezapísal na vysokú školu po imatrikulácii v roku 1986 iní tvrdia, že titul získala v roku 1990.

Kellyho kariéra

Kelly pracuje ako zvieracia aktivistka už približne 30 rokov a na začiatku svojej kariéry sa stala vedúcou oddelenia vzťahov s verejnosťou a mediálnych operácií organizácie People for the Ethical Treatment of Animals (PETA).

Kvôli práci sa musela presťahovať do Norfolku vo Virgínii.

Kelly je známa tým, že je trochu extrémna, pokiaľ ide o dokazovanie jej tvrdení, keďže raz prišla do newyorskej reštaurácie Four Seasons. dať mŕtveho mývala na tanier Anny Wintourovej , britská novinárka – pri inej príležitosti hodila tofu krémový koláč do tváre Oscarovi de la Rena, módnemu návrhárovi, pretože rád pracuje s kožušinou.

Kvôli jej činom sa Kelly objavila v mnohých časopisoch, pričom jej obrázok bolo kedysi možné vidieť na titulnej strane časopisu USA Today.

Milujte život a manželstvo s Alexom Jonesom

Kelly a Alex Jones nehovorili o tom, ako a kedy sa zoznámili, no randili spolu viac ako rok, kým sa v roku 2007 zosobášili na súkromnom obrade. Kelly občas pomáhala manželovi propagáciou jeho šou a tiež jeho falošným spravodajským webom InfoWars . Porodila im tri deti , no potom sa v marci 2015 títo dvaja potichu rozviedli bez toho, aby na seba upútali veľkú pozornosť – Kelly údajne dostala 3,1 milióna dolárov z osady, ako aj sídlo v Austine v Texase.

V roku 2017 sa Kelly pokúsila získať plnú starostlivosť o ich deti a nakoniec ju získala, kým ich Alex mohol navštíviť.

Ich syn Rex Jones príležitostne pracuje so svojím otcom a je známy najmä vďaka videu, ktoré natočil o spravodajskom webe BuzzFeed News a kontrole zbraní.

Kelly ani Alex od rozvodu nehovorili o nikom, s kým by mohli chodiť, takže od novembra 2020 je Kelly slobodná, vydatá a má tri deti.

Záľuby a iné záujmy

Kelly sa zaujíma o cestovanie a práca zvieracej aktivistky ju zaviedla po celých Spojených štátoch, navštívila takmer každý štát, pričom navštívila aj niekoľko európskych, ázijských a afrických krajín.

Keďže je Kelly milovníčkou zvierat, je proti držaniu zvierat v zoologických záhradách a verí, že len niekoľko zoologických záhrad na celom svete má podmienky potrebné na chov zvierat – ľuďom tiež radí, aby nenavštevovali zoologické záhrady a nenavštevovali ich. kúpiť psov, ale zachrániť ich z útulku.

Je to rodinná žena, ktorá rada trávi svoj voľný čas so svojimi deťmi a naučila ich milovať a vážiť si zvieratá.

Kelly vo svojom voľnom čase rada číta a jej obľúbeným žánrom je romantika, zatiaľ čo jej obľúbenou knihou je Dear John od Nicholasa Sparksa.

Vek, výška a čistý majetok

Kelly má 52 rokov. Má dlhé blond vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a váži približne 61 kg.

Od novembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 1 milión dolárov Alexov čistý majetok sa odhaduje na viac ako 5 miliónov dolárov.

Kto je Alex Jones?

Alexander Emric Jones sa narodil v Dallase, Texas, USA 11. februára 1974 – jeho znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú národnosť. Je známy najmä tým, že je konšpiračným teoretikom a moderuje The Alex Jones Show.

Alex bol vychovaný v Rockwalle aj v Austine jeho otcom, ktorý bol zubár, a jeho matkou, ktorá bola v domácnosti. O futbal sa začal zaujímať počas navštevovania Anderson High School a hral za školský tím až do imatrikulácie v roku 1993.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Jamesom Cheadleom 🇬🇧 (@cheadlephoto)

Počas dospievania, Alex čítal knihu None Dare Call It Conspiracy od Garyho Allena , americký konšpiračný teoretik a konzervatívny spisovateľ a táto kniha ho ovplyvnila tak, že začal rozvíjať svoje vlastné konšpiračné teórie. Alex pokračoval v štúdiu na Austin Community College, ale čoskoro odišiel.

Svoju kariéru odštartoval krátko po imatrikulácii a pracoval v niekoľkých káblových televíznych sieťach, kým sa v roku 1996 presťahoval do rádia a začal hosťovať šou The Final Edition – rok predtým, 19. apríla 1995, keď došlo k bombovému útoku v Oklahoma City, bol medzi nimi aj Alex. prví ľudia, ktorí obvinili federálnu vládu, že to spôsobila. Alexov debutový film – America Destroyed by Design – vyšiel v roku 1998 a o rok neskôr začal zo svojho domu vysielať vlastnú šou.

Hneď po útokoch z 11. septembra 2001 Alex obvinil Bushovu administratívu, že za útokmi stojí, čo spôsobilo, že niekoľko rozhlasových staníc prestalo s Alexom spolupracovať. Svoju show moderoval aj nasledujúcich 17 rokov a jeho druhá kniha – Tajná história moderného sveta a vojna o budúcnosť – bola ohlásená 23. januára 2018.

V decembri 2015 bol Donald Trump hosťom Alexovej rozhlasovej relácie a obaja sa spojili s Trumpom, ktorý povedal Alexovi: „Vaša povesť je úžasná. Nenechám ťa dole.'

pridané Memes Alexa Jonesa na Utorok 14. marca 2017

Keď Trump vyhral voľby, údajne zavolal Alexovi, aby mu poďakoval za podporu, avšak v apríli 2018 Alex kritizoval Trumpa po tom, čo nariadil vojenský útok proti Sýrii – Alex stále podporoval Trumpa počas volieb v roku 2020.

Alex verí v meteorologické zbrane a tvrdí, že vláda môže dokonca vytvoriť tornáda. Propaguje teóriu o sprisahaní bielej genocídy, je proti očkovaniu, tvrdí, že spôsobuje autizmus, a tiež verí, že globálne otepľovanie je lož a ​​je zástancom práv na zbrane.

Alexa zatkli 10. marca 2020 za jazdu pod vplyvom a po niekoľkých hodinách ho prepustili na kauciu.