Nevyslovená pravda bývalej Clintona Eastwooda – Jacelyn Reeves

ObsahKto je Jacelyn Reeves?

Jacelyn Ann Reeves sa narodila 21. decembra 1951 v znamení Strelca v Seattli, štát Washington USA, britského, holandského a nemeckého pôvodu. Je to 68-ročná letuška na dôchodku, ale pravdepodobne najlepšie známa tým, že sa romanticky zapletala s legendárnym filmárom a hercom Clintom Eastwoodom.

Aká bohatá je teraz? Jacelyn Reeves Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Jacelyn Reeves odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov, ktoré zarobila najmä vďaka svojej úspešnej kariére letušky a tiež vďaka podpore jej slávneho bývalého milenca a otca jej detí, Clinta Eastwooda, ktorý pôsobivú čistú hodnotu 375 miliónov dolárov. Jej syn Scott Eastwood má čistú hodnotu 10 miliónov dolárov, zatiaľ čo jej dcéra Kathryn Eastwood má majetok viac ako 1 milión dolárov.

Clint Eastwood

pridané Filmové kamikadze na Štvrtok 27. októbra 2016

Raný život, národnosť, etnicita, vzdelanie

Jacelyn Reeves strávila svoje rané roky vo svojom rodnom meste Seattle, kde bola vychovávaná rodičmi, žiadne informácie o kom, o svojom ranom živote a vzdelaní médiám nikdy neprezradila. Podľa národnosti je Američanka a jej etnická príslušnosť je belošská.

Profesionálna kariera

Po ukončení štúdia sa Jacelyn Reeves uchádzala o prácu v leteckej spoločnosti ako letuška. Dostala prácu a strávila niekoľko rokov prácou v spoločnosti so sídlom vo Washingtone D.C. Kvôli povahe svojej práce Jacelyn cestovala po celom svete a navštívila rôzne miesta.

Vzťah s Clintom Eastwoodom

V polovici osemdesiatych rokov strávi Jacelyn noc v Carmel-by-the-Sea v Kalifornii a čaká na svoj ďalší let. Počas tejto návštevy išla na drink do Hog's Breath Inn, baru, ktorý vlastnil Clint Eastwood. Stretli sa a vytvorili si vzťah, aj keď bol v tom čase naviazaný na herečku Sondru Lockeovú. Dvojica však spolu chodila v rokoch 1984 až 1988, no svoj vzťah tajila až do r bola odhalená v publikácii „Hviezda“ v roku 1990 .

Matka dvoch detí

Jacelyn a Clint sú rodičmi dvoch detí. V marci 1986 porodila ich prvé dieťa, syna Scotta Clintona Reevesa, zatiaľ čo druhé dieťa, dcéra Kathryn Ann Reeves, sa narodila vo februári 1988. Po ich rozchode musela Jacelyn opustiť svoju prácu zamerať sa na výchovu svojich detí sama, keďže ich zanedbával Clint Eastwood, keďže tvrdil, že nie sú jeho, nakoniec ich prijal a dal im svoje priezvisko.

O mnoho rokov neskôr uzavrela uzol s mužom, na verejnosti známym ako Private Bell. Jej bydlisko je na Havaji.

Clint Eastwood Krátka Wiki/Bio

Clinton Eastwood, Jr. sa narodil 31. mája 1930 v znamení Blížencov, v r. San Francisco, Kalifornia, USA Clintonovi Eastwoodovi, Sr. a Ruth Woodovej. Je starším bratom Jeanne Bernhardtovej. Chodil na strednú školu v Piemonte, potom navštevoval strednú školu v Piemonte a prestúpil na strednú školu v Oaklande.

Svetové uznanie

Prelom Clinta Eastwooda nastal v roku 1959, keď bol vybraný, aby stvárnil Rowdyho Yatesa v televíznom westernovom seriáli Rawhide, ktorý trval do roku 1965. Počas 60. rokov sa Clint dostal do popredia vďaka úlohe Muža bez mena v trilógii o špagetách Dollars. Westerny režírované Sergiom Leonem vrátane názvov filmov – Hrsť dolárov , Za pár dolárov viac , a Dobrý zlý a škaredý .

V rokoch 1971 až 1988 vystupoval ako inšpektor Harry Callahan franšíza Dirty Harry . V tom istom období získal úlohu Phila Beddoea v komédii Every That Way But Loose (1978) a jej pokračovaní s názvom Any That Way You Can (1980).

Riaditeľ ocenený akadémiou

Clint začal svoju kariéru ako filmový režisér a producent, pracoval na revizionistickom westerne z roku 1992 Unforgiven, potom na športovej dráme z roku 2005 Million Dollar Baby, za ktoré oba získal Oscara za najlepšiu réžiu a najlepší film, v oboch filmoch si tiež zahral. , čo mu vynieslo nominácie na Oscara za najlepšieho herca v hlavnej úlohe. Za prácu na neo-noirovej mysterióznej dráme Mystic River z roku 2003 a vojnovom filme Letters From Iwo Jima z roku 2006 získal aj dve nominácie na Oscara v rovnakých kategóriách.

Medzi ďalšie Clintove úspešné filmové tituly patria okrem iného The Bridges Of Madison County (1995), Gran Torino (2008) a American Sniper (2014). Naposledy vystupoval ako Earl Stone v kriminálnej dráme z roku 2018 The Mule. Okrem toho Clint Eastwood produkoval takmer všetky filmové tituly, v ktorých vystupoval prostredníctvom svojej vlastnej produkčnej spoločnosti Malpaso Productions.

Ocenenia a uznania

Vďaka svojim úspechom bol Clint Eastwood v roku 1994 vyznamenaný francúzskym veliteľom Rádu umenia a literatúry a v roku 2007 mu bola udelená medaila Čestnej légie. V roku 2000 sa stal víťazom talianskeho filmového festivalu v Benátkach. Zlatý lev. Okrem toho v rokoch 1986 až 1988 pôsobil ako starosta Carmel-by-the-Sea.

Osobný život

Clint Eastwood sa dvakrát oženil a je otcom najmenej ôsmich detí s najmenej šiestimi rôznymi ženami. Jeho prvou manželkou bola v rokoch 1953 až 1984 Margaret Neville Johnsonová – majú dve deti, Kylea Eastwooda a Alison Eastwoodovú. Potom chodil s Roxanne Tunis, s ktorou má dcéru Kimber Eastwood. Po rande s herečkou Sondrou Locke sa Clint stal otcom dvoch detí s Jacelyn Reeves a potom privítal dcéru Francescu Eastwood s herečkou. Frances Fisher . V roku 1996 sa oženil s moderátorkou televíznych novín Dinou Ruiz, ale v roku 2014 sa rozviedli a sú rodičmi dcéry menom Morgan Eastwood. Je tiež otcom Laurie Murray, ale identita jej matky nie je známa.

Scott Eastwood Krátka Wiki/Bio

Scott Clinton Reeves Eastwood sa narodil 21. marca 1986 v znamení Barana v Monterey, Kalifornia, USA.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Posledných 48 hodín bolo jedným z najväčších potešení môjho života. Pristátie na aktívnej lietadlovej lodi USS Nimitz Potriasť rukou chrbtici tejto krajiny. Muži a ženy, ktorí si odpracú zadok... a robia!!! Pohostinnosť, ktorú nám ukázali, všetci od kapitána po kuchárov na palube boli neuveriteľní. Spoznať ich a napumpovať ich bude jednou z najzmysluplnejších vecí, aké som kedy urobil. @usnavy @madehere @nimitz_news #america #americanworker #topgun #buzzthetower #usnavy #ussnimitz #inday #commingsoon

Príspevok zdieľaný používateľom Scott Eastwood (@scotteastwood) 22. januára 2020 o 16:50 PST

Zúčastnil sa Stredná škola Carmel a po imatrikulácii zapísaný do Loyola Marymount University v Los Angeles, kde v roku 2008 ukončil bakalársky titul v odbore komunikácie.

Začiatky kariéry

V roku 2006 Scott Eastwood debutoval vo filme ako Roberto Lundsford vo vojnovom filme Flags Of Our Fathers, nasledovalo jeho stvárnenie ako Trey v dráme Gran Torino z roku 2008 a Joel Stransky v životopisnej športovej dráme Invictus z roku 2009, pričom všetky režírovali jeho otec Clint Eastwood. Scottova prvá veľká rola prišla v roku 2011, keď stvárnil Toma v psychologickom thrilleri Jacka Hellera Enter Nowhere, po ktorom získal rolu Iana McCormacka v životopisnej dráme z roku 2014 The Perfect Wave.

Vzostup k sláve

V tom istom roku vystupoval ako John Piper v thrilleri Dawn Patrol, v ktorom pôsobil aj ako producent, a hral seržanta Milesa vo vojnovom filme Fury, pričom v roku 2014 spoločne vyhral cenu National Board of Review Award za najlepšie obsadenie. Jeho ďalšia hlavná rola prišla ako Luke Collins v neo westernovej romantickej dráme The Longest Ride, natočenej podľa rovnomenného románu Nicholasa Sparksa, ktorá mu v roku 2015 vyniesla cenu Teen Choice Award v kategórii Choice Movie Actor: Drama. Scott potom získal rolu poručíka GQ Edwardsa v superhrdinský film Suicide Squad z roku 2016 , hrajúci vedľa Will Smith , Margot Robbie a Jared Leto , a zahral si Little Nobody v ôsmom pokračovaní franšízy The Fast Saga s názvom The Fate Of The Furious po boku Vin Diesela a Dwayna Johnsona. Naposledy Scott hral ako Nate Lambert v akčnom sci-fi Pacific Rim: Uprising z roku 2018, ktorý režíroval Steven S. DeKnight.

Kathryn Eastwood Krátke Wiki/Bio

Kathryn Ann Reeves Eastwood sa narodila 2. februára 1988 v znamení Vodnára v Carmel, Kalifornia, USA. Angažuje sa aj vo filmovom priemysle ako herečka a spisovateľka. V roku 2014 Kathryn debutovala vo filme v malej úlohe v hudobnom filme svojho otca Jersey Boys, po ktorom sa objavila v takých krátkych filmových tituloch ako Pán a pani Muse: Odplata, Otrok domu a Hustá voda. Okrem toho Kathryn napísala a hrala v roku 2015 krátke akčné dobrodružstvo American Virus and hororový film Virus of the Dead z roku 2018 .